Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

verulka
2. jan 2007

cafte, ja sa poctivo hlasim...dnesny jedalnicek bol zo zdravych receptov- 2 knakenbroty so nizkot.syrom, jablko, na obed kura s brokolico a na olovrant paprika s cottage syrom...na veceru ma caka zelen. polievka bez tuku 😎 a k tomu par oplatiek 😅 posledne kusy 😉 a voda+ 2 kavy a jedna prechadzka...vcelku dobry den, ale vecer budem drtit, tak som zvedava...
inak ja mam pas v pohode pri mojom pozadi- 60 to neni ani zdaleka- to som mala v 16 (tesne pred tehu: 91-60-90 a k tomu 57 kg a brucho krasne rovne 😀 ) k tomu sa uz nedopracujem ,ale aspon priblizit by som sa chcela ...stacilo by mi 94-68-92 a tych 58...nenarocna vsak 😉

tilly
autor
2. jan 2007

hmmm, verulka, dobrééé
ideš sa učiť, hoď aj mne trošku elánu (nemyslím slávikov 😀 ) 😀
kedy máš skúšku? ja 9. 😝

fafa
2. jan 2007

Verulka, zacinam si ta brat za vazny vzor...ten jedalnicek - hmmmmm.....a hned tak zhurta, zaciatok januara...drzis slovo, ako vidim...a ty sa na tych 58 za chvilu dostanes...uvidis 😉

verulka
2. jan 2007

to dufam, ze dosiahnem... 😎 a jasne, ze vazne, vsak marec sa blizi a ja chcem vsetkych na mojej oslave ohurit. Zajtra cakam rotoped, a ideme na to aj s pohybom(prave sme dosli z dalsej dlhej prechadzky)
tily, ja ju mam uz 4.1., je nechutna - operacie v zahr. obchode 😝. Nuz cakaju ma dve nekonecne noci, ale snad to dobre (doslova) dopadne...
a predsavzatia? No ja mam okrem tych "hlavnych" aj dve take moje egoisticke- nech mi vyjde jedna robota a nech je to v nej naozaj super a nech konecne pokorim tu 60-tku 😀 😀 😀
chudnutiu zdar

vilki
2. jan 2007

ja som cely den jedla zdravo/ zeleninovy salat,jablko atd. a prave dosiel muz z roboty a doniesol mi moju oblubenu pizzu,zjedla som dva kusky a teraz sa citim previnilo...

certica
2. jan 2007

tak ja vam len prajem pekny vecer a pevnu volu do dalsich dni 😉

fafa
2. jan 2007

Wau....konecne sa zacinate odhalovat...jeeeeej...ja dnes bieda, ale vzhladom na okolnosti celkom fajn..prave som dojedla grilovany baklazan, cesnakom som nesetrila, tak cakam zaujimavu noc... ☹

tilly
autor
2. jan 2007

fuj verulka, len ten názov je hnusný...

ja ráno nič, nestíhala som, letela som s malým do mesta, na obed som mu robila knedľu s vajcom, tak som si dala z toho, medzitým som si dala dva BIELE 😲 rohlíky, hanbím sa strašne ... aj za tú knedľu, ale zjedla som jej málo, len, čo on nechal... a potom som si dala trošku čokoládky, nie celú, ale za to som zožrala celý hroznový cukor hanbím sa

verulka
3. jan 2007

tily, nehanbi sa za jedlo, to nepomoze, ani vilki za pizzu...Na tej merrylinke su skvele a rychle recepty, ktore si varim(aj pre krpcov- tym pridam prilohu) skus mrknut 😉 dnes bude na obed ryba v alobale- mnam
certica super foto

certica
3. jan 2007

jeeej aj verulka meni 😀 - pripominas mi tu jednu tehulku, co sme spolu lezali a potom aj rodili (ma dvojicky baby) a mala vtedy 21r., ty tu vyzeras na 17 😉
ozaj, dakujem - ja som zmenila, lebo som slubila exp., ze v novom roku ine foto 😀
inak som dnes hladna ,odkedy som oci otvorila 😲

verulka
3. jan 2007

jaaj, si ma inspirovala 😉 ja dnes kopa stresu, hlava v smutku a hram sa na pc...dnes nespim ☹ ...inak pekne drzim chudnucu liniu- na obed sa robi ryba so zeleninkou a potom ficime von, nech ma hlad obchadza 😎
inak mne sa zdalo, ze rpave na tejto fotke vyzeram tak cca na svoj vek 😀

certica
3. jan 2007

no ja dnes: jablko, jogurt, krajec celozr. chleba+ morc.sunka +rajcina + lad.salat a 2,5l vody.
verulka, tu si ako dievcatko, na tej predtym zas velmi jemne nezne zensky 😎

mitinka
3. jan 2007

caute baby poradte mi nejaku dobru dietu idem hrozne s vahou hore 😠 ☹

zuzu13
3. jan 2007

mitinka, ako by povedala Papeky /resp.expertka/: Cica, nežer... 😀
ale nie...
U mńa zaberá jedine pravidelné jedenie 5 x denne, max. množstvo tekutín a pohyb /jedine prechádzky, cez leto korčule a bicykel, inak som max. salámista 😅 /

tilly
autor
3. jan 2007

verulka, na tej fotke vyzeráš tááák mlado 😉

mitinka, zbav sa toho stresu čo máš... už je trošku lepšie?

ja som dnes piekla bábovku, takže diétka nič moc, ale dala som si len jeden kúsok 😉 a ráno som zas nestíhala, lietam kvôli diplomovke po úradoch, a predchvíľou na obed zeleninovú polievku (čo si myslím, že OK) a trošičku špagiet, ale fakt len takú štvrťku porcie a len s kečupom a syrom... takže zatiaľ nie som až taká zlá 🙂 a aj s pohybom je to celkom OK, bola som tu v meste, rezkým krokom je to asi 20min tam a 20 späť + som tlačila kočík...

zuzu13
3. jan 2007

tilly ja som dnes robila jahodové pirohy a šúľance s makom, tak to má tiež trošku ďalej od dietky 😅

certica
3. jan 2007

zuzu mnaaaam. inak ty si rychla jak...nechcem to ani vyslovit 😀

zuzu13
3. jan 2007

myslíš blesk??? 😀

certica
3. jan 2007

teraz rozmyslam, co z toho je rychlejsie 😀

zuzu13
3. jan 2007

no predsa ja...

certica
3. jan 2007

ty si predsa najrychlejsia 😎

zuzu13
3. jan 2007

mihahááááá 😅

wanda
3. jan 2007

kocky,tu je to uz poriadne vazna debata o dietach a cudnuti...a pritom vsetky na fotkach vyzerate tak dokonale 🙂 😉

certica
3. jan 2007

wandus, to je z leta a mam tam len hlavu 😀

wanda
3. jan 2007

ale vyzeras fajn 😀

zuzu13
3. jan 2007

aj ja 😀 zvyšná časť tela sa do objektívu nezmestí 😒 😀

certica
3. jan 2007

zuzu, ja som citala ze: zvysena cast... 😀

zuzu13
3. jan 2007

to je dobre, stavaju sa aj horsie veci... 😅

wanda
3. jan 2007

vy ste ale srandistky 😀 😕
kolko toho chcete zhodit?tak ako janko zo super tela?
a potom budete mat vsetky rovnake fotky,lebo budete neviditelne 😀 😀

certica
3. jan 2007

tiez by som mohla aj o nejakych znizenych...