Budem znova štíhla. Pridáte sa?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babule. Tak ja som sa rozhodla! Už mám dosť tuku, fučania a pocitu, že si nemám čo obliecť. Mám 75 kg a záväzok, že chcem mať 55 kg. Dnes som začala dodržiavať delenú stravu, ktorou som už pred rokmi schudla za 8. mesiacov 13 kg. Budem rada, keď sa ku mne pridáte, aby sme sa mohli vzájomne podporovať. Otvorila som novú tému, aj keď o chudnutí je tu toho dosť, lebo ťažko sa nastupuje do rozbehnutého vlaku k iným už chudnúcim babám. Táto téma bude o našich konkrétnych výsledkoch, pocitoch, radách. Teším sa na Vás.

maybee
17. apr 2008

mimamijami- 😉 cvičím, cvičím... je to namáhavé, ale má to svoj výsledok. mám dole 4 kg, zatiaľ.. kúpila som si aj jablčný ocot v tabletkách. ale v pondelok som mala nejaký pošramotený žalúdok, tak som mala záchodový deň a len som vracala a neviem prečo 😕
aj keď Ti tie kilá nechcú ísť dole, podľa mňa sa musíš cítiť lepšie a cítiš to hádam i na oblečení, nie?

Ani ja to nedodržujem presne akoby som mala, dnes som kvôli nervom v práci zožrala a to doslava zožrala čokoládu
😉 no nič, ide sa ďalej... 🙂

Ozaj, odkiaľ si presnejšie v ZA? Ja bývam na Vlčincoch 😉

Držte sa kočky!!

mimamijami
17. apr 2008

Jasnacka, ze sa lepsie citim aj brusko trosku splaslo, aj nohavice (uzsie) su celkom fajn... 🙂
Maybee, ja nie som priamo zo Ziliny, ale byvam tu blizko (13km od Ziliny)...
Kocky, inac aj mne pomaha, ked nad Vami rozmyslam, vtedy nejem hluposti a snazim sa! 😉

mimamijami
17. apr 2008

Felixa, aj ja sa vazim len raz za tyzden... 😉 ved to staci. Keby som sa mala vazit stale nebola by som taka prekvapena z uspechu ale aj neuspechu... 😝
Drzim palceky! 😉

felixa
17. apr 2008

mimamijami... aha, ja som to myslela tak, ze kedze u mna nepresiel este tyzden od zacatia chudnutia, tak neviem ci nejake to kilo islo dole alebo ci stagnujem (v pripade stagnacie nastane tvrdy rezim 😠 )

inak dnes som sa drzala s jedenim, aj ked som mala hrozne nervy a otrasne soky z nasej skolky (a pritom som si myslela, ze aka uzasna je skolka, kam chodi moja mala). Este teraz to rozdychavam (asi budem pisat nejaku staznost alebo upozornenie tej otrasnej riaditelke).

felixa
17. apr 2008

aha, a dnes som si studovala na nete glykemicky index potravin... Tak som zase o nieco mudrejsia, vytlacila som si aj glyk.index jednotlivych potravin. Zaradim do jedalnicka potraviny s nizkym glyk.indexom.

mimamijami
18. apr 2008

felixa a co sa stalo, ze si taka nabrusena? 😠 Kolko rockov ma tvoja dcerka?

felixa
18. apr 2008

Mala ma styri a pol, uz dlhy cas chodila zo skolky nabrusena a nebola to ona. A uplnou nahodou som zistila, ze ju jedna sestrocna sikanuje spolu s tromi prisluhovackami. Zistila som to nahodou, ked som prisla do skolky, nevideli ma za stlpom, potom som ich este parkrat pristihla. Ony zavolaju moju malu nabok, ze ved su jej veeelke kamaratky, ona cela natesena ide, a tam jej povedia, ze je hlupa a oni sa s nou nehraju. Alebo, ze jej nieco pozicaju, ale nech ide nabok (to, aby ich nepoculi ucitelky) a tam jej povedia, ze je hlupa, ked si myslela, ze jej nieco pozicaju... A este sa potom smeju, ked place. Myslela som, ze tie krpane namieste "zmastim"...a este ine take "finty" maju. A ta moja je trdlo, ona im vzdy naleti. A ked doma o tom hovorila, ona to nevie pochopit, ze ony jej zamerne robia zle, a ja som nerozumela suvislostiam, az ked som ich pristihla, som pochopila. Nikdy by som neverila, ze sikana je uz v matersk.skolkach. Zistila som este, ze aj riaditelka vyslovene klame a zavadza rodicov informaciami, ak ma skolka vdaka tomu vyzerat uzasne. A deti sa strasne biju a su agresivne, kazdu chvilu ma nejake dieta nejaku ranu. Uz mam toho dost, chcem to nejako riesit. Na bud. tyzden zacinam psychologickou a uvidim, co dalej, ale asi dam nejaku staznost na skolsku spravu. Ozaj neviete, kto je kontrolnym organom skolok?

