Budem znova štíhla. Pridáte sa?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babule. Tak ja som sa rozhodla! Už mám dosť tuku, fučania a pocitu, že si nemám čo obliecť. Mám 75 kg a záväzok, že chcem mať 55 kg. Dnes som začala dodržiavať delenú stravu, ktorou som už pred rokmi schudla za 8. mesiacov 13 kg. Budem rada, keď sa ku mne pridáte, aby sme sa mohli vzájomne podporovať. Otvorila som novú tému, aj keď o chudnutí je tu toho dosť, lebo ťažko sa nastupuje do rozbehnutého vlaku k iným už chudnúcim babám. Táto téma bude o našich konkrétnych výsledkoch, pocitoch, radách. Teším sa na Vás.

alenik
30. mar 2008

ahoj,ja by som sa v poho pridla,ale nemam k tej delenej strave potrebnu literaturu.Porad nieco,lebo ide leto...dovolenka...patrilo by sa det kila dole 😉

krasotka
autor
30. mar 2008

Alenik. Recepty a potstatu si vygoogluj, na písanie je toho veľa. Ale v podstate, ide o to kombinovať živočíšnu skupinu, teda mäso, syry, mlieko iba so zeleninovou postkupinou. A obilninovú skupinu, t.j chlieb, ryžu, zemiaky buď so zeleninovou, alebo ovocnou poskupinou. Takže chudnutiu zdar!

zuzkaprofant
30. mar 2008

ja sa pridavam , mne velmi netreba az tak chudnut ale aby som sa dobre citila a pacila sama sebe, ja rano jem iba ovocie na lacno vypijem zihlavovy caj , na obed si dam normalny obedik, a veceru salat s meskom a pod, denne vypijem asi 2 az 3l cistej vody alebo bylinkove caje, dam si aj sladkost ak mam velku chut ale len troska, pecivo len cerealne ziadne biele 😀 uz som schudla za 2 tyzdne tak ze som si vcera obliekla rifle a dako mi boli volne 😉
a hlavne vela ovocia jem cely den banan, jablko, mango ananas a potom nie som ani hladna 😀

tilly
30. mar 2008

a nezačneme od prvého? 😀 ja som sa už super držala, ale tá VN, to bol zabijak 😖

ale zajtra idem cvičiť, keď je pekne môžem skákať a robiť si šalátiky 😀

matar
30. mar 2008

ja sa pridávam od zajtra, chcela som 90-dnovku, ale delenú už mám vyskušanú, vdaka nej mi museli zužovať svadobné šaty 😀 škoda že to bolo pred 5 rokmi 😕 po druhom tehu mi zostalo 17kg!!! tak mám čo robiť. okrem delenej chodím dva krát tt na speening a raz s malým na fit loptu

krasotka
autor
30. mar 2008

Tilly, ja už mám prvý deň za sebou. Mala som živočíšno- zeleninový deň. Kľudne sa pridaj aj od prvého. Už sam to nemohla odkladať, už som sa na seba naštvala. Potom ako sa poznám by ma to rychle prešlo, a skončilo by to ďalšími kg naviac.
Na raňajky som si dala zeleninku, na obed mäsko na hubách, na večeru zeleninový šalát. Nebolo to hrozné, ale to bude ešte plným bruchom od včera z posedenia ukončenia semestra.Pridávam aj pocitového smajlíka 🙂

verulka
30. mar 2008

tilly, neboj, co chvilka sa pridame aj tsara parta z chudneme 😀 mne aj certi sa to uz krati 😉 a zrkadlo je uz neuprosne...

mimamijami
30. mar 2008

Ahoj, aj ja sa pridam... od toho prveho... Snad sa mi to podari... Vsak sa budeme povzbudzovat a drzat si palce a potom sa budeme vytesovat z vysledkov... 😉

zlaticanina
30. mar 2008

Ahojte.....ja sa takisto pridám od 1.apríla.... 🙂

matar
30. mar 2008

ale máme dobrý dátum,nie?? 😀
ja si musím hlavne kupiť sojové mliečko do kávy, lebo bez kávy nevydržím (prebdené noci s dominikom daju zabrať 😝 ) a bez mlieka ju neluubim 😖

zlaticanina
30. mar 2008

ja takisto musim mať kavu s mliekom a nemôže to byť aj s polotučným,lepšie je sójové?

mirka414
30. mar 2008

skuste si pozriet www.novycas.sk dievcence tam super schudli,co na to vravite?a iba za 2mesiace 😵

riana246
30. mar 2008

ahojte....tak sa k vám asi pridam aj ja...síce zopár dní držím 90dnovu...ved to je asi podobné....

