Budem znova štíhla. Pridáte sa?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babule. Tak ja som sa rozhodla! Už mám dosť tuku, fučania a pocitu, že si nemám čo obliecť. Mám 75 kg a záväzok, že chcem mať 55 kg. Dnes som začala dodržiavať delenú stravu, ktorou som už pred rokmi schudla za 8. mesiacov 13 kg. Budem rada, keď sa ku mne pridáte, aby sme sa mohli vzájomne podporovať. Otvorila som novú tému, aj keď o chudnutí je tu toho dosť, lebo ťažko sa nastupuje do rozbehnutého vlaku k iným už chudnúcim babám. Táto téma bude o našich konkrétnych výsledkoch, pocitoch, radách. Teším sa na Vás.

vivien742
3. apr 2008

riana, ešte si prečítaj, čo som o tom dresingu napísala na predošlej strane, kým sa rozhodneš zariskovať, ale je to naozaj mňam 🙂 🙂

mimamijami
4. apr 2008

Ahojte chudnuce kocky! Ale sa pekne drzite... 🙂 Ja som to teda nevydrzala, bola som na oslave a tak som sa nazrala 😝 Takze dnes opat od zaciatku, ale uz papam, uz nebudu ocistne dni, pretoze som bola na seba nahnevana, ze som vydrzala iba pit a jest ovocie a zeleninu a potom som to tak porusila, ze mi nebolo rady a jasne, ze ma bolel zaludok 😒 . Normalne som sa hambila prist naspat 🤐 , ale nie vobec Vas nestiham a potom to tak vyzera... ja musim vediet, ze niekto je na tom podobne, tak zasa nakuknem... 😉

oazapokoja
4. apr 2008

mimamijami asi potrebuješ niečim naštartovať ja ked som začínala pred rokom tak ma kamoška napálila vetou 😝 stále o tom kecáš a skutek utek 😝 ,tiež som to po 3dnoch vždy porušila a to som začínala asi 5x 😲 ,teraz to ide v pohode aj ked som zhrešila čokoládkou 😕 ,takže si musíš veriť a chcieť to!!!

lekno
4. apr 2008

Dobré ránko, aj keď upršané 🙂 Ty sa ako stravuješ oazapokoja? Teda ak to nieje tajné 😎

nattereri
4. apr 2008

ahojte chudulky 😀 ... ste sa ale vcera vecer rozpisali 😅

..takze ja dnes zacinam druhy den, vcerajsi mam uspesne za sebou, i ked som skoro zhresila ☹ ... uvidim, ako budem pokracovat, rannu kavu mam uz vypitu, jablko zjedene... a obed v nedohladne 😅 ... dnes budem mat skroby, ryzu, zemiaky a co da potravinova skrina 😕 ... baby, drzme saaa, to zvladneme 😀 😝

oazapokoja, ja velmi chceeem a velmi veeerim, moja motivacia je svadba, tak snad nezlyham, mam na to dva mesiace 😅

mimamijami 😀 , to poznam, vobec sa tym netrap, dolezite je rozhodnut sa 🙂 ... mna taketo pokusenie caka zajtra, esteze mam naplanovane sacharidy, ale len striedmo 🤐 ... no kto ma ukociruje, to netusim... ved budem mat divoky pohlad pri tolkych zakuskoch 😔

... kto len vymyslel ocistne dni !! 😀 ... hmmm, na nedelu sme pozvani k buducim svokrovcom... budu rezne a salat... a ja budem ako veverica, na orieskoch a ovoci 😠

riana246
4. apr 2008

vivien742... 😀 😀 😀 ....to nevadí..ved vyprazdniť črevo treba.. 😅 😅 ...ja som raz kupila dresingy v obchode a ked som ich ochutnala tak mi bolo zle...a som ich vyhodila....a viacej som to neskušala....ja zvyknem len zeleninku a trochu olivoveho oleja korenie a sol....to je celkom dobré....takže niekedy vyskúšam aj tvoj recept a potom ti napíšem, že čo na to povedalo moje brucho.. 😀

vivien742
4. apr 2008

riana, ja som len žartovala, nebude ti nič 😉
mimamijami to nie je hanba diétu porušiť a znova začať, hanba je porušiť a nezačať a byť vyprasená stále 🙄
je prirodzené, že po takých dňoch si vahladovaná a telo si pýta svoje, ja sa hladu bojím, preto sa prežieram k štíhlosti 😎 váhu obchádzam veľkým oblúkom, cítim sa super, aj keď včera som mala také brušisko že až!Dnes už našťastie normálka.Babule držte sa!!! Myslite na leto, na svoje šunky v plavkách a hneď dáte zámok na chladničku.

