Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
26. nov 2012

@pukica 🙂

cebukajko
27. nov 2012

ahojte kočky. V čom vlastne spočíva delená strava? ZAčala som minulý týždeň s dukanovou diétou, ale vo štvrtok som si musela pridať 1 celozrnný rožok, tak mi bolo zle. Chcem skúsiť niečo čo mi pomôže. ďakujem 😝

yukki
27. nov 2012

@cebukajko ja mám dojem, že spočíva v tom, aby sa nemiešali pri jednom jedle - obed, raňajky- potraviny, ktoré v žalúdku vyžadujú rozdielnu kyslosť prostredia pri trávení. A boli tak správne a dobre a bezo zbytku a zaťažovania žalúdka strávené a posunuté ďalej.
Baby, opravte ma, ak to tak nie je.

A že sa pri tom chudne - teda resp. ani nie chudne, ako nadobúda prirodzená hmotnosť človeka- tak to je asi len dôsledok toho trávenia. Bonus.

fleury
27. nov 2012

@yukki nemam vyhrady 😀 ono ten nazov dieta, co sa delenej strave stale dava je nespravny, skor je to zivotny styl, ale o tom sme tu uz pisali velakrat 😅

pukica
28. nov 2012

verejne pod natlakom @fleury sa priznavam ze sa tu siri virus,tehu virus 😀

fleury
28. nov 2012

@pukica 😀 jupiiiii, mam partacku v tejto teme !!!! 😎 oficialne gratulky! 😵

pukica
28. nov 2012

@fleury 😝 dakovala oficialne 🙂

fleury
28. nov 2012

@pukica koho nakazime najblizsie? 😀

pukica
28. nov 2012

@fleury no treba niekoho najst,hlaste saaaa 🙂

fleury
28. nov 2012

@pukica len ten virus si nevybera na koho sadne 🤐 😀

yukki
28. nov 2012

@pukica
@fleury gratulácie!

pukica
28. nov 2012

@yukki dakujeeeem 🙂

fleury
28. nov 2012

@yukki dakujem 🙂

fleury
29. nov 2012

@pukica no co, kde si? podme si dat nejake fajne zdrave jedlo, co navrhujes? 🙂

pukica
29. nov 2012

@fleury ze jaka provokaterka si ty 😝 no u nas je zvysok fazuloveho privarku a zeleninovy borsc no ale dostala som chut na langose,ale vonku prsiii a nemam na to suroviny 😒

fleury
29. nov 2012

@pukica uff, tak ja langose teraz nemozem ani citit 😀 ale teda nejake placky by som si dala 😅

lejja
3. dec 2012

Dievcata blahozelam vam 🙂 a s tym virusom 🙂 opatrne 🙂

fleury
3. dec 2012

@lejja dakujeme 🙂 noo, uvidime kto sa prida do partie 😀

ninimini
3. dec 2012

@pukica aj ty čakáš bábo no ta delená strava tuším robi divy 🙂)) gratulujem aj tebe a želám všetko dobré🙂)

ywula
4. dec 2012

@pukica no pááni...veľká gratulácia....🙂....žeby to bolo tou delenou stravou?...aktivizujeme ňou nielen chudnutie ale následné priberanie.... A NIE JE TO JOJOEFEKT.....🙂......
@fleury dievčatá ja vám tak závidím to obdobie...užite si to...moje bruško už 4 týžne pekne spinká v postielke...🙂.... 😀 😀

trogir
4. dec 2012

@fleury , ja delim, len nestiham na net prispievat, akosi sa mi nakopili povinnosti, ale o tyzden sa vrati manz. z cudziny, tak som tu ako na koni 😀 😀, vlastne na "modrom koni"

fleury
4. dec 2012

@ywula waaw, to uz mesiac mate? 🤐 no ale to letiii, mne to zatial tak rychlo neleti 😅

@trogir tak potom poprosim nejake tipy na zeleninove salaty, lebo mam pocit, ze furt dokola tocime len 2 u nas doma 😀

pukica
6. dec 2012

@ninimini
@ywula dakujeme pekneeee,no neviem ci na tom ma zasluhu delenka ale nahoda to viem urcite 😀 a delit sa v tehu veru neda,to musi mat niekto strasne moc pevnu volu 🙂

fleury
7. dec 2012

@pukica a hlavne ho nesmie napinat 😀

ywula
7. dec 2012

@fleury a zatiaľ z čoho najviac napína?....začiatky...to je väčšinou o tom čo ti nevonia...ale postupne to bude o tom čo ti totálne zavonia...ako mne tie cigarety Petry...🙂...to bola lahoda pre môj noštek...🙂

fleury
7. dec 2012

@ywula v zaciatkoch ma napinalo uplne zo vsetkeho 🙂 chladnicka bol najvacsi nepriatel 😀 teraz to je take narazove, raz mi nesadne to a druhy raz ine. No fuuj, cigarety ti vonali? 😅 tak to by som teda zirala, keby mne zavonali 😨

ywula
8. dec 2012

@fleury no voňali...voľakedy som si zafajčila...ale už asi tri roky nie...a zrazu mi zavoňali v tehuu, ale voňali mi len PETRA......

larmimi
10. dec 2012

@yukki hlasim ze hayova funguje, sice len 1kg dole za 2 tyzdne ( s tym ze mam 1x za tyzden volny den jem vseko) aby to bolo miernejsie...ale mne to staci... 😉

fleury
10. dec 2012

@ywula jej, nova profilovka 🙂 🙂 a kde sa skryla anicka?

ywula
11. dec 2012

no Anička tam chýba....musíme ju tam nejak vtesnať...🙂...