Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

zabinka
13. okt 2006

Verulka, gratulujem k super vykonu! 😉 Ja by som asi neodolala.

verulka
13. okt 2006

diky, ale nemala som vobec chut a od obeda mi bolo tazko od zaludka, ale aj tak sa tesim 😎

tilly
autor
13. okt 2006

babu, to keď si menila HAK, tak to je jasné, tam sa to vždy zašramotí, teda aspoň mne...

tak, ja som sa dnes vážila, 68,4 kg, neviem, či sa mám smiať, alebo plakať... do vianoc to asi na tých 63 nedám... 😒 😠

tak som sa rozhodla, že by sme sa niekedy mohli ísť bicyklovať, veď hrádzu máme pomaly za domom, teraz sú tam aj tí tučkovia, tak snáď budem mať motiváciu, len či už nie je neskoro, teda kvôli počasiu...

verulka
13. okt 2006

tilly ak mas cas cez obed, tak to este ide...Rano a vecer je uz kosa, ani ja uz nechodim na biku do roboty
ja sa nevazim az ked pride rozkaz 😎 ale prave som trosku cvicila spolu s tuckami z telky 😀

cat
16. okt 2006

Ako baby? Ja zahajujem čisto ovocný týždeň. Kto sa pridá? 😀

verulka
16. okt 2006

cat drzim palce, nepridam sa. Zajtra ma detsku party a musim piect, pripravovat obcerstvenie, takze aj ochunavat musim...Cez vikend sme boli na "ture" po zeleznej a kolibe, tak aspon nejaky pohyb. Trochu si davam pozor co papam, ale to je vsetko. Je mi jasne, ze vaha asi moc neklasne, ale snad ani nestupne 😅

cat
16. okt 2006

jeej Verulka, všetko naj Riškovi prajeme aj my s Tomáškom 🙂 potom pofoť aby sme aj my videli aká bola párty 😉

expertka8
16. okt 2006

..cat..rozpíš prosím Ťa...čo a ako často "xrumkáš" počas ovocného dňa??? 😅

cat
16. okt 2006

expertka,
ráno: 2 velké strapce hrozna + kiwi + liter vody, potom káva
desiata: jablko, voda
obed: hrozno, nektarinka, šťava z grepov + voda
olovrant: jablko+ voda
večera: grepy, granátové jablká, kiwi ..a podobne

celkový príjem vody je asi 3-4 litre + ešte pijem žihlavový čaj asi 3 šálky. Už po 2 dňoch sú preč problémy so zápchou, aj nafúknuté brucho takže mne takýto režim občas vyhovuje 😉

zuzu13
16. okt 2006

ja by som umrela hneď po obede... To idete vážne papať len toto?Krutééé 😕
ale držím palce... 😉

expertka8
16. okt 2006

..cat...klobúk dole...ale toto tiež nie je nič pre mňa 😒
...ja mám ako zaručenú metódu na xudnutie...stresy 😔 ...to čo za normálnyx okolností zhadzujem aj mesiac...počas stresov dokážem zhodiť za 2 dni... 😕

cat
16. okt 2006

expertka ja zas v strese žeriem a priberám. A ešte aj pijem /správne tušíš že teraz nemyslím minerálku 😀 /

expertka8
16. okt 2006

😀 😀 😀 ..cat..prestaň mi čítať myšlienky 😀 😀 😀

expertka8
16. okt 2006

..neviem ako vy...ale mňa riadne "nadupalo" SUPER TELO....keď som videla týx -13kg za týždeň...nemala som slov 😝

cat
16. okt 2006

expertka, my sme sa včera s Kattum a Babulkou zhodli že aj nám by to išlo ľahko dolu kebyže nás niekto núti cvičiť a zamkne nám chladničku 😀

astora
16. okt 2006

baby pridte k nam nahanat moje dvojičky hned budu kila dolu ja s kilami navyse ale nemam nastastie problem s porodnice uz som isla v nohaviciach co som normalne nosila 😉

