Budem znova štíhla. Pridáte sa?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babule. Tak ja som sa rozhodla! Už mám dosť tuku, fučania a pocitu, že si nemám čo obliecť. Mám 75 kg a záväzok, že chcem mať 55 kg. Dnes som začala dodržiavať delenú stravu, ktorou som už pred rokmi schudla za 8. mesiacov 13 kg. Budem rada, keď sa ku mne pridáte, aby sme sa mohli vzájomne podporovať. Otvorila som novú tému, aj keď o chudnutí je tu toho dosť, lebo ťažko sa nastupuje do rozbehnutého vlaku k iným už chudnúcim babám. Táto téma bude o našich konkrétnych výsledkoch, pocitoch, radách. Teším sa na Vás.

zuzu13
11. apr 2008

môže byť...niekedy sa zdá že človek nič nezjedol a pritom má toho v sebe viac než dosť... 😀

vivien742
13. apr 2008

ahojte anorektičky, akosi to tu viazne, asi ste už všetky štíhlunké 😉 , dúfam, že ste to nevzdali 🙄 !!!
Ja som mala v piatok večer krízu, zase som zjedla trochu viac, ako som chcela (teda trochu 😝 ), ale nie žiadne sacharidy a zaklincovala som to čokoládovým termixom 😉 , ale na počudovanie, nič sa neudialo. Včera som mala pohybu viac než dosť, aj dnes sa chystám, váha ukazuje už o päť kg menej, tak som celá happy. Dúfam, že od radosti nezožeriem celú čokoládu 😀 😀 😀 Držte sa!!!!!

felixa
13. apr 2008

ahojte baby, rada sa k vam pripojim, aj ked vy zhadzujete uz skoro dva tyzdne. Ked si citam vase prispevky, tak ma to startuje a tiez chcem so sebou nieco urobit (a mozno, ked sa k vam pridam, moje chudnutie aj bude uspesne).

V minulosti (davnej minulosti), ked som potrebovala zhodit len par kil (po sviatkoch alebo pred letom), vyuzivala som delenu stravu a kila isli v pohode dolu. Ale teraz mam na to prilis vela kil a malo energie. Najviac mi vyhovuje chudnutie podla vivien742. Vzhladom na moje otrasne stravovanie, ked by som vydrzala a zacala sa pravidelne racionalne stravovat malymi porciami sest krat denne (bez zbytocnych chutoviek), uz to by bol uspech a verim ze prinesie vysledok.

Zacnem tym, ze si spravim jedalnicek (velmi jednoduchy, lebo priprava komplikovanych jedal ma odradza od chudnutia) na par dni dopredu. A vsetko co zjem si budem zapisovat. Aha, inak uz dva mesiace takmer denne chodim so svojou malou styri a pol rocnou dcerou na dvojhodinove prechadzky.

Baby chudnite aj nadalej, snad aj ja sem zacnem pisat, ze nejake to kilo uz ide dole. 😀

susik77
13. apr 2008

ahojte, ja mam dole uz 2.5 kg od pondelka, ale zelenina mi uz ide hore krkom 😝 zajtra si asi urobim rizoto so zampinonmi 😉

vivien742
14. apr 2008

ahojte chuduľky 😀 😀 , vitaj felixa medzi nami. Ja ti môj štýl chudnutia vrele odporúčam, teda nie je môj, nie je to ani diéta, len zhrnuté poznatky o chudnutí z rôznych kníh, netu, časopisov-odborných, nie bulváru 😝 😝
neviem, koľko potrebuješ dať dolu, ja už iba 20 äslovom dvadsať 😀 ), ale to nie je podstatné. Hlavne nezabúdaj na tri litre vody denne a večer nejesť chlieb, ryžu, zemiaky, cestoviny, skrátka sacharidy. už po týždni zbadáš určite úbytok na hmotnosti. Keby si chcela vedieť niečo bližšie, napíš do IP,. Držte sa. Idemeéééé!!!!

