Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
12. dec 2006

fafffaaa, ty jeden slovacisko! 😀 popis nam rodakom, jak taky tyzden vypada 😀 😀 . Inak, ked vas to tu ukludni, ja striedam kazdy den obdobia zeleniny s obdobim keksov, cokoladiek a pod. Tak sa potom cuduj a div, ze sa nehnem s vahou 😅 . Ved sa ani nedivim, ale pozitivum c. 1 - ze nepriberam 😀 😀 😀

fafa
12. dec 2006

tyzden vypada ako absolutny chaos...behame od jednych k druhym...vsade sa snazia navarit a napiect co nam chuti...takze budem mat co robit...a hlavne nakupujem, co mi tam chyba...napr. fidorka, mila a pod... 😝 😀

snilko7
12. dec 2006

fafa na milu nedam ani ja dopustit, prave som jednu dojedla 😅

certica
12. dec 2006

muzovi milu kupujem tak kazdy druhy den a este linu 😀

snilko7
12. dec 2006

noooo linu tú zbožňuje môj manželík, ale len tú horkú...mňam mňam 😅

certica
12. dec 2006

ja zboznujem horku, drahy mliecnu 😀 - ta je na moj vkus moc sladka 😝

snilko7
12. dec 2006

pred piatimi minutami som malého dala spať, teraz som sa bola kuknut uz spi jak drevo, este aj chrape...asi som ho dnes vyšťavila a este ani na obed nespinkal a bol hore rano uz o stvrt na sedem 😕

certica
12. dec 2006

u nas sa vzdy nejakym zazrakom podari malemu vystavit mna pripadne obidvoch rodicov. Inak dnes tiez nic moc nenaspal cez den a vecer o 21.30 este lieta, beha,skace...vecierka kratko pred 22.00 😅 a to neni tak davno, co chrapaval uz o 20h. Kde su tie casy 😎

snilko7
12. dec 2006

no tak u nas taky neskory cas nehrozi....ja si potrpim na presnost 😀 😀 jak odbije 20:30 sup do postele a neprijimam ziadne protesty...a maly si uz zvykol, nie vzdy zaspi, ale aspon lezi v posteli a hra sa s plysakmi co ma kolo seba...občas aj zdupka ale ja som vedla v izbe tak ho vzdy prichytim a potom si uz netrufa 😎

certica
12. dec 2006

tiez sa mi zda, ze by nebolo odveci pritiahnut obruc 😀 , len sa desim toho, ze potom vstane 5.30 😝

snilko7
12. dec 2006

nas vstava okolo siedmej, pol osmej...to je v celku Ok, predtým chodil spávat o pol osmej a uz o siestej mi tam sveholil v spalni...a ja by som este tak spinkala 😔 a tebe kedy vstava keď chodi spat tak neskoro?

certica
12. dec 2006

Uz ho prave nahanam, ale vytiahol vysavac a beha po chodbe...kokso 😝
vstava tiez okolo 7h

snilko7
12. dec 2006

o vysavaci ani nehovor, aj u nas fici...odtrhol mi tam nejaku brzdu ktora drzala vonku vytiahnuty kabel a teraz mi ho stale taha dovnútra, takze vysavanie je horor...a najradsej mi napcha cosi do trubice a keď zapnem tak hned tie cudne zvuky...mne uz minule vytiahol z neho vrecko a priamo v izbe na nom poskakal..odvtedy vysavac zamknuty v prazdnej izbe.

tilly
autor
12. dec 2006

´verulka, gratulujem k jednotke, to ja mám vždy tak jednu za rok, stačí 😀 😀 😀

ešte, že nám odložili termín odovzdania diplomovky, tento týždeň sa mi fakt nechce nič robiť... 😝

certica
12. dec 2006

dobru noc vsetkym, uz mam toho za PC dnes fakt dost 😝 😀

expertka8
12. dec 2006

..certica DN a SS 😀

verulka
13. dec 2006

No ja si orave varim polievocku. Certica, ja som uz raz pisala, ze moji papaju tu polievku aj bezne a chuti nam. Preto si chcem dat teraz kuru, z kt. budem mat radost 😀 a to ja z polievky mam..
ako vam zavidim, ze mozete v klude mlsat a bez nasledkov, na mne je hned vsetko vidiet (ako prave teraz)...
ok, baby, idem trochu uprata a nakupit (kedze som od dnes bez prace 😀 )

ninocka
13. dec 2006

verulka a preco si od prace ved tam si nerobila dlho

certica
13. dec 2006

verulka, viem, viem, pamatam 😀 . A to je dobre, lahsie sa chudne, ked papas veci, ktore ti aj chutia 😉

verulka
13. dec 2006

joj, ja papam, ale nechudnem 😠 no co uz...ninocka kuk IP

bellasandra
13. dec 2006

Babenky..neviete nieaké dobré cviky na stehná a zadok? 😝 lebo tu huspeninu musim zlikvidovat 😀

sulamith
13. dec 2006

neviem ci ste videli "nieco za nieco" na jednotke.Boli tam pozvani treneri zo super tela a zora(myslim ze tak sa vola 😅 )ukazala jeden super cvik-a vraj staci len desat minut denne 😀 .Ja som vydrzala 10sekund a nie desat minut 😀 .
No ale najlepsie cviky su ,ak vyuzivas vahu vlastneho tela.A tie su fakt velmi narocne....ale ved predsa staci len desat minut denne 😀

certica
13. dec 2006

sulamith nekukali, co za extra cvik to je? 😕 😎 , hod ho sem - podrobne, opisne, ukazkovo ako chces 😉 .

sulamith
13. dec 2006

certica tak ja sa o to pokusim...
si na boku(si pekne vyrovnana),tak ze sa zeme dotykas iba dlanou a okrajom chodidla a druhu nohu dvihas...
...tak vyskusaj,ak sa ti to bude zdat tazke , tak mysli na to,ze staci iba 10 min.denne. 😀
...no dufam ze si pochopila 😅

certica
13. dec 2006

sulamith, tak 10 min. mozno po rocnom treningu 😀 , skor zostanem pri tych sekundach

sulamith
13. dec 2006

😀 😀 😀

snilko7
13. dec 2006

fííííííííha dnes to tu nejako spinká 😨

viamka
13. dec 2006

snilko, nechces spravit vyhlasenie pre verejnost alebo som necitala poriadne?

snilko7
13. dec 2006

snažíme sa ďalej ☹ od soboty špinenie a dneska sa spustil vodopad...toto tu ešte nebolo za celu dobu co mam menzes

viamka
13. dec 2006

blahozelam chudnucim schudnutym maminam a hlavne studujucim k akejkolvek znamke. co je zapisane, to sa pocita! 🙂