Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
15. dec 2006

Ved, potrebujeme to este odsuhlasit. Len mam taky citak, ze viamka bude pomaly, ale cielavedome a iste chudnut aj cez sviatky rovno za nasimi chrbtami 🤐

expertka8
15. dec 2006

...aj ja mám taký "blbý" ciťák...ale zasa na druhej strane...ak nedoprajeme viamke..komu potom??? 🙂

certica
15. dec 2006

Aj tak ju obdivujem 😉 (dufam, ze to nebude citat 😅 ). Osobne by som sa s vami inak stretla aj osobne 😀

expertka8
15. dec 2006

..za inýx okolností...dáme stretko len v kanáli???...aj to tam mám prísť zadkom dopredu???...či čo??? 😅 😀

certica
15. dec 2006

s potkanmi moc nepriatelim 😅 alebo ze by na nejakom zaujimavom TV kanali? - navrhni styl: hudobny, reklamny, dokumentarny... 😎

expertka8
15. dec 2006

...certica..preferujem..hudobný kanál pri žehlení...keď sa šaliem s malým...reklamný..keď aktivujem cik pauzu...a do dokumentárneho ma nútiš nemusíš...to je moja ďaľšia neresť 🙂

certica
15. dec 2006

este prirodopisny som chcela spomenut 🙂 . Ja miesto hudobneho kanala radsej len zvuk bez obrazu, ten si vytvaram v hlave podla vlastnych predstav - takze radio, CD... 😉

expertka8
15. dec 2006

..Expres úxylku..už ani nerátam 😀

certica
15. dec 2006

tiez mas uchyliek pomerne dost, nemusim mat vycitky - konecne 😲 🙂 😎

tilly
autor
15. dec 2006

juj, zajtra sa prevážim, som zvedavá, lebo by som mala pribrať, tak uvidíme, či budem nasr... ale do vianoc sa už neoplatí chudnúť, 😀
vyhlasujem, že po sviatkoch začínam naostro a do leta chcem byť úplná laňka 😀

takže viamka chudne potajomky a bez nás??? tsss 😀 tak nech aspoň poriadne schudne, keď je taká aktívna 😀 😀 😀

viamka
15. dec 2006

babanky tu som 🙂
zhltlo ma tesco anechcelo vyplut 😀

typujem, ze uz vsetky buvkate, tak dn

certica
16. dec 2006

viamkaaa 😀 . Mna pohlti dnes...nie ze by som sa nejak enormne tesila 😅

pekny vikend vsetkym 😎

vendynka
16. dec 2006

Baby, inak by fakt bolo dobre dat stretko este pred sviatkami, lebo po nich budem vyzerat este horsie 😀
BTW ja este dojcim, tak sa vyhovaram, ze to preto som taka "pevna" 😝

ervotoc
16. dec 2006

expi aká prestávka? 😀 ja dnes lezem do obchodu rovno do regalov zdravej vyživy 😉 to je vončo predsa..ked sa iny nadžgavaju.....kde iny končia...ja začinam 😀 😀 😀 ma naštvalo že som spráskala tu velku obludu mikulášsku 😝

certica
16. dec 2006

viamka, rano som piekla tie tvoje prodiet keksose 😎

vendynka
16. dec 2006

Baby, zapnite si STV - ide to Super telo... - tak si vravim, ze ved ja som vlastne aj celkom stihla 😎 - tak som si hned dopriala vianocku s maslom 🙄 - ale iba kustik!!! 😉

fafa
16. dec 2006

Caute baby, ja som sa vratila z invazie na Slovensko... takze vsetko bolo, co sa patri....punc, kusok klobasky - ale fakt len kusok, lebo nejak strajkuje moj zuludok...aj kolaciky sme napiekli, mangel po ceste aj zjedol 😕

certica
16. dec 2006

Tak fafa vitaj v zahranici 😎 a tvojom fitnessku 😀

fafa
16. dec 2006

Certica dik..uz ste mi chybali...normalne som skoro zabudla, ze chudnem...aj nejaka pizza padla... 😕 ale na veceru - grilovana zeleninka 😀

certica
16. dec 2006

fafa, vcera sme sa s exp nezaväzne dohodli, ze cez sviatky sice nechudneme, ale nezereme, t.j. ciel-zostat do konca roka v terajsich cislach 🙂 . Co hovoris na takyto kompromis? 😎 A od N.roka naplno a nielen teoreticky...

