Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

fafa
8. dec 2006

ex porad pecienku...ja ju zboznujem...ale len na jeden sposob robim...
viamka, necitaj...to len chcem obohatit jedalnicek osobam v mojom okoli, ktore nechudnu... 😉 hoci v mojom blizkom okoli by mohli vsetky... 😨

viamka
8. dec 2006

potom to maso umyjes a polozis. potom najdes spikovaciu ihlu /hladaj v svokrinom chrbte/, pokrajas slaninu na pasiky a prespikujes nou maso. TO maso osolis, okorenis c. kor. a prudko opecies na oleji, este lepsie na dom masti. pnoris do vriacej vody a posolis + rasca, cele c. kor a cele n. kor. a korenovu zeleninu. vela zeleniny. dalej varis ako tulen: nemiesas, nechytas, nepozorujes a ked je maso makke, tak ho vyberies a CHLADNE a sthnute pokrajas /aby sa nedrobilo/. zeleninu vymixujes, rozriedis vyvarom a privedies do varu, dochutis plnotucnou horcicou, citronovou stavou solou ak treba a zalejes smotanou. prevres a ponoris tam to maso pokrajane......... fuj, to je robota aj napisat, nie este varit. tak a teraz ma kucharky kamenujte.................... 😝

expertka8
8. dec 2006

..fafa..nexcem sa xváliť...ale "moju" pečienku ešte nikto neskritizoval...aj svokrovi naposledy veľmi xutilo 🙂
..ja ju robím dosť kečupovú...ale k tomu sa dstaneme 😅
...cibuľku vysmažíš..klasika...zalejem H2O..dám pečienku..a pridám kečup...takže vznikne kečupová zmes...nevarím ju dlho..lebo potom je tvrdá...nakoniec doxucujem...aby bola xuť "čerstvá"...pridávam horčicu...cesnak...škorica...cukor...ocot...vegeta...majoránka...a hotovo....všetko podľa xuti....u nás strašne letia bylinky..koreniny..takže vždy sa podarí iná...ale základ je ten istý 🙂
...som ten recept napísala ako Steelová 😀 ..pusti EX8 k PC 😝

expertka8
8. dec 2006

...a ešte nakoniec do nej nakrájam kyslé uhorky!!!!!!!! 😵

fafa
8. dec 2006

Viamka, co bolo dnes na obed? 😀 kde sa podela tvoja prisna tvar?
Ex, prosim , pribal si vegetu.... 😀

expertka8
8. dec 2006

..no dobrééééé...tak soľ 😝 😀

fafa
8. dec 2006

ex, pecienka lubovolna, alebo len hydina?

viamka
8. dec 2006

kokso vidina tyzdna bez sexu ma deprimuje.......... ktory obed myslis, ja jem naozaj kazde 2,5 hod. baby veeeeeeeelkeeeeeeeeee upozornenie dala som si 2x skotsku bez sody a ladu , tzv. kramovku, takze necitam po sebe...........

expertka8
8. dec 2006

...fafa..dobá otázka...a vieš..že som sa nad ňou ňou nikdy nezamyslela??? 😅 😀

viamka
8. dec 2006

pecienka ziadna, soli tuky a sajrajt z celeho tela. bohata na cal a problemy............. ja ju robim 1x za t ale len kura alt zajac.

fafa
8. dec 2006

no mala som na mysli tie vtipne huby...a co mas so sexom? 😎

expertka8
8. dec 2006

..viamka..my máme doma len domácu slivku..to je riadna kalorická bomba..to už nejdem riskovať... 😅

expertka8
8. dec 2006

...čo sex???..kto???...kedy???....

fafa
8. dec 2006

Viamka, som ti pisala, necitaj... 😖

fafa
8. dec 2006

alebo citaj medzi riadkami...inak tu ma celkom zaujala telacia 😝

viamka
8. dec 2006

so sexom nemam nic a v tom je ta tragedia a po dvoch sh. ma zase zacala srat ta priberame hanicka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ 😠

viamka
8. dec 2006

fafa, ja mam problem aj s riadkami a nie este medzi................ 😅

ex, aspon na mna dychni!!!!!!!! 😒

fafa
8. dec 2006

Tak ja teda idem...do prazdnej postele... ☹ zajtra zarucene spalujem, som v oslabeni 1:2...zatial ma na nich len medovniky...poradte nejaku cinnost pre deti pri nepriazni pocasia...

viamka
8. dec 2006

adopcia fafa..................... alebo vianocne pozravy........... alebo ich daj do obchodaku do d. kutika, nech drazdia hodinku panulku za to platenu 😠 , alebo plavaren.................. 🙂
my 100% kone lebo eti jazdia v hale.........

fafa
8. dec 2006

viamka, toto si pisala ty???? aha..tie dve skotske... 😉

expertka8
8. dec 2006

..fafa..fasa..xľastáme???..načo??na koho???...na kilá???.. 😀

fafa
8. dec 2006

no kocky, ja musim byt dnes v noci triezva...caka ma prepadove komando...takze si tu pite...budem na vas mysliet, a dajte si aj za mna...no na tie moje kila...neviem neviem ako dopadnete...ved si to podelte...to bude akurat...zas nejaka melancholia na mna lezie...sup do postele..

expertka8
8. dec 2006

..fafa..veď práve..ak na Teba lezie depka..ostaň...ak na Teba lezie mangel..tak radšej xoď... 😅 ..nexcem..aby Ti MK...rozbil mangelstvo 😅

viamka
8. dec 2006

fafa, spi sladko, lebo to budu tvoje jedine sladkosti este nadlho. a vecer olutujnto rafaelo!!!!!!!!!!!

fafa
8. dec 2006

no inak MK na tom dost pracuje 😀 ale nie, ja tu hodim smutny ksicht, akoze co tu ja uboha, aspon toho konika mam a to zabera... 😀 😀
mangel prave odisiel za hory doly...som sama az do nedele, este ze mam vas...ale VIamka uz nejako absentuje, zeby dalsia soda s ladom?

viamka
8. dec 2006

fafa, nem drazdi...............

fafa
8. dec 2006

viamka, zas ti to nejak skace...nejako vas neviem opustit...a este aj brat mi tu blika...no je toto zivot...

expertka8
8. dec 2006

...fafa..xápem podstatu Tvojej depky...aj ja som ju mala v nedelu..ked sme ocina vyprevadili...keby mi to pomohlo..tak revem do vankusa...bolo mi smutno...tak teda ..pre istotu...baby..pime...na zdravie...na nás 😀

expertka8
8. dec 2006

..ty kokso..kedy idem do sprxy??? 😅 ..prestaňte ma tu "dobrovoľne držať"....ty brďo..ja som asi závislá 😅

fafa
8. dec 2006

Aj ty dietujes sama? no teda a ja nemam ani poriadny alkohol...sodoma gomora..