Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
21. feb 2013

@ywula a nie su na teba moc sladke? my sme mali nedavno, ale teda boli nejako moc presladene

ywula
22. feb 2013

@fleury nie práve boli celkom dobré, slivky boli kyslastejšie a na to si osmáhla strúhanku a maslo....nezdali sa mi moc sladké...🙂
...ha a dnes bola sranda...som sa z chuti zasmiala nad sebou...varili sme si gulášik, tak som si z neho odobrala kus pred tým než sme tam práskli zemiaky....a potom som sa načapala, ako ho prášim s chlebom....🙂....som sa úplne pozabudla....

ywula
23. feb 2013

dnes rastlinky....piekla som bábovečku...pozmenila som recept a celkom to vyšlo...
100 g RAMA maslo
150 g ovoc. cukor (mohlo byť aj menej)
1 bal kypr. prášok
1 bal van. cukor
140 ml sojové mlieko
150 g celozrná múka
150 hladká múka
sušené slivky/hrozienka/
ku kávičke mňam mňam

ywula
23. feb 2013
pukica
24. feb 2013

@ywula ja aj @fleury 🙂

fleury
25. feb 2013

@ywula jj, ja som tam tiez, ale ta skupina je na mna moc extremna 😀 a baby tam malokedy aj odpisu, ked sa na nieco opytas

ywula
25. feb 2013

@fleury juj takže extrémistky hej...lepšie ja to asi v takejto "rodinnej" atmoške ako máme my, však...🙂.... 😎

fleury
25. feb 2013

@ywula urcite, aspon mne je tu lepsie 🙂

yukki
25. feb 2013

@fleury nemajú čas ti odpisovať, delia stravu na molekuly.
A ja dnes len tak bez nápadu stolujem, ryža a k tomu v jednom hrnci podusená na cibuli koreňová zelenina s bylinkami....ale na masle. 😝 Sa mi nechce iné variť. Ale cez víkend možno budú šašlyky-ražničí? z diviny...so slaninou, pečeňou, cibulkou...a nejakým šaláááááááátom.

nynyky
25. feb 2013

ahojte dievcata rada by som sa k vam pridala 🙂 s delenou stravou uz mam skusenosti ked som pred svadbou s nou schudla skoro 8 kg ale do dvoch rokov som pribrala vsetko spat plus este aj dalsich 8 kg :( zajtraq s nou zacinam a uz sa tesim 🙂

fleury
25. feb 2013

@yukki 😀 to si vystihla! ja uz si robim chutky na zajtrajsie halusky

ywula
28. feb 2013

ahojte....dnes som napchala do kuracích cicušiek.....špenátovú praženicu so šunkou a cesnakom....už sa pečú..
...včera bol kus horší deň, večer sa mi ani cvičiť nechcelo a len som kysla na gauči, dokonca s bakerollsami...uf.....mal by mi niekto dať po paprčach... 😝

fleury
28. feb 2013

@ywula fiiha, ty aj cvicis? 😨

ywula
28. feb 2013

@fleury no, keď to ide...dám si 5 tibeťanov a stacionár oprášim....ale trebalo by viac...ale som lenivec..🙂

fleury
28. feb 2013

@ywula ale kdeze, ja by som sa nepremohla ani k tomu co ty 😀 😉

ywula
28. feb 2013

@fleury ale ty máš výhovorku za 100 bodov....🙂

fleury
4. mar 2013

halo halo, delime?? 🙂

ywula
4. mar 2013

@fleury joooj...tak keby ste videli ten môj delený víkend.... 🙂

....samozrejme v piatok večer víno...v sobotu?nechápem tomu, ako to u mňa v hlave funguje...."no už som zhrešila - a tým pádom som sa na to už vyprdla na celý deň"....žrala som dookola všetko ale nič poriadné...kus sem, kus tam....večer mi bolo ťažko jak svini....a možno ani svini neni tak ťažko...vlastne tej našej svini už nieje ťažko....kam sa radí taká riadná zabíjačková klobása....riadna kopa nám visí v komore...🙂....haha.... 😎 ....bodaj by to...🙂....ale dnes už som poslušná, robím nový pokus....lebo zlyhávam hlavne na živočíšnych dňoch, keď už po obede neovládam chuť na niečo múčne....tak som dnes začala celozrnnou bagetkou s maslom potom na desiatu mixované jablko s vlákninou /užívate ju niekto???/ a na obed som si dala parenú brokolicu s rybičkou na masle......
...čaká ma drsné popoludnie...:(

fleury
4. mar 2013

@ywula aku vlakninu myslis?

ywula
4. mar 2013

@fleury výživový doplnok...dali mi to v lekárni, pretože mám dosť problém s vyprázdňovaním, pretože dojčím....malá kaká ako za ligu a ja nič...:(...a na obale je napísané, že to pomáha pri znižovaní nadváhy, tlmí pocit hladu a podporuje trávenie...

fleury
4. mar 2013

@ywula myslis psyllium?

ywula
5. mar 2013

@fleury hm....asi???ja to mám v prášku....psyllium...nestretla som sa s tým, ale asi je to to isté však?

fleury
6. mar 2013

@ywula jj, aj ja mam v prasku, len mne to uz nejako nepomaha

ywula
6. mar 2013

@fleury hm....no ktovie v čom to je...lekárnička mi povedala, že je to dobré, ale treba veľmi veľa piť, aby to nemalo opačný efekt...teda zápchu...tak sa ladujem každú hodinu pohárom vody.....

ywula
6. mar 2013

....dievčatá, ako ste na tom s pitným režimom???...
čo vám pomáha dodržiavať ho?

yukki
6. mar 2013

@ywula pollitrový pivový pohár. viem, že mám denne vypiť 4, jeden dám hneď ráno na lačno, druhý jak sa vrátim zo škôlky....tretí niekedy poobede a 4.podvečer. A je to.
A vedomie, že musím.

fleury
6. mar 2013

@ywula ja pijem denne 2-3 litre, s tym problem nemam, najlepsia je cista voda 😎

cessy
7. mar 2013

@ywula ja pijem len teplu prevarenu vodu, detoxikuje a zrychluje metabolizmus

ywula
8. mar 2013

@cessy vážne...to som nepočula....a to sa dá teplá voda stále...aj v lete?

yukki
8. mar 2013

@ywula ja pijem tiež teplú, prípadne vlažnú...teraz mám požičaný aj nejaký taký nerezový úpohár s turmalínom, čo by mal zlepšovať kvalitu vody, tak tam nedávam prevarenú, ale do pol litra vždy dolejem prevretou z konvice