susik77
14. apr 2008

baby, co ste drzali al. drzite tu del. stravu, mozte mi pls. napisat, co jete? nutne potrebujem napady...upadam do stereotypu 😀 😎

oazapokoja
14. apr 2008

susik77 veľké množstvo receptov je na stránke www.receptar.sk,fakt sa dá vybrat ja tam nájdem vždy niečo chutné a zaujímavé 😅

susik77
14. apr 2008

diky 😉

riana246
14. apr 2008

ahojte.....no ako sa mi zdá tak to tu nejako "vázne"..... 😀 😀 😀 ....ja sa zatial držím ....o 5 kg menej za tri týždne......ale teraz cez víkend som to pobabrala...ale čo už...pokračujem dalej... 😅 😅 😅

vivien742
15. apr 2008

riana, máš pravdu, je to tu o ničom, ja som myslela, že sa budeme vzájomne podporovať, no nič sa nedá robiť, ďalej budem bojovať teda sama,ja zatiaľ tiež dolu 5kg, som veľmi šťastná, čudujem sa, že mi to doteraz nešlo, veď je to celkom jednoduché. Asi som sa naozaj musela prežrať do takýchto rozmerov, aby som začala so sebou niečo robiť. A ešte jeden typ, keď vás naháňa mlsná-rýchlo do obchodu a skúšať veci, v kabínke určite na hlad zabudnete, hlavne keď si budete skúšať veci aspoň o číslo menšie a vyzerať v nich ako reklama na pneumatiky Michelin 😀 😀 😀 😀 Držte sa!!!! Keď sa mi podarí aspoňdesiatka, ozvem sa 😉

riana246
15. apr 2008

vivien...chodíš aj do 90dnovej???....ja som už skoro stále tam...lebo tu to už asi všetky vzdali....

megy2
15. apr 2008

..ahojte...tak ja som tu len tak sporadicky,lebo vzdy ked nieco zacnem zo sebou nieco robit tak mam nejake problemy....najnovsie mam nieco s travenim alebo chrbticou 😀 😀 lebo ma boli aj to aj to......zaujali ma tie bielkovinove vecere,ze co to tak papas vivien a od kolkej je uz vecera,teda od kolkej by sa mali uz len tie bielkoviny.....dik 😉

mimamijami
15. apr 2008

Ahojte!!! Ja som tu tiez len tak sem-tam, aj ked som si predstavovala, ze tu bude vacsia komunikacia... 😉 Teraz som absolutne nestihala... Pomahala som jednej kocke s diplomovkou, tak som bola stale mimo... Na pat dni som dietu i cvicenie prerusila ale uz opat zacinam... Kila nesli naspat, tak to je dalsia motivacia... Tak hor sa dotoho!

felixa
15. apr 2008

Tak baby, idem to tu ozivit.
vivien742 dakujem za pekne privitanie. Hned si zapisujem do svojho chudnuceho dennicka, ze vecer ziadne sacharidy a denne 3 litre vody.

Inak, ked na seba pozeram, minimalne 20 musim schudnut...
Kolko hodin pred spanim radite uz nejest? Su dve hodiny az hodina a pol este v norme a menej ako hodina a pol uz nie? Alebo treba mat vacsiu pauzu od jedla pred spanim?
megy2 ... ja mam tiez vecne nejaky zdrav.problem a s chrbticou patalie o to viac by mi prospelo zhodit nejake tie kila (hlavne, ked ja som ich nabrala po malej (teraz ma styri a pol).

vivien742 tie bielkovinove vecere zaujimaju aj mna...
A este, ako ladite varenie pre rodinu (resp.pecenie) s chystanim stravy pre seba. (Najradsej by som doma zahlasila, ze nic sladke sa odteraz min. na pol roka nepecie a nekupuje)

😀

mimamijami
15. apr 2008

Tak mila felixa, to by aj mna zaujimalo...Ja tiez neviem ako mam varit a vypekat pre rodinku a nejest s nimi... 😠 Ale tak nejako to musime vydrzat!!!

susik77
15. apr 2008

ahojte, mne sa stale dari dodrziavat delenu stravu, rozhodla som sa, ze chcem schudnut na 60-62 kg.Aj ked manzel by chcel nech mam 68, ze ked mam okolo 60, nemam prsia 😎 dnes som sio kupila v lekarni vitaminy-podpor. chudnutie-CEM-M.Zatial chudnem tak 2 kila tyzdenne, skor aby sa to nezastavilo.
Inak, na podporu su super grepy 😉
ja nejem uz po 18-18.30 vecer.

susik77
15. apr 2008

a stym nakupovanim mate pravdu. Vcera som bola kupovat veci pre malu, rano o 7.30 som ranajkovala, okolo 11 som si dala jablko a domov sme prisli asi o 14, tak som si stihla navarit az o 15.

felixa
15. apr 2008

Tak ja ku kazdemu"slanemu" jedlu (ranajky - chlieb s rastlinnym maslom, obed - ryza, maso, zemiaky a pod...) si dam aj zeleninu. Obycajne paradajku. A pred jedlom vypijem pohar vody - aby som oklamala zaludok 😀
Vitaminy si kupim aj ja a skusim kupit grapy (budu na olovrant).

