Ako zostaviť zdravý jedálniček pre štíhlu líniu?

kathrin6
7. jan 2009

Ahojte vie mi niekto poradiť ako zostaviť zdravý jedálniček pre štíhlu líniu?Vďaka

danciacik
7. jan 2009

no to by teda zaujímalo aj mňa. A neskúsila si 90-dňovú diétu? Prakticky je tam popísaný aj jedálniček.

mimikyky
7. jan 2009

kathrin,to záleží od výšky aj váhy

kathrin6
autor
7. jan 2009

danciacik - skusala som aj tu 90-dnovu dietu a podarilo sa mi zhodit skoro 13kg,ale ked som nastupila do novej prace tak sa kila vratili naspäť a myslim, že aj dve tri navyše
mimikyky - tak meriam iba 158cm a vaážim až 77kg

mimikyky
7. jan 2009

kathrin, ja si idem rátať svoj nový jedálniček, skúsim Ti niečo vysmoliť 😉
len mi ešte napíš,či aj cvičíš 😀

buffinko
7. jan 2009

super tema 😀 mozem aj ja poprosit o taky jedalnicek? mam 174cm a 80kg 😅 a kojim...zacala som cvicit kalanetiku.

alica147
7. jan 2009

ahojte aj ja potrebujem zhodiť 10kg čo mi zostali, ale necvičím lebo stále kojím a už som aj do roboty nastupila tak cvičiť nevládzem 😝

babatko88
7. jan 2009

ahoj mimikyky ak budeš taká dobrá, aj mne by sa niečo zišlo, nepotrebujem zhodiť veľa, ale aspoň niečo, trpím troška sebakritikou, mám asi 156 - 159 cm (presne už neviem) a vážim cca 53kg, stačili by mi zhodiť aj tie 3kg, ale neviem ako, cvičením mi to vôbec nejde, skúšala som, hned ako malý zaspal som sadla na lavičku a cvičila, no stále nič, a to niekedy ani nejedávam, ale potom mi je zle a nemôžem cvičiť, ked sa najem, je mi rovnako... poradíš?

kathrin6
autor
8. jan 2009

mimikyky - no každý pondelok chodím na hodinku a pol cvičiť kalanetiku,ale inak sa k tomu veľmi neviem prinútiť, ale mám doma aj steper.

miriamka
8. jan 2009

Ahojte,
tak ja som zmenila svoj jedalny listok v january 2007 ked som mala pri vyske 170cm - 75kg a nedarilo sa mi otehu.
Dala som sa na delenu stravu,a po pol roku som mala 58kg...mesiac na to som ostala tehu.

Teraz som 7 mesiacov od porodu,a mam 57kg...urcite aj vdaka kojeniu pri ktorom isli kila dole ani neviem ako,ale tiez aj tym,ze viac menej stale dodrziavam zasady delenej stravy a pitny rezim!

buffinko
8. jan 2009

takze sa vraciame spat k staremu znamemu - cica nezer 😝 pravidelna, rozumna strava, rozdelena do mensich davok pocas celeho dna, nehladovat. a cvicit. uspech sa dostavi 🙂

ma niekto link na recepty delenej stravy alebo nieco podobne?

miriamka
8. jan 2009

Buffinko...ja mam,pohladam a prilozim ho sem.

kingstonka
8. jan 2009

...no ja uz nutne tiez nieco potrbujem so sebou urobit... od porodu nic neide dole.... stale kojim... cvicit nevladzem (v noci som 7-8x hore)... uz 2.den rozmyslam nad delenou stravou...niekedy daaavno mi velmi pomohla... s kojenim by snad mohla byt ok? co myslite? ...sice niektory ludia tvrdia ze cela delena s. je nezmysel...neviem... nieco uz so sebou urobit musim...

zuzka1.
8. jan 2009

kocky mozte sem dat nejake linky, ako ma jedalnicek pri delenej strave vyzerat???ja mam 164cm a 64kg. Vyzera to etse celkom ok, ale brusko mam riadne, kao tehu! ale necitim s adobre. Pred tehu osm mavala 52-54kg.