oazapokoja
4. apr 2008

sorry bola v obchode! ja sa stravujem podla dellenej stravy ale nedelim dni na sacharid. a bielkovinové. napr : ran: ovocie alebo pečivo s čerst. syrom,desiata ovocie alebo zelenina, obedôbud to je príloha so zeleninou alebo kuracie maso so zeleninou,olov.jogurt,jablko alebo niečo takého a več.zel.šalát, ak mam poobednú,že som v práci do 22hod tak je to niečo podobné čo na obed.ja chcem dať dole asi 3-4kg.minulý rok som pri tomto stravovaní dala dole za 3mesiace asi do 7kg

matar
4. apr 2008

ahojte 🙂
ja mám tiež pred sobou kávičku (so sojovým mliekom, už mi to začína dokona chutiť 😀 ) a ranajkujem čierne pečivo (radšej suché ako s rastlinným maslom, to ja nelubim 😝 ). tak držím palce do dalšieho dna 🙂
inak, knor má jednu výbornu zálievku na šaláty, bylinkovú, je v takom zelenom vrecku a stojí okolo 17 sk.

oazapokoja
4. apr 2008

jej chcem písať rýchlo a potom tu mám chybičky bolo to do 5 kg čo som dala dole. 🙄 ja sa pri tomto stravovaní citim fyzicky lepšie a kilečká idú dole pomalšieani teraz som nedala z váhy nič dole a to začínam 4 deň 😢

riana246
4. apr 2008

vivien742...aj ked bude....už som na to zvyknutá... 😀 😀 😀

sestri
4. apr 2008

riana246,
keď chceš knihy o delenej strave kľudne ti dám tie moje.mám ich doma dobrých 5 rokov a ešte ani raz som sa na to neodhodlala,asi by som to nezvládla.90 dňovka sa dá.

riana246
4. apr 2008

sestri...aspon požičať na preštudovanie.....že ako to tam presne je.....dnes idem do NZ...tak by so nebolo od veci... 😉

sestri
4. apr 2008

kedy ideš?pošlem ti moje číslo zavolaj mi,budem volná tak okolo 15h

mtsl
4. apr 2008

baby, mám drobný problém - rok som nemohla ani vidieť sladké a včerajší môj jedálniček vyzeral asi takto:
3 fidorky, 1 karamelová tyčinka a 2 taniere polievky. dnes to bude asi podobné. zomriem bez sladkostí - čo sa so mnou deje? 😖

matar
4. apr 2008

mtsl, urob si tehu test 😀 😉
ja som dnes ten den neajko pokombinovala 😕 ráno som mala čierne pečivo ale na obe sme boli vonku, tak som mala kuracie na prírodno so zeleninovým šalátom, nevedela som čo vybrať 😨 ale medzitým boli 4 hodiny, tak hádam mi pečivo zatiaľ vytrávilo 😖

mtsl
4. apr 2008

nestraš ma veď som len pred 10 týždňami porodila

tutifruti
4. apr 2008

Mne niečo hovorte o chuti na sladké... asi sa zbláznim... už som to skúšala zajesť mäsom, syrom, šalátom... a nič...

vivien742
5. apr 2008

oazapokoja sorry že ti do toho kecám, ale písala si, že na raňajky rožok s čerstvým syrom, pokiaľ ten syr nie je sójový, tak to nie je delená strava, tam predsa spájaš dve potraviny, ktoré majú odlišný pôvod a zloženie, aj odlišný spôsob trávenia. Možno si sa pomýlila pri písaní, alebo si si to neuvedomila, aj mne sa to zo začiatku stalo, keď som na delenej frčala.

mimamijami
5. apr 2008

Ahojte babenky!!! Tak vcerajsi den bol fajn: ranajky jogurt, obed zeleninova polievka a potom uz len jablcko 😉 A vecer som si fajn zahrala asi hodinku stolny tenis... 😉 Tak pekny den a chudnutiu zdar! 😀

nattereri
5. apr 2008

ahojte 😀
... tak dalsi uspesny den mam za sebou, vcera rano jablko, potom ryza a zemiaky na obed i veceru 😅 ... ja som sa rozhodla pre 90dnovku a dnes mam sacharidyyyyy, mnaaam, hihi, ranne jablko za sebou a caka ma obed... 😕 budu langose... ale ved to sa predsa podoba pizze, nie?... len tak s cesnakom, ziaden kecup, syr ci smotana ... 🤐 ... a nie vela, dufam, ze sa ovladnem... uff, sa snazim tie langose pred vami obhajit ... skusim odolat a dat si len jeden 😔 ... och, myslim, ze by sme si zasluzili metal za tolku obetavost, a aby to i telo pochopilo, tu nasu snahu a spolupracovalo 😀 ...