Takze v takychto podmienkach chudnem. Najradsej by som zbastila same nezdrave jedla. Nastastie spomeniem si na vas a drzim sa. Ale, ked to pisem, zase mi stupa adrenalin. 😠
Pojdem si dat radsej zdravu vodu.!!!

mimamijami
20. apr 2008

Tak to je fakt sila! Sestrocne dievca a take prespekulovane... 😠 A s tou riaditelkou si sa bavila konkretne na tuto temu... Toto chce striktne riesenie... Drzim Ti palce a aj malej!

csilla76
20. apr 2008

Ahojte kocky. 🙂 mozem sa k vam pridat?chcela by som to s tou delenou stravou aj ja skusit,potrebujem zhodit aspon 10kg. 😉 poradite my ako zacat,?dakujem .

vivien742
22. apr 2008

no čo je baby, hádam ste to nezabalili? Leto sa blíži!!!! Idemeéééé 😀

felixa
22. apr 2008

Ahojte baby, tak uz aj ja sa mozem pridat - po tyzdni islo 1 kg dole. Nehladovala som, bolo to v pohode. Ale viem, ze to bude tvrdy oriesok, lebo ja som zlozenie stravy nemala zle (to este od detstva u nasich), len som musela znizit porcie, jest pravidelne a vyhodit "sladkosti a hluposti" atd...

Tie sacharidy jem este na olovrant, mozno ich budem musiet vylucit.

csilla76 pridaj sa, ale ja tu delenu nerobim. Ja chudnem tym, ze konzumujem racionalnu stravu, ako to tu popisovala vivien742.

A skolka sa riesi, uvidim co bude.

mimamijami
23. apr 2008

csilla76, vitaj medzi nami... 😉
vivien742, no neviem neviem, je tu akosi pusto... asi nas sem uz vela nechodi... alebo len nestihame... (ako napr.ja 😠 )
felixa, tak s tou skolkou sa to dufam pohne tym spravnym smerom...
Vsetkym vela zdaru pri chudnuti... 😀

maybee
23. apr 2008

No teda kočky, nejako ste to vzdali alebo ???

😕

zuzu13
23. apr 2008

ahojte, ja som to nevzdala...aj keď kg nejdú dolu...ale to je asi stresom pred dovolenkou...takže ozvem sa 12.5. keď sa vrátime....dúfam, že sa mi podarí aspoň na dovolenke trošku viac schudnúť 😀 prajem Vám všetkým krásne chudnutie 😀

susik77
23. apr 2008

Ahojte, ja som teraz mala menstru, zadrz. sa mi voda, tak sa mi stoplo chudnutie. Ale uz sa pomaly znovu rozbieha. Zatial mam 3 kg dole. Stale drzim delenu.

vivien742
23. apr 2008

ahojte kočky, ja som sa zaťala, takže to v žiadnom prípade nemienim vzdávať a prečo aj - dnes mínus 6kg 🙂 v sobotu večer som síce žrala zemiakové lupienky ako najatá, ale inak v pohode, hlad necítim. A neskáčem už na váhu každý deň, pretože som si všimla, že aj keď si ozaj dávam pozor na to, čo dávam do huby a koľko, niekedy postojí a dokonca o nejaké pol kilečko stúpne, ale nevšímam si to, pretože niekedy zase prekvapivo klesne, aj keď to nečakám. Som zvedavá ako ma prekvapí o týždeň. Dúfam, že príjemne, lebo keď nie, prekvapím ja ju a poletí von oknom 😀 😀 Držkajte sa !!!!!!

megy2
24. apr 2008

.ahojte,je jogurt Sabi na ranajky ok?alebo by som mala nejake nizkotucne radsej????ale ked tie nemaju vobec ziadnu chut ☹ ....

vivien742
24. apr 2008

megy nepoznám jogurt Sabi, mrkni si na obale, koľko má kj na 100g, keď má jogurt 150g, bolo by dobré vpratať sa do 400kj hodnoty celého jogurtu. Ani ja nejem tie s 1,5% tuku a ešte menej tučné "vody". Jednoducho mi nechutia a chudnem aj tak. Možno neskôr, keď sa chudnutie spomalí, budem musieť pritvrdiť 😝

rinuska
24. apr 2008

felixa , myslím , že krajský školský úrad by to mohol riešiť , ale nie som si istá,
inak ja vás tak potichu šmírujem , tiež teraz držím dietu , ale nechválim sa tým , aby som potom zas nevyzerala ako idiot 😀
leto sa blíži a mne odchádza posledný vlak 😎

megy2
25. apr 2008

..tak prave som precitala ze ma 640kj ☹ ☹ ......

