Budem znova štíhla. Pridáte sa?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babule. Tak ja som sa rozhodla! Už mám dosť tuku, fučania a pocitu, že si nemám čo obliecť. Mám 75 kg a záväzok, že chcem mať 55 kg. Dnes som začala dodržiavať delenú stravu, ktorou som už pred rokmi schudla za 8. mesiacov 13 kg. Budem rada, keď sa ku mne pridáte, aby sme sa mohli vzájomne podporovať. Otvorila som novú tému, aj keď o chudnutí je tu toho dosť, lebo ťažko sa nastupuje do rozbehnutého vlaku k iným už chudnúcim babám. Táto téma bude o našich konkrétnych výsledkoch, pocitoch, radách. Teším sa na Vás.

zuzu13
7. apr 2008

ahojte, hlásim sa z práce, doma PC stále nefunguje...
ako ste víkendovali? ja "úžasne" v piatok v noci ma prepadli krče v žalúdku a 2 dni som strávila na WC 😝 takže môj organizmus akosi nechce pochopiť, že jesť sa bude menej!!! 😀 😀 😀 dnes mi je už lepšie, ale aj tak to nie je ono...

mimamijami
7. apr 2008

Ahojte! Vitam vsetky nove chudulky... 😉 Spolocne k cielu!!!
Zuzu, to je mi luto, prajem, nech sa telo opt vzchopi a nech zacne spolupracovat! 🙂
Maybee, aj ja mam dole dve kila, tiez som to nie uplne vydrzala, ale sladke nejem vobec a vecer po siestej uz tiez nie... Tak zas sme na tom rovnako... Kde si kupila ten steper, v hypermarkete Tesco ZA, a kde ho mali, lebo ja som ho tam nemohla najst... asi som prisla neskoro. 😒
Tak dalsi tyzden pred nami. Prajem nam vsetkym, aby bol uspesny. Chudnutiu zdar! 😀

zuzu13
7. apr 2008

mimamijami, ďakujem,verím, že už to pochopilo a bude spolupracovať 😀 😀 😀

krasotka
autor
7. apr 2008

Ahojte babule. Tak včera bol už týždeň čo chudnem. Zatiaľ sa nevážim, bojím sa, že ma to odradí. Ale tuk na bruchu sa mi zdá redší. Dnes pokračujem obilninovo-ovocne. Takže chudnutiu zdar.

nattereri
7. apr 2008

ahojte, babulky 🙂
vsetkym gratulujem k pevnej voli a zelam len a len uspechy 😀 😀 😀
... u mna za vcerajsi den nebola ziadna slava. moje plany, ako u svokrovcov odolam reznom totalne skolabovali... ☹
... dnes som len na ovoci a kavicke... snad budem uspesne odolavat 😔 ach jaj...
CHUDNUTIU ZDAR, ZDAR, ZDAR!!! 😀

tinka35
7. apr 2008

chcem sa opýtať na váš názor na podporu chudnutia tabletkami. Počula som, že lekár vám môže predpísať tabletky Lindaxa ale sú aj voľne dostupné Lipoxal. Máte už niektorá s tým skúsenosti?!

maybee
7. apr 2008

mimamijami: ahoj, áno, v hypermarkete Tesco ZA, majú ho pri rotopedoch a všelijakých tých športových zariadeniach, mali ich tam ešte dosť, tak dúfam, že ho objavíš 🙂

tak gratulujem k tým 2 kg.. je to úspech a to by nás malo motivovať i naďalej, nie? ja sladké tiež nejem, ale keď dostanem chuť, tak si väčšinou kúpim be-be dobré ráno. nemalo by sa, ale... 😉

Tak pekný týždeň a veľa kíl smerom nadol 🙂

mimamijami
7. apr 2008

maybee, mam ho!!! 😉 Takze chudnutiau a cviceniu trikrat zdar!!! 😀 😀 😀

maybee
7. apr 2008

mimamijami 😀 supeeeer, tak si ho hneď aj odskúšaj... 😉

zuzu13
7. apr 2008

wow, tu sa maká o 106 😀
čo ste dnes papali? ja ráno 3ks krabích tyčiniek, čaj, káva, kari polievka, šalát s paradajok a krab. tyč. , voda
škoda, že sme z rôznych kútov ...mohli sme v rámci chudnutia začať nacvičovať "spartakiádu" 😀 😀 😀 bolo by to zaujímavé 😀

maybee
7. apr 2008

zuzu13 😀

ja dnes ráno:chleba,maslo, zelenina
obed:paradajkovú polievku
večera: ešte neviem, dám si niečo s ryžou alebo so zemiakmi. 😉

oazapokoja
7. apr 2008

ahojte všetky chudnúce 😎 ,tak dnes som sa postavila na váhu 1kg dole 😀 ale v brušku to cítim viac aj nohavice sú volnejšie 😵 dnes som ranajkovala actíviu,obed ryža a na večeru si asi dám nejakú zeleninku /kalerábik,mrkvičku/ no proste čo nájdem 😝

vivien742
7. apr 2008

ahojte anorektičky! Tak mne dnes váha ukázala o 2 🙂 kg menej! Teším sa, už iba 23 😀 😀

tutifruti
7. apr 2008

Caute zeny, tak ja sa zatiaľ radšej nevážím... Ale dietu sa snažim riadne dodržiavať... Dokonca som bola v sobotu večer von si sadnúť, kamarátky sa všetky napchávali a ja som odolala... Taká som bola na seba hrdá... Asi som sa už na seba fakt naštvala... to ma teší, tak držte palce...
Dnes idem do posilky...

