Dcéra bude mať 3 roky a stále odmieta nočník

borihh
26. mar 2019

Ahojte, dcérka bude mať v júli už 3 roky a stále odmieta šerblík. Kúpila som jej šerblík, ktorý je ako normálne WC, aby sa cítila ako dospeláčka, dávam jej nohavičky, dávam jej plienku len na noc a poobede, keď ide spat ale počas dňa jej ju nedávam, občas sa na ten šerbel vyciká aj vykaká, vtedy ju pochválim, ale väčšinou to radšej zadrží alebo sa mi vyčúra do skrine 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ už som skúšala aj iný šerblík, ale výsledok je vždy rovnaký.
Poraďte mi prosím, čo s tým, ako ju presvedčiť, ako ste postupovali vy? Ja už som zúfalá. V septembri mi ma ísť do škôlky a neviem čo s tým..

lubik87
26. mar 2019

@borihh daj jej nocnik do skrine možno chce súkromie 😶 do septembra času dosť to sa naučí určite na wc podľa mňa🙂

borihh
autor
26. mar 2019

@lubik87 to ma nenapadlo 😒😂 skúsim, vďaka

bobula46
26. mar 2019

Presne, šerblík daj niekam do súkromia, pokiaľ máš miesto na wc alebo v kúpeľni tak daj tam. Povedz aby si tam zasvietila a zatvorila sa, to deti radi robia 🙂 do skrine by som ju neucila lebo potom odúčať od takého zlozvyku nič moc.

kp7333
26. mar 2019

@borihh kup redukciu na wc dosku, mozno bude chodit radsej na wc ako na nocnik. aj moja sa tak naucila.