Chudnem a večer jem chrumky, tyčinky

alofinka
13. mar 2018

Už dva týždne sa snažím schudnúť, zatiaľ sa mi podarilo 2,7 kg, chudnem so spoločnosťou Nature hause, cez deň to striktne dodrzujem, ale večer keď si dám tabletku na spanie, beriem antidepresiva už roky, ako keby mi ody šiel mozog a začnem vyjedat chrumky, tycinky a rôzne hovadiny, poraďte mi ako s tým prestať, normálne stratím večer pevnú vôľu, neviem si dat rady, poraďte mi co robiť, aj chodím cvičiť, aj ma to stojí peniaze a ja to takto vždy večer dodrbem

veronnica080
13. mar 2018

Proste to nahraď niečím čo môžem. Daj si kešu oriešky alebo vlašské orechy, tie výborne zaháňajú chuť na sladké 🙂

zemislava
13. mar 2018

Prečo máš také veci doma? Kebyže ideš do poličky a nenájdeš tam tie chrumky a kekse tak si ich nedáš a pôjdeš radšej spať 🙂

natalia912
14. mar 2018

skus si dať na večeru niečo čo obsahuje vela bielkovín...tie zahanajú pocit hladu ... a ak máš po celý den vyváženu stravu, tak večer pocit hladu nepociťuješ... vyvážená strava, pohyb a váha pôjde dole aj bez nejakej "spoločnosti". ja som schudla tri kilá za dva týždne iba vdaka vyššie spomínaným veciam. Snád ti to pomôže 🙂