Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

zuzu13
22. nov 2006

súperiť? Čo to je???

tilly
autor
22. nov 2006

idem dopapať tú tortu, treba ju zlivkidovať, zaberá veľa miesta v chladničke 😀

včera som bola konečne cvičíííť a konečne spravili nový rozvrh cvičení, tak to snáď budem zvládať aj dva krát týždenne

kenkoska
22. nov 2006

ervotoc, ja som tiez skusala tabletky, ale mala som po nich take stavy, ze som sa az triasla, kym som nieco nezjedla, takze som bola ako kyselina, len som zrala 😖. Ked som ich vysadila, zas bolo vs ok 😉

verulka
22. nov 2006

Ex, ono si ma nevidela nazivo- fakt. Okrem toho ja som majster v maskovani. Dostavam vela komplimentom, ze som krasne zenska apod (ono chlapy to myslia uprimne, ale vlastne mi vravia, ze som pri tele oproti -podla mna uz pomaly-vacsine ostatnych zien 😀 )
vianoce ja mam z krku- vdaka skole nestiham piect a tym padom menej zerem (i ked dostaneme od babiek, aby te moje ubohe deti mali aspon nejake 😎 )
Ja idem zajtra cvicit na body interval (novy nazov a vcelku zaujimava napln)
Inak obedujem jogurt s ryzovym chlebikom ( dnes uz mam duplu 😀 ), ale vecer idem s kamoskami na pizzu, tak si robim miesto 😎 Povodne som si myslela, ze si dam len salat, ale neviem ako vydrzim...
Este som chcela dodatocne pogratulovat zuz nielen k zhodenym kilam ale hlavne ku krasnej dcerke. Ex, mas nadhernu fotecku (to ti vzdy zabudnem napisat)
Cat ako dnes? Chrbat lepsie?

zuzu13
22. nov 2006

verulka ďakujem 😉

babulka
22. nov 2006

Verulka, a kam ides cvicit? Nasla si nieco v Petrzalke? Ja som sa pytala na ten PenGym, ale baby co tam boli hovorili, ze je to za vela penazi malo muziky, a aj priestory su otrasne, tak neviem, kam by som sa vybrala. Ale ja furt len rozpravam a rozpravam, asi by som potrebovala dobru dusu, co by ma do toho poctivo dokopala.
Ozaj, Verulka, ty si "zdravotnik"? Ako to panecku stihas pri troch detoch, a este by si aj bociana privitala? 🙂

verulka
22. nov 2006

babulka, idem skusit studio RELAX...Ja na pengym nedam dopustit, ten na Wolkrovej,je super, mne sa tam aj cvicitelky pacia...I ked sa mi nestalo uz dobrych par rockov, ze som bola nejako znicena..kondicku mam, ale nechapem, preco sa mi nedari ist dole z vahou...
babulka, ja to skusim a nab. tyzden ta beriem 😎 chcem ist ceknut este aj streciansku. Mne by vyhovovalo ut. a stvrtok o 20.00...Ale mozeme sa dohodnut aj inak 😉
Ja stiham kopu(cim je toho viac, tym sa viac stiha), len ten bocian nechodi..a asi ani tak skoror nepride, kvoli istym problemikom...

certica
22. nov 2006

Tak ja prave obedujem nieco ako zeleninkove rizoto (brokolica, mlade faz.lusky,kapia,kukuricka)+ kysla kapusta k tomu.

verulka: ja by som zas brala skor tu kondicku, nez vahu ako taku. A to vies, ze svaly su tazsie nez tuk 😉 - mozno preto ten ubytok vahy tak nevidis.. 😕. Ten moj vlaste teraz spokojnejsi, vraj mi uz aspon netrcia rebra, super kozy a aspon nejaka ritula 😀 . Esteze tych chlapov mame 😎 . Fajn veceru prajem, ja byvam ale po pizzke straasne smadna.

