Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

kajus73
15. apr 2013

@radmilap Ahoj,nasla si dialku?

Tak slniecko posobilo aj na mna.Obed granatir hlavkovy salat,az do teraz som nebola hladna,teraz som zjedla pecene kura hlavkovy salat.mnam.Idem trochu cvicit.Dnes som nemala cely den cas. 😒 🙂

fleury
15. apr 2013

@radmilap dialky maju aj v tescu

radmilap
15. apr 2013

@kajus73 ahoj,nestihla som dnes ist do billy,tak bolo vonku pekne,ze sme s malou boli cely den von,tak sa mi ani nechcelo,ale zajtra sa tam chystam,potom napisem,ci ju mali.
Ja som mala na ranajky hemendex,na obed masko s cviklou zo vcera a vecera jogurt biely.Ked je vonku tak pekne,tak sa mi chce menej jest,doteraz som potrebovala aj desiatu a olovrant a teraz to ide aj bez toho,ale zasa ak mam chut a hlad tak sa neobmadzujem,ale dam si len skupinu,ktoru mozem...Ja sa chystam zajtra zumbovat a vo stvrtok step-aerobikovat...

radmilap
15. apr 2013

@fleury ked pojdem do tesca,tak si to skusim pohladat...dik za tip...

ywula
15. apr 2013

ahojte....zanedbávam to tu, ale dobehujeme zameškané záhradné práce...síce máme ešte kde tu kopu snehu, ale už sme dnes siali do skleníka, jaaaj som sa toho nevedela dočkať...budú šalátiky, mňamky...
s delenou sa snažím ako bežne...ale nejak sa mi váha pohla zlým smerom...zase mám na začiatku 9...:(...ale už druhý deň idem len so živočíchmi...snáď to je len taký malý kolaps pred jarou....ak bude takto cez víkend idem na korčule a rozhodli sme si kúpiť aj bicykle...jupí...
TO SLNKO JE ÚŽASNÉ....🙂

kajus73
15. apr 2013

@radmilap Ahoj ja som dala pol hodku bezecky pas rychla chodza.Viac sa mi nechcelo.

A zajtra do robotyyy!!!Nechce sa mi.Ale bez prace neni tofu. 😀

kajus73
16. apr 2013

Ahojte tak ja uz sedim v autobuse a idem do prace.Mala som4 dni volno tak sa mi tazko ide.Dnes mam na ranajky pol celozrnnej bagety s tofu a paradajka,desiata to iste obed granatir a poobede neviem.uvidime.Tak vam prajem pekny slnieckovy den! 😎

lejja
16. apr 2013

@kajus73 necvicim,len sem tam trosku nejake brusaky,nechce sa mi 😉 Dakujem za napady na ranajky. 🙂

radmilap
16. apr 2013

@kajus73 no ahoj,tak dnes som bola v bille,ale ta dialka ma trosku sklamala,lebo obsahuje aj mlieko susene a srvtaku a tym padom ju nemozem.Ale zasa som sa aj potesila,lebo som si nasla 2 keksiky a to diabeta celozrna susienka a diabeta oblatky jahodove a tie mozem,Dnes som si dala tu prvu a 2x som zahryzla,bola velmi chutna,ale moja dvojrocna dcerka mi ju s obrovskou chutou spapala 😀 Jahodove ochutnam inokedy,ked si naplanujem rastlinno-ovocny den...

kajus73
16. apr 2013

@radmilap Ahoj no teda to som sklamana.Ked ja som slepa a neprecitala som to dobre.Ale dobre za si objavila nove dobrotky. 😀

veroniiikaaa
18. apr 2013

ahojte

veroniiikaaa
18. apr 2013

ahojte

kajus73
18. apr 2013

@veroniiikaaa Ahoj to si len prisla pozdravit alebo drzis delenuu stravu? 😀

radmilap
19. apr 2013

no ahojte kocky,tak ako vam to ide?Ja dnes rastlinny den,rano bagetka s uhorkou,obed granadir a vecera to iste...