ivka22
30. mar 2008

No baby, tak sa skusim nejako pridat...par kg dole by teda pomohlo.... 😉

anniko
30. mar 2008

Ahojte baby!!! Od zajtra s vami začínam aj ja 🙂 🙂 🙂 🙂

Krasotka, som rada že si otvorila takúto tému. Máš pravdu, do rozbehnutého vlaku sa už ťažko nasadá, nie je to ono. .....tak verím že mi budeme takisto úspešné ako baby z ostatných chudnúcich tém.
Inak mám podobnú váhu ako ty, a podobne by som aj chcela schudnúť. Tak nech sa nám darí!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzana154
30. mar 2008

Ahojte baby. Od 1 sa aj ja pridavam. Uz som rozhodnuta dlhsie schudnut, bo po porode sa do nicoho nezmestim. Zostalo mi 10 kg.

krasotka
autor
30. mar 2008

Juuuuuuuuuuuuj, teším sa. že ste sa pridali.

giovannajana
30. mar 2008

ahojte 🙂

170 cm
80 kg (tie mi ostali po pôrode a to už budú 4 roky 😠 )
cieľ: 65 kg

Pre začiatok som sa rozhodla vyskúšať takú šetrnú detoxikáciu. Skúšam Clorellu, dám vedieť, ako na mňa pôsobí.

a toto je moja inšpiračná stránka: http://moletka.blogspot.com

jenn
30. mar 2008

tak dievčence , pridala by som sa aj ja od toho prvého , len musím získať info o delenej strave . Veď práve ide leto a chceme predsa dobre vypdať v plavkách či nie? 🙂 Pozriem niekde na nete o tej delenej a v utorok teda začíname , dúfam že tam niečo najdem, držím nám všetkým palce 😉

riana246
30. mar 2008

giovannajana...cielovu pásku máme rovnakú...

zuzanka1983
30. mar 2008

Tak od zajtra idem do toho aj ja ešte že je pondelok lebo vždy začínam od pondelka a muž sa ma pýta od ktorého či až od roku 2009 a vždy ma podpychuje lebo to nedodržím a nemohli by ste mi niekto poslať tú 90-dňovú dietu???Prosím do IP

giovannajana
30. mar 2008

riana a štart? 😉

riana246
30. mar 2008

gio........ešte 15 kíl a beru mi občiansky 🙂 ....ale od decemba som zhodila asi 10....a pri 90 dnovej zatial asi 3....takže asi tak... 😉 😉

lencici
30. mar 2008

ahojte od 1 apríla sa pridávam aj ja 🙂 viem že to bude ťažké ale tých 10kg musí isť dole aj pre lepšiu postavu aj pre zdr.problémy

maybee
31. mar 2008

Ahojte, tak dúfam, že sa môžem pridať i ja 😉 tiež od 1. apríla a tiež delená strava, potrebujem tiež dať 10 kg dole, tak dúfam, že s Vami to pôjde lepšie 😉

angua27
31. mar 2008

ahojte, ja síce chudnem s babami v téme Jak zhubnout..., ale vidím, že nás je tu viac. tie, čo hľadáte niečo o delenej, tu je jeden link: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2660
ja držím momentálne ten najvoľnejší graf a za dva mesiace som schudla 6kg. pred rokmi, keď som držala najprísnejší, tak som za 6 mesiacov schudla 15kg. chudnutiu vzdar. 😉

matar
31. mar 2008

ako sa nás tu pekne nazbieralo 😀 😀 ja som začala radšej už dnes. narobila som si zeleninového šalátiku s kuracím maskom, mám mliečny deň. večer totiž ideme za bačom zobrať čerstvý ovčí syr a to ja môôôôžem do aleluja, tak sa neviem dočkať.
zlatica, ked máš mliečny den, tak si môžeš dať do kávy normálne mlieko. cez rastlinný sojové 😉
držím palce nám všetkým

zuzu13
31. mar 2008

ahojte, tak ja som začala dnes...na ráno som mala vajíčko na vode, žihľavový čaj, potom kafčo bez cukru ale so škoricou/údajne podporuje spaľovanie tukov 😅 /, na desiatu som si dala mandarínku a čaj...no a obed? hmm...polievka...zatiaľ...
ale som hladná ako vlk...no musím vydržať...
tak hor sa do toho 😀 😀 😀

krasotka
autor
31. mar 2008

2.deň. Ahoj babule. Hlásim, že mám úspešne za sebiu druhý deň. Na raňajky som mala zeleninu, na obed rybu, na večeru dusenú zeleninu z mäsom.Cítim sa super, žiadna kríza, ani hlad. 🙂

matar
31. mar 2008

ja mám za sebou úspešne prvý den, žiaden prehrešok 😎 ale bolo to ľahké, kedže som mala mliečny den a zo salaša celý bochník uplne čerstvo vyrobeného syra. a k tomu šunku. a takto by som vydržala aj mesiac 😀