Budem znova štíhla. Pridáte sa?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babule. Tak ja som sa rozhodla! Už mám dosť tuku, fučania a pocitu, že si nemám čo obliecť. Mám 75 kg a záväzok, že chcem mať 55 kg. Dnes som začala dodržiavať delenú stravu, ktorou som už pred rokmi schudla za 8. mesiacov 13 kg. Budem rada, keď sa ku mne pridáte, aby sme sa mohli vzájomne podporovať. Otvorila som novú tému, aj keď o chudnutí je tu toho dosť, lebo ťažko sa nastupuje do rozbehnutého vlaku k iným už chudnúcim babám. Táto téma bude o našich konkrétnych výsledkoch, pocitoch, radách. Teším sa na Vás.

vivien742
9. apr 2008

susik bohužiaľ ani jedno mi nechutí, ale ja mám osvedčený recept - zdvihnúť riť a prechádzky, prechádzky a ešte raz prechádzky. Zatiaľ hlad nejako necítim, len jeden večer, ale to som mala pred...A nepripadám si nejaká výnimočná preto, že som schudla nejaké kg, veď som si ich aj poctivo vyžrala 😀 . Nejaké som po skončení delenej pribrala, ale nie veľa. Keby som to teraz dotiahla do víťazného konca, tak budem so sebou spokojná.Ale to, ako vyzerám, nie je najdôležitejšia vec v mojom živote, len mi je jasné, že teraz to je záležitosť estetická, ale po rokoch už to bude záležitosť zdravotná ☹ Na akékoéľvek preparáty a tabletky neverím, tie kg som dala dolu bez nich a dokonca skoro bez pohybu. 😔

susik77
9. apr 2008

vivien: ja prave mam skusenost, ze som viac schudla stravovanim ako pohybom 😔 cvicenim skoro nic 😝
inak, mam podobny nazor. uz mam 30+ a viem, ze ako budem zit teraz, tak sa to okolo 50-tky odrazi na zdravi 😅
vidim to na rodicoch 😔
kolko chces schudnut ty?

vivien742
9. apr 2008

Susik nerozumela si ma, alebo si si to zle prečítala, ja som schudla zmenou stravy a pohybu bolo minimálne.Každý lekár alebo tréner, okrem majiteľa fitka 😀 ti potvrdí, že pri chudnutí je strava dôležitá minimálne v 85%. Pri pohybe síce spaľujeme, ale musel by to byť tvrdý trénigový plán, aby človek schudol len pohybom, bez zmeny, alebo len s minimálnou zmenou v stravovaní. Niekde som to tu uviedla, presne pred týždňom som mala krásnych 91, dnes som mala 88 a o nejaký čas a potom už stále 😀 😀 😀 budem mať 64-66.

mimamijami
10. apr 2008

Ahojky, ja Vas trosku zanedbavam, ale verte, ze casto na Vas myslim... Hlavne, ked mam na nieco velku chut a nemozem to papkat, tak si na Vas spomeniem... 😉 Takze cvicim stale, vcera to uz bolo 20 minut a papkam malo... Tak sa drzkajte!!! a nech idu kila smerom dole! 😉

zuzu13
10. apr 2008

ahojte, dnes máme krásny deň...slniečko nám svieti, teplúčko...a ja sedím v práci 😀 ale už som stihla poprať, prádlo povešať, upratať a aj obed som si navarila do práce...dusená čínska zeleninka so zázvorom a čili 😀 😀 😀
včera som prišla z práce o 16,00 a o 16,30 sme už celá rodinka sedeli na bicykloch do 18,00...takže zatiahla som do pohybu všetkých...je to jednoduchšie chudnutie a aj čas rýchlo ide 😀
čo sa váhy týka zatiaľ stále -3kg....ale verím, že to pôjde dolu...
prajem všetkým krásny dníček 😀

annase
10. apr 2008

Ahojte
zuzi to je skvelé že sa k tebe takto pridala celá rodina ja osm v tom doma sama ako prst ale ked mi to pomôže tak potom budú chcieť všetci

Vivien vdaka sa povzbudzujúce slová normálne ked som si prečítala tvoj príspevok sa cítim taká istejšia. Dnes si idem urobiť presný jedálniček a od zajtra naplno začínam.

