• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

29. marca 2017 
@fleury dakujem za odpoved :slight_smile: uz aspon viem co budem zajtra jest
16. nov 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,tak dnes zacinam,drzte mi palce :slight_smile:
Dufam,ze mozem sa pridat a pisat prispevky :wink:
17. nov 2012 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lejja pridaj, píš! :slight_smile:
17. nov 2012 o 07:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yukki vdaka :slight_smile: uz sme si pisali par krat aj ked davnejsie v inej teme :wink:
17. nov 2012 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury juj jak ti závidím...bábatko v lete...to by som raz chcela zažiť...som vravela manželovi, že raz skúsime chlapčeka, ale chcem ho rodiť v lete...také malé v kočíku len v bodíkoch...juj....fajne to máš... :sunglasses:

inák bola som na váhe...po pôrode mi ubudlo 12 kíl...:slight_smile:....tak sa snažím udržať...jopjop....uvidíme.... :astonished:
17. nov 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ywula a ako si zvykate na seba s malinkou? poslucha, spinka?
17. nov 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..môžem sa k vám pridať?..chcela by som zhodiť ešte pár kg,dokým sa nám podarí druhé bábo a ak sa mi bude delená strava páčiť,tak by som ju chcela dodržiavať už stále :slight_smile:
17. nov 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzu188 ahoj,kedy zacinas?
17. nov 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejja buď zajtra alebo v pondelok
17. nov 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury joj no nechcem to zakríknuť, ale mám tak poslušné bábätko...tak ako bola aj Emka...zvykli sme si...v noci už spinkame cez 5 hodiniek, takže sa aj ja cítim fajn...vyspinkaná...zatiaľ bol s nami doma tatík...v pondelok odchádza, tak uvidíme ako to zvládneme...ale mám doma mamku, keby niečo...babička pomôže...:slight_smile:....hlavne som rada, že zatiaľ Ema nežiarlí...je k nej milá...stále ju chce hladkať a bozkávať...:slight_smile:...zlaté sú...
17. nov 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lejja heeeeeej? Ta kde?
17. nov 2012 o 17:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki dieta s poruchou pozornosti ADHD :unamused:
17. nov 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jáj... :wink: Moje ADHD je momentálne u babky, večer som ich tam teleportovala lebo mi narazil labrador do nohy a vyvrtla som haksňu...ta to by som nezvládla, moje ADHD.... :grinning:
17. nov 2012 o 19:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki tak sa aspon snaz oddychnut :slight_smile: a skore uzdravenie :wink:
17. nov 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywula, dlho som tu nebola , zo srdca blahozelam k Anicke, je nadherna, aka baculka. Zavidim Ti, ale len v tom najlepsom .
@fleury, odpovedam neskoro, tu sojovu tatarku kupujem v COOP Jednote, ona je perfektna aj do salatu, klasicka zelenina, rajcina, paprika, salatova uhorka a spoji sa to tatarkou, alebo uvarena bezvajecna cestovina plus zelenina a tatarka, to mozem jest cely den.
17. nov 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trogir dakujem, musim pozriet, v jednote by ma ani nenapadlo pozerat :zipper_mouth:

@ywula no parada! tak nech vam to vydrzi! :dizzy_face:
17. nov 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,tak ako sa vam dari?ja zatial sa drzim :slight_smile: aj vcera aj dnes :slight_smile:
18. nov 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury, u nas to maju separatne v takej priehladnej chladnicke. Ked som hladala klasicky medzi jogurtami a tatarkami, tak nic. Skus sa radsej hned opytat, aby si zbytocne nepatrala.
18. nov 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trogir ok, dikes! lebo patram po nej uz dlhsie, predtym som ju kupovala v kauflande, ale teraz ju tam uz nemaju
18. nov 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejja a ake menu si mala?

@yukki aj my mame labradora, to su taki motaci :grinning:
18. nov 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury hej, to slon v porceláne
18. nov 2012 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fleury ranajky biely jogurt,obed dala som si trochu cisteho hovädzieho vyvaru,kuracia prsia dusene so zeleninou.vecera to iste len uz bez vyvaru.Dala som si aj olovrant,lebo som bola hladna-pomaranc :slight_smile:
19. nov 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,tak dnes som začala..na raňajky som mala celozrnnú žemľu s maslom,údenou šunkou a paradajkou,desiata to isté,na obed budú špagety s mojou vymyslenou paradajkovou omáčkou,na olovrant si dám jogurt a na večeru zeleninový šalát s cottage cheeseom...môže byť?
19. nov 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejja zatial teda masovy den :slight_smile:

@zuzu188 zemla sa so sunkou nemoze
19. nov 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury na jednej stránke som čítala,že keď je šunka zaúdená,tak sa môže jesť so žemľou..a syr na špagety asi nie,že? :unamused:
19. nov 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu188 v prvom rade si treba urcit podla coho chces delit, je viac deleni, kazde ma ine skupiny potravin, ktore mozes a nemozes kombinovat a to potom dodrzuj
19. nov 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, rada by som sa k chudnutiu pridala, ale nemám ani predstavu ako zacat .. dakujem za kazdu radu..
19. nov 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
19. nov 2012 o 15:08 • kinna
@kinna ahoj a ako si si to nastoila tu vlastnu dietu prosim ta?
19. nov 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury a vedela by si mi to vysvetliť?..lebo ja som z toho jeleň :unamused:
19. nov 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok