Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

fafa
23. dec 2006

No teda, to si dobra,ze zdobis...ja som horko tazko napiekla...vcera mi mala pomahala vykrajovat orchove keksy a rozbila do cesta pohar, tak isla cela davka do kosa...
dnes sme chceli ist vecer na hokej, trochu medzi ludi a zajtra sme chceli ist korculovat...takze asi stravime klasicky pred TV... 😖

certica
23. dec 2006

Na hokej som kedysi davno chodila pravidelne aj do CR, hotovy maniak 😀 . A korcule nie su zly napad, len viki je este krpaty 😖

fafa
23. dec 2006

No to jasne..u nas este aj Samko s problemamy...a to ma profesionalny vzor...Laura by aj isla, len take korcule este nedostat...ale tak pre srandu, sme chceli trochu aktivnejsie stravit stedry den... 😀

certica
23. dec 2006

ja by som kludne isla aj do bazena 😎 , len tie plavky (jedine bez 😅 ). Som za netradicne veci a napady 😉

verulka
23. dec 2006

baby, uzite si nasledujuce tri dni 😉 pa

certica
23. dec 2006

verulka, uz sa na tom pracuje 😀 . Podobne aj ty...uzivaj 🙂

viamka
23. dec 2006

ahoj, 🙂 chudnuce mamicky!

najskor ospravedlnenie, ze som vypadla bez varovania a rozlucenia... ☹

tiez prajem vonave, ligotave, rozpravkove vianoce, a pevne zdravie v nr a nejake to kilecko aby ste pribrali 😀 , nech sa tu na chudnuti opat v zravi a dobrej nalade zideme....

chybali ste mi maminky!!!

fafa
23. dec 2006

No ahoj...uz sme ta dnes oplakavali...my sme pre zmenu chori, teda mladsia chlapska cast rodiny...
aj my prajeme pekne vianoce a pohodicku v NR...

certica
23. dec 2006

aaaaaaaa juchuuuuuuuuuu! 😀 viamka, tak ste zivi a zdravi 🙂

viamka
23. dec 2006

fafa, ja som myslela novy rok, nie NR, ale nevadi! to by som nebola ja,keby som dodatocne nemala co vysvetlovat! 😉

certica
23. dec 2006

v pohode, ja som si to nr nevedala prelozit vobec 😅 . Mas take svojske skratky, jak stenograf 😎

fafa
23. dec 2006

Ale ja ta uz poznam...tak ti len hovorim, co ma napadlo prve....samozrejme Nitra, ale potom mozog zapracoval...
To ty mas uz asi pri mne ten pocit, ze treba vysvetlovat... 😀 😀

viamka
23. dec 2006

decka ma plne vytazuju stale novymi variantami viroz...

certica, ostali vam este prodiet? ak ano posli, u nas su uz vyzrate.... iny vyraz by nebol taky vystizny

fafa, aky to bolcaj, co urazil tvoju jesitnost, uz on skemraaaaaaaaaaaaaam

certica
23. dec 2006

viamka, zostali, dnes som ich este ozdobila lieskovoorieskovocokoladovou polevou, aby neboli az tak zdrave 😅 😎

fafa
23. dec 2006

Viamka...tatransky, tatransky....
Mimochodom baby, drzime palce...obidve ste v obraze...uz prehravame... ☹

snilko7
23. dec 2006

babenky a spoluchudnúce chcem Vám tiež popriať krásne a pokojné Vianoce, veľa pohody, zdravíčka.

viamka
23. dec 2006

ale moja, ved ja tak rada vysvetlujem! 😉 som ti napisala dlhuuuuuuuuuuuu IP ale ked som sa k nej chcela vratit, nemam ju v odoslanej. znamena to ze o veslici a bezkach si nic nedostala?

certica
23. dec 2006

fafa, este neni konec... 😎

viamka
23. dec 2006

milujem recepty da ktorych mozes dat to, co mas doma! a ze poleva, no toto?

fafa, daj ten caj! ci to sa pod ty nazvom kupuje?

no mna zas elegantne zaradilo

fafa
23. dec 2006

Ano, draha...ides do obchodu, oddelenie alkohol, kupis tatr. caj a pripravis podla navodu....no neviem, ci je to podla tvojho gusta, ale vyzera a chuti to liecivo...

certica
23. dec 2006

snilko dakujeme, tiez radostne a spravne blaznive vianoce 😎 😀

viamka
23. dec 2006

si nerob srandu zo starsejosoby, ja som nic take v zivote nepocula, ze TC

snilko aj tebe a trenujte, nech to vypali..........

certica
23. dec 2006

sa mi dieta ulozilo do postele 😕 🙂 , tak odchadzam a pridem dufam...

viamka
23. dec 2006

babenky, ja dn, ale bavte sa....

snilko7
23. dec 2006

viamka 😀

tilly
autor
23. dec 2006

tak baby šťastné a veselé, dnes sa musím trošku venovať manželovi, keďže je doma (to je u nás vzácnosť, mať tatina večer doma 😖 )

fafa
24. dec 2006

Krasny stedry den 😀 ...za mnou je hrozna noc ☹ u nas uz rozvoniava kapustnica...

certica
24. dec 2006

mna zas boli zaludok a neviem z coho, este som vlastne nic nejedla a ani nemam chut 😕 .
Vsetkym pekny sviatocny den a drzte palce, aby sme stihli postavit a vyzdobit stromcek, kym bude maly cez obed spat 😲 😀 , inak bude pruuuuuser 😀

fafa
25. dec 2006

ahojte, ako sa vcera dietovalo??? ja nejak neviem odolat sladkemu, to zas bude "odvykacka"... 😠