Budem znova štíhla. Pridáte sa?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babule. Tak ja som sa rozhodla! Už mám dosť tuku, fučania a pocitu, že si nemám čo obliecť. Mám 75 kg a záväzok, že chcem mať 55 kg. Dnes som začala dodržiavať delenú stravu, ktorou som už pred rokmi schudla za 8. mesiacov 13 kg. Budem rada, keď sa ku mne pridáte, aby sme sa mohli vzájomne podporovať. Otvorila som novú tému, aj keď o chudnutí je tu toho dosť, lebo ťažko sa nastupuje do rozbehnutého vlaku k iným už chudnúcim babám. Táto téma bude o našich konkrétnych výsledkoch, pocitoch, radách. Teším sa na Vás.

anniko
31. mar 2008

ahojte. aj ja sa pridávam. prvý deň je úspešne za mnou. ...a práve som sa vrátila z aerobiku 🙂 🙂 🙂

uhlikova09
31. mar 2008

hej a ja sa pridavam tuez idem papat hranolky,schudnem?

riana246
31. mar 2008

ahojte...vidím, že dnes sa vám darilo......no a aj ja mám za sebou uspešný dnik.....žiadne prehrešky....iba ak trochu cukru do kafča.... 🙂

alenik
31. mar 2008

baby,ale ste sa rozbehli.aj ja sa musim odhodlat.Co napriklad ranajkujete?10 kg keby som dala dole...juuuuj,super by bolo 😉

riana246
31. mar 2008

alenik....ranajky su ovocné........

matar
1. apr 2008

ja mám na ranajky jogurt. ovocie len v rastlinný den 😒

zuzu13
1. apr 2008

ahojte, tak prvý deň som zvládla aj ja...aj keď večer bol krutý 😀 😀 😀
ja raňajkujem vajíčko s paradajkou,al. tvrdý syr...ovocie nemôžem, lebo som po ňom hladná...tak to skúšam s niečím iným...cvičím trošku doma ale fakt len trošku, lebo viac nestíham 😀 ale poobede som von s malou, takže sa nalietam dosť...
pekný deň prajem

angua27
1. apr 2008

riana, keď chceš nahradiť rafinovaný cukor, niečim prirodzenejším daj si do kávy med, alebo ja som prešla na umelé sladidlo. 😉

maybee
1. apr 2008

Ahojte,
ja mám prvý deň pred sebou 🙂 mám ho očistný, som čítala, že aby sa telo pred diétou očistilo, tak pijem iba čajíky, 100 % džúsy miešané s vodou a inak nič. Tak dúfam, že to vydržím... 😉

Úspešné chudnutie Vám prajem.... 🙂

oazapokoja
1. apr 2008

ahojte!pripajam sa oddnes k vam. nie je to ani tak pre chudnutie ale pre zdravie,pred pár mesiacmi som bola na delenej strave a cítila som sa super,žiadna únava ani žalúdočné problémy držím nam všetkým palce nech to vydržíme!!!

mimamijami
1. apr 2008

Maybee, si napisala prispevok namiesto mna... Ja mam tiez prvy den pred sebou a tiez sa ocistujem... 😉 Caj a voda to drzia... Tak sa drzme a vydrzme!!! 🙂

maybee
1. apr 2008

mimamijami 😉 spriaznená duša.. no dúfam, že to vydržím, malo by sa dva alebo tri dni, ale myslím, že dnešok mi bude stačiť 🙂 a koľko chceš ísť dolu?

oazapokoja
1. apr 2008

maybe ak možem poradiť ak si mala včera len pitný režim tak dnes môžeš popri tekutinach zjest aj kilo ovocia okrem banánov a až na večeru zjesť 2 banany alebo 2zemiaky uvarené v šupke

hedunecka
1. apr 2008

jeej dobra tema ja drzim od dnes to je super ze akurat to tak vyslo ze aj vy 🙂

ja mam dnes ocistny den-papam iba ryzu natural nex sa zbavi moje telo toxinov co mam v sebe mala by som ju jest min.tyz. potom dalsi tyzden by som ju mala jest so zeleninou a potom aj strukoviny tak uvidim ci sa mi to podari

je super ked nas je viac aspon ma to inspiruje..ja mam 75kg a chcem dat dole min.10 😅

maybee
1. apr 2008

oazapokoja-ja mám očistný len dnes, ale ďakujem za radu 😉 ak budem mať náhodou aj zajtra, tak to ovocie si dám... pomohla Ti tá delená strava? schudla si?

oazapokoja
1. apr 2008

ano išlo dole 5 kíl a je zaujímavé že ked som sa vrátila k normalnej strave tak som nič naspäť nenabrala,každý hovorí že naberieš ešte viac a ja nič!

