Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
4. dec 2006

som to tradicne naprtku sformulovala: prva cast nie - nevhodne, ale ten ked zlomis ano, to papkaj 😅 keby len sladom farbene!!!!!!!!!!

som rada, ze to siroka verejnost ovlada a ty ze ma sleeeeeeeedujes, som myslele, ze kecas, ze tu citas vsetko 🙂

certica
4. dec 2006

...ma podcenujes, mama 3 deti... 😎

viamka
4. dec 2006

k comu...........

pis pomali jem

viamka
4. dec 2006

fafa, prepac, ty si tam najdes horko tazko chlebik a ja ti ho takto sprznim 😅 tak nech ti nezhoria placecky 😀

certica
4. dec 2006

a co zas do seba hadzes? Ja som pred chvilou zblajzla chlebik + cottage cheese s pazitkou, vcelku fajn - zn. sabi, lebo inak mozem len pikant od Raja 😀 a maly sa nim teraz tiez dlavi

viamka
4. dec 2006

vynimocne ryza a kooooooooooooooopec zeleniny, ale varil mangel na voku a su tam take mini mrkvicky a arsidy a nieco zlte a nieco chrumkave a hrasok a hriby a neviem co este a ani to vediet nechcem. obedove menu, ale nejdem cvicit, tak preco nie. 🙂

sex nebude, tak sa aspon najem 😀

certica
4. dec 2006

never tomu 😀 😉 , ale najest sa zato mozes, Ti dovolim...dnes vynimocne, ze mam dobru naladu 😎 . zeleninu som mala aj ja, to ani nespominam-uhorka, redkovka, 1/2rajciny a list cinskej kapusty 😉

certica
4. dec 2006

Inak mangela mam tiez uz home, vynimocne ze vezme krpca trochu von prefukat, musi ist na postu. A streda/stvrtok som sama, takze vecer sa k PC dostanem az ked maly zaspi, t.j. 21.30h 😅

viamka
4. dec 2006

sa nezdas.............. ze tolko zeleniny.......... ake boli rajciny? chutiaako rajciny alebo sa tak len tvaria.......... heeeeee?

viamka
4. dec 2006

zehlit budem, chlap je prec 😢

certica
4. dec 2006

ved preto som si dala preventivne len polku, letne zo zahradky to neboli 😅 . Ja uz mam ozehleneee, huraa!

cat
4. dec 2006

krásky ako sa vám darí, schudli ste niečo? Ja som /zas/ zahájila ovocné dni a litre vody. nemám čas na vás, tolko toho popíšete 😀

certica
4. dec 2006

cat, na stredu chystame spolocne obzerstvo 😎 . Pridas sa? 😉

cat
4. dec 2006

aké?

certica
4. dec 2006

Treba hodit dotaz na hlavneho usporiadatela - t.j. viamka. Veskere podrobnosti nezname 😕 😉 . Idem sa trochu vytrsat sama so sebou, mam chvilu frei 😎

cat
4. dec 2006

hm ale asi nie, ak mi deculo vyzdravie a ja budem mocť ísť v stredu večer tancovať, budem len o vode a max. jablkách..

certica
4. dec 2006

a este hnackuje? tusim aj teplotku mal...

tilly
autor
4. dec 2006

no, tak mne sa to zas od pondelka nepodarilo 😠

došli susedy, že si urobíme s deckami street party, doniesli koláčiky, čo mali napečené od včera (jedna má 16 ročnú dcéru, čo sa v úplne vyžíva v pečení), ja som uvarila víno s kilami cukru, tak sme žrali a ožierali sa 😀

inak, zachvíľu by sme si mohli založiť tému "pijeme" 😀

expertka8
4. dec 2006

...baby..tu som..prišla ku mne mamča s bráškom...a dnes rozhodne nie som doma sama...ale netešte sa..sused to nebude 😝 😀 ...ideme si spraviť so sesterkou dámsku jazdu u nás doma 😀 ...z červeného sa nepriberá..že??? 😅 😀

...viamka...a to mi ver...že si teda riadne "tra ra ra" 😀 ...prídem Ťa potom zavolať...

...a jedna zlá správa...moje staršie dieťa začína byť xoré...takže ráno klušeme ku lekárke... ☹

viamka
4. dec 2006

pozor sutaz: kolko kj ma horalka?

viamka
4. dec 2006

ex, je mi to luto, nestaci jej zavolat? aby tam nieco nechytila... 😢

drzte sa a ze sestra nech sa o teba pekne postara. 😀

viamka
4. dec 2006

nezabudnite na mna, ked pojdete bajchat!!!!!!!!!!

ervotoc
4. dec 2006

1600

viamka
4. dec 2006

a mame vitazku? nie ........ sedita arasidova maaaaaaaaaaa .... ?

certica
4. dec 2006

obavam sa, ze na horalke tieto udaje nenajdete

certica
4. dec 2006

teda nie ze by som nejaku doma mala...

exp, sused pred chvilou od nas odisiel 😀 , kokso a ja v takych fajnych trenulach 😀 , tusim mal lepsie. esteze sme to odbavili len medzi dverami - ja vo svojich on vo svojich 😎

viamka
4. dec 2006

certica zavadza, sedita ako jedina pecivaren uvadza gramaz celej receptury a samozrejme kal. hodnotu. 😠

si vitazka prvej sutaze, tak nechaj vyhrat ostatne maminky 🙂

a teraz vazne: co zajtra varime? 😉

certica
4. dec 2006

Nemam sajnu...budem rozmyslat az zajtra. Dnes sa pozralo vsetko, co bolo k dosahu. Ale istia to jogurty a acidka 😎

viamka
4. dec 2006

a vikimu varis, alebo je to, co vy? alebo vy to, co on?

toto vypada ako sifra 🙂

certica
4. dec 2006

Viki extra, ja total extra 😎 .
Mam v mrazaku nejake kur.prsia pre maleho, k tomu zeleninu a mozno aj krumpel dostane 😀 . Asi sosovicovu polievku spravim pre obidvoch, mangelovi nasledne dodatocne dochutim a druhe neviem. Minule otravoval, ze orechove slize chce...