expis, gratulieren k dalsiemu minus kilu 😉

cat
22. nov 2006

Čaute, expertka prostriedky na chudnutie? Ja som mala 3 kolegyne, ostatní ich volali "ťažkotonážna partia" ano a čo peňazí dali tieto 3 baby na tabletky, náplaste a iné cocotiny..bože. A efekt nulový samozrejme 😀
Ja som dnes na kaputovej polievke, mama varila 😎

expertka8
22. nov 2006

..no cat..že "cocos" banana 😕 😀
..podľa mňa tie všetky zaručené reklamy na xudnutie..to sú len samé haluze..a to už nehovorím o svinstve..ktoré tam môže byť 😠 ..veď keby to bolo skutočne také zaručené..tak by sme boli všetci xudí ako tie modelky..ktoré tam ukazujú...bláázni..len ľudí namotávajú 😠

certica
22. nov 2006

No to viiis, ked sa nechaju...

expertka8
22. nov 2006

.ty kokso..ale 10 tabliet..nejakýx 1000SKK 😲 ..to vážne kúpi len riadny zúfalec 😎

certica
22. nov 2006

A este musis uzit 3 tabl.denne, nie? 😎
Ja som po tom dnesnom obede total otapena,normalne v hladine beta. A potom ze nizky glykemicky index s pomalym vstrebavanim a vyrovnavanim hladiny cukru..ci co... taka ryza naturalka

babulka
22. nov 2006

Verulka, beriam ta za slovo a nabuduci tyzden s tebou pojdem, ked sa bude dat, teda ak nebude muz v robote, on robieva poobedne a nocne, co by mi o osmej nevyhovovalo, inac ked bude doma je to super, lebo krpec uz vtedy zvykne spinkat.,

Kati, ako dopadla ryzova dieta? V nedelu sa mi zdalo, ze nejak nohavice na tebe visia, len som pri tom mojom uvrieskancovi nestihla povedat, tak aspon takto

cat
22. nov 2006

certica, jo 3 aj viac tabliet denne a kamoškina mama farmaceutka mi hovorila že je to hlavne na tom princípe že sa z toho akurát dobre po..rieš a môžeš si aj ustlať na hajzli- aj také sú vraj niektoré. Ja by som to zakázala a potom, klamlivá reklama je navyše trestná 😠
Babulka, dieta zatial nič moc a tie gate boli staré, vyťahané 😀 bola som dnes v rehabil. centre a vraj je to som mnou zlé tak sa budem chodiť rehabilitovať 😖

ninocka
22. nov 2006

baby kaslite na tabelky najdolezitejsia je zdrava strava a pohyb

viamka
22. nov 2006

ex pod na to 😅
viem, ze budem od temy, ale hod mi, prosim, stranku na klucky na kuch. teda uchty na dvierka a sufliky. take, ze vymurovana okachlickovana linka a do toho dvierka...
vdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka

a teraz k veci: som prave prisla z fitka, no masaker 😝 😝 😝
chorografie su moja smrt. chuderky tie babenky okolo mna. 😒

verulka, si moj clovek, ja mam ruky ako opica. nosila som, nosim a este chvilu aj budem. ale ma to svoje vyhody: triceps sa najhorsie posiluje a su na to hnusne cviky, aby to tam neovisalo.

ex dakujem za ten vcerajsok. nie je nad to lihat s nadejou... 😵

expertka8
22. nov 2006

..viamka...pišťalo Ti srdiečko po tomto????
http://www.nabytkove-kovanie.sk/index.php?page=...

certica
22. nov 2006

caute, caute 😎
viamka, chodis aj do posilky? V tom pripade mas moj neskonaly obdiv, nakolko ja nenavidim jednotvarnost a nekonecne opakovanie jedneho a toho isteho. Uz parkrat v zivote som sa sice dala na podobnu cinnost, ale neni to site na mna. Ja musim nieco zivsie, hravejsie - korcule, tenis a rozne tie adrenaliny ako rafting a pod. Ale tusim si absolvovala nejaky aerobic dnes,hmm?

