• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

10. januára 2017 
prida sa niekto kto zacne so mnou s delennou stravou :wink:
4. jan 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mona12071 ahoj! sme v sukromnej teme ,,delime a zmensujeme /sa/ :slight_smile: pridaj sa tam,je touzasna teeema :slight_smile: :dizzy_face:
6. jan 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som delenou stravou schudla vo veku 51 rokov bez cvičenia 25 kg za 7 mesiacov. Teraz váhu držím, jem veľa a chutne a nič. Ak aj náhodou niečo poruším a váha vybehne 1 kg nieje to problém. Ak niečo chcete sa opýtať, viem o tom už veľa, baví ma varenie na tému delená strava Lenky Kořínkovej a ide mi to. Ešte som si stanovila 10 kg. Tie už pôjdu dolu v zime. Ak chcete poradiť som k dispozícii. Nič lepšie som doteraz nepoznala. Jem klobásu,chleba aj sladkosti. Len viem čo s čím.
14. okt 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kredulka no ja by som veru potrebovala poradit, teda hlavne schudnut aspon zo 30kg. Skúšala som všetko, len delenu stravu nie zdá sa mi byt zložita :frowning2: keby ste mi nejak v skratke napisala čo z čim a hlavne čo vobec nekombinovat. Už naozaj neviem ako to zhodit :frowning2: pripadne moj mail brosulienka@gmail.com dakujeeemmm :slight_smile:
14. okt 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ KREDULKA. JA BY SOM CHCELA OD ZAJTRA ZACAT S DELENOU STRAVOU. PORADIS?
17. okt 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJ KREDULKA. JA BY SOM CHCELA OD ZAJTRA ZACAT S DELENOU STRAVOU. PORADIS?
@kredulka
17. okt 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,

