Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

babulka
autor
11. apr 2010

Len pozor, ak varíte pre rodinku a chcete si dať napr. mäsko so zeleninkou - tak aby napr. v soté nebola múka alebo škrob (zahustená omáčka) a pod. blbostičky, naučíte sa to, a aj rodina ani nebude vedieť a bude jesť zdravšie 🙂 Napr. aj cestoviny - musia byť bezvaječné, a je toho veľa, takých drobností, ale dá sa to rýchlo naučiť 😵

zuziiiicek17
11. apr 2010

V tom pripade to s vasou pomocou zvladnem.Priatel pozajtra odchadza do ciech pracovat,tak ho chcem prekvapit ,kde sa vrati,ze naozaj viem so sebou nieco urobit ,ked chcem 😀

lusana
11. apr 2010

janka najhoršie je odolať, keď to varím pre všetkých, a ešte mi robí aj problém ako to druhé dochutiť, keď mám jesť iba jedno

lusana
11. apr 2010

babulka ja to mám ešte horšie v tom, že syn je alergický na vajce a mlieko, takže vlastne delím na tri druhy jedál synovi bez vajec a mlieka, ja delenú a manžel a dcéra vyžadujú klasickú stravu, ale tí od zajtra obedy v práci a v škole

janka1874
11. apr 2010

tak s tým problém nemám ja totiž neochutnávam to čo varím neviem síce ako to robím ale korením od oka a stále sa to dá jesť sama to niekedy nechápem ale ja neviem ochutnávať jedlo keď ho varím
a bezvaječné cestoviny tak u nás sa iné ani nejedia 😀 😀 😀 to už dávno
ale tie omáčky to ma nenapdalo

zuziiiicek17
11. apr 2010

veru ,tie omacky ani mna,ale vcera som rozmyslala,ze sa budem musiet rozlucit so zemiakovou kasou 😖

lusana
11. apr 2010

a keď sa urobí kaša s ryžovým mliekom to by sa mohlo nie?

babulka
autor
11. apr 2010

Lusana - nezávidím... o to je to horšie, teda náročnejšie...

K tým omáčkam - mäso sa dá robiť pekne na prírodno, alebo len podliať vodou, podusiť, okoreniť, pustí to šťavu...keď je hotové, sebe si odoberte na tanier a zvyšku famílie zahustite múkou (škrobom).
Omáčky a prívarky - také tie "smotanové" sa dajú krásne robiť so sójovým mliekom, chuťovo je to na nerozoznanie, je to oveľa jemnejšie, ľahko stráviteľné. Teda napr. šošovicová polievka/prívarok - varíte ako klasickú, len na záver nedáte smotanu s múkou, ale sójové mlieko rozrobené vo vode s múkou/škrobom a máte hotové. To isté zemiaková kaša - urobíte ju so sójovým mliekom a bude 😉

zuziiiicek17
11. apr 2010

No tak to budem musiet pozriet kolko to sojove stoji

lusana
11. apr 2010

zuzi sojové stojí sušené okolo 2,5 EUR, tak isto aj ryžové mlieko

lusana
11. apr 2010

je to 350 g na 3,5 l mlieka

zuziiiicek17
11. apr 2010

no to nie je zase az tak vela no 😒

lusana
11. apr 2010

ahojte musím ísť zobudilo sa mi dietko, zajtra napíšem ako pokračujem

babulka
autor
11. apr 2010

Lacnejšie je kupovať sušené, ja mám len také... Ale treba prečítať zloženie, lebo nie všetky sú vhodné. Dávam dve PL na 2,5 dcl vody, to úplne stačí, ak chcem mať krémovejšie a hustejšie, tak dám 3 PL. A používam aj do kávy, aj všade, kde sa dáva mlieko - teda keď je v rámci delenej rastlinný deň 🙂

janka1874
11. apr 2010

no asi by sme si mali aspoň nejaké základné tabuľky urobiť
t.j. prvnú - nejaké pravidlá delenej zhrnúť
druhú - naše mená začiatočné rozmery a váhu s nejakým týždenným harmonogramom koľko išlo dole

ja budem mať najhporšie jedenie po 18-tej vtedy mám totiž neuveriteľné chute na sladké to bude u mňa veľký problém

kkkatarinkaaa
11. apr 2010

caute
tak aj mna trochu ,,zaskocilo,, to s tymi omackami a zahustovanim 😒 ale to sa da vsetko vlastne tym sojovym nahrdit?inak baby, existuju aj nejake pravidla, ze kolko hod po zjedeni masa sa ma pockat, kym to stravi a tak podobne, nie? teda pytam sa v podstate na to, ze ci mozem miesat v jeden den rastlinnu skuoinu so zivocisnou samozrejme nie spolu ale po nejakych hodinach 😕 napr: na ranajky celozrnny chlebik s maslom a salatom zelenym, potom obed maso so zeleninou a na veceru jogurt? 😕 mam v tom dost nejasno....a s tou sukromnou temou by to bolo super 😉
boze ja by som bola taka stastna, keby mi to vyslo! 😵

