Budem znova štíhla. Pridáte sa?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babule. Tak ja som sa rozhodla! Už mám dosť tuku, fučania a pocitu, že si nemám čo obliecť. Mám 75 kg a záväzok, že chcem mať 55 kg. Dnes som začala dodržiavať delenú stravu, ktorou som už pred rokmi schudla za 8. mesiacov 13 kg. Budem rada, keď sa ku mne pridáte, aby sme sa mohli vzájomne podporovať. Otvorila som novú tému, aj keď o chudnutí je tu toho dosť, lebo ťažko sa nastupuje do rozbehnutého vlaku k iným už chudnúcim babám. Táto téma bude o našich konkrétnych výsledkoch, pocitoch, radách. Teším sa na Vás.

ivka19
1. apr 2008

vivien,pekne si to vystihla 😀

riana246
1. apr 2008

angua27...sladidlo...brrr...to potom radšej kavu bez cukru... 😉

vivien742...už aj ideme von....len ešte dnes ma bolí zadok čo sme v nedelu v rámci diety urobili asi 15km...na bicykloch... 😠

riana246
1. apr 2008

babenky.....nemate nahodou niektora "pravidlá".delenej stravy??....ale tak aby som tomu chápala... 🙂

ivka19
1. apr 2008

tak tu delenu by som aj ja rada,mozete aj do ip,vdaka 😉

kadea
1. apr 2008

Ahojte dievcata, tak ja by som sa k vam rada pridala, a hned od zajtra zacinam. 🙂

mony_ke
1. apr 2008

ahojte...tak od zajtra sa pridavam aj ja...zacinam ocistnym dnom...tento rok nas cakaju 2 svadby tak nech si mozem kupit nejake super saty...

krasotka
autor
1. apr 2008

3.deň. Ahoj. Pokračujem stále s kombináciou zeleniny a živočíšnej skupiny. Dnes som na raňajky termix a zeleninu. Na obed zeleninový šalát a dve hydinové párky. Na večeru o 16.30 kuracie prsia na zelenine.
Zaťiaľ žiadna kríza, ani chuť na sladké. Iba kopec energie. 🙂

tutifruti
1. apr 2008

Takže dnes som sa k vám pridala aj ja... Už tri mesiaca sa totiž trápim v posilke a ani kilo dole ☹ Nahovorila som aj manžela /neverím, že to bude moc dodržiavať/, ale tá morálna podpora je super... Dole chcem dať 10kg, ktoré mi ostali po pôrode... V tehotenstve som totiž pribrala cez 30kg, takže mám čo robiť... Dnes som mala bielkovinový deň, hlad necítim, iba stráááášnú chuť na sladké, takže zajtra idem na sacharidy...

riana246
1. apr 2008

ahojte.....tak dnes máme za sebou škroby a 10km...na bicykloch.. 🙂 ...snád sa to už zase ukaže aj na váhe....
zajtra mám UH...a vôbec neviem, že čo mám jesť....nejako mi tie racepty nepasujú....vie mi niekto niečo poradiť??? 😉

biba12
1. apr 2008

Ahojte dievcata,

ja by som na vasom mieste skusila radsej delenu stravu ako tu 90 dnovu dietu. Ta 90 dnova dieta sice funguje, ale ked ju prestanes drzat, mas to vsetko naspat. Moja znama ju drzala pred nasou svadbou, shcudla 5 kil/ale na tych spravnych miestach/zadok a brucho/. Ale teraz to ma naspat. Moja kamoska doteraz shcudla touto 90dnovkou 11 kil, a zacala novych 90 dni, tak som zvedava ako to dopadne. Delena strava je trosku setrnejsia. Ja som si precitala totiz , co sa papa v tej 90dnovke a po 3 dnoch by som zjedla aj klince. Delenu som drzala po porode aj ja. Chcela som schudnut 5 kil, co sa mi podarilo.Teraz ju nedrzim a stale mam tych 55 kil. Trapi ma vsak este koza na brusku, je este trocha uvolnena. Aj ked aktivne 2 krat do tyzdna vecer po 20 hod, chodim do fitka... Dufam, ze do leta sa to spevni. A chcem chodit este s kocikom korculovat. Mam kamosku, 10 mesiacov po porode a chvalabohu sa vzajomne podporujeme. A dari sa.