mtsl , tutifruti 🙂 ... tak tohto sa obavam, niekedy pride na mna taka vlna chuti na cokoladu... 😨 zatial mam za sebou len tri dni, no dufam, ze prezijem v zdravom rozume i tieto coko-krizy 😔

mimamijami 😎 ... sikovnaaaa 😀

riana246
5. apr 2008

ahojte..tak ja mám dnes škroby....a čudujte sa svete, že sadíme zemiaky.. 😀 ..ale od toho sa snád nepriberá.. 😀 😀 😀 ...ranajky mám uspešne v sebe.xixi.banan a kava...a obed ....zemiaky..akoby som ich nemala dost čo sadím...

matar
5. apr 2008

ja mám dnes maso, kedže naobed robím rybu. zatial som nejedla nič, lebo krpec mi nedovolil, tak som len do eba šupla kávu 🙂
včera som dojedala po nikolke croasant, takže som to pobabrala 😖

oazapokoja
5. apr 2008

vivien742 mám doma asi 5 kníh o oddelenej strave a vo všetkkých sa delia syry podľa obsahu tuku v syre. čerstvé neut.syry: akawi,lučina,mozzarella,olomoucké syrečky,neudená parenica,:vhodné ako obloha na chlieb.Ak chceš môžem poslať zoznam kníh podľa ktorých sa stravujem.Nestravujem sa podla OD L.Korinkovej a nemám ani jej knihy

oazapokoja
6. apr 2008

je tu ešte niekto kto začal chudnúť? všetky sme tu boli také rozbehnuté a tak rýchlo to tu skončilo!!! ozvite sa babenky ako idú kilečká dole.

vivien742
6. apr 2008

ahojte babule 🙂 oazapokoja sorry, nevedela som, samozrejme sú rôzne spôsoby delenia, ja som frčala na Kořínkovej, bola som veľmi spokojná, schudla som vyše dvadsať kg, potom som pribrala asi tri. Ďakujem si zlatá, knihy nepotrebujem, nemám už ani tie moje, v podstate ich ani nepotrebujem, lebo to ovládam, ale teraz je pre mňa výhodnejšie stravovať sa tak, ako všetci, ale riadiť sa pri tom určitými pravidlami. Ale na delenú nedám dopustiť, cítila som sa super, vôbec som nebola hladná, nijako ma tento spôsob stravovania neobmedzoval. Pre mňa by veľkým obmedzením bola 90-dňová, aby som mala naplánované, v ktorý deň čo musím jesť. Ale každému vyhovuje niečo iné, už som tu písala, že podstatné je, aby sme sa dostali do cieľa, je jedno akým spôsobom. Ja som bola na výlete, tak som unavená, ale tak príjemne, v nohaviciach sa cítim lepšie ako pred týždňom, uvidím, čo povie zajtra váha 😉 Držte sa chuduľky!!!

maybee
7. apr 2008

Ahojte kočky,

tak ako Vám to ide? Ja som sa dnes prvýkrát odvážila na váhu aaaaaa za týždeň 2 kg dole 😀 takže sa teším ako kôň, lebo som to aj porušovala, ale všetko v rámci normy.. tak dúfam, že to takto pôjde i ďalej...

Držte sa!!! 😉

matar
7. apr 2008

ahojte 🙂
ja som dala minulý tt dole len 1 kg, ale často som porušovala 😕 víkend bol uplne mimo, tak dnes mám očistu, nech to nejako napravím.

shura
7. apr 2008

Ahojte
tak sa k vám pridávam. rozhodla som sa ,že už je to moc zúfalé, tak začínam s 90 dňovkou. Obdivujem vaše odhodlanie, dúfam, že sa pri vás udržím na uzde.. ja pijem veľa veľa kávy a s mliekom a umelým cukrom. môžem aj popri tomto?

tinka35
7. apr 2008

Chudnúce ženy, spojte sa....🙂
Ahojte,
tak a dnes som sa už ani neviem po koľkýkrát rozhodla, že už musím niečo so sebou robiť. Váha a zrkadlo sú moji nepriatelia ☹ Dnes ráno som vstala s takým odhodlaním, že sa musím na to dať a dúfam že mi vydrží. Chcela by som sa dať na tú 90-dňovú diétu, mohli by ste mi poradiť tie ktoré ju už držíte čo a ako?! Knihu ešte nemám a tak neviem ako začať. Naväčšie prehrešky robím keď prídem z práce domov. V robote nemusím ani jesť, ale len čo prídem domov, chladnička je moja. Dúfam, že s vašou pomocou sa mi to podarí. Ja mám teda z čoho zhadzovať ☹