Budem znova štíhla. Pridáte sa?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babule. Tak ja som sa rozhodla! Už mám dosť tuku, fučania a pocitu, že si nemám čo obliecť. Mám 75 kg a záväzok, že chcem mať 55 kg. Dnes som začala dodržiavať delenú stravu, ktorou som už pred rokmi schudla za 8. mesiacov 13 kg. Budem rada, keď sa ku mne pridáte, aby sme sa mohli vzájomne podporovať. Otvorila som novú tému, aj keď o chudnutí je tu toho dosť, lebo ťažko sa nastupuje do rozbehnutého vlaku k iným už chudnúcim babám. Táto téma bude o našich konkrétnych výsledkoch, pocitoch, radách. Teším sa na Vás.

mimamijami
2. apr 2008

Maybee: Tak to dufam, ze to spolu dokoncime!!! 😀 Hor sa na boj s kilami!!! Moja polovicka hovori, ze keby nesli kila dole, pozitivne je, ze ma dieta nuti pit... Ja som velky lajdak na pitie a teraz v pohode 3 litre vypijem... 😉
Vivien742: A ak sa smiem spytat, ako ides na to Ty? 😉

riana246
2. apr 2008

vivien742..a máš nejake recepty alebo niečo aby som vedela, že čo mám s čím kombinovať???

mne prišli dnes knihy čo som si objednala...na cvičenie...takže sa vytešujem,.. 🙂 🙂 🙂

riana246
2. apr 2008

alica111...a to môžem kombinovať???myslím, že ked mám 1den že či môžem na ranajky vajíčka...na obed zemiaky a na večeru jogurt??....to bol len príklad...

maybee
2. apr 2008

riana246 mám taký pocit, že to bolo skôr myslené, že 1. deň sa nesmie miešať s 2. dňom... 😉

maybee
2. apr 2008

mimamijami, ja som bola tiež lajdáčka v pití, ale teraz úplne vpohode vypijem aj 2 litre, celý deň mám po ruke vodu, a keď som hladná, tak mi tá voda aj občas dosť pomôže.

pre mňa sú najhoršie ráno, ja som niekedy taká hladná, až mi je zle 🙂 ale zatiaľ s tým statočne bojujeeem.

riana246
2. apr 2008

maybee...nejako omylom som tie zemiaky zašmolkovala do prvého dna...ale myslela som mäso.. 😀 😀 😀

alica111
2. apr 2008

riana246
Práveže nie ak máš deň 1. tak môžeš iba to čo je popísané v dni 1. a na druhý deň si môžeš dať deň 2. buď 1 alebo 2, pozor ovocie sa môže iba pri dni 2. Zelenina s hocičím. Ja väčšinou keď máme doma bežne naverný obed tak budd jem ryžu so zeleniou alebo mäso so zeleninou. Nikdy nie spolu (no nikdy, niekedy to nevydrzim 🙂 ) ha ha, ale hovorim na druhý deň to skusim zase a samozrejme som závislá na sladkom, tak sa snažim iba doobeda a dam si sušené hrozienka alebo radšej napolitanku ako čokoladu. A ešte odporucam zvyknuť si ráno ako prvé vypiť zelený alebo bilinkový čaj aspoň 0,5 litra. Výborné na chudnutie!!!

maybee
2. apr 2008

riana246 😀

mony_ke
2. apr 2008

takze ak chcete tak mi poslite svoju vahu a ak mate aj nejaky vahovy ciel do ip...a urobim tu tabulku

zuzu13
2. apr 2008

tabuľka, dobrý nápad 😉

mony_ke
2. apr 2008

tak cakam na ipcka...zatial sme v tabulke len 2 😉

alica111
2. apr 2008

Alebo by sme mohli každy deň popisovať čo kto zjedol za predošlý deň. A tým by ste mohli porovnáť či jete veľa, málo a pod. Nehnevatje sa ak je to zlý nápad, ale mňa to vždy zaujímalo, čo jedáva taká vychudnutá baba.

