Budem znova štíhla. Pridáte sa?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babule. Tak ja som sa rozhodla! Už mám dosť tuku, fučania a pocitu, že si nemám čo obliecť. Mám 75 kg a záväzok, že chcem mať 55 kg. Dnes som začala dodržiavať delenú stravu, ktorou som už pred rokmi schudla za 8. mesiacov 13 kg. Budem rada, keď sa ku mne pridáte, aby sme sa mohli vzájomne podporovať. Otvorila som novú tému, aj keď o chudnutí je tu toho dosť, lebo ťažko sa nastupuje do rozbehnutého vlaku k iným už chudnúcim babám. Táto téma bude o našich konkrétnych výsledkoch, pocitoch, radách. Teším sa na Vás.

riana246
2. apr 2008

mony_ke...dík...ale zazrakom som našla tabulku...takže ti to idem poslať...

mtsl
2. apr 2008

pridávam sa do tabuľky:
mtsl 32 158 85 cieľ 60
pred pôrodom som mala krásnych 96 kg teraz už "LEN" 85 ale tých 60-65 by bolo super 🙂

mtsl
2. apr 2008

riana nemáš 90dd v elektronickej podobe?

lekno
2. apr 2008

Ahoj dievčatá. Ja mám obidve knižky 90 dňovky, ak by ich niekto chcel, tak ich predám obe za 200 sk.

riana246
2. apr 2008

mám 90 dd v el podobe...tiež od jednej kočky čo tu prispieva...snád nebude vadiť ak ju pošlem dalej...kto ju chce nech mi napíše mailovu adresu...do Ip...a ja ju pošlem..

mtsl
2. apr 2008

super mám to, som zvedavá ako mi to pôjde.

krasotka
autor
2. apr 2008

4.deň Ahoj. Dnešok už bol horší, začínam mať absťák po sladkom. Musela som si medom prisladiť kávu. Inak sa držím. Na raňajky hydinový párok. Obed dusená brokolica so syrom. Večera to isté. Snažím sa piť. Do škôlky som išla pešo. Zatiaľ som sa nevážila, odkladám to na nedeľu. Necítim žiadne zmeny na oblečení, ale čoskoro to príde. Hurá. Babenky, držte sa.

riana246
2. apr 2008

krasotka....ja si do kavy dávam cukor....inak by som ju nevypila...

annase
2. apr 2008

Ahojte
Ja mám 26 rokov pred pôrodom dom mala 80 potom 67 a teraz 74 ideálne by bolo takých 50 až 55.
No ja som pred mesiacom prestala kojiť myslela som že kilečka pôjdu dole samé ako u segry ale akosi sa im nechce. Dietu zatial nedržím žiadnu ani som v živote nedržala. Teraz plánujme začať cvičiť večer aspon pol hodinu ked malí zaspí.
Inak dnes som ranajkovala rožtek z ramou a rajčinou obedík polievočku zeleninovú a na večeru o 18 bola ryža a mäso na zelenine. Večere plánujem vynechať. baby ozaj sa dá za dva tri týždne schudnúť?
Krasotka ja som si povedala že budem chudnúť a už sa mi chuť na sladké zdvojnásobila som čoko závislák
😅

riana246
2. apr 2008

annase...ahoj...ja som za 12 dní schudla 3kg.....a bolo by to aj lepšie ale bola tam velka noc...takže som to porušila a jedla som vysmažaný rezen aj zemiaky....a koláče.. 😀 😀 😀

annase
2. apr 2008

wau a to sa ti ako podarilo ja som chcela začať hned ako som prestala kojiť a to som ešte dve kilá pribrala. asi niekde robím chybu. Ozaj máte skúsenosti s fit loptou asi blbá otázka aj uvažujem že si ju kúpim. Terza cvičím len tak brušáky a skáčem na švihadle 😀

riana246
2. apr 2008

tak tie brušaky cvičím aj ja......a ma bolí celý človek....doma mám fit loptu ale nejako ma to už prešlo...to cvičenie....ale som si objednala knihu formovanie postavy a su tam celkom dobré cviky.....