mimamijami
8. apr 2008

ahoooo! Kde ste vsetky? Tak vcera som zacala aj cvicit. Na steperi som vydrzala iba 5 minut a mala som dost... 😝 Ale dnes pridam dalsich pat minut a postupne sa snad dopracujem az k vytuzenej polhodinke... 😀 Som zvedava... Tak sa drzte a vydrzte!

vivien742
8. apr 2008

mimamijami tak to ťa obdivujem, ja som okrem dlhej prechádzky v prírode v sobotu s pohybom ešte nezačala. Bojím sa, že by som potom zlyhala v tom aj v stravovaní. Na budúci týždeň ale už začnem aspoň so stac. bicyklom, neskôr pridám plávanie. Včera som večer po prvý krát pocítila hlad, tak som zmydlila jogurt. Je to asi tým, že čakám...Cítim sa výborne, pri mojej nadváhe je mínus dva kg nič, ale na nohaviciach to cítiť. Držte sa!!!

annase
8. apr 2008

Ahojte
tak sa hlásim po dlhej dobe. No namiesto chudnutia som pribrala dve kilá tak u mna to má opačný efekt. Musím začať držať dietu lebo bez nej to nepôjde a hlavne poctivo cvičiť.
Ste toho vela popísali som si všimla že podaktorým sa dobre darí juj škoda že mne to tak nejde asi tu budem najdlhšie zo svojou pôvodnou váhou a dokonca kilami na vyše. 😨 😨 😨 🙄
jedálniček som mala katastrofálny ked čítam čo papáte vy tak som sa zhrozila ja som dnes papala rano rožtek zo šunkou na obed jogurt a od vtedy nič asi tam robím chybu.
Som si povedala že odfotím moje hrozné brucho a ta fotka ma bude nútiť zo sebou niečo robiť. Cítim sa akosi hrozne ked si spomeniem akú som mala postavu pred rokom a akú mám teraz
🙄 🙄

vivien742
9. apr 2008

annase, presne v tom robíš chybu, tvoje telo si ukladá všetko do zásoby, pretože netuší, kedy zase voľačo dostane. Skús jesť v malých porciách 6 krát denne, posledný krát 2-3 hodky pred spaním a piť tri litre neperlivej čistej vody denne-naštaruje spomalený metabolizmus. Nejesť po 18, alebo 16 hodine je rovnaká hlúposť,ja sa takto stravujem týždeň a mínus 3kg, ale ja mám veľkú nadváhu. Nie som hladná, cítim sa úžasne. Skús si niečo o chudnutí naštudovať, hlavne glykemický index, ale určite nehladuj. Ten rožtek ráno bol super, stačila by polovica celozrnného, aj s tou šunkou, jogurt si daj na desiatu, na obed kúsok nejakého vareného alebo duseného mäska, rybu, k tomu kopu zeleniny, prílohy polovicu z toho ako si zvyknutá, olovrant môže byť taký ako raňajky, na večeru nejaký šalát, ale aj so šunkou, syrom, dresingom, vajíčkom, ale bez pečiva a na druhú večeru si ešte môžeš dať jogurt alebo čo, po olovrante, lepšie by bolo už po obede pečivo, chlieb, zemiaky, ryžu , cestoviny a ostatné prílohy len v minimálnom množstve. oniec prednášky 😎 , ja som začala pred týždňom, ale dlho som na nete všeličo o chudnutí študovala, určite by som ale nedržala žiadnu diétu. Držkaj sa. 🙂

zuzu13
9. apr 2008

ahojte papuľky,
teším sa s vami zo zhodených kg...
ja som sa nevážila, nakoľko som dostala mrchu, takže si nejdem kaziť chuť do chudnutia....cez mrchu totižto vždy vážim viac...ale bruško spľaslo...trošku 😅

alica111
9. apr 2008

Caute baby, posielam vám odkaz na vybornu stranku, ako pôsobi mesiac na cloveka aj na chudnutie.

http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p=lunarc...