Prechádzky to ja mám pravidelne z malím občas sa k tomu pridá ihriskové posilovanie. Ja cvičiť potrebujem skôr na posilnenie svalstva hlavne toho na brušku lebo mi ostalo také velké že teraz vyzerám ako niektoré tehulky čo idú rodiť

A u mna má chudnutie ešte jednu dôležitú funkciu chcela by som dalšie bába a dr mi odporučil schudnuť aby som nemala problémy tak preto chcem schudnúť do leta aby sme mohli potom pracovať na druhom 😀 😀

zuzu13
10. apr 2008

annase, máš krásnu motiváciu...bábätko 😀
mne sa nechce cvičiť ☹ ja som radšej za bicyklovanie, korčulovanie, prechádzky...jednoducho som jeden vééééľkýýý lenivec 😀 😀 😀

annase
10. apr 2008

ja tiež neviem ako dlho vydržim večera som skúšala po rokoch skákať na švihadle a skočila som až 10 krát kedysi som zvládala dvesto no kondička išla dobre dolu mám čo dohánať. korčulovanie mám aj ja rada ale teraz malí je ešte malí a mám zlý kočík pri nom sa korčulvať nedá. Bicyklu urobíme generálku namontujeme sedačku pre malého a ide sa 😀 😀 😀 Aspon to bude mať väčši efekt ked budem amť aj pasažiera 😎 😎

zuzu13
10. apr 2008

presne tak...Lucka je v siedmom nebi na bicykli...keď prídem z práce, tak hneď berie topánky, bundu a kričí :"na bicykel"...nedá sa jej odolať...tak sadneme a ideme 😎

annase
10. apr 2008

zlaté deti dúfam že aj Jakubkovi sa na bicykli tak zapáči to by bolo supper 😎 😀

zuzu13
10. apr 2008

annase, určite sa mu zapáči...už len preto, že sadne a ide 😀 😀 😀

annase
10. apr 2008

No ja už som obedíkovala urobila som zelenikovú polievočku tú aj malí oblubuje a ked pojde spať urobím kuracia prská na prírodno 🙂 🙂
tak už sa teším na bicykel a keby ešte takéto krásne počasie vydržalo to by bolo supper 😀 😀

oazapokoja
10. apr 2008

ahojte babuľky,u mna vaha stojí som na delenej! ale poznám babenku ktorá sa stravuje 5x za den a v priebehu 10 dní zhodila 6kg a dala si aj zákusok 😕 a pritom nemá žiadny extra pohyb 😝 ,mne to pripadá že asi musíme skúsiť všetko a každá si vyberie to čo je najlepšie 😅

susik77
10. apr 2008

ahojte, ja som za 4 dni na del. strave zhodila 2 kila 🙂 teraz mam 84, chcem to dotiahnut na 62-60

susik77
10. apr 2008

inak, uz viem, preco som mala taky hlad 😎 vzala som to dost razne a uplne som vyhodila prilohy-ani zemiaky som nejedla. Tak som si dnes na obed dala pecene zemiaky na oliv. oleji+ uhorkovy salat. Na obed som mala len zelen. salat s mozarelou, tak snad to nebudfe moc...
A boli sme na dlhej prechadzke v lese 🙂

vivien742
10. apr 2008

ahojte anorektičky 😀 , ja som si dnes na večeru trochu pridala, teda jedla som viac ako je u mňa bežné, ale inak v pohode. Žiadne sladkosti, ani oriešky, čipsy a podobné somariny. Susík, asi si sa zmýlila, keď si napísala, že si mala na obed zemiaky na olovovom oleje a potom, že si na obed mala zeleninový šalát s mozarelou. Ten bol zrejme na večeru. Ale aj tak k zemiakom olej pridávaj veľmi, veľmi opatrne, aj keď je rastlinný, z kombinácie zemiaky-olej sa priberá najľahšie 😠

vivien742
10. apr 2008

susík na olivovom oleji 😀 😀 samozrejme, keby to bol olovový, to by už bola katastrofa 😀 😀 😀

