Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

tilly
autor
7. dec 2006

zn čokolád?
kinder a milka 😀

certica
7. dec 2006

takze tie najsladsieee 😎 .
Idem uz fakticky do hajan. Sladke sny 🙂

tilly
autor
7. dec 2006

aj ja, veď už poriadne nevidím, brú

viamka
7. dec 2006

zase sa tu ide chudnut a zase sa tu de spat.

certica, tvoj odchod je kazdy vecer telenovela. kolko porcii vienety ti ostalo?

dobru noc babenky

certica
8. dec 2006

pekne predvikendove ranco 😎

viamka, dnes vecer zarucene nebudem otravovat, svoj odchod z MK musim ukoncit najneskor napoludnie 😀 . Tak si to tu uzivajte, ja budem tiez 😎

fafa
8. dec 2006

Certica, tak peky vikend, ja si ho urcite uzijem...som sama s krpcami, pocasie o ho...no asi budem musiet byt kreativna 😒 idem skusat novy recept na fybacie karbonatky, tak som zvedava...

certica
8. dec 2006

fafa dik, aj tebe a vsetkym ostatnym, ja sa tu cez vikend urcite ukazem 😀 asi. Neboj, moj drahy ide zas bud.tyz.prec, tiez fir.akcia. Tak sme si to aspon spravodlivo podelili. Inak tu je krasne slnecno 😎

fafa
8. dec 2006

...karbonatky rybacia...nejak mi dnes nejde to pisanie...asi si spravime nejaku party...len to je zas zranica...a dnes mi to uz celkom ide...zaludok sa stiahol...zatial jedno jablko 😀 ...teraz nasleduju poobedne nakupy, takze zasa nic nezjem..potom posilka 😉 ...a skusim sa tam uštvať, aby som uz večer nevladala jesť...len kto potom vstane v noci k deťom... 😢

certica
8. dec 2006

fafa, len v tom fitku prosim ta neodpadni od hladu - minule bez tenisiek, teraz ta budu musiet kriesit 😀 😀 😀

fafa
8. dec 2006

hihi...a minule ma tam velice vsetkym predstavovali, ze koho som manzelka, lebo mangel tam chodi pravidelne....takze som mu spravila super reklamu... 😀

viamka
8. dec 2006

fafa, naco ti pisem take presne instrukcie? aj testament mojho prastareho otca bol jednoduchsi............ potom si das jablko za cely den a este si na seba pysna!!!!!!!!!!!!

tvoje telo si pri najblissom jedle pomysli: ulozim vsetko a poriadne, ani cal nazmar, lebo doho vie kedy zase nieco dostanem

fafa
8. dec 2006

no pozri kedy som to pisala... 😒 ale aj tak som na seba pysna, aj na teba 😀 ....mam pre teba dalsie oriesky na luskanie....
- bola som asi tridsat minut na "bezkach", potom som zbadala, ze to aj meria tep 😕 aku tepovu fr, by som mala mat, aby som spalovala, co najefektivnejsie???? lebo pri asi 140(moj dojem, ze asi ako by to malo byt) som si tam len tak vykracovala...akoby nic, ked som isla, ze teda do rytmu a veselo, vyletel mi tep na 160...
- ake mnozstvo tuku ma ten cottage? pozerala som si tu tie syry, ale naj light mal 11%, co sa mi zda dost...a to bolo v oddeleni legere...akoze dietne.. 😨

fafa
8. dec 2006

Viamka, dnes ako skoro... 😉 uz si po fitku aj ty?

viamka
8. dec 2006

ja dnes nefitkujem: mali sme tvorive dielne v skole a robili sme vianocne neviem co, ale super zabava.

som spokojna, lebo ja davam dole kilo za tyzden aj pol by mi stacilo k spokojnosti, hlavne, ze to ide dole.........

fafa, tep nad 120, ale exaktne sa to neda povedat. no proste aby ta slak netrafil 😀

fafa, syr 100g v jednej porcii - len ako flavne jedlo - do 40% tuku, tak co spekulujes?

tep kontroluj priebezne, pri zatazeni rovnakom, nie ze maknes, juknes a uz ta vezu 😉

preco necvicis s muzom?

viamka
8. dec 2006

fafa, este ideme citat, potom pridem.

