Budem znova štíhla. Pridáte sa?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babule. Tak ja som sa rozhodla! Už mám dosť tuku, fučania a pocitu, že si nemám čo obliecť. Mám 75 kg a záväzok, že chcem mať 55 kg. Dnes som začala dodržiavať delenú stravu, ktorou som už pred rokmi schudla za 8. mesiacov 13 kg. Budem rada, keď sa ku mne pridáte, aby sme sa mohli vzájomne podporovať. Otvorila som novú tému, aj keď o chudnutí je tu toho dosť, lebo ťažko sa nastupuje do rozbehnutého vlaku k iným už chudnúcim babám. Táto téma bude o našich konkrétnych výsledkoch, pocitoch, radách. Teším sa na Vás.

oazapokoja
3. apr 2008

vešiaky si kúpime potom na to nové oblečenie ked zhodíme tie naše kilečká,takže stepery,stacionare a pod. odteraz len na cvičenie. ja som bohužial nedala dole ani 1kg.dúfam že do prvého váženia sa budem mať čím pochváliť!?

maybee
3. apr 2008

ja som sa pre istotu ani nevážila a ani sa nechystám.. cítim sa dobre, tak ľahšie 🙂 ale tiež pochybujem, že som zatiaľ dala niečo dole..
neviem ako vy, ale ja to musím mať najskôr v hlave nastavené na chudnutie a potom to ide ľahšie 🙂 a všemožne sa snažím nastaviť to... 😉

tutifruti
3. apr 2008

Tak mám tretí deň dietky... Drží so mnou aj manžel, že nechce mať pupok, tak ma to teší, lebo je to veľká morálna podpora... Len včera som si uvedomila, čo všetko som bola schopná po deťoch dojedať... tam piškótu, detskú výživu, pol obeda, polievku 2x... no hrôza... bodaj by som nebola takáto vyžratá... Až keď musím dodržiavať ten správny mix potravín som pochopila, že som moc nejedla, ale zato riadne dojedala 😀
Včera večer som bola v posilke a keď som prišla domov som bola nenormálne hladná, ale som vydržala... /doliala som sa čajom/... Ináč ja mám riadnu motiváciu na chudnutie... Tento rok by sme mali mať zo strednej stretávku po piatich rokoch... Tak dúfam, že tam neprídem vypasená ako sviňa... 😀

tutifruti
3. apr 2008

Ináč, tu stretávku máme mať po 15 rokoch 😀 som sa chcela riadne omladiť 😉

oazapokoja
3. apr 2008

tuti pár rôčkov hore-dole! ja verím,že po tejto diete sa tak budeš cítiť a aj vyzerať ,len treba vydržať!!!!

zuzu13
3. apr 2008

tutifruti, mňa čaká stretko po 15r na budúci rok...ale o 3 týž. ideme na dovolenku, takže musím makať 😀 😀 😀

tutifruti
3. apr 2008

No na dovolenku ideme tiež a to s kamoškou, s ktorou chodíme aj cvičiť, tak sa smejeme, že namakáme nejakú časť tela, a že budeme fotiť iba tú, ale zatiaľ mám pocit, že najlepšie nám idú v posilke jazykové cvičenia... 😀
Oazapokoja ja sa stále cítim staršia len o tých päť rokov po SŠ, ale keď pozriem na fotky spred rokov, tak to moc pravda nieje... 😅

zuzu13
3. apr 2008

😀 😀 😀
mne sa ponúkol syn, že mi fotky z dovolenky upraví podľa želania 😀 😀 😀
ale nechcem aby ma pri oddychu na pláži "greenpeace" hodili do vody ako bielu veľrybu 😀 takže radšej sa posnažím

matar
3. apr 2008

baby, ja len závidím tým, ktoré chcete schudnúť 3,4 kg 😖 ja dokedy zhodím všetko čo treba bude zo mna starenka 😖 ale musííííím, to e fakt na nervy, ked ma stretne niekto kto ma dlho nevidel a prvé čo zahlási je :no ty si sa ale zmenila" a myslí tým, no ty si ale nakysla 😲 🙄 a dala som si závazok, že si ani nekupujem nové veci, len to čo nevyhnutne musím (dovje gate a nejaké mikiny), a kedže si nemám čo obliecť, tak mám silnejšiu motiváciu 😉
a po kolko maju ten steper v tescu?

zuzu13
3. apr 2008

matar, veru máš pravdu...ja som si dala cieľ aspoň -13kg...verím že do konca leta budú fuč...lebo je to strašné ...
prídem do obchodu a pýtam si XXL a vytiahne mi tričko ktoré vyzerá tak max. na S...no a ked si pýtam väčšie tak sa na mňa pozerá ako puk do prázdnej brány...no a v tých väčších veľkostiach je 0-vý výber... ☹

maybee
3. apr 2008

matar-v hypertescu stojí 1299,- teda aspoň u nás v ZA..