annase
9. apr 2008

Ahojte
Dostala som na mail jednu dobrú 90 dnovú dietu je to niečo na princípe toho čo píšeš vivien tak hádam to zaberie. 😀
V rámci športu som bola s malím na ihrisku a chcel sa hupať tak som ho húpala na takej dvoj húpačke čo je pripevnená v zemi viete akú myslím a nakolko nebol nikto na druhej strane tak som ho zdvíhala sama na tej strane kde sedel a veru 17 kilo tak zdvíhať dalo mi to riadne zabrať nuž mám posilovnu. Tak držte a nech idú kilečka pakne dolu. Tým správnym smerom 😀

zuzu13
9. apr 2008

annase, poznám tento druh posilovania 😀 My sa tiež takto hojdáme 😎

vivien742
9. apr 2008

annase už som v tejto téme písala, že je to jedno, ako sa dopracujeme k výsledku, len aby sme sa k nemu dopracovali 😎 Mne na 90 dňovej nevyhovuje mať naplánované dopredu dni, kedy, čo môžem zjesť. Keď mi vyjde vodový, alebo ovocný na nejaké rodinné oslavy, nechcelo by sa mi vysvetľovať prečo sa nalievam vodou...
A bola by som nervózna z toho, že mám niektoré jedlá zakázané vtedy, keď mám na ne chuť. Ja nemá pevnú vôľu, začínala by som každý druhý deň 😀

susik77
9. apr 2008

Ahojte, ja som zacala delenu stravu od pondelka,potom som nahodou objavila tuto temu 😎
predtym som drzala hladovku 2 tyzdne a max. pol kila dole. Potrebujem zhodit 20 kg. Od pondelka do dnes mam uz 1,5 kg dole. Citala som, ze este efektivnejsie je, ked su medzi hlavnymi jedlami prestavky 5-6 hodin.
No, som zvedava, kedy sa to chudnutie stopne 😎
Chcem zacat este chodit cvicit a teraz uz aj castejsie von s malou 🙂

susik77
9. apr 2008

ja sa snazim presne dodrzovat tu delenu stravu-teda zvlast maso a mliec. vyrobky-prip. v kombinacii s margarinmi a zeleninou a zvlast sacharidy s neutral.potravinami.Mozem povedat, ze to ma skutocne efekt. Len si zvyknut este na pocit hladu 😝 Povzbudzuje ma ze si predstavujem, ako budem super v lete vyzerat 😉

annase
9. apr 2008

Ahojte
vivi je možné že to vzdám a budem jesť všetko čo mi príde do cestyale chcela by som to skusiť takto moc som nikdy nepotrebovala schudnúť neviem musím sa moc snažiť
susik budem držať palce nech idú kilá pekne dolu a tiež sa povzbudzujem predstavou ako dobre budem vyzerať v lete 😀

vivien742
9. apr 2008

susik naozaj je to ekektívnejšie, ak sú medzi jedlami 5-6 hodinové prestávky- budeš chudnúť POMALŠIE ako keby si to isté množstvo jedla rozložila do piatich, šiestich dávok. s delenou mám výborné skúsenosti, ale asi robíš niekde chybu, ja som hladná nebola. Teraz mi viac vyhovuje tento spôsob. Susik v lete budeš naozaj vyzerať super, ja tiež, aj všetky baby, ktoré tu prispievajú 😀 . myslím to akle vážne, keď som pred rokmi začala s delenou, tak som si povedala, aké by to bolo úžasné, mať o štyri mesiace menej o 20kg a ja som ich naozaj o štyri mesiace dolu mala. Tak že držte sa a idemeeééééé

vivien742
9. apr 2008

annase, prečo by si to mala vzdávať? Nevzdáš to a hotovo!!!!Ani ty, ani ja, ja som teraz na seba tak správne nas....tá, nakopnutá a už ma motivujú aj voľnejšie nohavice. Keď aj prejdeš z 90dňovej na delenú, alebo na čokolvek, tak si to nevzdala 😉 iba pokračuješ iným spôsobom. Ja som z delenej tiež prešla na tento systém, ktorý mi momentálne vyhovuje viac. A keď si aj občas dáš nejakú sladosť, to nie je zlyhanie!!! iba potknutie a ide sa ďalej. Ja som si nedala žiadny časový horizont, v lete asi ťažko budem mať dolu všetky kg, ktoré potrebujem dolu dať, ale záleží na tom? Určite budem vyzerať lepšie ako teraz 😝 .Vlastne teraz je to už o trošililinku lepšie, pred týždňom, keď som začínala, som sa cítila ako prasa v deň zakáľačky 😀

susik77
9. apr 2008

vivien: diky za povzbudenie 🙂
ja sa snazim asi este viac to obmedzit-napr. nejem normalne pecivo-len tie polystyren. chlebiky-celozrnne-ale mne strasne chutia 🙂 a nejem ani velke porcie. Ja som bola zavisla na roznych ovocnych tvarohoch a pudingoch v kelimkoch a to som uplne vysadila.
chcem najst nejake zaujimave recepty, aby ma to dlho bavilo 😉
vivien: inak, fakt si dobra, ked si to dokazala 🙂

susik77
9. apr 2008

este sa podelim s nejakymi vecami, co mi v minulosti pomohli chudnut 😉
Takze: caj Mate: obsahuje kofein je uzasny proti pocitu hladu-samotna chut nic moc, ale predavaju ho s citronovou prichutou 😉
tycinka guareta: uplne super 😉
grepy-myslim, ze to jedavaju aj kulturisti, ked chcu znizit vahu-tiez perfektne na chudnutie