Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

mrka2
5. jún 2013

@lienka1688 tak vies co? ja som to vzdala. lebo ked si citam dalsie recepty tak 😝 niektore mozno vyskusam,ale zlata dobra delenka. 🙂 dnes som bola z toho cely den na nervy,lebo som bola strasne hladna. kaslat na to,aj na dobaky 😀 sunka je sunka 😀

luciana30
5. jún 2013

@frapper ahoj..skus si najst taku schemu delenej stravy podla Lenky Kořinkovej..ona to ma premakane, dokonca ma aj knihu s receptami. v prvom rade nesmies kombinovat sacharidy s bielkovinami! takze ziaden chlieb a rozok s maslom /zivocisnym/, ked tak s rastlinnym. a tatiez bryndza-ta pomazanka co si spominala..urcite nie na chlieb, ked tak so zeleninou /paprika, paradajka, uhorka/. Ovocie so zeleninou tiez nekombinovat. Su aj neutralne potraviny..ako napr. med, orechy, vajecny zltok..a este neviem kolko ich je..treba si to pozriet..ale treba dat pozor..lebo existuje vela kombinacii DS, niekto kombinuje aj take veci ktore by sa nemali. Napr. ok je obed: kuracie maso so zeleninou a v ziadnom pripade nie zemiaky, ryza. Sojove maso, tofu mozes kombinovat aj so sacharidami /zemiaky, ryza, chlieb atd./ A taktiez strukoviny nekombinovat s bielkovinami. 🙂 A tie ovsenne vlocky bud na vode alebo so sojovym mliekom..a na to moze ist kludne ovocie 🙂

lienka1688
6. jún 2013

@mrka2 aj ja si myslim, ze pri delenke sa da schudnut a pritom aj najest a bez pocitu hladu. aspon si vyskusala a nebudes lutovat. ja ked som hladna som nervozna. takto mi je dobre len keby sa uz ta vaha pohla ☹

cencula
7. jún 2013

ahojte babenky ako vám to ide? ja som len druhý týžden, cítim sa fajn, aj ked na obed sem - tam zhreším, ale nie je mi ťažko na žalúdok, už som si zvykla, doma našim varim tiež ako aj mne, po prvom týždni som mala dole 1,5kg teraz neviem, ani ma našťastie váha neláka, lebo ked ma začne budem na nej stáť furt, Pochválte sa ako pokračujete, dnes ráno som si spravila šalát:nakrájala som na kocky šunku, surimi tyčinky, zaliala 10% kyslou smotanou z jednoty a potom som tam pretlačila cesnak, mnam mnam mnam odporúčam je to super 🙂

clari
7. jún 2013

@cencula mnaaaam, ja take ranajky nestiham 🙂 no idem sa teda pochvalit, delim s prehreskami necele dva mesiace a mam - 5 kg, som spokojna, niekedy som chudla aj dvojnasobnym tempom, ale po case boli tie hnusoby kila spät aj s urokmi, takze radsej pekne pomaly 🙂

cencula
7. jún 2013

jooj clari to si ja musím urobiť večer a ranajkujem v robote za PC 🙂

mrka2
8. jún 2013

@cencula ja som si minule robila s tymi suri tycinkami tiez. ale suri tycinky, cottage syr biely, troosku bieleho jog.,alebo tatarsku som dala? uz nepamatam a cesnak a sol. tak to bolo fajne.. mnam. ja dnes hresim, vcera tiez,ale ked navarim halusky s bryndzou,tak to sa neda na to len tak pozerat. 😅 😀 ale nevadi, postupne pomalicky.. 🙂 nevadi hadam,ked zhresim sem tam 😝 disciplina mi chyba 😔

larmimi
16. jún 2013

ahojte, je tu niekto, kto pouziva za neural aj bryndza, tvaroh a pod. a predsa chudne ? dakujem 😉

bobulik22
17. jún 2013

Ahojte dnes začínam deliť, prosím vás sojove výrobky sú neutrál? Aj sojová pomazanka z obchodu ? Ďakujem

larmimi
21. jún 2013

@bobulik22 nie soja patri k rastlinkam, vela sa o tom diskutuje lebo obsahuje aj bielkovinu , ale vacsina sa zhoduje v tom ze na rastlinny den.

fleury
30. jún 2013

@ywula este delis? 🙂

ywula
30. jún 2013

@fleury ahoooj maminka...tak Ako?...ideš na to aj ty?...ja sa striedavo odhodlávam a potom sa na to vyprdnem, ale aspoň si držím váhu s ktorou sme prišli z pôrodnice...🙂...údajne vyzerám lepšie, takže sa utešujem tým že sa mi aspoň centimetre tratia...🙂))

...inak ako si dopadla, bábika ako???...

