Budem znova štíhla. Pridáte sa?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babule. Tak ja som sa rozhodla! Už mám dosť tuku, fučania a pocitu, že si nemám čo obliecť. Mám 75 kg a záväzok, že chcem mať 55 kg. Dnes som začala dodržiavať delenú stravu, ktorou som už pred rokmi schudla za 8. mesiacov 13 kg. Budem rada, keď sa ku mne pridáte, aby sme sa mohli vzájomne podporovať. Otvorila som novú tému, aj keď o chudnutí je tu toho dosť, lebo ťažko sa nastupuje do rozbehnutého vlaku k iným už chudnúcim babám. Táto téma bude o našich konkrétnych výsledkoch, pocitoch, radách. Teším sa na Vás.

lekno
27. máj 2008

Susik a ktorú delenú dodržuješ? lebo ich je toľko, že až... 🙂

susik77
27. máj 2008

lekno: klasika: su 3 skupiny: 1. tuky, oleje2. neutralna - ovocie, zelenina, margariny a pod.3. sacharidy
tak mozes kombin. len 1 a 2. alebo 2. a 3. nemozes 1. a 3.
Ja kombionujem na obed, ale uz nejedavam vyprazane jedla, ani take ako buchty, zemlovka a podobne. Snazim sa jedavat racionalne a 5 jedal denne. Vecer naposl o 18 a to bud zelen. salat, al. cottage s rajcinami a cibulkou.

vivien742
28. máj 2008

ivotrygrey, ja som držala delenú pár rokov a po jej skončení som pribrala asi dve alebo tri kg, takže pokiaľ sa nezačne niekto ládovať kg čokolády a slaniny, rapídne priberať jurčite nezačne. Držala som Koŕínkovú, veľmi som bola spokojná, písala som to tu viac krát. Teraz je pre mňa jednoduchšie stravovať sa tak, ako sa stravujem, predsa je len s delenou v reštikách niekedy problém a ľudia na vás čumia 😝

bystricanka
28. máj 2008

dobré ránko chudnúce baby 😀
tak už sa nám to kráti...ešte pár dní a ideme na to 😉 Normálne sa začínam tešiť 😵 😵

bystricanka
28. máj 2008

jááj baby sorry....malo to byť do inej témy...ale tiež chudnúcej 😉 😀 Inak držím palce aby ste boli krásne štíhlučké 🙂

susik77
28. máj 2008

vivien: jasne, delena strava sa asi neda drzat cely zivot, ale v restike sa celkom da vybrat 🙂 ja si davam steak z kurac., morcac. masa, al. rybu s oblohou a ako prilohu salat. este ma nikto nevysmial 😎

lekno
28. máj 2008

Susik, ďakujem za odpoveď 🙂 VIVI, tá od Lenky Kořínkovej bola teraz v Báječnej žene. Asi 5 častí, Vyzerá celkom zaujímavo 😉

zuzanka21
10. sep 2012

🙂 Ahojte dievčence, ktoré ste z BA (bohužiaľ zatiaľ iba v ba) máte čas jednu hodinu do týždňa a chcete chudnúť tak mi napíšte 😉 Mám veľmi dobrú skúsenosť so skupinovým chudnutím Je to kurz zdravia, výživy a zdravého chudnutia, žiadne tabletky na chudnutie ak chcete vedieť viac tak IP Je to naozaj účinné ja som takto zhodila už 10kíl.
Alebo ak by ste chceli pribrať pár kíl a vyformovať si postavu tiež vám viem pomôcť