Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

cencula
21. mar 2013

radmilap ako dlho ju držíš? čo sa ti najlepšie osvedčilo? mám na mysli napr. nejedenie po určitej hodine atd.

radmilap
21. mar 2013

Neutrálna skupina: orechy (okrem arašidov), mandle, kakao bez cukru, rastlinné maslo, rastlinné oleje (s rastlinnou skupinou ich kombinujte iba minimálne), dressing bez živočíšnych zložiek, kokos, kokosové mlieko, soľ, koreniny, sójová omáčka, káva, čaje, rozpustné vitamíny bez cukru.

fleury
21. mar 2013

@ywula ja som sa dnes poobede natlacila ovocim, mnam, ani mi vecera moc nechybala

radmilap
21. mar 2013

@cencula joj len 3 tyzdne su to akurat dnes.A naucila som sa vela pi,vypijem aj 2-3 litre tekutin na den a myslim,ze to robi vela,ale zasa ked to neviem vydrzat,tak si nieco dam aj neskor al e len z tej skupiny co v ten den mozem. 🙂

radmilap
21. mar 2013

@cencula ozaj a hlavne pre mna je,ze ked idem jest,tak si dam tolko kolko vladzem,zasa velkostou porcie sa nijako neobmadzujem...

ywula
22. mar 2013

@radmilap ano ano....heslo cudnutia: Hlad, to je maskovaný smäd!

ywula
22. mar 2013

dnes rastliny...ráno tmavé pečivo a paprika...na obed sojový maďarský guľáš...večer...ešte neviem...🙂
a vy???

cencula
22. mar 2013

ja som dnes na ráno mala praženicu so zeleninou a na obed ešte neviem

radmilap
22. mar 2013

@ywula a ako robis ten gulasik?...

fleury
22. mar 2013

dnes rezance s makom 😎

ywula
22. mar 2013

@radmilap presne ako normálny, len na oliv. oleji nerestujem cibuľu s mesom, ale sojové kocky....Ďalej lečo,atd, ako pri klasike...🙂...Aj polievku takto robím....stále mám na sporáku dva hrnce...v jednom sojový guľáš a v druhom klasický pre našich chlapov, tí sa nad sojovým tvária, jak neviem čo!...🙂))...

radmilap
22. mar 2013

@cencula no ako si to dnes zvladla? 🙂

radmilap
22. mar 2013

@ywula ja som sa soju este neodhodlala robit,akosi sa mi do toho nechce,ale v spajzi ju uz mam,tak niekedy na buduci tyzden skusim nieco vytvorit,dufam,ze to bude jedle... 😀

cencula
22. mar 2013

radmilap dneska fajn, mala som praženicu, kopu zeleniny, salámu morčaciu so syrom a bolo fajn, akurát je večer a už som stihla zdusiť pár listov z čínskej kapusty, paradajku a zeleninu nad parou, teraz mám spravený čaj mätový a dúfam, že už prestanem. Dnes mám dostat moje dni, cítim sa nafúknutá ako balon, mám 2,8kg navyše. Budem sa modliť, aby som tých 2,8kg mala len z toho. Ked nie tak budem zúfalá a ty ako? ozaj a dnes som spravila zemiakové placky - naše na delenej strave a zajtra spravím šalát so sladko - kyslým nálevom a budem mať čo jesť. A ty ako?

radmilap
22. mar 2013

@cencula celkom to ide,a teraz sa uz len nalievam mineralkou.zajtra idem varit pre manzela krkovicku s kyslou kapustou a zemiakmi,podotykam po prvykrat,tak ja si dam bez zemiakov.Ozaj vyskusaj niekedy na panvicu si daj zopar koliesok salamy,na to platky syra a na vrch vajicko,po upeceni ako volske oko a ten syr vo vnutri,je to mnam.A vobec nemusis davat olej,lebo salama pusti tuk.Ja si to robim bud na ranajky alebo na veceru,ked uz neviem co.J a sa budem zajtra vazit,tak dufam,ze ta rucicka ma potesi 😀

cencula
22. mar 2013

radmilap a kolko držíš delenú? z akej váhy ideš ak sa môžem opýtať?

radmilap
22. mar 2013

bezi mi 4 tyzden a ked schudnem tych vytuzenych 5-6 kileciek,potom ti napisem ze aku mam vahu. 🙂 ok?

cencula
22. mar 2013

no OK, tak to sa pekne držíš 4 týždne, a to bez chybičky krásy?

radmilap
22. mar 2013

@cencula a ty chces kolko zhodit?

cencula
22. mar 2013

no keby som 6 bolo by fajn, keby som ale 10 ak som taká šťastnááááááááááááááááááá

radmilap
23. mar 2013

@cencula no zatial to nemalo ani jednu chybicku krasy ,ale neviem ci to vydrzim takto aj dalej,ale hadam vydrzim co najdlhsie...

fleury
23. mar 2013

dnes na veceru tmavy chlieb s maslom a zelenou cibulkou, mnamky!

ywula
24. mar 2013

ahojte...prajem krásnu nedeľu...zobudili sme sa všetci zasoplení chorí...Anulka -malý anjelik má prvú chorobu. 😒 ...čo s takým špuntíkom, máte nejaké ličebné typy.... 😒
...dnes varíme červenú kapustičku, upečieme k tomu kura...chlapy budú mať k tomu knedlík...a my sa uspokojíme bez , však...🙂))

cencula
24. mar 2013

nazdar baby čo varíte? ja mäsovo - zeleninovú polievku, chlapom rezne a zemiakovú kašu a ja mám mäso na prírodno a šalát zeleninový

radmilap
24. mar 2013

my dnes vyvar morcaci a kuracie sote so slaninkou a syrovou omackou+ryza,ja samozrejme polievku bez rezancov a masko so zeleninou,uz som hladna ako vlk.Rano som mala biely jogurt a na desiatu pohar mlieka,nic ine som si nestihala pripravit.peknu nedelu .... 😉

fleury
24. mar 2013

@ywula my sme mali cervenu kapustu s masom minuly tyzden, inak teraz na nej ficim casto, som kapustozrut 😀

radmilap
24. mar 2013

@fleury my vcera,ale bielu,je to mnamka...

ssisska
24. mar 2013

Ja to robim takto:
Kazde rano o7h pokrajany melon 1 /4, o 9 h pokrajane kiwi a dve mandariky,o 11h 1/4 pokrajaneho melonu,o 14 h uvarena brokolica s tuniakom na vlastnej stave z konzervy,o 16h opat brokolica s tuniakom,pijem balenu vodu a jeden kamilkovy caj,veceru vynechavam.Uplne som vylucila chleba,mlieko,smotanu do kavy,ak cukor tak len umele sladidlo.Cvicim na brucho a chodim plavat plus stacionarny bicykel a vaha ide rapidne dolu.

ywula
24. mar 2013

@fleury to je dobreee...je zdravá...pre teba veľmi dôležitá,ja som ju v tehu nemohla cítiť,
@ssisska tak toto je drsné, ako to zvládneš???

ssisska
24. mar 2013

Je to sila zvyku,musis mat velmi silnu motivaciu,chcem si najst dobre platenu pracu,napr.nieco ako fotenie,fitness alebo ine.Je to silna motivacia a preto vydrzim.Moje telo si uz na to zvyklo a som rada.Vobec uz necitim hlad len 10 percent ale to musis mat aj trochu hlad lebo ked ho pocas dna trosku nepocitis tvoje telo neurobi s postavou ziadny dalsi posun ,pokrok.A este to ze nechcem mat postavu ako neaka tetula z trhoviska co predava zeleninu.