Budem znova štíhla. Pridáte sa?

krasotka
30. mar 2008

Ahoj babule. Tak ja som sa rozhodla! Už mám dosť tuku, fučania a pocitu, že si nemám čo obliecť. Mám 75 kg a záväzok, že chcem mať 55 kg. Dnes som začala dodržiavať delenú stravu, ktorou som už pred rokmi schudla za 8. mesiacov 13 kg. Budem rada, keď sa ku mne pridáte, aby sme sa mohli vzájomne podporovať. Otvorila som novú tému, aj keď o chudnutí je tu toho dosť, lebo ťažko sa nastupuje do rozbehnutého vlaku k iným už chudnúcim babám. Táto téma bude o našich konkrétnych výsledkoch, pocitoch, radách. Teším sa na Vás.

susik77
15. apr 2008

zuzik: sme na tom asi rovnako 😉

susik77
15. apr 2008

inak, mne tato tema fakt pomaha, motivuje ma, ze nas je viac 😉

zuzik25
15. apr 2008

susik 77, myslis tymi kileckami, ktore ja tomu hovorim, ze ma zohrievaju cez zimu alebo delenou stravou? 😉

megy2
15. apr 2008

...mam 170cm....asi

susik77
15. apr 2008

zuzi: aj, aj 😉 ako sa ti drzi delena strava?mas deti?

felixa
15. apr 2008

Ahojte baby, vidim, ze poobede tu bolo zivo.

susik77 moj drahy tiez mi radi, ze s chudnutim"opatrne", lebo ze on ma radsej zenskejsie tvary ako dievcenske 😀

megy2 to mas fakt super, ze len 5 kil dole, to musis vydrzat. Rozhodne to nedopracuj tak daleko ako ja, ale zacni pekne s nami. Ja som tu v podstate od nedele, ale az dnes to bolo to prave stravovanie na chudnutie.

vivien742 dokonca som nemala vecer sacharidy.
Vecer som sa vratila z rodicka starsej dcery a doma sme nemali poriadnu zeleninu, tak som si dala jogurt s cviklou (cervenou repou) 😀 A na olovrant bolo jablko a banan a ovocny dzus (no, mozno banan je kaloricky, ale na zaciatok diety sadol - inak banany nejem.

Ked som cez den chcela zobnut "chutovku", len som si spomenula na vas, ako sa s kilami drzite a odolala som 😝

felixa
15. apr 2008

megy2 na travenie mne velmi pomohli laktobacily z lekarne.

zuzik25 len sa pekne pridaj, budeme sa motivovat, ja chcem dat dole tiez 20 kg. A dietujem len treti den.

felixa
15. apr 2008

Caute baby, uz vsetky spite?
Ja si este par min. posurfujem a pojdem spat.
Rano to tu skontrolujem.

vivien742
16. apr 2008

riana do 90 dňovej som pár krát nazrela, ale nechodím tam. Už som tu viac krát písala, že je to jedno akým spôsobom sa dopracujeme k cieľu, ale zrovna 90 dňovú ja považujem za niečo, na čo by ma v živote nikto nenahovoril, aby som mala predpísané, kedy čo môžem vložiť do huby 😝 😝 😝 Takže by som si s babami vlastne nemala o čom písať a poradiť im tiež neporadím. Viac krát som nazrela do témy Ako schudnúť (dúfam, že som nepoplietla názov), je tam pár báb odborne podkutých a v podstate majú rovnmaké infošky ako ja. Včera som si kúpila nové rifle, jupiííí. Nemohla som odolať a verím, že mi budú o pár mesiacov veľké. 😎 Od zajtra pridám aj cvičenie, aspoň stacio.bike, neskôr plávanie.Držte sa babeny.

megy2
16. apr 2008

..dobre rano 🙂 tak na ranajky som mala 2celozrnne chlebiky s medom......obed este neviem..... 😀 😀
...felixa tie laktobaciyly to mam takto pytat????
..a ked drzite delenu stravu tak drzite cely den jednu skupinu????alebo len jedla v ramci skupiny????

vivien742
16. apr 2008

babule až teraz som si prečítala všetky vaše včerajšie príspevky, v predošlom som reagovala len na rianu. Včera ste sa rozpísali, to je super, s podporou sa ľahšie chudne. Ešte k vašim včerajším príspevkom a otázkam-tie sacharidy je lepšie nejesť od obeda, ale ja ich nejedávam od olovrantu, teda u mňa je prvá aj druhá večera bez sacharidov. Ale keď máte občas neodoľateľnú chuť dať si k niečomu aj prílohu, tak sa netýrajte, veď sa tým váš stravovací systém nezrúti 😀 Megy keď chceš byť štíhla, tak sa budeš musieť niektorých vecí na čas vzdať. Aj ja siom sa pokúšala nejakú dobu schudnúť v ľahu na sedačke s rezňom v ruke, ale tie pokusy boli neviem prečo márne 😀 😀 😀 .Pred spaním stačí nejesť 2-3 hodiny, ale keď idem spať okolo polnoci, tak si prirodzene o pol desiatej nemám polku kurčaťa 😉 Ja o takej šiestej zmastím nejaký jogurt a asi o deviatej väčšinou šalát-zeleninový so šunkou,syrom alebo vajíčkom s dresigom ale bez rožka a chleba. Alebo akúkoľvek zeleninu zapečenú so syrom. K tomu šalátu môžu byť aj kúsky kurčaťa. Poobede už ovocie nejedzte, tiež obsahuje sacharidy a banánom sa snažím vyhýbať, pretože majú dosť vysoký glykemický index,to zn.že som po ňom o chvíľu neskutočne hladná a to nepotrebujem. Ja sa vlastne stále udržujem v nažranom stave tým, že som si mrkla na nete niečo o glykemickom indexe a tým potravinám, ktoré ho majú vysoký sa vyhýbam. Babule pozor na to, čo pijete, žiadne džúsy, sú kj, ja osobne ich radšej požeriem ako vipijem 😀 😀

felixa
16. apr 2008

No, ten dzusik, to bola moja prva vecera 😀 , lebo na rodicku som uz umierala od hladu a ine nebolo po ruke (povedala som si, ze lepsie ako hamburger - blizko skoly maju McDonald), a ten banan a jablko na olovrant, tiez ine nebolo pri ruke. Vidim, musim sa zasobit zeleninou!!! (Teda ja ale hlavne paradajky, papriky, uhorky a este kalerab, ostatne nemusim).
Dnes som zacala opecenym chlebikom (precitala som si - ma nizky glykemicky index) a paradajkou 😝

megy2 ano vypytaj si laktobacily a oni ti ponuknu na vyber, lebo je ich viac znaciek (a popr. rozna cena, vacsie - mensie balenie), ale mali by sa uzivat aspon mesiac - inak su dobre aj na akne.

zuzu13
16. apr 2008

ahojte žienky, ako to ide? u mňa nič moc...kg sa ma držia ako kliešť...
včera som si chcela kúpiť športové nohavice, prešla som všetky obchody a všade sa na mňa pozreli ako na slona: na Vás pani?nemáme, len tepláky...no tak ďakujem 😠 od zlosti ma išlo rozhodiť...veď som už o 3 kg ľahšia 😀 😀 😀

annase
16. apr 2008

Ahojte babule určite my budete vedieť poradiť. Vyzerá to tak že sa nám podarilo zamiesiť skôr ako sa mi podarilo schudnúť ešte to ale neni oficialne preto sa chcem spýtať či sa môže 90 dnova dieťa ja ked je žena tehu. 😀

maybee
16. apr 2008

annase a prečo chceš držať 90-dňovku, keď čakáš bábo??? 😕

annase
16. apr 2008

no ja som ju začala držať predtým ako som sa dozvedela že čakám bábo tak či mám pokračovať alebo prestať 😅 totiž podarilo sa mi za týžden dať dolu dve kila 😲 a to tehu ešte nemám oficialne potvrdené 🙂

maybee
16. apr 2008

annase, neviem, ja som tehotná ešte nebola, ale myslím si, že v tomto stave, teda ak to budeš mať potvrdené, by si sa nemala odmedzovať a nebodaj držať tam jeden deň vodový... to určite nie, aspoň si myslím. aj tak sa ti tie kilá navyše zakryjú rastúcim bruškom, a potom budeš mať dosť času zhadzovať kilá a myslím, že kojením to ide ľahšie 😉

zuzu13
16. apr 2008

annase, asi by som sa rozlúčila s dietou...neviem, ale je dokázané, že mamičky ktoré držali dietu počas tehu, majú veľkú šancu, že ich detičky budú trpieť obezitou...stopni to, kontroluj si príjem výdaj a potom keď si budeš istá či si tehu, tak budeš vedieť čo a ako... 😉

tutifruti
16. apr 2008

Caute zeny, tak ja som zo skrine vytiahla staré menčestráky, ktoré som si kúpila predtým ako som prvý krát otehotnela... Dala som si ich do skrine a do leta si ich chcem obliecť.../nie že by som ich plánovala ešte nosiť 😀 / Keď som prišla z pôrodnice, tak som ich natiahla len do pol stehien... Teraz ich už vytiahnem, ale nezapnem... Ale aj takýto pokrok poteší... Ja som schudla od 1.4., čo držím delnú, asi 2kg... Môj manžel drží so mnou a ten už schudol 9kg... NO FAKT MA SERIE... Od januára chodím tri krát do týždňa do posilky, a kilá sa ma držia ako kliešť... Ale na oblečení už pozorujem zmeny.... Tak som si povedala, že s delenou stravovu vydržím do konca mesiaca, lebo som si predstavovala, že budem chudnúť rýchlejšie 😅 ... Do leta chcem mať 60kg, tak mám čo robiť....

vivien742
16. apr 2008

annase, keď budeš papať 5-6 krát denne normálnu miešanú stravu, budeš sa maximálne snažiť obmedziť sladkosti, ale aj slané oriešky,čipsy a podobné hlúposti, vylúčiš sladké malinovky a džúsy, budeš piť veľa vody, prospeje to aj bábätku aj tebe. Nejakú diétu ti neodporúčam, pretože pri odbúravaní tukov sa telo zbavuje aj škodlivých látok a to by pre bábätko nebolo dobré. Na chudnutie sa teraz vykašli, vytešuj sa z toho malinkého šťastíčka, čo nosíš pod srdcom. neznamená to ale, že sa musíš prežierať. všetko s rozumom a bude aj bábätko zdravé aj mamička kočka. Inak blahoželám. 🙂 🙂
Ešte taký detail, mne bolo podozrivé, že mi idú kg tak rýchlo a bezbolestne dolu, moje dni neprichádzali, tak som tiež uvažovala, či sme neplánovane nezamiesili 😀 😀 😀 .Našťastie sa to dnes vylúčilo a lepiloóóó mi. 😉

zuzu13
16. apr 2008

tutifruti, chlapi majú iné spaľovanie, môj nemá problem za mesiac schudnúť a ja sa trápim roky 😀

tutifruti
16. apr 2008

No ale je to riadne nespravodlivé... A ešte sa mi pretŕča..., že aké už má super brucho... Ja s toho môjho nie a nie schudnúť...

zuzu13
16. apr 2008

😀 😀 😀 mi hovor, moj mangel včera zapol svadobné nohavice s pred 14-tich rokov 😠

tutifruti
16. apr 2008

...noooo, keby ich zapol ten môj, tak ho vnich aj pochovám... 😉

megy2
16. apr 2008

...ach tutifruti to poznam,moj manzel tiez zrazu schudol a to len zacal kusok so mnou delenu stravu a nepreziera sa vecer ako kedysi......a ja aj cvicit aj to aj to aj to a nic.....a teraz ani cicit nemozem tak to ostava len na strave ☹

mimamijami
17. apr 2008

ahoj kocky! Tak ako sa dnes dari? Mne kila nechcu ist dole ani za svet...ale priznam sa, ze az tak prilis som sa teraz nedrzala... 😒 No ale tie schudnute som nepribrala, co ma velmi tesi...
Maybee, este cvicis na steperi? Ked som na nom, myslim na to, ze aj Ty sa tu niekde v okoli Ziliny trapis 😉 ... Drzkjte sa a myslim na Vas aj na seba!

felixa
17. apr 2008

Caute baby, vidim, ze ste si vcera pokecali, ja som bola vcera extremne vytazena a vecer som len padla v polobezvedomi do postele, na internet som nemala ani pomyslenie. Ale cely den som sa drzala pri jedle 😀 lebo som myslela na vas. (Ked vy nejete pochutinky sposobujuce neubudanie na vahe, ba prave skor sposobujuce prilisne oblinky, musim vydrzat aj ja.)

Za cely den som zjedla dva opecene krajicky chleba s paradajkami (rano, olovrant), 2dcl acidof. mlieka (bohuzial az neskor som si vsimla, ze nie je nizkotucne), jeden nizkotuc. jogurt, trochu syra a najvacsia basta dna boli pecene kuracie prska so zeleninovym salatom. Mnam 😝

Naozaj, za to ze nejem hluposti, vdacim tejto stranke. Vzdy si spomeniem na vas, ako vam kila idu dole, alebo ako sa drzite vy a drzi ma to. Zatial sacharidy mam aj na olovrant, ale aj tak, ked si porovnam, co som jedla predtym a teraz - som hotova modelka.

megy2 tie laktobacily su vlastne probiotika, ale v lekarni pochopia. 😀

vivien742 ma sa pit len voda, alebo moze byt aj bublinkova soda?

felixa
17. apr 2008

mimamijami, ja som iba pred par dnami zacala a povedala som si, ze sa budem vazit raz za tyzden, ak kila nepojdu dole tak castejsie a potom zvolim este prisnejsi jedalnicek, ale tak, aby som nehladovala.

zuzu13
17. apr 2008

dobré ránko,
pozitívne správičky...obliekla som nohavice spred tehuľkovania...a aj sexi blúzka už nie je úzka 😀 až tak moc ako bola 😀 😀 😀
môj včerajší jedálniček:rano:2 racio rožky, káva, desiata:grep, obed:zeleninový šalát + 5 ks krabích tyčiniek, o 16,30 sojové mäsko so zeleninou.... 😅
felixa, je to fakt dobrá motivácia, ja tiež myslím na to, že nemám jesť blbosti, aj keď sa stane, ale neberem to tragicky 😀

felixa
17. apr 2008

zuzu13, inak tie pohlady predavaciek poznam ☹

annase, ja si tiez myslim, ze v tehu specialna dieta nie, mohlo by potom dietatku nieco chybat a ublizit mu to, ale stravuj sa "velmi" racionalne, ale ziadne hladovanie, ziadne "chutovky" (tak ako ti radi viven) a so zaciatku ani nemusis priberat, resp. pocas tehotenstva nemusis vela pribrat. 🙂