fafa
16. dec 2006

o.k. plny suhlas... a zistila som, ze deti uz dorastli na riadnych zrutov, takze kolaciky miznu aj bez mojho pricinenia 😀 😀 inak doviezli sme karton pribinacikov..ale zatial som krizu nemala 😀 a inak vaha mi ukazala celkom uspokojivu cifru,teda vzhladom na to, coho som sa obavala.. takze som v celkovej pohode... 😀

vendynka
16. dec 2006

To je dobry tip 😵 - len ci sa mi to podari, ked ma tu kazdy ponuka 😠 a muz ma nahana, ze nech zas napaciem... - to, co doma bolo pripravene na sviatky uz "zmizlo" 😲

verulka
16. dec 2006

cafte kocky. Som rocnik 81 ale malokto mi typne moj vek 😉 ma s tym vesele zazitky..50kg som nemala asi nikdy 😅 ja som bola na ZS riadny tucko, potom som na gymply schudla na tych 56-58...po 2 porodoch povodna vaha a po trwetom toto 😝
ex, berem ta za slovo s tym chudnutim - naozaj vaznym...Ja ale zacnem este pred novym rokom, aby to nebolo take trapne predsvzatie 😀
a co sa tyka plaviek, to ja s tym problem nemam a nemyslim, si ze ho niekto ma 😎 tam ide o to, co vyzaruje navonok 😉 a ja rozhodne z nejakych tucnych stehien a celulitidy nemam haluze...Ja chudnem "tajne" a pre seba...Plavky mam male 😀 a vela odhalujuce a citim sa v nich super. Pipiny na plazoch su mi ukradnute a s chlapama problem nemam (ani z ich zaujmom- teda do momentu, ked moji krpci zacnu po jednom kricat mamiiiiii 😀 )
idem za detmi- dosla som prave zo skoly, prijemny vikend

viamka
16. dec 2006

verulka, si slnkom v tomto humusnom pocasi..... predstava plaze a plazovych opalovacov a ten tvoj pristup "som nad vecou tak sa aj po..." ma fakt nadchol.......... super!!! 🙂

certica, ked namusis, nechod tam!!!!!!!!!!! su tam fakt vsetci!!!!!!!!!!!!! fuj obchodaky ako ja to neznasam 😝 😝 😝 ale dosli niektore strategicke potraviny pre prodiet syna..........

certica, ako sa ti nravili kolaciky?

ex, cakam podrobny referat zo vcera vecera!!! 😕

fafa, zazvorniky daj a vitaj "skoro" doma 😀

vybavila som vsetko?

tilly
autor
16. dec 2006

tak som sa vážila 66,3 no čakala som horšie, pohoda jazz, ale zas, keby som sa snažila, mohlo to byť aj lepšie...

ja tiež neznášam nakupovanie a veľké obchodné centrá a HM, fuj, kak, ble 😝 ale tak raz, dva krát do roka ma chytí taký ošiaľ, že sa odtiaľ neviem dostať a nakupujem a míňam 😀

takže cez sviatky sa snažíme zostať na tejto váhe a po NR ideme naostro chudnúť??? OK

viamka
16. dec 2006

co vam vsetkym je, ved telo nie je kalendr a nevie kolkateho je, 😒 ale aky malo vydaj a prijem a ine okolnosti............. 😅

fafa
16. dec 2006

viamka, nerus nam sviatocnu pohodu... 😠

viamka
16. dec 2006

no, prepac......... a aky je dnes sviatok? verejny, ci sukromny mas?

viamka
16. dec 2006

verulka, naaaaaaaaaaaadherne deticky!

fafa
16. dec 2006

predvianocna pohoda..to su uz pre mna sviatky...