vivien742
2. apr 2008

mimamijami od dnes frčím na šiestich jedlách denne, troch litroch vody, na večeru a druhú večeru zeleninu, syry, jogurt,ryby, mäso, šunku, skrátka nie ryžu, zemiaky, chlieb, rožky, cestoviny. Trošku som si na nete naštudovala (s tanierom pred sebou 😀 ) o glykemickom indexe potravín, o tom, že spomalené trávenie podporí práve časté jedenie menších porcií a veľa vody, čaju denne. Takže idemeééééé.

vivien742
2. apr 2008

zuzu, na to, čo jedia štíhle kolegyne a kamošky nepozeraj, každá sme iná, aj naše detičky nepriberajú rovnako a stravu majú podobnú, súrodenci rovnakú.Neviem, kto sa tu pýtťal, strácam prehľad 😉 , či sa dá schudnúť za tri týždne. Určite, samozrejme záleží na tom, z akej váhy sa chudne. Z 55kg sa dva kg chudnú ťažšie ako z 95.
Riana-IP

maybee
3. apr 2008

Dobré ráno chudnuľky 😉

pred sebou mám 2.deň-ráno: sójový rožok, rama, plátok šunky (tá tam nemala čo robiť) a paprika
obed: budú pečené zemiaky s postrúhanou mrkvou
večera: buď to isté, alebo niečo s ryžou..

Mne už brucho trošku spľaslo 😉 takisto som sa vôbec nevážila a obávam sa prvého dňa, kedy stúpim na váhu...

Ale musím sa priznať, včera bol prehrešok a to v podobe malej čokoládky Milky, ale len tej dvojtabličkovej 😉

megy2
3. apr 2008

.ahoj..tak ja mam za sebou cvicenie 2x a celkom fajn sa citim,boli ma cely clovek a citim kazdy sval 😀 😀 ,ranajky jogurt a celozrnny roze,obed asi taky normal a veceriat sa snazim bielkoviny a najneskor o 18.00...potom uz len ovocko ak som hladna 🙂 🙂 ,pekny den.....

oazapokoja
3. apr 2008

ahojte vidím,že pekne pokračujeme a to ma teší.Maybee aj ja som včera zhrešila,robila som 12hod. ranajky celozr. pečivo,obed zelen. misa so syrom ale o 15h ma v práci napalili a potrebovala som si obaliť nervy tak som si dala kúsok horkej čokolády ale večer už len ryžu so zeleninou a o 21h jablko lebo do 23.20kým som prišla domov by som to nevydržala.Včera si písala,že si kúpila steper koľko si zanho dala a už si ho aj vyskúšala?

matar
3. apr 2008

ahojte, ja mám za sebou 3 dni, dnes 4.
dnes mám ráno celozrné pečivo, ostaté zatial netuším, ale nakupila som si kopu ovocia 😀 a večer ma čaká speening, tak pojdem nejaké tie deká vypotiť.asi cestovinky s neviem čím 😒
inak, cez bielkovinový den si môžete dopriať kusok čokolády, skôr ako v rastlinný, to neuškodi 😉 🙂

maybee
3. apr 2008

oazapokoja-stál 1299,-sk, myslím, že perfektná cena, je aj s počítačom na čas, počet krokov, ktoré si "nachodila" a tiež kalórie.
rozhodovala som sa medzi stacionárnym bicyklom a stepper, ale keď som ho vyskúšala, tak sa mi to páči o moc viac, je to zamerané na stehná, zadok a boky - čo veeeľmi potrebujem a pohybuješ tam celý telom-je to ako keby si chodila po schodok, len tam máš určitú záťaž. takže som veľmi spokojná. 😉

a čokoláda vždy na nervy pomôže, takže to sa odpúšťa 😀

oazapokoja
3. apr 2008

takže čokoládku sem-tam si dopriať možeme to sa mi uľavilo a v akej predajni si nakupovala steper,lebo ja budem mať o pár dní sviatok a som rozhodnutá si ho tiež kúpiť,má ho aj sestra a tá si to pochvaluje.bycikel by u nas skončil ako vešiak,ved ide leto a byciklovať budeme s malou vonku.