verulka
16. okt 2006

Baby, ak mate nadvahu 30kg a viac, tak nieje problem zhodit vela, poslednych 5-10kg je problem. Inak ja v strese vacsinou chudnem, to ficim cisto na kave a orieskoch..Avsak potom idem von "vycistit"hlavu...
Dakujeme za blahozelanie, nafotim pripojim. No tentoraz nebude 15 deti 10-11.
Astora, u nas uz nestaci nahanat drobcov, teda aspon u mna. Tvoje dvojky su krasne. Si stastna zena, ze nemas taketo prblemy. Aj keby si mala, momentalne by si sa asi nestihla nimi zaoberat 😀

expertka8
16. okt 2006

..verulka..s týmy kilami..svätá pravda..tie posledné sa držia ako kliešť 😠
..ktovie prečo??..a najmä čím to je spôsobené???
..mne by sa zišiel týždeň v Super tele..a odxádzala by som odtiaľ nadmieru spokojná 🙂

verulka
16. okt 2006

Preco? Aby sa ti nezdalo, ze vsetko pojde hladko 😀 😀
Tyzden v supertele by som brala aj ja, v momente. To by bolo snad dost ucinne nakopnutie

tilly
autor
17. okt 2006

tak ja som dnes zjedla dva rohlíky, včera len obed, je mi zle, že by som plakala ☹ chcela som ísť cvičiť, ale nedá sa...

verulka
18. okt 2006

Baby my sme mali doma vcera party a vybornu coko tortu, este lepsie chlebicky a to v kombinacii s mojim vcerajsim pekelnym dnom v praci bez akehokolvek jedla(iba kava a voda)+ nestihacky sposobilo moje vcerajsie obcerstvo(nastastie pukance a chipsy zmizli skor ako som ich stihla zbastit), takze dnes sa citim ako riadna gula. No rastie mi osmicka, takze uz nemozem poriadne pusu otvorit, takze dnes sa zrat nebude 😎 a co vy ako? Tilly uz je lepsie?

tilly
autor
18. okt 2006

dík, už je lepšie, hlavne pri pomyslení na čoko tortu 😀

verulka
18. okt 2006

Tilly bola vyborna, ale mala som len kusok- nie kvoli diete, ale pretoze ju pojedli deti 😉

cat
18. okt 2006

tilly a nejsi v tom? 😀
Babule, zajtra sa vážime!!!!!!!!!! a šup potom údaje do tabulky 😲

tilly
autor
18. okt 2006

nieeee 😲 😀

strašne som sa bála, vyzeralo to na zápal prsníka, čo by som sa teda dosť čudovala, po skoro 14 mesiacoch kojenia, mám poriadnu hrču a strašne to bolí, treba to rozkojiť, ak to nerozťahá, tak budem musieť ísť k MUDr.

na to váženie som zvedavá, ale svoju váhu prezradím presnejšie až po prevážení u našich, majú lepšiu váhu

verulka
18. okt 2006

Cat, to uz ????? No ale teraz po oslave....Uff, ale mne to vyjde asi az neskor- nemam doma vahu, takze musim ist ku svokre

zuzu80
18. okt 2006

ahojte chudnuce maminy, idem k vam na radu. Mam doma 3-tyzdnovy pokladik a po tomto mojom pokladiku mi zostali nejake tie sunocky a slaninky a najradsej by som sa vrhla na cvicenie 😝 . Len nie som si ista, ci je to pocas kojenia vhodne. Ak ste niektora cvicili a kojili, tak by ste ma prevelice potesili.
Tesim sa na vase odpovede a drzim palceky aby nas nase prebytocne kilecka opustili 😉

verulka
18. okt 2006

zuzu, ja by som rozhodne pockala aspon 6 tyzdnov a potom mozes pomalicky zacat...Ososbne by som to este nechala na prirodu, mozno este nieco vykojis a tak. Ale kazdopadne vydrz do konca sestonedelia

tilly
autor
18. okt 2006

zuzu, to má čas, virginia začala po troch mesiacoch

tilly
autor
18. okt 2006

fuj, zas idú tí tučkovia na prime, ale tieto baby tam majú aj ovocie, mňam, tak melón by som si dala aj jahôdky