fafa
8. dec 2006

To akoze si mam, draha moja, hadzat treningy s profikmi...to sa od teba este chvilu musim nieco poucit.... 😀 😀 😀
a okrem toho nevies, kde by boli nase deti???

viamka
8. dec 2006

fafa, sa cudujem, ze si este nezacala. vies ake toco by bolo napr. v saune?

deti su aj u nas oriesok, ked je muz prec, neostava mi, len nadavat........

fafa
8. dec 2006

no Viamka, s mojou momentalnou kostrou.... 😒
je tu este jedna kocka so mnou, ma 52kg a dnes som sa s nou bavila o tom tepe a spalovani a ona ze nech to zistim, ze aj ona potrebuje...no nezabijem ju????

viamka
8. dec 2006

fafa, ja by som s profikmi mohla tak kavu pit a nie makat....

fafa
8. dec 2006

ja aj pijem 😀 😀 😀

viamka
8. dec 2006

ona potrebuje tak obklad na celo.............. 😀 😀 😀

pozri jej na vnutorne stehna a ine problemove partie, samozrejme nenapadne. moznu chuda neznamena pekna a naopak. co sa trasie, nie je pekneaj ked je toho malo. pevneho mozebyt aj viac...............

fafa
8. dec 2006

nic sa na nej netrase, chodila do Zorafitu na kickbox... 😠 ale je zlata, taka dobra dusa...len ma to trochu zaskocilo...ale je z tych - jedna mrkva denne a staci...ja potrebujem papkat...preto mam toho vela, a dufam, ze za chvilu to bude aj pekne...ale to budeme zase pri tej Fibingerke... 😲

viamka
8. dec 2006

tak sa z teba vykluje spolocensky zivocich? a ja ze si "len" mama, mangelka, kucharka, osetrovatelka, vychovavatelka, kucharka, upratovacka, atd.....

fafa
8. dec 2006

pekne malo byt pevne... uz som dnes prepracovana...maly tlce hore do bubna, akoze povzbudzuje...

viamka
8. dec 2006

fafa, sme tu same, tak ti dam tajne recept, mozno ho nepoznas 😉 ma bohovy nazov, obsah posudis sama: PRO DIET
potrebujeme: 3 vajcia cele, 300g grahamovej muky, 250g HERA, 200g hnedeho cukru, 200g ovsennych vlociek, stipka soli, 0,5 kl soda bikarb., 1 kl skorice a 400g /orech, kokos, hrozienka, struhana cok. a ine dobroty/
postup: vsetko dokopy pomiesas, to uz ty vies, ze co s cim a v akom poradi a postupne sulkas gulicky, ktore potom splasnes medzi dlanami na placku a pecies 12 az 15 min na 180 stupnov. pripomina to susienky HOBBIES alebo nieco ako to.

viamka
8. dec 2006

moji uz spia, mala som v plane zehlit, ale nechce sa mi............... tak moc 😖

viamka
8. dec 2006

kokso, zase sama, tak pekny vikend a v pondelok zaciname............. 😀

fafa
8. dec 2006

Nie si sama, ale musim "obrobit" aj rodinu....a ty co si robis kozy? kde tu ja zozeniem sodu bic, a graham. muka a vlocky...no aspon mam dovod patrat po tom...

viamka
8. dec 2006

kokso fafa, ma nes........, ty okamzite udaj suradnice kde sa nachadzas......
mars, alebo uplne ina galaxia, ved tieto nejedle veci k nam prisli z vyspelej europy............. a naschval som dala taky, co som robieva v nemecku....... sodu mas mat z domu ten maly biely kejlimok!!! aspon kypriaci mas, nie? to je skoro to iste. muku daj hladku alebo polohrubu a vlocky ma ne......... ja som kupovala uz take miesaniny ako som hore pisala, skontrolujes len gramaz v obchode........ tak mi napada, to by som ti pomohla a sebe tiez, keby som ti poslala trosku bieleho prasku do peciva, co? 😀 😀

fafa
8. dec 2006

tu muku pokukam, ja zboznujem ten pocit, ze si mozem dat nieco sladke bez vycitiek...nic nehovor, urcite mas k tomu nejaky dovetok, ale neber mi iluzie..prasok do peciva mam...ale ak chces travit vianoce na nejakom exotickom mieste, posli, bude sranda... 😀