Aký stroj na cvičenie si mám kúpiť?

bridgetjonesova
30. dec 2012

ahojte chcem schudnut po porode a chcela by som si kupit nejaky stroj na cvicenie, poradte co vam pomohlo. Dakujem.

maminalenka
20. feb 2013

@mimikyky taaaak, dnes som zaplatila, uz len cakat na dovoz, nakoniec som kupila v insportline bezecky pas Rasio, cena 680eur...dufam, ze neolutujem, uz sa neviem dockat, ked si opat zabeham 🙂

qristinqa
17. apr 2013

@mirka907 tak mozno by bol dobry napad behavat radsej na odpruzenom pase, nech si kolena nenicis...

qristinqa
17. apr 2013

baby a aku mate sirku bezeckej plochy? Ja mam vyhliadnuty master F-15 a ten ma 44cm, pripada mi to malo...asi pojdem zajtra do posilky s metrom, ze kolko ma tam ta plocha :D
@maminalenka
@mimikyky

mirka907
17. apr 2013

@qristinqa joj to ani nahodou...ja beh vonku za beh na pase nevymenim 😉 ...a stacionarny je skvely doplnok k behu

maminalenka
17. apr 2013

@qristinqa ja som tiez mala presne ten vyhliadnuty, co aj ty master f 15, ale v predajni ma odhovorili, ze ak by som reklamovala, tak vsetko odvoz tam aj spat na vlastne naklady, a to vraj byva problem, ked je to kupa cez net, tak mi poradili insportline, ze oni pridu k zakaznikovi domov,pozru, opravia a zaruka je 5rokov. Tak som od nich brala.
Moj ma sirku 44cm viac som videla u tych nad 800eur a tych, co byvaju v posilke. Uplne to staci, aj dlzka je dost 125cm, rozlozeny zaberie riadny kus miesta. Ja som behavala vonku, potom vo fitku, neda sa to zrovnat, a teraz uz na nic nemam cas, tak som to riesila takto...

qristinqa
17. apr 2013

@maminalenka ja mam z insportlinu orbitrek..a neviem, pripada mi taky..hrackarsky...:D preco som sa skor inde obzerala...ale uz mam v zalozkach aj ten rasio tak uvidiiime..si spokojna? je stabbilny? nehadze to ked behas?

maminalenka
17. apr 2013

@qristinqa zatial som s nim spokojna, problem je skor v tom, ze som po asi dvoch rokoch vysla z cviku, po tehu mi ostalo 30kg navyse a to nie je beh, ale trapenie. ale to nie je vada toho stroja 🙂
je stabilny, ale ten master bol tazsi, cize asi aj pevnejsi, ale tak tento Rasio je do 120 kg, tak musi nieco vydrzat. Hladala som alternativu k Master f 15 a toto bolo z insportline asi najblizsie,aj cenovo, mam ho len 2mesiace myslim, a zatial je ok.

mimikyky
17. apr 2013

@qristinqa ja mám tiež také rozmery, a nám to v pohode stačí 😉

qristinqa
17. apr 2013

@maminalenka ja aj preto sa priklanam skor k masteru, ze ma vyssiu vahu...teraz mam z insportlinu orbitrek a tiez je lahucky a je taky "hrackarsky" labilnejsi, a bola by som rada keby sa podo mnou nekyval aj beziaci pas :D drzim palce nech tehu kila rychlo zhodis🙂

maminalenka
18. apr 2013

@qristinqa dakujem, a ja prajem vela stastia pri vybere a kupe...inac, mam aktualne 88kg, ale nehega sa podomnou ten stroj...pri tej vahe 🙂

qristinqa
18. apr 2013

@maminalenka dakujem, tak dnes este popozeram poriadne na tom insportline, a mozno by som skocila aj pozriet na predajnu 🙂

sisa2525
10. nov 2016
Používateľ sisa2525 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisa2525.

Môžem odporučiť insportlline.sk. Majú vážne výborne ceny. A použi ku tomu zľavový kupon, oplatí sa to. http://www.zlavovy-kod.sk/insportline-sk/