kkkatarinkaaa
11. apr 2010

caute
tak aj mna trochu ,,zaskocilo,, to s tymi omackami a zahustovanim 😒 ale to sa da vsetko vlastne tym sojovym nahrdit?inak baby, existuju aj nejake pravidla, ze kolko hod po zjedeni masa sa ma pockat, kym to stravi a tak podobne, nie? teda pytam sa v podstate na to, ze ci mozem miesat v jeden den rastlinnu skuoinu so zivocisnou samozrejme nie spolu ale po nejakych hodinach 😕 napr: na ranajky celozrnny chlebik s maslom a salatom zelenym, potom obed maso so zeleninou a na veceru jogurt? 😕 mam v tom dost nejasno....a s tou sukromnou temou by to bolo super 😉
boze ja by som bola taka stastna, keby mi to vyslo! 😵

A ozaj, ako je to so sladkostami? 😖 😅 a napr puding sa moze jest?

janka1874
11. apr 2010

no v prvom rade nemôžeš chlabík z maslom už o je kombinácia proti sebe
a mal by byť odstup aspoň 6 hodín ale odporúčajú to viac na dni napr.

kkkatarinkaaa
11. apr 2010

a s cim jete chlieb 😲

zuziiiicek17
11. apr 2010

s rastlinnym maslom

bezaz
11. apr 2010

no neviem, ako je to u heya, ale pri stravovani podla LK sa hustit nemoze, resp. miesat maso s nejakym skorbom alebo mukou 😅 jedine, ze by sa to zahustilo vlakninou 😀
co sa tyka odstupu, sacharidy, okrem fazule a hrachu, sa travia cca 4 hodiny, takze ranajky moze byt jedna skupina, obed druha.. fazula, hrach a maso sa travi 6 a viac hodin 😔
na chlebik len margarin, aj to treba pozerat zlozenie, lebo niektore byvaju so srvatkou, co je tiez zivocisny produkt.. a na chleba sojove natierky, francuzska je podla mna naj mnam 😀 a tofu, zeleninku, klicky,....
puding klasicky urcite nie, ja som si robievala nemliecny so sojovym mliekom, dosladila som po uvareni medom alebo fruktozou
este k jogurtom, v sucasnosti je problem kupit jogurt bez cukru a nezahusteny nejakym skrobom, ak taky najdete, dajte mi vediet 😅

babulka
autor
11. apr 2010

Odstupy - LK v prvej knihe jest cely den tu istu skupinu, v druhej knihe uz pripusta aj zmenu pocas dna, s presnymi casovymi odstupmi. Ked si ale uvedomite, ze treba jest aspon 5x denne, tak je dost nerealne menit skupiny pocas dna.
Na chlebik - presne ako pise Bezaz, natriet bud rastlinnym maslom, ale iba takym bez zivocisnych prisad (napr. veto je dobre, to zlte s vlakninou idealne) alebo davat rozne sojove pomazanky - maju ich v kazdom obchode v takom "crievku", su naozaj dobre.
Zo sladkeho sa da jest napr. jablkova strudla - listkove cesto bez vajca (dostat), postruhane jablcka s medom, orechami a hrozienkami, zavinut a upiect, je to sice taka ina verzia strudle, ale da sa 😀

Adminka sa mi zatial neozvala, tak spravim tu sukromnu skupinu a pozvem vas tam vsetky, nech si mozme popisat miery a uspechy 😀 tak si neskor kuknite tie sukromne skupiny, nech mozme pokracovat tam 😀

babulka
autor
11. apr 2010

Tu je ta sukromna skupina pre tie, ktoré budú radšej deliť neverejne (ako ja) 😀
Ak som na niekoho zabudla, napíšte mi, snažila som sa pridať všetky 🙂

kkkatarinkaaa
11. apr 2010

babulka ty si pocuvaj normalne ze odbornik v delenej strave...ty kokos, to mna by take ze pripustna strudla , ktoru mozme jest ani nenapadla 😔 tak sa ta teda budem drzat 😀 😉

natassa
11. apr 2010

Ahoj babulka, ja som na delenej strave 2 tyzdne, a uz pomalinky citim na rifliach ze su volnejšie. Drzim podla Jany Horeckej, mam jej dve knihy, ale tiez niekedy neviem čo s čím. Môzem k vam do súkromnej skupiny 😒

cencula
12. apr 2010

ja som začala včera, držím tú delenú kde nie je neutrálna skupina, ale podla koho toje, neviem, mám tabulku na chladničke, ale ačiatok je ťažký, môžem aj ja k vám do súkromnej skupiny? nemáte skupina aj na fb?

janka1874
12. apr 2010

cenula jasné poď so súkromnej myslím že si tam pridaná

emita
23. máj 2010

myslíte že môžem delenú stravu keď ešte kojím?

janka1874
23. máj 2010

emita ja som s tým začala no neviem posúdiť lebo som to nejako nezvládla sama so sebou ale mliečko mi to neovplyvnilo je to dosť indivivuálne pokiaľ budeš veeeeeeľa piť tak by sa nemalo nič stať