ivka19
25. apr 2008

ahoj chudulky,tak ako pokracujeme,dufam,ze sa dari,ze kila idu dole,o mojich sa to velmi neda povedat,ale citim sa super a zacala som sa trosku formovat 😀 niekedy by som zjedla aj kona,ale snazim sa odolat a ak to nejde,tak si nieco male zajem a uz skacem na stepper,spalit kalorie 🙂

s tymi jogurtami,megy,tak ten tvoj ma trochu vela ako pisala vivien,ja konzumujem light,co maju najviac 55kcl a chutia super 😝 ked je clovek hladny 😀

tak sa drzte,pomaly by sme mali pridavat fotky do albumov pred a po,nech posudime 😉

ivka19
28. apr 2008

ahoj baby,tak kde ste sa vytratili,to sem uz nikto nechodi,alebo ste uz schudli 😉

safiah
28. apr 2008

ahoj ivka kde ze si mi tak aj ty chudnes ja som uz par dni mala dietne hriechy pomoc
bostek malej raniyi
😉

ivka19
28. apr 2008

jooj safi,chudnem,chudnem,uz idem kuknut aj k vam 😉

vivien742
30. apr 2008

sem už naozaj nikto nechodí, možno ste už všetky štíhle, je to škoda, lebo s podporou to ide ľahšie. Tak vám teda všetkým držím palce, aby sa vám to podarilo. Ja mám dnes po mesiaci mínus 6,5kg, tak som celá happy.

megy2
30. apr 2008

..ahoj vivien,hej nejako to tu zmlklo 😠 .......mozno uz fakt vsetky schudli len ja nie ☹ ☹ ☹ .......ja sa snazim ze zdravo stravovat,ale akosi.....a ty ako???to je pekne 6,5kg dole za mesiac ale nieje to vela????.......

lekno
30. apr 2008

Ahoj bambuľky 🙂 Vivien 6,5 kg? Fíííha! 😕 Teda ty si z rýchlich vajec! 😉

felixa
30. apr 2008

Caute baby, konecne som tu opat po tyzdni. Takze, mam dalsie 1,1kg dole (dokopy za dva tyzdne dve kila a 100g 😀 ). Chudnutie sa teda dari, stravujem sa pravidelne a racionalne, sladkosti a hluposti mi vobec nechybaju a vobec nehladujem.
Psychologicka mi povedala, ze u malej v skolke je to sikana, mam plne pravo sa stazovat na vsetkych nadriadenych popr. zriadovacich a kontrolnych organov skolky, ale ze mi to nedoporucuje. Lebo, na Slovensku to funguje tak (ma bohate vlastne skusenosti), ze kontrola sa ohlasi vopred a v skolke je vopred pripraveny program aj s pripravenymi milymi ucitelkami a detmi, a sikana sa velmi tazko dokazuje. A ked sa sikana spustila v skolke, je neschopna aj riaditelka aj ostatni personal a nebudu to chciet pripustit, lebo by to malo vazne nasledky na nich samotnych.

Psaychol. mi doporucuje v kazdom pripade zmenit skolku, s tym, ze ani nemam udavat pravy dovod ani v starej skolke ani v novej skolke, aby som neublizila vlastnej dcere, lebo "ved mi ide o dieta a nie o skolku".
Najhorsie je, ze zapis uz prebiehal na vsetkych materskych skolach, takze hladam skolku, ktora ma este nejake volne miesto a aby sa mi este aj pacila. ☹

susik77
30. apr 2008

felixa: to je drsne 😒
inak, mne sa chudnutie nejak stoplo, zatial len 3.5 kg dole-od 8.4. a hladujem ☹ vcera mi bolo spatne od zaludka-ale mozem si za to sama 😒 totiz neskor som obedovala, okolo 16.som si dala kavu, a ked som mala o 18 vecerat, vobec som nebola hladna, tak ze v poho, aspon menej kalorii naberiem. Ale o 20..mi bolo spatne od zaludka, tak som si dala aspon jablko...

vivien742
1. máj 2008

ahojte chuduľky, 6,5kg nie je veľa, keď štartujete na 91kg. Keď niekto chudne zo 64, tak by to samozrejme veľa bolo. takto je to úplne v poho, prvé týždne viac, teraz to už pôjde po takom pol kile 😨 až kilečku 🙂 týždenne a malo by to byť v poriadku. Hladná nie som vôbec, skôr som sa minulý týždeň pár večerov musela doslova nútiť, aby som zobla aspoň ten jogurt. Ten pocit som soteraz nezažila, ja som vždy večer bývala najviac hladná. Kdesi som čítala, že organizmus nabehne na nový stravovací systém za tri týždne, tak asi niečo na tom bude. Ináč včera večer to nefungovalo a zožrala som dve palacinky 😀 , ale neva idem ďalej, predsa taká hlúposť nemôže ovplyvniť moje rozhodnutie schudnúť a ani z nich nepriberiem dva kg. Držkajte sa!!!!!