Ako to je s kojením a chudnutím?

natsa
14. jún 2009

ako je to vlastne pri kojení chudne sa alebo schudnete až prestanete kojit.Čomám vlastne robiť aby som mala pôvodnú postavu,

veronika81
16. jún 2009

Tak mne zo začiatku išli kilá pomaly dole, aj som sa tešila, že nič nerobím iba jem (a hlavne sladké 😎 ) a zrazu sa to zastavilo, ostalo mi 6 kg a nie a nie ísť ďalej. Malého plné kojím, ale už sa chystám aj na nejakú športovú aktivitu 😝 Ešte stále mám v skrini nohavice, do ktorých sa nevpracem..

egyptanka, čo provokuješ? 😀 😀

teeuwe
16. jún 2009

Ahojte, tak ja som 10t od pôrodu, v tehu som pribrala až 25kg 🙄 a schudla som 15kg, čiže stále mám 10kg navyše. Kojím, a snažím sa zdravo stravovať, hýbem sa stále...cvičiť intenzívne chcem začať,keď sa mi úplne prelieči jazva....Takže len čakať, že sa to nejak pohne a oblečenie XS niekedy oblečiem 🙂

petka80
16. jún 2009

Holky, taky si musím postěžovat 😒 Mám pořád asi 10 kg víc než před těhu. A to jsem si libovala, že jsem v těhu přibrala asi jen 12 kg, dost jsem nechala v porodnici a i potom, ale pak jsem to zas nabrala ☹ Dneska jsem se po dlouhé době vážila a jsem z toho fakt špatná. Musím s tím konečně něco dělat, přestat žrát a chodit cvičit. Kojím ještě jednou denně, ale na to to nemůžu pořád svádět 😀

betina
16. jún 2009

někdo při kojení hubne,ale 20% maminek absolutně ne, patřím mezi ně 😀 nabrala jsem 24 kilo v těhu a z porodnice jsem šla s o 10 mín. dokud jsem kojila pořád po dvou hodinách (ve dne, v noci až do půl roku malé), neshodila jsem ani kilo a ted už 5, taky tomu přispěla asi střevní chřipka 😀 , ale ne opravdu, až ted začíínám trochu hubnout úměrně s tím, jak přestávám kojit.

aponchie
16. jún 2009

no a jake je vysvetleni pro tohle?pribrala jsem 25kg shodila az na 8kg vsecko ..tech 8co mam je v pohode to pooomalicku jde dolu taky jsem 3tydny po porodu co bych chtel azejo 😀 ale rikam si ze pred tehu kdyz sem pribrala treba 5-6kg oblikla jsem dale sve gate a saty a ted je neoblecu byt mam stejnej vahovej prirustek proste to nepretahnu pres stehna a prdel ..pres kozy to chapu kojim,ale ty nohy..manzel me uklidnuje ze je to nejaka voda ci co ale tomu neverim moc 😀 pac sem zrala sladke jak najata takze tech 8kg co mi zbejva mam vyzratych

meleri
16. jún 2009

já si říkám že se na to už vys...u..prostě už to nikdy nezhubnu. nejhorší je, že mě děsně bolí kolena... ☹

petka80
16. jún 2009

no já zas nechápu, že mi jsou všechna stará trička krátká 😕 A prsa mám přitom už původní......... 😀

aponchie - asi je po porodu nějaká roztaženější pánev či co, to by bylo možný ne?

petka80
16. jún 2009

meleri - to neříkej, to víš, že zhubneš 😉

My bychom chtěli brzo druhé dítě, tak si ale říkám, že když mám už teď 10 kg nahoře, tak to by bylo něco úděsnýho, mít tuhle váhu jako jako startovací, takže s tím prostě MUSÍM něco dělat!!!!!!!

aponchie
16. jún 2009

panev jo ale co ty stehna 😀

egyptanka
16. jún 2009

veronika, to nie je provokacia ... ja som pocas tehu pribrala cca 8kg. Pred tehu som mala 79 kg a teraz 77 kg. Takze o nejakej krasnej postave mozem len snivat a chcela by son dat min. 10 kg dole, aby som si mohla dovolit velkost 40. O velkosi XS ako teeuwe mozem fakt len snivat.

adoracion
16. jún 2009

ja som pri kojeni neschudla ale ani nepribrala co je dobre lebo odkedy kojim jem toho viac aby malo aj babusko vela jedla v mliecku 🙂

veronika81
16. jún 2009

egyptanka, to bolo zo srandy 😉
Tak potom vlastne gratulujem k mínus 2 kg 🙂 a nech to ide ďalej..