nattereri
3. apr 2008

ahojte kocky, idem sa ku vam pridat... jeje, som ako taka huspenina a po porode mam na bruchu akysi vak, no hotova klokanica 😝 ... a kedze za dva mesiace sa idem vydavat, tak musiiiim so sebou nieco konecne robit a sama to nezvladnem 😀 ...takych pat-sest kil a nejake cvicenie by nezaskodilo, i ked pri mojom cirkuse, co mam doma, moc toho nestihnem 😅 ...kedysi som ficala na delenej strave a bolo to super, len sa do toho neviem nijako dostat... 😖

zuzu13
3. apr 2008

nattereri, vitaj
no pri 4 deťoch musíš mať riadny kolotoč..a to bruško? xixixi ja mám dve deti ale veru sadlo ako po 10-tich 😀

nattereri
3. apr 2008

zuzu13 😀

zuzu13
3. apr 2008

inak baby ja mám dnes nejaký hlad...raňajkovala som 2 bielka, čínsku kapustu, reďkevku, čaj, potom som si dala kafčo, čaj, jablko a 2 poháre parad. šťavy...no a teraz som si normálne zaliala instant. pol. lebo som už od hladu prestávala vidieť...dnes to bude kruté...ešte mám dusenú brokolicu, karfiol, mrkvu /cca 150g/ tak som zvedavá či to bude stačiť ☹ 😠 😖

riana246
3. apr 2008

ahojte....ja som mala mať dnes len ovocie....ale nejako som aj ja prestávala vidieť... 😀 😀 😀 ..tak som si dala trochu cestovín s kečupom 😠 😠 ..hneva ma to ale už som sa nevedela premôcť.... 😒 ...ráno som mala čaj potom banán a zase čaj....no a potom tie cestoviny....a do večera...teda zajtra rána by som chcela vydržať na ovocí...

nattereri
3. apr 2008

... tak brokolicu mam dnes aj ja a k tomu dusenu rybu... zuzu13, aj robis nejaku konkretnu dietku?...ja skusam delenu stravu nanovo... lenze zo zaciatku sa vzdy nadchnem, no a k veceru mam taku chut na nieco sladke, ze az skucim... ☹ 😠 ... dnes mam zeleninu a bielkoviny... ziadne sacharidy, idem niekde pohladat chom. tabl., snad mi aspon trosku pomozu a cokolade sa vyhnem ☹

zuzu13
3. apr 2008

riana, tak sme na tom rovnako...len ja by som na ovocí nevydržala...zeleninku to hej...
nattereri, konkretnu dietku nedržím, ale skúšam viac bielkovín a zeleniny...pečivo, ryžu a zemiaky som na týždeň vylúčila...potom ich budem postupne pridávať...dúfam, že nezačnem priberať 😀
ja sladké nejem, max. mred menzesom dostanem chuť na sladké, ale to mi stačí jedna horká aero/tá malá 😀 / a mám na mesiac dosť

zuzu13
3. apr 2008

xixixi už neviem ani písať...s odchádzajúcimi kg ide aj rozum fuč 😀 😀 😀
mred malo byť pred 😅

riana246
3. apr 2008

zuzu13 ...už tri ovocné dni som zvládla v pohode....ale dnes.. 😠 😠 😠 ....som nahnevana sama na seba, že som taka slaba a nedokážem si rozkázať....ale čo už...zato si večer dlhšie pocvičím.. 😀 😀 ..to bude môj trest.... 😀

zuzu13
3. apr 2008

aj ja si pocvičím...keď deti pospia tak skočím na koníka 😀 mangelíka 😀 😀 😀

nattereri
3. apr 2008

😀 teda, zuzu13

nattereri
3. apr 2008

riana246, tak to ta odbivujem 🙂 ... tri ovocne dni po sebe... ja som mala problem i pri jednom... inak to cvicenie, je umenie si nan najst cas, hlavne v pravidelnosti 😅 ... ale zuzu13 dala dobry tip, aj to je zhadzovanie kalorii, myslim, ze jedno z najprijemnejsich 😀 😀 😀

zuzu13
3. apr 2008

nattereri, presne tak....najpríjemnejšie spaľovanie kalorií 😀
pravidelnosť, to áno...ja len dúfam, že kým prídem domov, porobím čo treba a povenujem sa detvákom, tak nezačne pršať...rada by som išla na bike 🙂 ale to skôr ako o 19,00 nebude...

mirka414
3. apr 2008

dostali ste dnes meilom TEST TELA?nie poslite mi meilovu adresu ip a poslem vam ho...

zuzu13
3. apr 2008

mirka nič som nedostala posielam ti ip 😀

riana246
3. apr 2008

nattereri...nie po sebe.....ved by som skolabovala.. 😀 ...myslela som v 90dd...že mám uspešne tri za sebou...

jaja25
3. apr 2008

Môžem sa pridať? Ja som si povedala že od pondelka idem na diétu. Len to stále nejako odkladám. Sem zob bombonik, prípadne viac a kilečká sa pridávajú.... Manžel mi kúpil nové plavky, že na dovolenku musím byť kočka. 😅

zuzu13
3. apr 2008

jaja, máš teda dobrú motiváciu na chudnutie 😀

dannynka
3. apr 2008

zuzu tak ty nas tu zanedbavas 😀 😀 😀 😀 som TA vymakla.... 😀 😀
inak babulky aj ja srzim dietku...ale 90-dnovku a uz mam dole cez 7-kg za mesiac 😅