tutifruti
1. apr 2008

Na raňajky sme si dali biely jogurt, obed šalát /paradajka, uhorka, redkvička,cotage syr/neviem ako sa to píše/ s kuracím mäskom /na cibulke som udusila, pridala paradajkový pretlak/, na večeru som robila vajíčka so šunkou a zeleninou

biba12
1. apr 2008

A este som chcela napisat, ze vsetkym chudnucim drzim palce, je jedno ci 90dnovkou, alebo delenou, alebo cimkolvek. Drzte sa.. 🙂

riana246
1. apr 2008

biba12...a vieš mi poslať niečo o tej delenej strave???...ako , čo, kedy, s čím?? 🙂

karolinkafe
1. apr 2008

No baby vy ste teda dobre motivovane 😉
Drzim vam vsetkym palce a prajem pevnu volu
Ja by som tiez chcela trochu zhodit z brucha a tiez spevnit zadok 😅
Vcera som zacala s brusakmi. Tak uvidim
Problem je v tom, ze ked pozeram na telku, stale by som nieco chrumala 😠

vivien742
1. apr 2008

baby neblbnite s delenou stravou, píšem to napriek tomu, že s ňou mám výborné skúsenosti. Ale je zložité ju dodržiavať všade a dlhodobo. Ja sa chystám papkať šesť krát denne a prežrať sa k štíhlosti 😀 😀 😀 😀

alenik
1. apr 2008

vivi a to ako?mini porcie a casto?Vraj aj to pomaha 😉

vivien742
1. apr 2008

alenik jesť každé tri hodiny, posledné jedlo 2-3 hodiny pred spaním, takže v poho aj o deviatej večer, jasné že nie polovicu pečenej kačice 😎 a vypiť denne tri litre vody, možno sa to množstvo zdá prehnané, ale nie je, rozhýbe spomalený metabolizmus. Ešte keby tak niečo rozhýbalo mňa!!!!!!! 😵

maybee
2. apr 2008

Ahojte kočky, tak ako pokračujete? je to super, že je nás tu tak veľa s rovnakým cieľom, aspoň nás budú motivovať výsledky druhých kočiek... ja som si včera kúpila stepper, tak aspoň niečo pre pohyb 😉 a diétu mám druhý deň. Držím palce.... !!!

mony_ke
2. apr 2008

ahojte..tak dnes mam ocistny den...jeeeezkove oci ako to zvladnem 😀

mony_ke
2. apr 2008

baby..ak chcete urobim nam nejaku tabulku...

oazapokoja
2. apr 2008

Ahoj maybee,tak ako si to včera zvládla?držala si sa? ja ano zeleninka,množstvo čaju a vačera bolo kur. prsia na prírodno s kopou zelen. šalátu.no dnes idem do práce od 10h do 22h a som zvedavá ako to zvládnem ale nabalila som si kopu ovocia a na večeru niečo v jedálni skombinujem. držte sa všetky!!!

zuzu13
2. apr 2008

ahojte, tak ako sa darí, ja v pohode...už mám aj brucho "spľasnuté" 😀 😀 😀 včera som bola hladnejšia, tak po 2,5 hod. prechádzke s rodinkou som sadla o 17,30 na bicykel a prišla som o 20,00...dala som si pikantnú dusenú zeleninku ...sprchu a išla spať...
už ste aj niečo schudli? z váhy, obvodu??? 😅

vivien742
2. apr 2008

ahojte babule, tak štartujem na krásnych 91 😀 😀 😀 , aj keď som vysoká, je to doooosť a cieľ mám 64!!!!!
Takže iba 25kg 😎 😎 😎 Ale nedávam si žiadne ciele, že do leta apod. Zo začiatku to bude zrejme nejaké dve tri kilečká za týždeň, neskôr budem rada, keď to bude pol kila až kilo týždenne, takže cesta je dlhá, ale optimizmu mám na rozdávanie, som zvedavá dokedy 😉 Držkajte sa!!!!!

matar
2. apr 2008

je ako sa to tu rozbehlo 😀
ja mám dnes tretí den, celkom dobre to zvládam. aj ked sa musím priznať, že na to, aby som nemala chute na sladké si dávam ráno chróm. dnes som ranajkovala syr so šunku a cherry paradajkami, na obed mám zeleninoý šalát s kuracím maskom, ktorý mi zostla zo včera, kedže som obedovala vonku 🙂
inak, nemyslím, že by delená strava mala jojo ejekt, ja som pri nej pred svadbou schudla super a nenabrala som nič, až pri druhom tehu. teraz sa musím zaťať, som ako delová gula, pomaly širšia ako vyššia, v živote som takáto nebola 😝 tak držím palce nám všetkým 🙂

maybee
2. apr 2008

Ahoj oaza, no zvládla som to vcelku fajn. celý deň som iba pila vodu, dala som si aj trošku zeleniny, stále som z tej vody chodila na záchod 🙂 . viem, že tú zeleninu som včera nemala mať, ale myslím si, že trochu čerstvej zeleniny mi až tak nezaškodilo. bola som plávať, tak som to spojila aj so športom..

Dnes mám už konečne normálny deň, na obed mám kúsok kurčaťa so zeleninovým šalátom a na večeru ešte uvidím..

A tebe sa ako darí? V práci to zvládneš, keď budeš pracovať, tak aspoň nebudeš myslieť na jedlo 😉

riana246
2. apr 2008

mony_ke...ta tabulka by bola super....aspon by sme sa viac motivovali...

mimamijami
2. apr 2008

Ahojte! Takze vcera bol moj ocistny ocistny vodovy den celkom ok, dnes som si pridala zeleninu a ovocie... tak snad. Ale je to na dracku, totizto pripravujem dobrotky pre chlapov na stavbe domu... a ked vidim, ze im chuti, hned by som si dala. 😖 Potom si poviem, ze som v tom uz s Vami, a ze nemozem zacinat kazdy druhy den nanovo... Tak som rada, ze sa to tu rozbehlo a dufam, ze sa Vas budem drzat!!! 😉
Maybee, takze uz nebude ocistny den, stacilo jeden na zaciatok? Tak ked uz papas normalne... tak dobru chut ku kuriatku! 🙂
Mony_ke, ja by som bola za tabulku! Ak sa to ujme, budeme sa porovnavat... a povzbudzovat! 😉

maybee
2. apr 2008

mimamijami, už radšej nie, bojím sa, že ďalší očistný deň by to už bez prehreškov neprežil 😉 tak začínam s normálnou diétou, tak uvidím, či sa to pohne. 🙂
Čítam, že sa aj ty držíš zatiaľ dobre, tak nech Ti to vydrží a už nás opustiť nemôžeš 🙂 keď už sme začali, tak to aj dokončíme!!! 😉

vivien742
2. apr 2008

matar aj ja mám s delenou stravou výborné skúsenosti, schudla som vyše dvadsať kg a jojo efekt sa nekonal, pribrala som nejaké dva tri kg, čo za jojo efekt nepovažujem. Ale z rôznych dôvodov som bola nútená s delenou prestať a preto teraz idem na to iným spôsobom, ktorý mi vyhovuje viac. Ale to neznamená, že ju neuznávam, je to výborný spôsob stravovania, pokiaľ je človek rozumný, takaj vyvážený, nie je to žiadna šialená diéta. Ja sa ňou nestravujem už viac rokov a moje kg nie sú dôsledkom jojo efektu, ale mojej lajdáckosti v jedení 😝 😝 😝
Myslím si, že akýkoľvek spôsob je dobrý, pokiaľ dotyčnej vyhovuje a privedie ju k cieľu, preto som sa prihlásila do tejto témy, lebo sa mi páči, že si tu chudne každá ako chce a nikto ju neosočuje a nerozdáva rozumy, ale navzájom sa rešpektujeme a podporujeme. 🙂 🙂 🙂

alica111
2. apr 2008

Ahojte baby, chcela by som Vás podporiť vo Vašom chudnutí, lebo sa mi páči keď sa baby nevzdávajú anevyhovárajú sa na svoj vek či počet detí. Ja mám už veľké deti a mám cez 30 a poviem Vám že denne musím sa držať, aby som si udržala krásnych 55kg. Dodržiavam pravidlá delenej stravy. Nedarí sa mi to každý deň, ale nevzdávam to hoci aj po stí krát začínam od znova. Jem bud to čo je v prvej skupine celý deň, alebo v druhej. Niekedy to striedam obdeň, niekedy jem dva dni 1skupinu a pod. Tu to je:
1deň: vajíčka,jogurt,mlieko,mäso,hydina syry,tvaroh orechy, huby
2 deň: tmavé pečivo, zameiaky,cestoviny,ryža,vločky,soja,muka,med,zelenina,ovocie
Držím palce.