maybee
3. apr 2008

oazapokoja-v tescu, mali tam naň zľavu, tak nekúp to 😉

matar
3. apr 2008

ja ako sa poznám by som z takýchto strojov doma urobila vešiaky na veci,tak to radšej ani neskušam 😝 a už ked prídem na speening, tak ma to tam donuti makať. vdaka nemu som sa dostala do formy po provm pôrode.

nemáte náhodou nejaký dobrý recept na niečo so sojovým maskom? nech nemusím variť dvojmo 😒

mtsl
3. apr 2008

matar - sójové mäso je hnusné vždy 🙂

zuzu13
3. apr 2008

krásne dobré ránko,
vivien, jasné, že na to neberiem ohľad, ale človeka to naserká 😀 😀 😀
sojové mäsko robím ako čínu, alebo z tej sojovej drti a zeleninz fašírky... 😉
včerajšok prešiel v pohodičke poobede som pekne navarila pre rodinku halušky s kapustou a slaninkou a čuduj sa svete, nedala som si ani kúsok 😀 večer som dostala chuť na niečo pikantné, tak som si dala baranie rohy s feferonkou a vajíčko 😀 😀 😀
mamina ma stacion. bicykel ale ja nemám chuť sa potiť doma, tak večer chodím bicyklovať so synom...a bola som si pozrieť koliekové korčule, takže makať sa bude...
inak ako písala vivien, dá sa schudnúť... ja už mám dolu 3 kg od nedele...hurááááááá 😀 😀 😀

oazapokoja
3. apr 2008

ja varím klasika sojový segedínsky,kotlíkový guláš to mi zje aj malá.a vynikajúce sú dusené soj.plátky s porom a ktomu ryžu alebo zeleninové šaláty.Maybee a v sobotu sa ide do tesca! maš pravdu nekup to za tú cenu.

zuzu13
3. apr 2008

alebo sú dobré plnené soj. plátky šunkou a syrom...

maybee
3. apr 2008

zuzu13-tak to ti gratulujem!!! 🙂 ide ti to rýchlo dolu, len tak ďalej 😉

oazapokoja-choď si to určite kúpiť. ja keď na tom cvičím len prvých 5 min. tak už cítim nohy 🙂 a na to, že nechodím cvičiť nikam, je to dobrý začiatok. dúfam, že mi to aj vydrží a neurobím si z toho nejaký vešiak 😉

kedy sa to prvý krát vážime do tabuľky? 8.4.???

zuzu13
3. apr 2008

maybee, ďakujem
myslím, že tie kg išli dolu vďaka bicyklovaniu a hlavne nejedeniu blbostí...len tak aby niečo bolo v ústach 😀
ja len dúfam, že to tak aj zostane, ja som totiž nikdy nemala pevnú vôľu, ale vzhľadom na vek a problémy s chrbticou už iné riešenie asi neexistuje.... 😀

maybee
3. apr 2008

zuzu13, ja tiež nemám silnú vôľu a ani výdrž, ale zatiaľ sa držím, predsa musíme dokázať prekonať samé seba, nie? a s chrbticou po pribratí som začala mať problémy aj ja.. 😒

zuzu13
3. apr 2008

veď to...prekonať sa...ale zvládneme to...určite...
poviem pravdu od jan. som sa len chystala a chystala...ale neviem prečo v nedeľu sa to zlomilo, odvážila som sa a povedala dosť...jednoducho som sa na seba doslovne nasr..a 😅 no a v pondelok v práci som našla túto tému...takže ďalšie znamenie, že schudnem... 😎
doma mám pokazený PC, takže som tu len v práci, ale priebežne to tu sledujem a všetkým držím palce... 😉