• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

22. marca 2017 
no,dievcata,somradaza ste sa na todali...delenu stravu mamuzcca 14rokov, a nazozaj funguje.....lensi to treba vzitdomozgu a riadit sa podlatohoaj v restikach apodobne...zaciatky boli tazke,alepotomtouz slo...drzimpalce velmi:slight_smile:
11. dec 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaky osvedceny receptik na divinu nemate? :slight_smile:
14. dec 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spime? :grinning:
16. dec 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetci čakajú koniec sveta?nikto nikde....asi stavajú kryty...:slight_smile:
19. dec 2012 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nieee....len už si každý zvykol na delenú stravu, tak už ju ani neberie za hodnú diskusií asi... Ja som teraz prechodne nedelila, lebo som potrebovala kus pribrať, ale prd som pribrala, akurát na žalúdok mi nie dobre z nedelenky, tak sa vraciam k delenej. nasadím mastnejšie kalibre radšej v rámci delenky.
19. dec 2012 o 08:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ywula a ty ako? sem tam delis? :slight_smile:
19. dec 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury oj no je to zložite....držím si váhu zatiaľ popôrodnú...sem tam kývka kilečko hore dole...ale tak povedzme si úprimne...Vianoceeee...:slight_smile:....a v zajtra krstinyyy....NO KTO BY DELIL....:slight_smile:)))....ale sľubujem polepším sa...ale asi až keď sa poriadne prežeriem koláčov...:slight_smile:
21. dec 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ywula jeeej, tak pekne krstiny! :sunglasses: a dobre sa napapaj! ja tiez cez sviatky asi moc nepodelim :grinning:
21. dec 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ŽENIčKY....prajem Vám krásne sviatky...bez stresu, v kruhu svojich lások....a bez výčitiek pri papaní rezňov...ja ich trávim s paralenom...nachcípaná..usoplená...nuž ale krásne s rodinkou...VESELÉ VIANOCE...
23. dec 2012 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a tu nejako pusto :sweat_smile: delenkarky vsetko dobre v novom roku, hlavne zdravicko :sunglasses: a dobre travenie! :grinning:
1. jan 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica a ty si sa nam kde ukryla? :fearful: :grinning:
1. jan 2013 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury sak tu som,nevidis ma? :stuck_out_tongue_closed_eyes: si myslis ze delim? ha aj keby osm velmi chcela nejde to,pri mojom chutenstve nechutenstve...
1. jan 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko dobre v novom roku,hlavne vela zdravia vam prajem :slight_smile: ja som cez sviatky nedelila vobec,ale musim zacat :unamused: kto sa prida?
1. jan 2013 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lejja ja. ja som tiež celkom nedelila a dopriala som si aj cukrové....ale už dnes sa držím, no....
1. jan 2013 o 20:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica aspon si nepribrala cez vianoce :grinning: mne veru teraz uz chuti :sweat_smile:
1. jan 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE....prajem krásny celý nový rok 2013....naším mamičkám veľa tehotenských radostí...potom tie najkrajšie zážitky z pôrodov a tie najsladšie bábätká na svete...delenkárkam veľa nervov...ja som sa už dnes polepšila...pijem vodu a pridávam si mliečko, aby som neukrátila Aničku o papaničko...:slight_smile:...takže dnes taká dojčenská očista...a od zajtra delíme...2.2. ideme na svadbu a veru neviem čo si oblečiem...:slight_smile:
:slight_smile:
2. jan 2013 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@babulka ahojček. prosím ťa delená strava spočíva v striedaní bielkovinových a sacharidových dní? chcem to skúsiť. ďakujem za odpoveď. MArta :grinning:
9. jan 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky v čom spočíva delená strava. Striedajú sa bielkovinové a sacharidové dni? MArta :grinning:
9. jan 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cebukajko ja nestriedam dni, len nemiešam v jednom jedle potraviny zo sacharidovej skupiny s potravinami z bielkovinovej skupiny, iba jedny alebo druhé s neutrálnymi. Ale asi podľa nejakého prísnejšieho sa nemieša ani v jeden deň...to už ako sama chceš. A ako sama vydržíš.
9. jan 2013 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som nadabila na celkom chutny sladky receptik vhodny aj pre delenky,tak ak myslite nechajte sa inspirovat :slight_smile: http://varecha.pravda.sk/recepty/zdrave-makove-gulicky-fotorecept/14575-recept.html
11. jan 2013 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica eeeeeejha...ten vyzerá.....ten VYZERÁ! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no, takže zajtra dokúpiť hrozienka....jojo
11. jan 2013 o 19:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica ej ej, zdravy tehu recept?? :grinning:
11. jan 2013 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa neposmievaj dobre? Ta nepci sa ti?
11. jan 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica ta paci, paci, vsak zeleza teraz nikdy nie je dost :grinning: zajtra dokupim mak a skusim :slight_smile:
11. jan 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yukki
@fleury este ze tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: dajte potom vediet ako chutili,.som moooc zvedava,ja mak velice mozem,hrozienka sice take zmaknute nemusim ale zas ak by to malo chutit mnamkovo tak to oskusim aj ja :slight_smile:
11. jan 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica vsak toto aj u mna, mak mam rada, hrozienka az tak moc nie
11. jan 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ja take susene zjem ale napr vo vianocke ee,ale som rozmyslala ze nejak ich pomliet na kasu a tak by sa to tam mohlo stratit,hm?
11. jan 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica ktora prva skusi?
11. jan 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jan 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica myslela som si :grinning: oki, cez vikend skusim urcite :wink:
11. jan 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok