Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

kohutovci
17. okt 2012

Ahojte dievcence.. dlho som sa neozvala... mala mi zacina chodit a spava uz len raz za den tak sa mam co obracat.. vidim, ze @pukica sa uspesne vydala 😉 podla profilovky si bola naaaaadherna nevesticka.. 😵 gratulujem a vsetko dobre do manzelskeho zivota zelam 😉
ja som sa prisla pochvalit.. ze zo mna zliezlo 15ste kilo.. s hrdostou som vratila zakalackovy list a vyzdvihla si obciansky 😀 😀 😀 este 5 kg a som v polovici svojej cesty za krasnou postavou 🙂

delena u mna ma uz len udrziavaci ucinok.. takze som musela zapojit pohyb.. zacala som plavat.. a zajtra ku mne pride susedka (fitneska) a vypracuje mi cvicebny plan z ktoreho najskor asi umrem.. raz som s nou cvicila a to vam poviem.. ta ma take cviky.. ze ani jedna tukova bunka neostane cela 😀

a vy sa ako mate? ako sa dari?
este dnesne menu len tak pre inspiraciu: zapekane zemiaky s plnenymi sampionmi.. plnka: vydlabance som osmahla na poriku, okorenila.. zamiesala s tavenym syrcekom a na vrch dala kopcek smotany..
ja viem.. tavene syry by sme nemali vobec.. ale raz za cas sa nic nestane 😉 😝 🙂

pukica
17. okt 2012

@fleury nooo jo,musim,ale som nejaka nestatna zo seba,bo som nehorazne nafuknuta uz treti den,bachor jak sud... neviem precooo fnuk,ale zajtra ficim na cisto ovocnom dni,uz som ho davno nemala 🙂
joujou skorpiooonka som,stiplava,no keby si bola blizsie,mohli by sme spolu oslavit,vidim ze nie si tak daleko odo mna 🙂

@kohutovci coze?15kil dole? 😲 waw gratulko to sa ti akoze dukankou podarilo tolko zhodit?? a k svadbe,jou stastne som sa vydala,teda aspon dufam 😀 a foto ak chces tak si kludne kuk aj ine foto,na mojej svadbe nejake su,ja vieeeem chvalim sa jak pysnaaa ale ked sa mi pacia tak sa rada pochvalim 😝

pukica
17. okt 2012

aaa este som zabudla,dnes som objavila v bille keksik dialky,za 0,39€ a chutia uuuplne ako horalky 🙂

fleury
17. okt 2012

@pukica no s tebou by som na pifko hned sla 🙂 jej, tak dialky si objavila, ty si moja osobna vychytavacka potravin 😀 nebyt teba nepoznam ani alfabio 😅

fleury
17. okt 2012

@kohutovci gratulky, krasny ubytok! za aky cas?

trogir
17. okt 2012

@ywula , @pukica, @karcha, este nieco pridam, teda budem sa snazit inspirovat, aj sa rada necham inspirovat. Ked sme zacali tak "zdravo" delit, este dostat vo vegetke AMARANT, alebo "laskavec" po slovensky, je to obilovina, co ma najviac proteinov rastlinnych a najviac vlakniny , taka Bomba medzi obilovinami. Ja ju varim spolu s ryzou...dve tretiny ryze a jedna tretina amarantu, klasicky ochutit a spolu sa uvari domakka. Tato kombinacia predstavuje plnohodnotne vyvazene jedlo, co sa tyka sacharidov aj proteinov. A este to ma jeden BONUS pre nas zeny, z amarantu sa dobre "kaka", takze nas pekne vykefuje aj zvnutra.

kohutovci
17. okt 2012

@pukica normalne ako si sa spytala na tu dukanovku.. rychlo som kuk na nazov temy.. ze ci som sa pomylila 😀 😀 😀 delenkou som schudla.. dukanovku som neskusala.. ani to nemam v plane.. je to podla mna hazard so zdravim.. najpv telo predavkujes bielkovinami.. a potom sacharidami.. postrada to logiku 🙄
idem kuk na svadbu... dufam ze ta najdem 😉

kohutovci
17. okt 2012

@fleury dakujem.. dala som to za 7 mesiacov.. mne sa to mali.. ale som rada aj za takyto uspech.. nato, ze bol dosiahnuty uplne bez pohybu sa ani stazovat nemozem... zacali sme spolu s manzelom zaciatkom aprila.. on dal dole 22kg.. joooooj vies ako mu tych 7 kil zavidim? 😅

trogir
18. okt 2012

dovolene chrumkanie pri telelke: Sojove oriesky. Soju namocime den vopred v dobre posolenej vode. Potom uvarime, ale nie uplne domakka. Scedime, dame na plech bez oleja a v trube prazime . Dolezite je castejsie soju premiesavat na plechu, aby nam nezhorela. Vyborne slane oriesky podla delenej stravy. Pozn. V obchode dostat a su vacsinou velmi mastne.

pukica
18. okt 2012

@kohutovci som si ta potom asi poplietla s niektorou,prepaaaaac 🙂
@trogir jeeeeej amarant poznam,ale este som ho neskusala nijak pripravit,max malej do jogurtu som davala,ale upime a vyskusame aj s ryzou 🙂 a aj ta soja znie super aaaaaaa tesim,dakujeme za super tipy 🙂
@fleury nooo mozno sa nam raz postasti a aj to pifko si spolu dame 😉 a k tej alfabio pomazanke,to nie je z mojej hlavy,to som od niekoho odkukala 😝 ale dialky som objavila sama 😀

pukica
18. okt 2012

aaaa este som chcela,dnes poctivo drzim ovocny dnik,ranajky cerstva grapfruitova stava z jedneho grepu a polky citronu,desiata orechy a susene hrozenka,obed dva banany,dve kivi,maly poharik domacej jablkovej vyzivy,sladenej medom a steviou,mlete orechy a troska skorice,olovrant bude jablcko a vecera asi len vyziva s kivi a zazvorovy cajiiiik 🙂

trogir
18. okt 2012

@pukica, preboha, to vydrzis? Ja by som uz na obed lezala niekde na chodniku . Mam extremne nizky tlak, trochu dlhsia hladovka a klesam. Zazvorovy cajik kupim? Pocula som same dobre recenzie na zazvor, tak by som skusila.

pukica
18. okt 2012

@trogir vydrzim 🙂 ked som bola na uplnych zaciatkoch delenky mala som co robit so sebou,ale uz som si zvykla,no ale zas dam si aj tu kavicku aj ked mam ovocny den 🙂 a zazvorovy cajik je najlepsi z cerstveho zazvoru,dost stipe,ale ja stiplave luuuuubim moc 🙂

trogir
18. okt 2012

@pukica, prosim Ta napis mi Tvoj ubytok na vahe, ja sa tu snazim motivovat a motivovat...teoriu ovladam, len sa potrebujem katapultovat. Ja uz ked sa rozbehnem, tak potom idem donekonecna, len na tej startovacej ciare vzdy stojim a cakam na impulz, alebo kopnutie do zadku. Dakujem vopred ...este ze tu komunikujeme len na "skle", verim, ze by ma nejaka dobra dusa aj kopla 😀 😀 😀

fleury
18. okt 2012

@pukica zazvorovy riadne stipe, ze? 😀

pukica
19. okt 2012

@trogir moj ubytok po prvom deleni cca spred pol roka bol 4kila,to som delila nieco cez mesiac a teraz som sa zatial nevazila,budem sa az po mesiaci,no ja mam pocit ze zo mna toho vela neubudne 😀 nemam totiz nadvahu,enem by som nejake to kilecko chcela dat dole a hlavne si spevnit telo cvicenim a najviac sa chcem zbavit ovisnuteho brucha 😒

pukica
19. okt 2012

@fleury ajaaaj stipe jak das ale je mnam a s vela citronikom uuuuuuu pecka

fleury
19. okt 2012

@pukica dialky kupene a uspesne otestovane! 😀 😎

pukica
19. okt 2012

@fleury a ako?šmakovali?mne velmiiii 🙂 aj ked sladke mne moc nechyba,ale ked viem ze si nieco beztrestne mvozem dat tak si dam 😀

trogir
19. okt 2012

@pukica, tak to je pre mna skutocne motivacne. Ja potrebujem schudnut len zo tri kila, tak dufam, ze do mesiaca to zo mna opadne. Nikdy som nedietovala, lenze teraz som tri mesiace necvicila a prestala som fajcit, takze nie som spokojna. A mozem potvrdit, ked sa maka a s cinkami, telo vyzera uplne inac, a jedine fitnessom si mozete zmenit postavu. Zumba , aerobic a podobne "lambady" su take komercne zarobkove epizodky , na kondiciu fajn , aj kila ubudnu, ale nevyformuje postavu a nespevni. Pukica, a brusko viac bielkovin a makat, nebat sa ciniek, a zvysovat vahy, brusaky na sikmej lavicke a pridaj si kotuc. Od zajtra teda poctivo delim, dakujem za nakopnutie

fleury
19. okt 2012

@pukica no uplne ako horalky!!! 😎 som si kupila len 2, musim dokupit! 😀

kubankakubanka
20. okt 2012

Ahojte rada by som sa podelila a moje skúsenosti s delenou stravou,Držala som ju dvakrát v živote!!!! úspešne !!!!zhodila som nejakých 10kg,za 2-3 mesiace ,,,, podľa mňa je to super spôsob ako sa zbaviť nadbytočných kg.človek netrpí hladom,a v pohode som aj kávu pila 2-3 denne ,ked som mala masovo zeleninový deň,som si u dopriala aj s mliekom a dokonca občas som aj cukrila,,,,,,pila so asi 1l vody denne 🙂

fleury
20. okt 2012

@pukica takze dialky uspesne vysnorene aj v tescu, cena rovnaka ako v bille 😀

trogir
20. okt 2012

@kubankakubanka, dalsi motivacny prispevok. Dakujem. Dnes uspesne delim a mienim pokracovat.

pukica
20. okt 2012

@fleury 😀 nam v utorok konecne otvaraju tescoooo ja som si dialky kupilalen jedny na skusku,ale veru zasoby narobim 😝
@trogir aj ja dakujem za "nakopnutie" co sa cvicenia tyka,budem na sebe makat poctivo,sice na sikmu lavicku s kotucom si este chvilu pockam,ale raz a dopracujm isto aj tam 😉

fleury
20. okt 2012

@pukica nemate tesco? 😨

pukica
20. okt 2012

@fleury si predstav ale nie 😝 teda uz stojiii ale na otvorenie si pockame este zo tri dni 🙂 mali sme tu hypernovu,tu odkupilo tesco a otvoria ho tu konecnee 🙂

fleury
21. okt 2012

@pukica tak to budu urcite nejake akcie pri otvoreni 😎

martina2106
22. okt 2012

Delenná strava najlepšia na chudnutie,za dva roky mám dolu 32kg,A aj ked ju nedržím nepriberem,držím sa hesla:jedlo nieje na prežieranie ale aby sme prežili,pred dvoma rokmy som mala 107kg a teraz mám 75,na moju výšku mám ešte 6kg nadváhu ale aj tak som šťastná,chcem podporiť všetky mamičky ktoré chcú schudnúť pomocou delennej že sa to dá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 :-

hirunka
22. okt 2012

Caute baby ja by som sa k vam pridala.....som po dvoch detoch, chcela by som zhodit 10 kil ale na zaciatok by stacilo aj 5.....date mi nejake tipy na delenu stravu co jete nejaky priklad jedalnicka dakujem