Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

cessy
11. mar 2013

@ywula poprosim receptik na tu omacku 🙂

ywula
11. mar 2013

@cessy na olivovom oleji spením cibuľku a cesnak, hodím mrazené alebo konz. šampiony, opekám, potom pridám čierne olivy, okorením, posypem špaldovou múkou, restujem a zalejem rozrobeným sojákom....je to taký výmysel, ale chutí..🙂

cessy
11. mar 2013

@ywula sojak 😀 je sojove mliecko?? 😕

ywula
11. mar 2013

@cessy ano..asi tak 2 dcl

radmilap
11. mar 2013

ahojte no ja drzim delenu stravu po prvykrat cca 2 tyzdene a zatial to celkom ide,mozem sa k Vam pridat,nech mi to ide lahsie? 🙂

fleury
11. mar 2013

@radmilap jasne, vitaj! 🙂

ywula
12. mar 2013

@radmilap viac hláv - viac receptov a rád.....🙂

ywula
12. mar 2013

Krásny slniečkový deň....dnes varila mamina...som sa oblizovala....fazuľková polievka a halušky so zemiakmi a s kapustou...ajajaj....poznáte...ja kapustu milujem...a kedže nemôžeme halušky s bryndzou, toto je moja náhrada...🙂

fleury
12. mar 2013

@ywula ja si veru halusky s bryndzou dam! u nas budu kapustniky! 😎

fleury
12. mar 2013

@pukica zijes??

cessy
12. mar 2013

moj dnesny obed, sucha ryza ☹ ale na veceru sa tesim na cestovinu s makom 🙂

ywula
12. mar 2013

no dnes ma ta fitnestrénerka v Reflexe potešila...pri istej diéte vravela, že sa nesmie veľmi znížiť množstvo potravín, aby sa nespomalil metabolizmus...🙂...hlavne treba jest menej a častejšie...🙂...tak ta delenka nieje hlúposť teda..🙂 😎

radmilap
12. mar 2013

ahojte zienky,moja vecera dnes brokolica na cesnaku a postruhany syr na to,super mnamka.
Ozaj baby kde patri kecup?A ete jedna otazka,ked mate na ranajky chlieb date si aj maslo,ja som zatial chlieb jedla iba s medom,tak neviem,poradte 😉

radmilap
12. mar 2013

@cessy ,a tu cestovinu ako robis s makom?

cessy
12. mar 2013

@radmilap velmi jednoducho, dam špaldove celozrnne cestoviny, na to dam kupeny mlety mak bez cukru, osladim trosku steviou alebo medikom. a ked mi chuti viac sladke tak dam za malu lyžicku goji dzemiku. ten je sladeny fruktozou.

cessy
12. mar 2013

@radmilap ja chlieb jedavam nie s maslom, lebo ja tie umele neako nemusim , ale tak ako ty s medikom, alebo dam na vrch malu lyzicku oleja z vlasskych orieskov. mne sa to zdalo byt najprv divne jest chlieb s olejom, ale staci to ochutnat, je to celkom dobre, vyskusaj.

fleury
12. mar 2013

@radmilap zavisi ci delis podla niekoho..korinkova ma kecup v zelenine, rastlinne maslo je neutral

ywula
13. mar 2013

@fleury no rastlinné je neutrál, ale veľmi ho Korinková neodporúča....radšej potrieť chlieb olivovým olejom, ale to je na začiatku dosť grc, olivový sa mi zdá horký či jaký....
aký olivový kupujete?akú značku?...kečup je zelenina a horčica neutrál....

@cessy olej z vlašských...to znie dobre...🙂

cessy
13. mar 2013

@ywula ten olej je podla mna vyborny, ma taku jemnu orieskovu chut a ked som ho prvy krat jedla, tak mi to vonalo dokonca ako klasicka nezdrava mast 😀 ale to uz mam asi moc bujnu fantaziu 😀 . ale mne to fakt chuti
a ak si ho nahodou pojdes kupit, tak skus v coop jednota. ja som zan v zdravienke dala o 2,5€viac ako v jednote 😠

fleury
13. mar 2013

@ywula tak s olivovym olejom by som chlieb zase nejedla, tak extremne som nedelila ani nebudem

cessy
13. mar 2013

@fleury ja som jedla aj s obycajnym slnecnicovym, mne to chutilo

radmilap
13. mar 2013

ozaj kocky a po akej dobe ste badali prve ubytky ma vahe?
Dnes na obed som mala sosovicovo-zeleninovu polievku,zjedla som plnu misku,za normalnych okolnosti polievky skoro vobec nemusim,ale teraz mi chutia...

radmilap
13. mar 2013

skusim si zohnat ten orieskovy olej,uvidime ci mi to bude chutit,alebo ostanem pri osvedcenom mede 😵

fleury
13. mar 2013

@cessy ja som myslela olej vseobecne

fleury
13. mar 2013

@radmilap ono asi zavisi aj kolko vazis pred chudnutim, ja som chudla tak 2 kila za mesiac, ale u mna nebolo prioritou schudnut 🙂

radmilap
13. mar 2013

baby a aj sportujete?

@fleury ja potrebujem ist dolu takych 5 kileciek,od porodu sa ich nie a nie zbavit,a rifle uz nesedia tak ako predtym a dufam ze sa casom do nich zmestim...

fleury
13. mar 2013

@radmilap tak to je malicko, to mas o chvilku dole 🙂 ja som teraz tehu takze chudnut nemam za potreby 😀 inak ja som nesportovala popri delenej nejako viac ako predtym a v pohode to slo dole a teda neobmedzovala som sa v jedle ani nahodou.

radmilap
13. mar 2013

@fleury ved ani ja sa nejako neobmedzujem,porcie som si rozdelila na 5x denne a na to,ze milujem sladke,tak mi zatial vobec nechyba,az sa sama cudujem.A vdaka za povzbudzujuce slova.Ozaj a blahozelam k tehotenstvu,nech Ti vsetko dobre dopadne 🙂

fleury
13. mar 2013

@radmilap dakujem 🙂 ja ked som zacala delit som mala hned druhy den straaasnu krizu za sladkym vecer, ale ked som to prekonala, potom uz mi nechybalo