mony_ke
2. apr 2008

alica: ani to nie je zly napad

zuzu13
2. apr 2008

alica 😀 😀 😀
mňa tiež zaujíma jedány lístok chudučkých báb 😀 , mám kolegyňu a tá pravidelne zje všetko čo príde pod ruku, sladkosti, tyčinky, oriešky, klasika obed, no a keď mi povie, že bola na pivku a dala si 4 a potom doma si upiekla slaninu s vajíčkami a chlebom tak ma ide rozhodiť 😀 😀 😀

mimamijami
2. apr 2008

A co si dame do tabulky? Ake udaje? Nedame k zaciatocnej vahe a k cielu aj vysku?

zuzu13
2. apr 2008

mimamijami, dobre by bolo aj vek ...nakoľko my postaršie 😅 už asi nebudeme mať takú úspešnosť ako mladšie žienky 😅 😅 😅

mimamijami
2. apr 2008

Ok, suhlas... Mozno aj pocet deti (aj ked ten mame skoro kazda v pase).

zuzu13
2. apr 2008

jasné... 🙂
čo sa týka jedla, tak ráno omeleta z 2 vajíčok, ktorú mi aj tak zjedla dcéra 😀 , takže zostal mi jogurt, desiata, mandarínka, obed, polievka a špagety s tuniakom...1xžihľavový čaj, 1xčaj na chudnutie, 1,5 l čistej vody... od 6,00-13,30 aj dosť 😀 😀 😀

mony_ke
2. apr 2008

navrhujem takuto hlavicku: nick vek výška váha váha - cieľ a este po akom case chcete dopnovat vahu? po 2 tyzdnoch?

maybee
2. apr 2008

dobrý nápad s tým, kto čo jedol. tak sa pridám: ráno-jogurt, obed-kúsok kurčaťa so zeleninovým šalátom a večera-dve uvarené vajíčka (alebo praženica) so zeleninou.. 😉

alica111
2. apr 2008

Môj včerajší deň: ráno zeleninový šalát s jogurtom, deiata banán a malá čokoládka 🙂 , obed kapustová polievka, večera 3 polky vajcového chleba,40 min.korčulovania

alica111
2. apr 2008

maybee: celkom dobré, ale dnes som to s obedom prehnala. To zato že o tom moc rozpávam. Skúsim sa večer držať 😒

maybee
2. apr 2008

alica111: no, snažím sa.. lebo mám sedavú prácu, a do toho, keď som "žrala" všetko, čo som videla, tak to tak aj teraz vyzerá 😉 a myslím si, že si není jediná, ktorá zhrešila dnes 🙂 takže si nič z toho nerob a pokračuj ďalej! 😉

ja zatiaľ vynechávam desiatu, aj olovrant-aspoň taký týždeň a potom budem mať aj to. neviem, či idem na to dobre, ale tak duuufam... 😕

annase
2. apr 2008

AHojte
môžem sa sem k vám pridať. Tiež by som potrebovala trošku schudnúť teda ak je trošku 22 kilo. Ešte som si vás poriadne neprečítala tak to pôjdem dohnať.

mony_ke
2. apr 2008

tabulku vecer vylepsim...to je len na zaciatok

riana246
2. apr 2008

mony_ke..čo všetko bude v tej tabulke???...výška, váha-teraz a váha-o ktorej snívame??.....a ešte???...budu tam aj miery ??...a s tým vekom to je tiež dobrý nápad...

riana246
2. apr 2008

annase...trošku??? 😀 ....aj ja som na tom tak.....a kludne sa pridaj....

no a môj včerajší den....doobeda čaj 0,5l..a voda.....obed...ryža a zeleninový šalat.....10km na bicykloch... 😅 asi liter vody a večera to čo aj obed...len menej.....a zopár brušakov.. ☹

megy2
2. apr 2008

🙂 ahoooj aj ja chudnem....uz asi na 100krat....drzite tu aj nejaku konkretnu dietku??ja som presla 90-dnovkou aj delenou stravou obe len na par dni 😅 😅 ,a teraz to skuam len tak ze zdravsie jedlo a cvicenie,vcera som bola 1x na cviceni nieco ako pilates krizeny so sipeky ale super lebo hodku posilovacie cvicenia a to ja mozem,neznasam cvicenia typu aerobik a taeboo,spinning lebo to na moje srdce nemozem 😖 ......tak uvidim 😀

mony_ke
2. apr 2008

riana: nick vek výška váha váha - cieľ

riana246
2. apr 2008

megy2..aj ja sa snažím 90dnovou...ale informujem sa aj o delenej....