kajus73
20. apr 2013

@radmilap ahoj ja dnes do prace a mam cestovinovy salat pripraveny so zeleninou.a vecer uvidi.pekny den vsetkym prajem. 🙂

kajus73
21. apr 2013

Ahojte,kde ste vsetky?Leto je za rohom a tu nikto nedeli?Ale urcite delite tak piste! ☹ Nie je s kym pokecat!Peknu nedelu prajem. 🙂

lejja
21. apr 2013

Ahojte,delim,len niet cas pisat,v robote blazinec,doma tiez je stale co robit 🙂 Konecne je uz teplucko 🙂 Dnes ranajky jablko,obed vyvar kuraci bez cestovin a kuracie masko so zeleninou.Vecera este neviem,bud to iste,alebo cottage so zeleninou.

kristis
21. apr 2013

Ahoj dala som som sa na delenu stravu musim schudnut tak ked uz som vas nasla pripojim sa k vam ak nevadi 😉 nemam este skusenosti s receptami a s tym co jest aky den ale hadam sa naucim kniha je uz na ceste tak uz len vysdrzat

alenase
21. apr 2013

Ahojte,pripajam sa k delenej strave,skusam to uz asi druhy tyzden, tak 2 kg dole sice drobne prehresky tak uviidiim, potrebujem podporu 😝

alenase
21. apr 2013

@lejja chcem reagovať lejja, tak to mas dost slabý jedalniček,Ja by som to takto nevydržala.

alenase
21. apr 2013

Poprosim,ktora tu ma viac skusenosti o radu co som dnes porusila: ranajky domace pohankove rozky s rast,maslom a paradajka, desiata len čaj,obed vyvar so zeleninou,tofu na prirodno a zelenin,salat hl,salat s mrkvou, okolo tretej pohankove rezance s medom a orechami, no a teraz vecera dusena zelenina s fazulou bez tuku iba tak všetko spolu uvarene akurat som to dochutila sojovou omackou 😝

kajus73
21. apr 2013

@alenase Ahoj,pohankove rezance boli bezvajecne a caj bez cukru?Inak podla mna super. 🙂 Drzim palce.

kajus73
21. apr 2013

@kristis Ahoj,ktoru knizku si si objednala?Drzim palce 🙂

kristis
21. apr 2013

Ja neviem ale je to delena strava od ikar
sa mi zda

kristis
21. apr 2013

@kajus73 je to kniha urschuly sumovej ci ako sa vola 🙂

kajus73
21. apr 2013

@kristis Summova ma v neutralnej skupine aj kyslomliecne vyrobky.Kamoska ma teraz na nu nahovara ze je to zdravsie ako delenie podla Korinkovej.A tusim soju ma v bielkovinach.Kamoska schudla uz 5kg za 2 tyzdne.Ja sa trapim s Korinkovou uz mesiac a 4kg zatial dole.Ale aj s prehreskami. 😀 😝

Dobru noc.Zajtra nech sme tensie. 🙂

kajus73
22. apr 2013

Dobre ranko prajem vam pevnu volu na cely tyzden.Idem si teraz po ceste do prace kupit vecerny chlebik.Je fantasticky.Na obed mam ryzu so sampionmi a paradajku a dalej neviem.Ahojte. 🙂

kristis
22. apr 2013

@kajus73 no uvidim aka je to kniha ja tu stravu nepoznam len z citania a zacala som v sobotu a nemam vahu tak dnes musim baterky kupit :P a dnes mam na obed sojovo zeleninove placky a k tomu zeleninku

alenase
22. apr 2013

Ahojte, takže po nedeli, čo som vám písala 1 kg hore.Neviem či tá zelenina to sparvila,ale asi, lebo samozr.čaj pijem bez cukru a cestoviny sú bezv.uvidím dnes som mala celoz rohlík maslo redkvička, obed bude zelenina s tofu a večer uvidím,ale asi tak ako pozerám KRISTIS mi dal inšp. urobím si sojovo-zelenin placky.Inak idem dnes na "zmrazovanie sádielka" xixi bola som pred 2 -mi týždńami na vrchne bruš. a teraz zamrazime spodne tak uvidím či to pomôže musím sa odmerať, lebo pred prvou aplik. som sa neodmerala, ale zdá sa mi, že trocha dole zišlo.pekný dníček všetkým. 😎

clari
22. apr 2013

ahojte,pridala som sa pred tyzdnom a mam dolu 2 kg 🙂