inak som dnes slamenna vdova, takze dvere su vam otvorene 😉 😎 . Maly uz chrape...
okrem toho som to dnes posr..a so zemlovkou. Stavili sa tu na chvilu nasi a doniesli ju este teplu, tak som z nej hned aj fukla 😔 🤐

fafa
22. nov 2006

Taak baby, mam za sebou prve uspesne absolvovane cvicenie...bolo super, a ten pocit teraz...no len rychlo do postele, aby som obisla chladnicku🙂))

viamka
22. nov 2006

jaaaaaaaaaj, nebolo to zle, ale ziadne prekvapenie sa nekonalo, no uvidime 😎 a dakujem.

kyselinu mliecnu mame uz v chladnicke. a ja tiez citim, bocne brucho... 😝

skoro so zabudla, ex, kedy zacne snezit? a mrznut? a co dostanem na jeziska?

expertka8
22. nov 2006

..viamka..ako by Ti nestačilo..že som na ľade.. 😠 😀 ...takže je tu VEĽKÝ predpoklad..že Vianoce budú biele.. 🙂
...čo donesie Ježiško???..a už si mu poslal kreditku??? 😅

..baby som na seba veľmi pyšná..dnes som sa opäť držala 🙂

..certica..prídem na kávu??? 😅

expertka8
22. nov 2006

..viamka...ty neprekvapená..ešte jeden pokus 😅 ...pohľadaj 😉 :
http://www.nitracity.sk/zoznam-firiem-podnikate...

certica
22. nov 2006

exp, dojdi...asi Ta pozvem rovno do postele 😀 , uz teraz mam znacne problemy sa koncentrovat. Ale zas ta kava by ma mohla nabudit na par minut k zivotu 😒 😕
...tiez by som bola pysna princezna a mozno aj so zlatou hviezdou neviem kde, kebyze mam motivaciu -3kg 😎 . Ale prajem Ti to Ty carodejka jedna 😀

viamka
22. nov 2006

s kreditkou nakupi aj blbec, natos jezisko. ja si ale prajem ..... 😉 a to sa da aj ked je clovek svorc. 🙂

uz bolo kuk, najviac ma ale zaujal cistic vzduchu, co sa pusti hned ako otvoris wc 😀 no nic, manzel tvrdi, ze to naozaj nie je nevyhnutne. 🙄

k teme: babenky, co so strijami. ja mam asi tak 1cm siroke a niekolko cm dlhe strije a obcas ma to aj boli. obcas sa mi naleju krvou, potom sa to zas upravi. ale vtedy moje boky vypadaju ako oblepene dazdovkami, ktore presiel nakladiak. ☹ no mega chutovka...

morske riasy som skusala.

expertka8
22. nov 2006

...certica..neprezrádzaj takto verejne..že sa máme radi 😅 😀 ...ešte nám začnú závidieť 😀 ..to pozvanie pod perinu../tentoraz/..odmietam 😉 😀 😝

..ty kokso..-3kg..to vieš cica...to svedčí o tom..že mám z čoho zhadzovať oproti vám..anorektičky so sugeráciou obezity 😠

certica
22. nov 2006

...no co som sa v mudrych onych docitala, so striami nespravis nic, max.cakaj, ze ti casom vyblednu. Ale dost predstavive prirovnanie si hodila, viamka. Ja som dnes jednu dazdovku kocikom presla, brr!!! Nenavidim dazdovky 😝
Inak vidim, ze zariadujete. My sme si napr. neodpustili spomalovac na WC dosku

expertka8
22. nov 2006

..was ist das..spomalovac na WC???

certica
22. nov 2006

...expis, neser ma!!! sak mam aj deku 😎

expertka8
22. nov 2006

..ja že de/p/ku...že neprídem 😅