petka80
16. jún 2009

No XS mě taky pobavila 😔
Já měla vždycky 40, teď mám 42...... ☹

egyptanka
16. jún 2009

veronika, jasnacka chapem 🙂
inac ja som sa stretla s tym, ze babulky po porode, ktore mali pred tehu nejake to kilo navyse sa lahsie dostali na povodnu vahu ako tie co boli pred tehu chudulinke ako prutik.
petka, ja mam 44 a tak sa budem vytesovat, ked sa dostanem na 40 🙂

petka80
16. jún 2009

egyptanka, mně by ta 40 taky stačila 😀 Já nikdy něbyla úplně hubená, ale tak nějak akorát, byla jsem se sebou celkem spokojená, zato teď 😠 Naštěstí mám 170 cm, tak se to aspoň rozloží 😀

zuzkaprofant
16. jún 2009

ahojte sa pridam k vam ja som tpocas tehu dost pribrala okolo 26kg potom som sa z vazit prestala pre istotu 😀 v porodnici som nechala tak 4kg a domov som prisla tucnejsia ako som odisla cela som spuchla brutalne ale mam uz teraz este 14kg na schudnutie ale dako uz dole nejde nemam cas ani pri malom dako cvicit to sa neda ale chodim na prechadzky ani vela nejem mi nechuti a ked si dam na tanier prave maly sa zobudi tak potom uz ani nejedm take studene , ale apson do tehu rifli sa zmestim co so zu v 6m neobliekla 😀 tak snad do dalsieho leta pochudnem na povodnu vahu 😉
inac kojm mne sa nezda ze s kojenim sa da schudnut

viktoriakarin
16. jún 2009

Ja som v tehu pribrala asi 20 kg, po pôrode išlo dole 10 a ešte stále kojím ale žeby som mala svoju váhu ako pred tehu..... môžem sa aj na hlavu postaviť, dávam si pozor aj čo zjem a nič. Ostalo mi 4,5 kg a krááásna celulitídka 🙂 a keby len to 😠 ešte aj akné ktoré som ani v puberte nemala 😖 😖 😖 😖

natsa
autor
16. jún 2009

Tak dnes som si robila revíziu v skrini nie som na tom zle objavila som dvoje gace ktoré oblečem ale som sa nasrala oblekla som si jedny gace no hroza brucho vyvalené riť ako americká pec tak od dnes cvičím čosi som rána pocvičila potom ešte budem ked malý zaspí a spravila som si racio šalát,tak dúfam že ešte do augusta dám dole 5 kg.Pri mojej výške 172 a 73 váha je dosť,čo si myslíte,ked prestanem kojiť budem mať cez prsia menej?

evulinkab
16. jún 2009

no já kojím plně 5 a pul měsíce a vypadám jak kostlivec. 😒 Vážím ještě o dvěkila méně, než jsem měla před těhotenstvím a lidi mi říkají, jestli náhodou nejsem nemocná, že vypadám hrozně.Tak já doufám, že až přestanu kojit, nebo to alespon omezím, že aspon trochu přiberu.

danka86
16. jún 2009

ahojte, aj ja prispejem.. 🙂
pocas tehu som pribrala 14kg, v porodnici som nechala 8kg, v priebehu 2mes isli dole 4kg, ale tych 2kg som sa nevedela za svet zbavit a zrazu jak mavnutim prutika som asi v priebehu 3-4mes schudla 10kg, no a teraz mam o 8kg menej nez pred tehu.. teraz mam 56kg, takze nie som nejaka drevena, ale som spokojna.. a kojila som 6tyz a fakt tie 4kg mi isli pocas toho dole ako nic.. ale je pravda, ze mi velmi nechutilo jest ani v nemocnici ani doma...

lenka386
16. jún 2009

Danka tak to ti zavidim.. Ja som pribrala 16 kg, po porode som mala skoro 10 dole, ale po dalsich 2 kg sa to zastavilo a zacalo ist opacnym smerom.. 😢 Takze mam stale +10 kg ako pred tehu. Ani pocas kojenia, ani teraz, ked sme prestali kojit a kontrolujem si viac stravu, pri malom neposedim, nechcu ist dole.. 😝 Niekedy som z toho dost nervozna, kedze obleciem iba cast veci a nechcem moc dokupovat. Tak uvidim..