miriamka
8. jan 2009

Kingstonka...ja som na delenej strave uz 2 roky,ako tehu aj pocas kojenia.Je to proste moj styl zivota,neberiem to uz ani ako dietu,ale proste mi dobre travi ked si delim potraviny...a viac menej papam vsetko,len si to delim.A nedrzim sa ziadnych extra receptov,len dodrziavam zakladne principi co s cim nejest a je to.

kingstonka
8. jan 2009

miriamka... tak ja sa do toho pustim... pred rokmi mi tento sposob stravovania vyhovoval... a teraz ked som doma by to malo byt aj jednoduchsie...

miriamka
8. jan 2009

No mne to vyhovuje,lahsie mi travi,dobre vyprazdnuje,plet sa zlepsila...takze u mna len same +

mimikyky
8. jan 2009

kočky, pracujem na tom 🙂

mimikyky
8. jan 2009

hodím aj linky,aj príklady jedálničkov 😉

buffinko
8. jan 2009

super, diky baby 🙂

majka35
8. jan 2009

ahojte baby ... tak táto téma potešila aj mňa, lebo niesom zástancom nejakých diét ... 🙂

kathrin6
autor
8. jan 2009

ahojte ste super a velmi pekne vam vsetkym dakujem. aspon viem ze nie som na to sama. pekny dnicek a este raz dakujem. A knihu o delenej strave mam aj doma tak sa asi na to dam 🙂

cipsinka
8. jan 2009

baby super tema aj chcem schudnuuuuuuuuuuuut 😒 😒 😒 😒

cipsinka
8. jan 2009

mimikyky budem velmi rada za tie linky,ja som skusala aj 90 - dnovku,ale z toho mnozstva ovocia sa mi pokazili zuby 😒 😒 😒 😠 😖 😖 😖 😔 😅 🙄

kathrin6
autor
8. jan 2009

cipsinka - ja mam tiez skusenost z 90-dnovou dietov. pomohla mi ved som schudla skoro 13kg,ale ked zacnes normalne jest tak sa tie kila vratia naspat a este aj viac. to by sme museli drzac cely zivot a ani mne uz to ovocie velmi nechutilo. A niekde som aj citala, ze je zdraviu skodlive na ranajky jest len ovocie. Ved ranajky maju byt zaklad.

cipsinka
8. jan 2009

kathrin suhlasim,stale na ranajky ovocie 😖 😖 😖 😖 ,to uz bolo o drzku dokonca aj jablcka som znenavidela a to predtym som ich milovala. 😒 😒 😒 😒

cipsinka
8. jan 2009

ja uz som po novom roku trosku zacala s obmedzovanim,prestala som pit sladene vody a pijem iba cajik s citronikom.Nic nesolim ani necukrim,myslim si,ze celkom fajn zaciatok,ale do maja musim byt fit. 😉 😉 😉 😉 Ta delena strava co tu pisala miriamka sa mi celkom pozdava,je to zdrave a clovek nema taky neporiadok v zaludku. 😉 😉 😉

kathrin6
autor
8. jan 2009

ved aj ja som to uz obmedzila aspon sa snazim a aj mne sa velmi pozdava ta delena strava.ako som pisala vyssie mam doma aj knihu tak sa dnes do nej urcite pozriem a skusim to 🙂

sonnya
8. jan 2009

tak ja sa k vam tiez pridam... sladenej vode sa viac menej vyhybam uz pol roka, ale to nestaci...potrebovala by som zhodit hlavne brucho a tu pneumatiku okolo pasa a bokov 😝
mam 163cm a 61kg

kingstonka
8. jan 2009

ahojte.... tak ja som sa dnes nastartovala... a rozhodla som sa zacat s delenou stravou... len si este musim obnovit "vedomost" co s cim ako...lebo som sa uz podla nej stravovala ale velmi davno ...

zanab
8. jan 2009

Ahojčej delená strava mi je blízka ja som mala možnosť požičať si z knižnice viac kníh, ale ani jedna mi nebola taká blízka ako od Márii Hajkovej formát A4, kto ju pozná určite mi dá za pravdu že je dobrá s jednoduchými receptami - pútavé obrázky.Nemusela som behať po OC a zháňať rôzne špécie, prísady.