Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

fafa
4. dec 2006

Certica, vynimka potvrdzuje pravidlo...bohuzial ☹

certica
4. dec 2006

fafa, neplac 😀 . Chces povedat, ze uz Ta cvicenie omrzelo? Ja som si dnes akurat 30min.odbicyklovala, nicht moc, ale vecer, ked pride mangel, pokracujem 😅

fafa
4. dec 2006

Dnesna davka je uz za mnou...nist moc...no zajtra to v posilke dobehnem...aspon dufam 😕

ervotoc
4. dec 2006

MAM V SEBE MASO,KNEDLA,KAPUSTA 😝

fafa
4. dec 2006

ja som mala vcera 😔 ☹ 😠

ervotoc
4. dec 2006

😀 😀 VCERA SOM LEN KOLACE DžGALA A KRUPOVU KAšU 😝

certica
4. dec 2006

ervotocik, tak z tychto troch veci moze nanajvys len tu kapustu aj to len v pripade, ze je na kyslo 😎 .
Nech dobre travi 🙂

certica
4. dec 2006

Ja dnes o jedle viac rozmyslam, nez konzumujem. Ani to zas neni dvakrat na zahodenie, hmm...

expertka8
4. dec 2006

...ja už dnes nežerem 😀 ...
...verulka..ďakujem 🙂
..viamka..ja som za každú sprostoť..hoci aj za kalorickú smrť 😀 ..hlavne..nex je to rýýýxle...a nex to nebolí 😀 😀 😀

viamka
4. dec 2006

certica, na com ficis? alebo je to vidiva stredajsej .......... nech je to cokolvek, dnes si to opat ty.

fafa, druha nedela po sebe knedla? 😠 evidujem, zapisujem!!!!!!!!!!!!!!!

ex, tuk, tuk, je tam niekto? 😒 halo-lo-lo-lo, cujte co-co-co, cujte sa-sa-sa, ................. 😅

ervotoc provokujeeeees?

vedvies
4. dec 2006

babenky ja umieram odd hladu - prepacte ale objednala som si pizzu 😅

expertka8
4. dec 2006

...viamka...sa-sa-sa "ešte len stane"..to budú výčitky...bohate budú stačiť aj dna budúci život
😀

certica
4. dec 2006

vedvies, dobru chut Ti 😉 🙂 , ja mam po pizzi straaasny smad 😝
exp, vyvenceni? Ozaj, kedy to mas tie narodky, len mi nekecaj, ze rovno na Mikiho 😎

fafa
4. dec 2006

viamka, som pisala, ze knedlu nemusim...ale to mäsko...mnam a zas tu maju na mna blbe poziadavky...ze zemiakove placky... 😀 😀 😀

certica
4. dec 2006

viamkaa, Matelkoooo!! Co som vyhrala? 😕

viamka
4. dec 2006

na aku temu vycitky a ktorym smerom? 😕 trosku si ma priprav, este je len pondelok a to v mojej reci znamena - rozum zaostava za pohybom 😀

certica
4. dec 2006

baby, je tu total bordel!!! Zas kazdy o svojom a po svojom. Teda, nie ze by som stracala orientaciu, ale zachvilu budem nutena pouzit kompas.. 😕

vavka33
4. dec 2006

Certulik,ty uz len v tom chudnuti sa angazujes 😀

certica
4. dec 2006

vavka ma nestvi, hodila som do januaroviek nejake dva-tri hlody a nist 😀
Ked ja tym chudnutim doslova a do pismena zijem, tusim ma to vzrusuje 😅 😀 😀

vavka33
4. dec 2006

Hmmmmm,a vies ze aj mna.Len este chvilu sa musim ovladat a potom na to hupsnem. 😎

certica
4. dec 2006

Ako na koho..? 😕

vavka33
4. dec 2006

Na to!Chudnutie.

viamka
4. dec 2006

certica - dvojitu porciu na stredu. absencia sa neodpusta!!!!!!!!!!! 😠

sledujte nas, dalsia sutaz o hodinu 😀

fafa, placky mooooozes 🙂 iba robit 😀 😀 😀

certica
4. dec 2006

viamka, aj trojitu, podla toho, co ponuknes 😉

fafa
4. dec 2006

tak dik...ale co uz..no nedopraj im slovensku kuchynu raz za cas...nebudem ich furt cpat bagetami... 😀 😀

certica
4. dec 2006

fafa: a este aj bielymi, co?

fafa
4. dec 2006

fuj...este ze tie ja nemusim...dostat tu taky celozrny super chlebik s orieskami...na tom som..ale aj to len obcas, Viamka....

certica
4. dec 2006

celozrnny s vlas.orechami mnaam, ale aj fest kaloricky 😎

viamka
4. dec 2006

fafa, orechy len vlasske asurove. tvoje sportovne telo potrebuje mastne kys. viem znie to zle, ze mastne, ale v surovom stave velmi zdrave a dolezite 😕
celozrnny z bielej muky farbeny alebo ked ho prelomis su tam tie "supinky!"

certica, len dvojitu ☹ , sama budem mat kilovku malo a ty mi chces odjedat?

ex, uz rano si mala navarene a oprate a neviem co este, chlap nie je doma tak kde si?

certica
4. dec 2006

viamka, tie "odrby", ze biely chlieb farbeny sladom 😀 a je tmavy jak horkomliecna cokolada...