danka86
16. jún 2009

Aj kamaratka to tak ma, ze ma dve deti zihadielka a je ale velmi silna, lebo pri prvom pribrala hadam 40kg a nevie sa toho za svet zbavit.. je to nejake individualne..
a s oblecenim mam opacny problem, nemam si co obliect, lebo mam o dve konfekcne velkosti vacsie veci ako potrebujem a nechcem si moc kupovat, ze co ked naspat priberiem..

mailinka
16. jún 2009

ahojte,tak ja pridavam prispevok,pocas duheho tehotenstva som pribrala 14kg.domov som sprisla o 7kg lahsia a pocas 2 mesiacov some ste schudla 4kg,taaak som sa tesila,lebo kamaratka pocas kojenia stale tak krasne schudla a vravela mi neboj,kojenim sa chudne,no figu borovu.kym som mala stresy pri malej(chvilu sme nepriberali a mali problem s kojenim-malo mliecka a tak a mala nechcela poriadne papat)tak vtedy sok chudla,elbo mi ai nechuilo poriadne jest.no ale potom sa to nejako ustalilo a ja som zase nabrala 4 kg .uz sa nemozem na seba pozerat v zrkadle.mne to silo strasne do stehien a vsetky nohavice mam take obtianute ,ze vyzeram ako hurka 😀 .moja konfekcna velkost sa tiez zmenila z c.38 na c.42.som z toho zufala ☹ aj pri prvej cdere som prvych 6 mesiacov drzala liniu,potom som zacala viac jest,lebo som si chcela este udrzat mliecko a pribrala som este 5 kg.no ale tie som potom zhodila ked som prestala kojit.tak uvidime ako mi to pojde teraz.najhorsie je toto leto 😝 vsetci povyzliekani a ja zakryvam vsetky moje nedostatky 😵

zuzkaprofant
16. jún 2009

malinka to mas taku velkost ako ja 😀 😀 dnes som si bola kuknut nohavice bele na leto ta 42 mi bola ako elastacky na stehnach tak som ich polozila tam kde boli a nekupuje sa nic a do pavek ja sa nevyzlecem mne ako spadlo brucho v 9m dole tak mam na bokoch super fialove strie a ked mi brucho padlo tak mi terza super ovislo a kukam dnes aj vpredu mam fialove pasiky takze jedine to istia cele plafky a plachta na seba 😀 ale nech len babatka su nase zdrave ja uz na miss aj tak nepojdem 😉

meleri
16. jún 2009

je to marné..podle mě jestli chce člověk mít děti hned po sobě tak to asi není šance všecko zhubnout...tak co uspořádám nějaký bleší trh s oblečením, třeba se někdo najde... 😀

já sem se po porodu do všeho vlezla, teda těsně po porodu, ale pak to začlo.. 😝

meleri
16. jún 2009

teda až na věci co byly úzké přes prsa, ale to sem neřešila, páč věřím že to pak "splaskne."

mailinka
16. jún 2009

zuzkaprofant-taaak to si viem predstavit tie nohavice 😀 ja tak vyzeram v kazdych.a aj ked mam 2 plaviek urcite si ani jedny neobleciem tento rok,ja nastastie strie nemam,poctivo som sa mazala cele tehotenstvo,lebo po prvom som mala trosku na zadku.ale ako tak rozmyslam s tou plachtou by sme uspeli v nejakych moslimskych statoch 😀 .dadam nam tento nas hendikap vynahradia nase babatka ,a hlavne ako si napisala nech su zdrave.
no na miss nepojdes ale na missis by sme este mohli,no nie 😎

natsa
autor
16. jún 2009

No tie stie mám aj ja na bruchu až po pupok, krásna celulitída istia to celé plavky musela som si objednať z quelle

sisa31
16. jún 2009

ahoj holky,já taky kojím a nehubnu,jsem spíš ještě 3kila přibrala a pěkně mě to štve, ale nemůžu si pomoct,jakmile kolem někdo projde s čokoládou,už šmejdím, co bych smlsla ☹ ,tak jsme s maloškem takový 2 tlustoši 😎 on má 5měsíců a má 10kg 😉 ,nevadí, hubený budem potom,ale kojení nám nikdo nevrátí,kdybysme to ošulili na jídle,ne???

stvura
17. jún 2009

No jua to iste...najprv sli kila dole a potom hore...a cez prsia neobleciem absolutne nic {dole jedna velkost plus}....este ze to dietatko mam stihlucke...xixi 😀