Aký prípravok na chudnutie naozaj pomáha - alebo je to všetko len blbosť?

matymaty
19. sep 2018

Ahojte, som mamička 11 mesačneho dievčatka,, snažím sa schudnúť aj cvičím aj sa zdravo stravujem nejem sladké, cvičím, pohybu mam až až, ale stále vyzeram ako veľryba,, ak existuje nejaký prípravok ktorý by mi aspoň kúsok pomohol poraďte, ďakujem

evittam
19. sep 2018

@matymaty Nie neexistuje-spravne si to napisala.

mata223
19. sep 2018

..ale ano existuje len si treba spravne vybrat 😉 pisem z vlasnej skusenosti ak chces ip

luciamuzlaiova
19. sep 2018

@matymaty Hlavne nevyhadzovať peniaze sa hlúposti, za zázračné tabletky, detoxy a podobné sprostosti 🙏 Je to drahé, zbytočné a po nabehnutí na normálny režim nastane krásny jo-jo efekt 😕

mata223
19. sep 2018

@luciamuzlaiova ano mam to vsetko zbehnute aj s jojo 😉 ale ked schudnete pomaly tak ako ja 20kg a co to sa naucite asi na tom nieco bude 😇🙏👍

luciamuzlaiova
19. sep 2018

@mata223 Ja som napr. pri rozlišovacej 90dňovej schudla 8kilo ale pribrala 12kilo 😃 Prestala som papať pečivo a sladkosti a postupne odišlo 15kíl 🙈 Žiadne diéty len zdravší životný štýl a ide to. Pomaly. Chudnúť 1-2kilá mesačne nečakať, že schudnem 10kilo za dva mesiace 🙈 Teraz mi zase chutia sladkosti a za 3mesiace mám 5kíl hore 😂

mata223
19. sep 2018

@luciamuzlaiova ja som dala 20 za rok tiez upravou jedalnicka, nastartovanim travenia vaha ide pomaly dolu ale co je premna dolezite nejde hore😉

zorka88
19. sep 2018

na chudnutie pomáha len pohyb a vyvážená strana, prípravkov radšej nepoužívajte at nemáte jojo efekt

matymaty
autor
19. sep 2018

@mata223 a o aký sa jedna dajte typ ? Ďakujem

matymaty
autor
19. sep 2018

@matymaty všetko robím aj vyváženu stravu mam a nič uz neviem ako co mam robiť asi zájdem za odborníkom

veronice
19. sep 2018

@matymaty ono nie je dolezite len to co jes, ale aj kolko, v akych kombinaciach a kedy. Napr ovocie je zdrave, aj mlieko, ale ked si spravis bananovy koktejl na veceru tak si si moc nepomohla... tiez je dolezity dostatocny a pravidelny pitny rezim atd atd... ono ta "vyvazena strava" je komplexnejsia zalezitost ako si niektori myslia a vobec to nie je o tom ze vynecham pecivo a cestoviny a uz zdravo zijem...aj to pecivo a cestoviny tomu telu treba ale zas v spravnom tvare a mnozstve 🙂 mam dole 25kg, tiez som si presla mnohymi dietami a az ked mi bolo vysvetlene co a ako funguje tak som aj realne zacala chudnut. Odporucam ti stretnut sa s nejakym vyzivovym poradcom co ta na zaciatku pomeria, vysetri a nadstavi ti stravovaci plan. Ale nie taky ako davaju niektori fitnestreneri ze na jednej strane A4 mas rozpisanych par potravin co jest....to nie je stravovaci plan.... ak chces napis mi spravu, viem ti par spolahlivych ludi odporucit.

veronice
19. sep 2018

@matymaty a PS: neexistuje ziadna zazracna pilulka na zaklade ktorej schudnes len preto ze ju jes....a ak niekto tvrdi ze existuje tak proste klame lebo jedina zdrava cesta vedie cez pohyb a stravu a je potrebne tym zacat zit uz cely zivot. Nie ze jupi schudla som a znova sa zacnem jest nezdravo a potom sa stazujem ze to nefunguje...funguje. len to je uz proste beh na cely zivot ale ver mi ze sa to oplati 🙂 drzim palce 🙂

katarinamarkova
19. sep 2018

@matymaty žiadny neexistuje. Jedine pohyb a spravna strava. Ak nechudnes je chyba jedine v strave v pohybe alebo oboch naraz. Napis pls svoj denný jedalnicek vrátane napojov plus co pod ten tvoj pohyb spada.....

hawo
25. sep 2018

Pripravok neexistuje- to su vsetko len doplnky-teda doplnaju, treba to komplexne podchytit zmenou zivotospravy...ale nic komplikovane ani bolestne ani obmedzujuce :D jednoducho a zdravo sa da nastavit strava tak ze ju zvlada kazdy aj popri povinostiach len treba chciet. ja som schudla 20 kg a pomaham aj ostatnym najma ked maju zdravotne problemy ohladom travenia ale viem pomoct s chudnutim....pomocou stravy. Trosku by mohol byt problem kojenie vtedy hormony brzdia chudnutie....ale nie u kazdeho....kludne mi napiste poradim co viem 🙂

mata223
26. sep 2018

@luciamuzlaiova mas vlastnu skusenost ak ano s cim konkretne dakujem

luciamuzlaiova
26. sep 2018

@mata223 Ja mám na sebe odskúšané to "Nežrať" 🙈😃 Fakt. Žiadne pečivo, sladkosti, sladké vody, veeeeeľa zeleniny 🙈 Hlavne sa nestresovať že teraz som týždeň jedla zdravo a nič som neschudla. A základ je aj pitný režim. Ja vypijem tak 2-3litre denne. Voda, nesladené čaje. Ale čo veľmi ľúbim sú sladkosti, to je u mňa boj 🙈 Ale nežijeme preto aby sme jedli ale jeme preto aby sme žili 🙈

evkaeast
20. mar 2019

@veronice ahoj ...našla som váš článok a tiež potrebujem zhodiť...viete mi niekoho poradiť kto by ma nakopol???som z Br..ďakujem