maybee
1. apr 2008

oazapokoja ja mám inú diétu, už tu bolo spomínaná v iných témach, nikdy predtým som nemohla schudnúť ani za svet, ani pól kila. prestala som užívať HK, dala som si túto diétu a hlavne v hlave som bolo pozitívne naladená a tiež mi išlo dole asi 4-5 kg a teraz sme sa stavili s priateľom, tak do júla musím dať dole okolo 13 kg 😉 čo som pribrala z HK 😒

oazapokoja
1. apr 2008

mazbee ako som písala ja to už ani vlastne pre chudnutie nedržím,ale pre ten pocit,že je to telo také volné,som plná energie a je mi vcelku fajn ale na druhej strane keby išli ešte ale 3kg dole bolo by to ideálne

maybee
1. apr 2008

oazapokaja-presne, telo je akokeby také ľahké a to sa mi na tom páči tiež... len ja a moja silná vôľa= 0 bodov 😅

maruschka
1. apr 2008

baby, tak aj ja sa chcem pridať 😉 takže idem na to 🙂 🙂 idem si uvariť žihľavový čaj,a urobiť jogurt s čiernými otrubami a klíčkami. 🙂 a budem sa snažiť po 18,00 nejesť..Zatiaľ je toho dosť a ak toto splním,tak budem pridávať...
Inak,moja mama schudla 33 kg...takže ja poriadne zaostávam 😀 😀

maybee
1. apr 2008

maruscha a nemá Tvoja mamina nejaký špeciálny návod? 😉

oazapokoja
1. apr 2008

neboj takých je nás viac čo sem-tam zhrešime zajtra sa ozvem ako som to zvladla ja dnes teraz musím do práce a drž sa!!!

ivka19
1. apr 2008

ahoj baby,tak aj ja mam prvy den za sebou,od dnes skusam nepit kavu s cukrom 😖 vcera som mala kavu na ranajky,ovocie na desiatu hodinovu prexhadzku s malou na veceru "sosovicu" neviem,ci to bolo to spravne a potom ovocie.dnes som zacala opat s kavou,potom ovocie,na veceru kuracie prsia na sampionoch a zel.salat a hodinka vo fitku.

baby,drzte sa ,mohli by sme si z toho spravit taky maly suboj,na inspiraciu,teda piste ako vam to ide dolu s vahou,nech je nejaka motivka 😉

ivka19
1. apr 2008

marushka,co robila tvoja maminka,ze tolko schudla 😕

mimamijami
1. apr 2008

Tak ja by som chcela taku trojdnovu ocistu (dnes len voda, zajta a pozajtra voda +ovocie), potom pomalicky nabehnem na delenu stravu...

mimamijami
1. apr 2008

Ja som bola kedysi velmi chuda... Ani v jednom tehotenstve som nepribrala velmi vela (8,9 a 7 kil)... ale teraz mam 71kil pri 175 cm vyske. Ja sama sa necitim dobre, neviem to nejako prijat, ze mam teraz viac ako v deviatom mesiaci... 😝 😠 Tak hor sa do boja s kilami...

maruschka
1. apr 2008

takže moja mama schudla takto:prvý týžden si dávala totálnu očistu tela: minerálky,žihľavový čaj-z čerstvej žihľavy,pu-erth čaj,do všetkého si dávala čajovú lyžičku cukru-teda okrem minerálky...no a potom začala jedávať menšie porcie na malom tanieriku.Najskôr začala tak,že nejedávala od 19,00,dalšií týžden od 18,00 a takto to znižovala a skončila na 16,00..Ona má pomalšie trávenie,takže preto jej vyhovuje od 16,00 nejedávať..No a potom si varí iba čaje,kávu,ked je hladná,tak si dáva ovocie.Ale cez den jedáva všetko to,čo všetci v rodine-čo je navarené,čo je v chladničke..len menšie porcie..A takto schudla 33 kg..Jáj a skáče na fit lopte a bicykluje. 🙂

maruschka
1. apr 2008

jáj a nepíše mi mäkčen a dlžen,preto to píšem ako prváčka 😉
Zabudla som,že jej to trvalo asi 7 mesiacov,aby takto schudla...

ivka19
1. apr 2008

tak to je sikulka a poriadna a len 7 mesiacov 😕 😉

vivien742
1. apr 2008

ahojte kočeny, môžem sa k vám pridať? Ja by som začala od zajtra, tých pondelkov a od prvého už bolo 😀 , potom hodím aj štartovaciu a vysnívanú cieľovú váhu. Držte sa a bežkajte von, je krásne, keď sme vonku, tak nežerieme 😉 😉 😉 😉 😉