susik77
11. apr 2008

vivien:nie, nezmylila 🙂 naozaj som mala zemiaky na veceru. z toho salatu som mala dost hlad. ale dnes uz mam 2 kila dole 🙂

susik77
11. apr 2008

inak, ta delena strava je fakt super . strasne ma motivuje, ze denne mam tak pol kila dole 🙂

susik77
11. apr 2008

dnes si urobim na obed peceneho lososa so zeleninou, mnam 🙂

susik77
11. apr 2008

baby, mozete napisat niekto, kto drzite tu delenu stravu priklad jedalnicku? Ja som napr. vcera mala:ranajky:4 ks racio chlebiky s Florou, 1 paradajka, kava s mliekom, caj
desiata: 1 jablko, obed: zeleninovy salat+mozarela light, olovrant: 2 mrkvy, vecera: pecene zemiaky+uhorkovy salat

ivka19
11. apr 2008

ahoj baby,tak ako sa drzime 😉

mne sa podarilo schudnut za tych 10 dni 4 kg,jem len velmi malo,cez den len jogurt,kava,caj,ovocie a na veceru vzdy trosku z toho co uvarim pre vsetkych a vela zeleniny k tomu + hodinka vo fitku,zda sa ,ze to zabera,tak uvidime 🙂 drzim vsetkym dietujucim palce 😉

zuzu13
11. apr 2008

wow ivka, tak to je teda prísny režim 😅
ja sa z váhou nehýbem, takže si dnes pôjdem pekne kúpiť korčule a hotovo... 😀

ivka19
11. apr 2008

zuzu,len prve dni to bolo hrozne,ale teraz uz v pohode,korcule by som brala aj ja,len potom by som asi s kocikom nestihala 😀 😝

susik77
11. apr 2008

baby, ja by som uz taku prisnu dietu drzat nechcela. Raz som mala taku, vydrzala som 3 mesiace, schudla som 13 kg, ale postupne som jedla menej a menej, ked sa chudnutie spomalovalo a skoncila som skoro na 3 mrkvach a jogurte 😝 bolo to desne a mala som hrozne depky...Radsej by som chcela ist tak 1.5 kg za tyzden a dlhodobo...

zuzu13
11. apr 2008

ivka, ja na korčule len keď malá zaspí alebo je muž doma...
susik, to je pravda...ja keď som hladná, tak som hroznáááá 😀

susik77
11. apr 2008

zuzu: ja prave chcem teraz jest normalnejsie a dlhodobo-teda aj ked uz dosiahnem tu vahu co chcem, tak jest podobnym stylom. tak chcem najst nej. jedla, co by mi aj chutili, aby to bolo dost pestre a tak...aby to proste nebola len dieta ale novy zdravsi styl stravovania 😉

susik77
11. apr 2008

inak, na com ste najviac"ujizdeli" a priberali? Ja najviac na kelimkoch-pudingy, ovocne tvarohy - zjedla som aj 4 denne 😝 teraz som to uplne vyhodila a mam len biele jogurty a pazitkovy cottage-ten milujem 😉

zuzu13
11. apr 2008

susik, ja neviem na čom som priberala...celý deň som sa nezastavila, stále som niečo robila, s malou prechádzky...no veď to poznáte asi všetky...no a jedla som normálne...sladkosti nejedávam, pudingy tiež nie...chipsy, oriešky....nie...takže neviem...
dnes som raňajkovala 3 trojuholníčky syru, paradajku, 0,5lčaju, v práci káva, obed polievka, cottage-pažítka so zeleninou, večera? neviem...

susik77
11. apr 2008

zuzu: ono sa to asi niekedy ani nezda, co vsetko zjeme, kym si to nezapisujeme...mne dost pomaha teraz ten rezim del. stravy, lebo si uvedomujem, co mozem a kolko, napr. predtym som v poho zjedla aj 3 jablka za sebou a teraz viem, ze mozem max. 1 potom az dalsie jedlo za 2-3 hodiny.
Ja uz mam osvedcene, ze musim mat pevny rezim, teda nesmiem si dat vobec nic mimo, lebo potom sa neviem vratit...