Inak, ja nic na pitie nesladim - kava, caj, a v podstate pijem cistu mineralku, takze to chudnutie pojde asi tazsie, lebo zle zlozenie stravy nemam. Skor znizit mnozstvo a vylucit "chutovky".

susik77
15. apr 2008

felixa; ja tiez paradajku na ranajky a na obed a veceru zel. salat. inak, dnes si robim zapekany karfiol.
baby, davate si niekto aj ocistnu kuru-pit nej. bylinky?

megy2
15. apr 2008

....no ved to felixa ue furt sa na mna nieco nalepi...nemozem taebo,spinnig a aerobik koli srdcu,teraz som zacala len take posilovacie cvicenia a zasa mam problemy uz ani neviem s cim,lebo ma boli aj chrbat ale ja brucho mam take zvlastne citlive a aj vetry vzdy a posledne dni je to najhorsie rano......a ma za sebou aj zaciatky 90-dnovky a delenej stravy,ale som mäkka na taketo diety............ked ja si neviem predsavit ze si na veceru nedam rozok alebo chlieb,z jogurtu,vajec,ryb a zeleniny sa nedokazem najest ☹ ☹ pomoooooooooooooc aj ja stem mat 60kg alebo aspon 65kg no.....ale nie 70 ako teraz...... 😔 😔

susik77
15. apr 2008

megy tak to mas super ze 5 kg dole 😎 ja musim este 18-20 😎

susik77
15. apr 2008

megy: inak, keby vydrzis tak 2-3 tyzdne dodrz. delenu, mas tie kila dole 😉

megy2
15. apr 2008

...budem sa musiet nad sebou zamysliet.....ja vydrzim tak 2-3dni a potm to cele spadne 😠 ...a ty si drzala niekedy?

susik77
15. apr 2008

megy: ja drzim 2.tyzden delenu,. predtym so viac-menej hladovala, za 2 tyzdne som dala dole pol kila, tak ma to prestalo motivovat. Teraz len dodrzujem delenu, sice aj menej jem a dodrzujem interv. medzi hlav. jedlami 5-6 hodin a za 1.tyzden 2.5 kg dole 🙂
inak, mna k tomu dokopalo, ze si uz na seba v obchode nic pekne nekupim, a este ze v lete ideme k moru do talianska tak som sa rozhodla ist do diety radikalne 😎 niekedy v juni by som sa chcela pohybovat okolo 68 kg. Teraz mam 83 kg 😎

susik77
15. apr 2008

inak, do piatku musim mat aspon 81.5 kg, lebo ideme tento vikend k nasim a neviem, ci tam budem moct dodrzovat...to by som si musela vsetko jedlo priniest k nasim vlastne...vy to ako robite, ked nekam idete na navstevu na vikend?

megy2
15. apr 2008

....no ved to ze ja som to ako tak dodrziavala pred velkou nocou a potom sme isli k svokre a ak nasim a bolo 😀 .....

susik77
15. apr 2008

megy: poznam 😎 asi idem spracovavat mamu, aby aj ona zacala delenu stravu 😎

megy2
15. apr 2008

..ale ked sa taky zamyslim tak ja som pri tej delenej nejak neschudla za tie 2-3tyzdne co som ju drzala.....mozes mi napist co presne papas tak cely den???mozes aj do ip....dakujeeem.....

susik77
15. apr 2008

inak, myslim, ze Tebe to pojde pomalsie, pretoze nepotrebujes tak vela zhodit, mozno schudnes tak 1.5 kg tyzdne.Poslala som Ti IP. A kolko merias?

zuzik25
15. apr 2008

ahojte, chcela by som sa k vam pridat.
A uz 4. den papam delenu stravu. Mam teraz 85 kg a chcem dat dolu aspon 20. V minulosti sa mi podarilo dat dolu cez 10 kg, ale nabrala som ich casom naspat.