Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

lejja
16. nov 2012

@fleury dakujem za odpoved 🙂 uz aspon viem co budem zajtra jest

lejja
17. nov 2012

Ahojte,tak dnes zacinam,drzte mi palce 🙂
Dufam,ze mozem sa pridat a pisat prispevky 😉

yukki
17. nov 2012

@lejja pridaj, píš! 🙂

lejja
17. nov 2012

@yukki vdaka 🙂 uz sme si pisali par krat aj ked davnejsie v inej teme 😉

ywula
17. nov 2012

@fleury juj jak ti závidím...bábatko v lete...to by som raz chcela zažiť...som vravela manželovi, že raz skúsime chlapčeka, ale chcem ho rodiť v lete...také malé v kočíku len v bodíkoch...juj....fajne to máš... 😎

inák bola som na váhe...po pôrode mi ubudlo 12 kíl...🙂....tak sa snažím udržať...jopjop....uvidíme.... 😲

fleury
17. nov 2012

@ywula a ako si zvykate na seba s malinkou? poslucha, spinka?

zuzu188
17. nov 2012

ahojte..môžem sa k vám pridať?..chcela by som zhodiť ešte pár kg,dokým sa nám podarí druhé bábo a ak sa mi bude delená strava páčiť,tak by som ju chcela dodržiavať už stále 🙂

lejja
17. nov 2012

@zuzu188 ahoj,kedy zacinas?

zuzu188
17. nov 2012

@lejja buď zajtra alebo v pondelok

ywula
17. nov 2012

@fleury joj no nechcem to zakríknuť, ale mám tak poslušné bábätko...tak ako bola aj Emka...zvykli sme si...v noci už spinkame cez 5 hodiniek, takže sa aj ja cítim fajn...vyspinkaná...zatiaľ bol s nami doma tatík...v pondelok odchádza, tak uvidíme ako to zvládneme...ale mám doma mamku, keby niečo...babička pomôže...🙂....hlavne som rada, že zatiaľ Ema nežiarlí...je k nej milá...stále ju chce hladkať a bozkávať...🙂...zlaté sú...

yukki
17. nov 2012

@lejja heeeeeej? Ta kde?

lejja
17. nov 2012

@yukki dieta s poruchou pozornosti ADHD 😒

yukki
17. nov 2012

@lejja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jáj... 😉 Moje ADHD je momentálne u babky, večer som ich tam teleportovala lebo mi narazil labrador do nohy a vyvrtla som haksňu...ta to by som nezvládla, moje ADHD.... 😀

lejja
17. nov 2012

@yukki tak sa aspon snaz oddychnut 🙂 a skore uzdravenie 😉

trogir
17. nov 2012

@ywula, dlho som tu nebola , zo srdca blahozelam k Anicke, je nadherna, aka baculka. Zavidim Ti, ale len v tom najlepsom .
@fleury, odpovedam neskoro, tu sojovu tatarku kupujem v COOP Jednote, ona je perfektna aj do salatu, klasicka zelenina, rajcina, paprika, salatova uhorka a spoji sa to tatarkou, alebo uvarena bezvajecna cestovina plus zelenina a tatarka, to mozem jest cely den.

fleury
17. nov 2012

@trogir dakujem, musim pozriet, v jednote by ma ani nenapadlo pozerat 🤐

@ywula no parada! tak nech vam to vydrzi! 😵

lejja
18. nov 2012

Ahojte,tak ako sa vam dari?ja zatial sa drzim 🙂 aj vcera aj dnes 🙂

trogir
18. nov 2012

@fleury, u nas to maju separatne v takej priehladnej chladnicke. Ked som hladala klasicky medzi jogurtami a tatarkami, tak nic. Skus sa radsej hned opytat, aby si zbytocne nepatrala.

fleury
18. nov 2012

@trogir ok, dikes! lebo patram po nej uz dlhsie, predtym som ju kupovala v kauflande, ale teraz ju tam uz nemaju

fleury
18. nov 2012

@lejja a ake menu si mala?

@yukki aj my mame labradora, to su taki motaci 😀

yukki
18. nov 2012

@fleury hej, to slon v porceláne

lejja
19. nov 2012

@fleury ranajky biely jogurt,obed dala som si trochu cisteho hovädzieho vyvaru,kuracia prsia dusene so zeleninou.vecera to iste len uz bez vyvaru.Dala som si aj olovrant,lebo som bola hladna-pomaranc 🙂

zuzu188
19. nov 2012

ahojte,tak dnes som začala..na raňajky som mala celozrnnú žemľu s maslom,údenou šunkou a paradajkou,desiata to isté,na obed budú špagety s mojou vymyslenou paradajkovou omáčkou,na olovrant si dám jogurt a na večeru zeleninový šalát s cottage cheeseom...môže byť?

fleury
19. nov 2012

@lejja zatial teda masovy den 🙂

@zuzu188 zemla sa so sunkou nemoze

zuzu188
19. nov 2012

@fleury na jednej stránke som čítala,že keď je šunka zaúdená,tak sa môže jesť so žemľou..a syr na špagety asi nie,že? 😒

fleury
19. nov 2012

@zuzu188 v prvom rade si treba urcit podla coho chces delit, je viac deleni, kazde ma ine skupiny potravin, ktore mozes a nemozes kombinovat a to potom dodrzuj

ivana158
19. nov 2012

Ahojte, rada by som sa k chudnutiu pridala, ale nemám ani predstavu ako zacat .. dakujem za kazdu radu..

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janituska
19. nov 2012

@kinna ahoj a ako si si to nastoila tu vlastnu dietu prosim ta?

zuzu188
19. nov 2012

@fleury a vedela by si mi to vysvetliť?..lebo ja som z toho jeleň 😒