Budem znova štíhla. Pridáte sa?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babule. Tak ja som sa rozhodla! Už mám dosť tuku, fučania a pocitu, že si nemám čo obliecť. Mám 75 kg a záväzok, že chcem mať 55 kg. Dnes som začala dodržiavať delenú stravu, ktorou som už pred rokmi schudla za 8. mesiacov 13 kg. Budem rada, keď sa ku mne pridáte, aby sme sa mohli vzájomne podporovať. Otvorila som novú tému, aj keď o chudnutí je tu toho dosť, lebo ťažko sa nastupuje do rozbehnutého vlaku k iným už chudnúcim babám. Táto téma bude o našich konkrétnych výsledkoch, pocitoch, radách. Teším sa na Vás.

oazapokoja
13. máj 2008

vivien dík ,prečítam až večer po 23hod,lebo aj ja idem makať,krásny den 😎 😉

lekno
14. máj 2008

Nazdar cicuše 😎 Čau Vivi 😉 V poslednej dobe to na stránkach chudnutia akosi stojí 😕 Ja som tiež nemala minulý týždeň moc času, mali sme prijímanie. A čo ostatné, ako ide chudnutie?

lekno
17. máj 2008

No Bambuľky čo je? Ani jedna nechudne? 😕 Asi sa všetky slníte, čo? 😎

lekno
22. máj 2008

Ani tu nikto nechudne? Čo je s vami dievčatá? 🙄

susik77
22. máj 2008

Ahoj, ja hej 😉 zatial 5 kil dole, nejde to moc rychle, uz tak asi 1 kg za tyzden, ale stale to ide smerom dole, tak super 🙂

susik77
22. máj 2008

ale mam radost, ze uz obleciem moje predtehotenske rifle a saty 🙂 do povod. vahy este 5 kil 😎

lekno
23. máj 2008

Susik parádička! 🙂 Gratulujem 😉 A akú dietu držíš?

susik77
23. máj 2008

lekno: dakujem 🙂 drzala som delenu, asi 3 tyzdne-ni raz som neporusila.Ale asi som mala dost jednostrannu-pripadalo mi, ze jem stale zeleninu, tak uz som jej mala dost 😝
teraz v podstate pokracujem v delenej, len obed si dam nedeleny a sem-tam -tak raz za 2-3 dni si dam aj kusok cokolady-aby som nemala abstaky 😀
a idem tak 1 kg za tyzden dole okrem tyzdna, ked mam menstruaciu 😖 vtedy stojim na vahe... a ty?

tutifruti
23. máj 2008

Caute zeny, tak ja hlásim, že som schudla na 66kg, ale začala som sa aj merať, lebo už som mala depku, že cvičím a stojím na váhe, tak to ma motivuje viac.... Od mája som začala chodiť do práce, takže delená padla... Mrzí ma to, lebo výsledky, pri poctivom držaní sa dostavili... a aj lepší pocit.... Ale akurát včera mi prišla pozvánka na stretko po 15 rokoch tak ma to aj naštartovalo... Ešte aspoň 6kg a budem spokojná... Keď si pomyslím, že takoto pred rokom som mala 95 kg a teraz 66, tak som vcelku spokojná... Ale tie nohavice, čo som vytiahla zo skrine /nosila som pred tehu/, chcem navliecť....

lekno
23. máj 2008

Susik, ja tak striedavo-oblačno 😀 Najskôr som schudla dve kilá, potom dlho dlho nič. Potom asi kilo a pol, no a teraz zasa nič. Ale som si vedomá toho sladkého!!! 😠 Celkom dobre som sa bez neho zaobišla, ale predminulý týždeň mal synátor 1.sv. prijímanie, tak bola torta a zákusky. A keďže mala malá narodeniny a pišťala, že nemá tortu, tak som jej ju upiekla. Zostal mi z nej krém a tak namiesto toho aby som ho vyhodila, som ho dala do dózy a zamrazila. No a samozrejme, že som potom znova piekla zákusok. Ťapa jedna! 😎 Inak sa snažím stavovať každé 4 hodiny a jesť s "mierou" 😕 A sladké len do obeda. Ale dnes po obede som zblajzla horalku 😠 Všimla som si, že teraz býva v každom čísle Báječnej ženy Delená strava od Lenky Kořinkovej. Nevyzerá to zle. Tutifruti klobúk dolu! Gratulujem 😉

tutifruti
23. máj 2008

Viež ako mi dobre padne, že si to konečne začínajú všímať aj iní ľudia... No skrátka skvelý pocit...

lekno
23. máj 2008

Tak to verím. Človeku sa hneď zdvihne sebavedomie a ozve sa aj to, ktoré tam nikdy nebolo 😀

sylverka
23. máj 2008

Akým spôsobom sa drží delená strava a môže sa aj keď kojíš kto o tom vie pjosím? 😔

lekno
23. máj 2008

Sylverka, myslím si, že del. stava sa môže držať aj keď kojíš. Veď tam ješ skoro všetko, len delíš. A snažíš sa menej vyprážaého a viac zeleniny a ovocia a na tom nemôže byť nič zlé, no nie? 😉 Skús si pozrieť stránku www.mimibazar.sk Pozri si diety a tam je aj del. strava podľa L. Kořínkovej.

lekno
23. máj 2008

Ps: nájdeš to v receptoch

susik77
24. máj 2008

sylverka: ja som moc pri kojeni nemohla, malamala sialene koliky, tak zelenina a ovocie vobec nepripadali do uvahy 😒
zato teraz si to uzivam, uz mam od aprila 5 kg dole 🙂

lekno
24. máj 2008

Susik Bravooo... 🙂

sylverka
24. máj 2008

dakujem za tip pozrieme uvidíme dúfam že aj schudneme 🙂

vivien742
25. máj 2008

ahojte babule, vidím, že to tu trošku ožilo.Ja mám zatiaľ dolu 8,5kg, v stredu ti už možno bude deväť, ale to nie je až také podstatné, podstatné je, že to dolu ide. Keď "mám své dny" tak mi váha stojí, niekedy ukáže aj viac ako o kg viac a po týždni zase menej. Asi by bolo rozumné vážiť sa len raz za mesiac, v ten istý deň cyklu, ale to by som rozhodne nevydržala. Ja sa vážim každý deň a nejaké menšie výkyvy neberiem tragicky. Okrem toho niekedy mi váha ukazuje dlhšie rovnaké číslo a na oblečení pozorujem, že mi padá a niekedy naopak...A začali sa prejavovať aj negatívne dôsledky chudnutia - nemám čo na seba. Tak som včera prevetrala obchody
😀 a peňaženku 😝 .Držkajte sa!!!

lekno
25. máj 2008

Vivi supeeer 😉 Keď máš mrchu, tak sa ti môže zdať, že aj priberieš, pretože telo zadržiava viac vody. Ja osobne sa vážim raz za týždeň. nech to nieje také stresujúce 😵 A má sa vážiť v ten istý deň ráno a v spodnom prádle. Napr. v pondelok ráno na lačno.

susik77
26. máj 2008

ahojte 🙂 gratulujem k zhodenym kilam 🙂 baby, aj ja to pozorujem, ze ked mam menstruaciu stojim na vahe, potom to zase ide rychlejsie dole, asi kilo tyzdenne 🙂 som rada, ze sa vojdem do predtehotenskych veci 🙂
manzel nadava, ze nech nechudnem, ze zase si budem muset kupovat vsetko oblecenie nove...
inak, trochu sa obavam mojich velkych vykyvov vahy...Teraz mam 81, chcem sa dostat tak na 62 a niekedy v novembri sa chceme zacat pokusat o 2.baby...tak zase priberiam. Nemoze to byt skodlive pre organizmus take velke vykyvy vahy?

vivien742
26. máj 2008

susik, myslím, že by to nemalo vadiť, ale spýtaj sa pre istotu lekára. Podľa mňa je lepšie, keď pred tehu zhodíš pár kg, pretože už tehotenstvo je pre organizmus záťaž, tehotenské kg k tomu a keby si mala ešte kg navyše...
Ja som si dnes ešte kúpila sukňu, ale už sa budem musieť krotiť 😠 a verím, že všetko to, čo som si teraz kúpila s radosťou na konci leta hodím do kontajnera 😀 😀

ivorygrey
27. máj 2008

ahoj, delena strava podla mna nie je dobry napad. sice schudnes, ale len pokial ju budes dodrziavat. akonahle prestanes, zacnes rapidne naberat. dokazala by si ju dodrziavat cely zivot? asi nie...

maybee
27. máj 2008

Ahojte, som tu sto rokov nebola 🙂 tak mne sa podarilo schudnúť od toho dátumu 5 kíl.. je to fajn, ale celý tento týždeň ma chytila akási žralosť, ja neviem prečo 😉 dúfam, že nepriberiem späť, by ma porazilo. 😖

susik77
27. máj 2008

ivorygrey: to je pravda, ked dodrziavas uplne presne delenu, tak casom ti to zacne liezt krkom 😒
ja to robim tak, ze na obed som zacala nedelenu, normalne sa najem, len nejem vyprazane jedla. inak mam delenu, mam svoj system, kt. mi vyhovuje a dokazem tak jest dlhodobo 🙂 len sem-tam si dam kusok cokol., al. zmrzku, ked mam abstaky 😎

jesika26
27. máj 2008

tutifruti-to si akú diétu držala, že si tak zhodila, gratulujem, normálne som z toho hotová 😝

zuzitka
27. máj 2008

a nemate nejaku tabulku ze ktora kolko a z akej povodnej vahy schudla??? 🙂

zeby ma to inspirovalo....

susik77
27. máj 2008

mohli by sme zalozit... 😉

zuzitka
27. máj 2008

noooo, dajte vahu a obvody cez prsia, pas a boky a kazdy mesiac premerajte a odvazte 😝

zuzitka
27. máj 2008

a makajte na sebe .... tu mate konkurenciu

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

😝