tiez uvazujem na delenou stravou, mam uz s nou skusenosti, ale potrebovala by som poradit, ze ci nou chudnut ked dojcim. Skor mi ide o to, aby rychlejsim ubudanim kil sa mi nedostala do mlieka "kyselina" a syncekovi neprestalo chutit potom mliecko. Najde sa tu nejaka taka, ktora ma s tym skusenost?
dakujem
21. okt 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedze len z delenou stravou zacinam , potrebovala by som nejake rady. Citala som na nete ze do neutralnej stravy patri uz aj mlieko, tak sa chcem opytat ze ked mam chlebovy den , ci mozem jest vtedy kukuricne lupienky zaliate mliekom a varene zemiaky zo zakysankou..?
25. okt 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem skúsit delenú od januára snád sa niekto nájde kto sa pridá ku krajšiemu obrazu na váhe :slight_smile:)
14. dec 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini ahoj, ja sa pridám :slight_smile: uvažovala som nad 90 dňovou ale desí ma to plánovanie, s oddelenou som schudla svojho času cez 10 kg, super vec .-) ale až po Vianociach, oki? :wink:
15. dec 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre velmi sa teším ja som 90 držala a schudla som za mesiac a pol 5kg ale nevydržala som to dlho dodržiavat a hlavne ovocné dni fuuu to bol des a tu sa mi to páči neberiem to ako diétu ale skor ako správne stravovanie tak dúfam že to pojde :slight_smile: som velmi rada že sa pridáš určite nám to pojde super :slight_smile:
15. dec 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka88 ved začat teraz by bol aj hriech nie? už sa na teba velmi teším zabudla som ti napísat meno aby si vedela že stebou počítam :slight_smile:) a za kolko mesiacov si schudla 10kg
15. dec 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini ahoj, už mám túto tému medzi oblúbenými ;-D no jo, bol by to hriech a hlavne bolo by to zbytočné :wink: určite nám to pôjde, ono je super že oddelená strava je fakt prirodzené stravovanie a nemusíš na to myslieť dva dni vopred že čo budeš jesť, jednoducho v ten deň siahneš po tom správnom, alebo odješ z jedla len to čo práve môžeš :slight_smile: ja som vtedy držala oddelnú asi pol roka a samé tie kilka odišli ani neviem ako.. ale je pravda že som aj cvičila a držala pitný režim. Pred svadbou som držala dukanovú diétu, som schudla 5 kíl, ale tá diéta je velmi rapidna a dosť šok pre organizmus, a to nechcem teraz lebo snažime sa s manželom o babatko, oddelena je uplne v pohode, síce diéta ale tiež dávaš telu všetko čo potrebuje.
16. dec 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak sa teším zabka88 dukanovú som čítala aj ja ale nepozdávala sa mi hrozná jednotvárnost :slight_smile:) tak po Vianociach
16. dec 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini aha čo som našla : http://www.modrykonik.sk/forum/tema/mate-dake-recepty-na-delenu-stravu/?post=last niečo pre inšpiráciu na študovanie medzi sviatkami :wink:
16. dec 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka88 dakujem
16. dec 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini ahoj, tak ako sviatkuješ? ja mam najmenej dve kilečka naviac, už sa tešim keď zahajime dietku :grinning:
28. dec 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
veru veru aj ja ešte som sa nevážila tak dúfam že neodpadnem :slight_smile:
29. dec 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini hehe, to nechávam až po silvestri, nechcem si pokaziť sviatky :slight_smile: ale včera som si kupovala nove čižmičky (však su akcie :wink: ) a neuveriš, ale ja som snad aj na lytkach pribrala :confused: ledva som niečo natiahla na seba :grinning: júúúj, ale tešim moc, si ešte užime teraz koláčiky, rezníky, majonézový šalát mňam :wink:
30. dec 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka88 veru :slight_smile: aj ja sa teším na obsah chladničky :slight_smile: len potom to pojde tažko dole ale lahko sa priberá a ozaj odkedy by si chcela začat
30. dec 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini prvého bude treba ešte dopapať zásoby takže asi od pondelka začnem :slight_smile: my robíme kapustnicu bez zemiačkov takže aj tá sa dá ešte použiť:slight_smile: a ty kedy ideš na to? inak keď mi píšeš, daj najprv :odpovedz, sa ti zjaví môj nick, a mne to hned ukáže že mi píšeš, ti potom skôr odpíšem :wink: papa a uži si ešte príjemný papkavý záver roka, a neboj v novom roku to pojde dole jedna radosť :slight_smile:
30. dec 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka88 no v to dúfam že to pojde rýchlo dolu :slight_smile: lebo moja váha je katastrofa :slight_smile: no to som chcela aj ja začat od druhého tak uvidíme či sa podarí ešte majú príst nejaké návštevy ale ved sa nechám prekvapit len dúfam že sa mi to naozaj podarí :slight_smile: schudnút
30. dec 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka88 ahoj no čo od zajtra zarezávaš ja to asi vyskúšam aj ked sa mi nechce ale musím lebo potom budem lenivá :slight_smile:
1. jan 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini ahoj, takže ideme na to ? dnes si dávam živočíšny dník, takže na obed si dávam masko so zeleninkou :slight_smile:
2. jan 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka88 aj ja som sa odhodlala :slight_smile:))tiež mám živočícha :slight_smile: a samoška masko ráno som sa merala a vážila a katastrofa :frowning2:
2. jan 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka88 no silvester je tu a ja sa pridavam k teebe :D

@ninimini ja som tiez uvazovala nad dukanovou ale zvitazila radsej delenena alebo jednoducho zdravy ziv, styl:D

pridam sa , sme tu len tri ale snad sa budeme drzat a podporovat :slight_smile: ja si pocitam kalorie, snazim sa vyhybat sladkemu, sacharidom a mozno sa donutim aj nieco pocvicit, chcem dat dole 5 kil, co nie je vela ale pomohlo by :slight_smile: ako ste na tom vy?:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ninimini jujuuuuj, ja som sa nevažila, som zabudla :confounded: ale odmeriam sa večer, centíky sú i tak dôležitejšie ako kg :grinning: a dala si si aj cieľ koľko chceš dať dole?
@minuskad super, vitaj u nas :slight_smile: ja som robila dukana pred svadbou, nie je to zlé ale je to chudnutie šokom a to teraz určite nechcem kedže sa tiež snažíme o bábo :slight_smile:

baby, ja som si tiež dala cieľ na začiatok 5 kg ale verím že zlezie ovela viac / mám s delenou stravou super skúsenosti/, tiež som vylúčila sladké ( to bude teraz ťažké, bo som na sviatky napiekla ako pre armádu :grinning: ), ale snad to utíšim ovocím, alebo orechami a sušenými hrozienkami - to vždy zabralo

a baby pitný režim oki?
2. jan 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok