• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

29. marca 2017 
26. nov 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky. V čom vlastne spočíva delená strava? ZAčala som minulý týždeň s dukanovou diétou, ale vo štvrtok som si musela pridať 1 celozrnný rožok, tak mi bolo zle. Chcem skúsiť niečo čo mi pomôže. ďakujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cebukajko ja mám dojem, že spočíva v tom, aby sa nemiešali pri jednom jedle - obed, raňajky- potraviny, ktoré v žalúdku vyžadujú rozdielnu kyslosť prostredia pri trávení. A boli tak správne a dobre a bezo zbytku a zaťažovania žalúdka strávené a posunuté ďalej.
Baby, opravte ma, ak to tak nie je.

A že sa pri tom chudne - teda resp. ani nie chudne, ako nadobúda prirodzená hmotnosť človeka- tak to je asi len dôsledok toho trávenia. Bonus.
27. nov 2012 o 20:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yukki nemam vyhrady :grinning: ono ten nazov dieta, co sa delenej strave stale dava je nespravny, skor je to zivotny styl, ale o tom sme tu uz pisali velakrat :sweat_smile:
27. nov 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
verejne pod natlakom @fleury sa priznavam ze sa tu siri virus,tehu virus :grinning:
28. nov 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pukica :grinning: jupiiiii, mam partacku v tejto teme !!!! :sunglasses: oficialne gratulky! :dizzy_face:
28. nov 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury :stuck_out_tongue_closed_eyes: dakovala oficialne :slight_smile:
28. nov 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica koho nakazime najblizsie? :grinning:
28. nov 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury no treba niekoho najst,hlaste saaaa :slight_smile:
28. nov 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica len ten virus si nevybera na koho sadne :zipper_mouth: :grinning:
28. nov 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica
@fleury gratulácie!
28. nov 2012 o 20:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yukki dakujeeeem :slight_smile:
28. nov 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki dakujem :slight_smile:
28. nov 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica no co, kde si? podme si dat nejake fajne zdrave jedlo, co navrhujes? :slight_smile:
29. nov 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ze jaka provokaterka si ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: no u nas je zvysok fazuloveho privarku a zeleninovy borsc no ale dostala som chut na langose,ale vonku prsiii a nemam na to suroviny :unamused:
29. nov 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica uff, tak ja langose teraz nemozem ani citit :grinning: ale teda nejake placky by som si dala :sweat_smile:
29. nov 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata blahozelam vam :slight_smile: a s tym virusom :slight_smile: opatrne :slight_smile:
3. dec 2012 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lejja dakujeme :slight_smile: noo, uvidime kto sa prida do partie :grinning:
3. dec 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica aj ty čakáš bábo no ta delená strava tuším robi divy :slight_smile:)) gratulujem aj tebe a želám všetko dobré:slight_smile:)
3. dec 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica no pááni...veľká gratulácia....:slight_smile:....žeby to bolo tou delenou stravou?...aktivizujeme ňou nielen chudnutie ale následné priberanie.... A NIE JE TO JOJOEFEKT.....:slight_smile:......
@fleury dievčatá ja vám tak závidím to obdobie...užite si to...moje bruško už 4 týžne pekne spinká v postielke...:slight_smile:.... :grinning: :grinning:
4. dec 2012 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@fleury , ja delim, len nestiham na net prispievat, akosi sa mi nakopili povinnosti, ale o tyzden sa vrati manz. z cudziny, tak som tu ako na koni :grinning: :grinning:, vlastne na "modrom koni"
4. dec 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ywula waaw, to uz mesiac mate? :zipper_mouth: no ale to letiii, mne to zatial tak rychlo neleti :sweat_smile:

@trogir tak potom poprosim nejake tipy na zeleninove salaty, lebo mam pocit, ze furt dokola tocime len 2 u nas doma :grinning:
4. dec 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninimini
@ywula dakujeme pekneeee,no neviem ci na tom ma zasluhu delenka ale nahoda to viem urcite :grinning: a delit sa v tehu veru neda,to musi mat niekto strasne moc pevnu volu :slight_smile:
6. dec 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pukica a hlavne ho nesmie napinat :grinning:
7. dec 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fleury a zatiaľ z čoho najviac napína?....začiatky...to je väčšinou o tom čo ti nevonia...ale postupne to bude o tom čo ti totálne zavonia...ako mne tie cigarety Petry...:slight_smile:...to bola lahoda pre môj noštek...:slight_smile:
7. dec 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ywula v zaciatkoch ma napinalo uplne zo vsetkeho :slight_smile: chladnicka bol najvacsi nepriatel :grinning: teraz to je take narazove, raz mi nesadne to a druhy raz ine. No fuuj, cigarety ti vonali? :sweat_smile: tak to by som teda zirala, keby mne zavonali :fearful:
7. dec 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury no voňali...voľakedy som si zafajčila...ale už asi tri roky nie...a zrazu mi zavoňali v tehuu, ale voňali mi len PETRA......
8. dec 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki hlasim ze hayova funguje, sice len 1kg dole za 2 tyzdne ( s tym ze mam 1x za tyzden volny den jem vseko) aby to bolo miernejsie...ale mne to staci... :wink:
10. dec 2012 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ywula jej, nova profilovka :slight_smile: :slight_smile: a kde sa skryla anicka?
10. dec 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Anička tam chýba....musíme ju tam nejak vtesnať...:slight_smile:...
11. dec 2012 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok