Aký máte názor na pomer medzi ženatým mužom a 10 rokov mladšou ženou?

anna883
31. mar 2019

Aký máte názor na pomer ženatého muža s nezdanou o 10 rokov mladsou zenou.

dopolbokaodrata
31. mar 2019

@anna883 len pre poriadok sa spýtam, ty si tá o 10 rokov mladšia a hľadáš dôvody a ospravedlnenia?

sofia1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gasinka1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stela01
31. mar 2019

@anna883 a čo to má spoločne stym že chceš schudnúť ?

puklica13
31. mar 2019

@sofia1

@gasinka1983
Chudák chlap..lebo jemu asi drzi niekto pištoľ pri hlave a "musi"

anna883
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dopolbokaodrata
31. mar 2019

@anna883 tak ono by neuškodilo to uviesť keď už sa na to pýtaš a predídeš takýmto reakciám, preto som aj ja položila doplňujúcu otázku. A tiež od koho ten názor chceš, ci od tej podvádzanej alebo podvádzajúcej lebo ženy ktorých sa to netýka si o tom môžu myslieť čo chcú alebo si ani nemyslia nič. Ja som názoru že toto je veľmi chabá výhovorka, že píšeš alebo chceš písať článok, tomu človek čo má všetkých 5 pohromade neuverí 😘

anna883
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dopolbokaodrata
31. mar 2019

@anna883 a všetko sa zaoberá práve milenkou o 10 rokov mladšou 😂😂😂 a nie vďaka, nepotrebujem vidieť kopu nejakej "literatúry", ale chápem každá číta a zbiera to co je jej srdcu a životu blízke 😉

sisa1804
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hennyinnsbruck
31. mar 2019

Môj názor? Nech si každý robí čo chce 🤷‍♀️🤣

sweetlife001
31. mar 2019

@anna883 no podľa mňa je ten vek úplne nepodstatný , názor mám rovnaký či by ťa žena bola aj o 20 rokov mladšia alebo vo veku muža alebo o 10 rokov staršia od neho. Akýkoľvek vzťah ženatého chlapa a slobodnej ženy a aj naopak je neprípustný a je jedno aký je vekový rozdiel. Taký chlap je úbohý debil a jeho milenka tupa handra.

katrin21
31. mar 2019

že tá žena bude veľmi nešťastná a rozbíja rodinu a ten muž sa ty svoje rodiny možno nikdy nevzdá a Nech si uvedomí či chcem mať po svojom boku do budúcna záletníka...

osky
31. mar 2019

@anna883
Na urazky na MK si treba zvyknut a netreba ich riesit
Keby si to aj bola ty,do toho nas nic.
Pytas sa na nazor...nechapem tie,ktore tu pisu vsetko mozne len ten nazor nie....
Ten moj:
Ja nepoznam ani jeden naozaj ospravedlnitelny dovod na neveru.
Ked niekeho naozaj lubim,nepotrebujem ho podvadzat.
Nedokazem mu takto ublizovat a uz vobec by som ho nedokazala takto klamat.
K comu je dobre ,robit z toho druheho hlupaka?
Je to nekorektne a ubohe...
Vek z mojho pohladu v nevere vobec nehra rolu.
Ci by to bol starsi zenac a mlada slecna,alebo zena v rokoch a mlady kohut,dvaja mladsi ci dvaja starsi...to je jedno.
V mojich ociach je nevera neverou.a dovody,nech by boli akekolvek,ma uz nezaujimaju....

rora
31. mar 2019

@anna883 názor? ze je to kazdeho osobna vec ci svoj zivot bude premrhavat alebo skutocne zit.... ci si postavi stastie na stastí niekoho druheho.... alebo ci obetuje vlastne stastie pre chvilkove potesenie toho druheho... alebo hocico ine.... ty si vyberas... vyber si tak, aby si sa raz nemusela bát karmy. pretoze ta vsetko "sleduje".. a ver tomu ze spolahlivo.

heyoka
31. mar 2019

Môj názor. Ľudia radi a veľmi rýchlo vedia odsúdiť jeden druhého za chybné činy...odsudzujeme druhých a potom sami urobíme ešte väčšie koniny v živote..môže sa stať a sa aj neraz stalo, že ženatý sa zamiloval do inej...naozaj zamiloval..poznám prípady, keď sa mladá zamilovala do ženatého..naozaj zamilovala...poznám vydaté, ktoré sa zamilovali do slobodných zajačikov...aj také, ktoré od zajačikov otehotneli..kým niekto na niekoho ukáže prstom, že ty Ku...alebo ty Ko...tak si predstavme, že by sa nám to stalo..nečakane..a nevedeli by sme rozkázať citom..nedalo by nám to spať, ani jesť ani nič...a hovorím o takých prípadoch, keď kvôli tomu človek naozaj trpí, lebo vie, že je to veľmi nesprávne ale nedokáže len tak city hodiť za seba..mám v rodine prípad..moja príbuzná nadávala ženám, ktoré sa zamilovali a začali žiť so zadanými..ženatými..opovrhovala nimi..a čo sa stalo? mala už 2 deti a muža a zamilovala sa do mladého kolegu..a nebudem ani opisovať aké sprostosti porobila a čo spôsobila rodine..takže poučenie, nesúďte druhých, keď do nich nevidíte (nie každá mladá je zlatokopka a ku a nie každý chlap je sebecký ko...)..niekedy sa stanú veci,ktoré sme si mysleli, že sa nám nemôžu stať...a potom?..prehnaná kritika poniektorých tu ma len utvrdzuje o tom, ako málo sa sami vidíme a ako ľahko vidíme chyby a poklesky druhých...🍀

hettinka
31. mar 2019

@anna883 že ona je matrac a on je chrapúň

ivanka12311
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofia1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanka12311
31. mar 2019

@sofia1 nepochopim také ženské bodaj by sa to dozvedela jeho žena a dala jej takú po hube že by aj zabudla čia je nie to ešte na nejaký pomer 😄a jemu tiež... chúďa ľutujem tu ženu doslova skáče mu doma okolo riti varí upratuje stará sa o deti..

sofia1
31. mar 2019

@ivanka12311 Vieš čo ale tej žene sa to vráti , keď ona bude mat manzela.Presne moje slova čo píšeš.a o deťoch chudencoch,čo budú prežívať kvôli jednej pici ani nepíšem radšej.skoda slov,ale takéto ženy,ktoré vedia že ten chlap ma ženu a deti tak je to veľká Zmija slušne napísané.

angie11
31. mar 2019

@sisa1804 mate odomna hlas 🙂

majka99999
1. apr 2019

@anna883 ja si myslim, ze by mali vziat tu manzelku do trojky, ved nech si uziju spolu vsetci, myslim, ze v manzelstve treba byt uprimny, urcite sa obe zeny navzajom naucia nove triky, ako muza uspokojit.


🤬 naco tu niekto zhana nazory, najmenej 80 % napise negativny nazor, mozno do spravy ti napise nejaka nadrzana 20, co tu nedavno bola straaaasne pritahovana jej sefom, ktory zije v nestastnom manzelstve.

eliska13
1. apr 2019

@anna883 že sa asi nerozvedie, že ona stratí veľa rokov a nebude šťastná.
Ináč nesúhlasím s tvrdením, že ona /ukradla/muža, muž nie je zbavený svojprávnosti je zodpovedný za to, čo robí....ona nemá záväzky je to jej vec, ale tak nejaké svedomie, morálku by mala mat

dopolbokaodrata
1. apr 2019

@anna883 už mažeš odpovede?

googlinqa
3. apr 2019

@gasinka1983 áno a do ko.... Takých mužov čo sú ženatí a podvádzajú

kassandra25
3. apr 2019

Tak co k tomu napisat...., ked chce muz podviest, podvedie s hociktorou, ci ty, alebo henta, vzdy sa nejaka nájde, alebo neodola nejakej, ktora si ho ulovi, lebo to v nom drieme a chce si dokazat, ze nato má. Ved Slovensko už zabudlo na ten pripad spred 20-tich rokov, ked este zenaty patrik svajda, otec dvoch synov si zacal s kolegynou z brandže, Zlatkou P., potom sa rozviedol, tiez bola mimochodom od neho o 10 rokov mladsia, a potom chodila s nim a cakala, roky, rokuce, az dosli ich deti a konecne sa dostalo aj na nu k vydaju po 17-tich rokoch chodenia, a to uz Slovensko zabudlo, ako sa dvojica k sebe dostala a po 20 rokoch je z nich uz najserioznejsi parik manzelsky, ci moderatorsky, takze hlavu hore, po 20 rokoch aj tebe s vysnenym aj vam vase rodiny a okolie, uz odpustia a zabudnu....., taky je život.

vivien232
3. apr 2019

Aspoň podla mňa to nieje správne, ja by som sa nedokázala deliť o chlapa s druhou preto hľadať radšej slobodného 😊 a za ďalšie ubližuješ detom v tej rodine, zene ktora caka doma to hovädo a hlavne aj sebe lebo ked sa zamiluješ on tu ženu neopustí lebo u nej ma oprate, navarene a hlavne domou ktory milujuca žena vie vytvorit a u teba hlada len jedno aj ked to doma ma jednoducho je to kurevník ... a ty sama nevies s kolkymi to ťahá ešte mimo teba a jeho ženy

minttu
3. apr 2019

@anna883 Môj názor je taký, že ženáč si má gule vytriasať doma.