fleury
8. júl 2013

@ywula ja tak striedavo drzim, pri vareni pre malu sa to neda celkom 🙂 mala sa ma super, uzivame si to vo velkom vsetci spolu 🙂 a tvoja uz ma 8 mesiacov? ale to ubehlo 😨 ja som pocas tehu pribrala 9 kil, tie sli dole, ale brucho este kusok ostalo, este zdaleka nezapnem vsetky veci, co by som chcela 😅

ywula
9. júl 2013

@fleury ale čo sa ty bojíš, si ešte krátko po pôrode, najlepšie je to že máš tých 9 kíl dole a teraz tých pár mesiacov sa hlavne stravuj tak aby si sa cítila dobre, kvôli malej, lebo priznajme si v prvých týždňoch akejkoľvek diéty sme ako jedovaté hadice...🙂...podráždené a neviem čo všetko....🙂...ja som začala asi až 5 mesiacov po pôrode, aj to som len tak skúšala,....dnes sa cítim úspešná....pri pôrode som mala 103 kíl...teraz 86....jhupííí

fleury
10. júl 2013

@ywula waw, krasne si to dala dole! 😎 presne, teraz potrebujem energiu, takze jem to na co mam momentalnu chut 🙂 ale mozes opat obcas pridavat recepty, rada sa inspirujem 😎

adamko05
12. júl 2013

@mrka2 deliš?
ja som to flákala pekne krásne mesiac a pool... ako ma selklo v krku, zostala som na PN, ani cvičenie, ani strava... ale už bolo dost, od zajtra chcem zasa troška podeliť... a od pondelka aj cvičko pridať....

mrka2
12. júl 2013

@adamko05 no snazim sa,ale nie vzdy. dnes napr.nie. 🙂 a ani vcera. ale vecer sa uz snazim len bielkoviny, vooobec nic sa mi nechce,ani delit 😝 ale tak rano mam vacsinou cerealie so soj.mliekom,ale doslo mi,tak dnes som mala s klasickym. no a vecer som zozrala skoro celu cokoladu 😅 😔 🤐 no katastrofa. tiez si kazdy den hovorim,ze od zajtra 😝 joj,tak to seknutie veru nezavidim. 😨

radmilap
14. júl 2013

caute baby,tak ako vam to ide,ja si pekne drzim vahu ,ale cely tyzden som si kadeco zakazane dopriala a to ma stve,ale od zajtra uz idem na to prisne 😉

frapper
21. júl 2013

Baby, chcem sa opýtať, tie, čo ste už schudli s delenou stravou. My delíme s dvoma kolegyňami v práci. Dali sme sa na to spoločne. Začali sme od 4.6. Ja som dodnes schudla len 1,5 kg. Aj sa meriame, ale v tomto smere tiež nič extra možno 1 - 2 cm dole. Chcem sa opýtať, myslíte, že je to OK alebo je to málo? Začínala som s váhou 86,7 kg a chcem sa dostať aspoň na 65 kg. Za akú dobu mať čakať výsledok, lebo mám pocit, že to nejako nefunguje na mne. Kolegyňa dala dole za taký istý čas už 10 kg (ale je pravda, že ona začínala s váhou asi 125 kg.)

jankacilka
24. júl 2013

Ahoj baby ja som sa rozhodla deliť pred 5 týždňami a začínala som na váhe 76,7 kg, nedodržiavam úplne poctivo, sem tam aj zhreším ale nie zo sladkosťami tých som sa úplne vzdala. Včera mi váha ukazovala 71,6 kg tak som veľmi spokojná išli kilá dole aj na váhe aj na obvode, som veľmi rada že môžem konečne nosiť veci ktoré som nosila pred tehotenstvom.

ywula
24. júl 2013

ahojte dievčence...hlásim pokrok...85 kg...jupííí...dva týždne a ďalšie kilečko a pol....dnes som skúšala zelerové hranolky, mala som ich ku maďarskému gulášu, samozrejme nehustenému, len tak "nariedko"....🙂))... 😉

fleury
25. júl 2013

@ywula ja milujem zelerove hranolky 😉

actimela
28. júl 2013

😕 😕 😕 😕 😕 😉 😉 😉 Ahojte kocky--chcem sa opytat --ci tu niektora drzite oddelenu stravu podla Kataríny Horákovej ? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 ozvite sa mi prosim v IP-diky

veronkarisko
29. júl 2013

ahojte baby, chcem začať s delenou stravou, ale neviem ako striedať tie dni... s ktorým začať a kde beriete recepty na každý den, dakujem pekne 🙂

anka035
30. júl 2013

Neviem či je to sem vhodné, snáď to ale niekoho zaujme, súťaž o kávu na chudnutie: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5056702...

natalka_10
30. júl 2013

@veronkarisko ahoj ja tiezod zajtra idem na delenu stravu podla lenky korinkovej ... co sa tyka striedania dni tak to je jedno zalezi od toho na co mas v dany den chut ... ja som vacsinou na zivocisnej strave chuti mi viac 😅 recepty si zvyknem vymyslat sama , popripade google ti najde vsetko 😉 ja osobne cerpam z varechy ked mi uz dochadzaju napady ...

veronkarisko
30. júl 2013

@natalka_10. Tak poďme spolu od zajtra. Aj plánuješ cvičiť?

veronkarisko
30. júl 2013

@natalka_10 a tá lenka kornikova to máš. Nejakú knihu či čo?

modrofuzik11
30. júl 2013

moj manzel takto velmi pekne schudol, preto viem, ze to funguje. drzim palce.

natalka_10
30. júl 2013

@veronkarisko jasne musim trosicku rozhybat kosti ;) chcem aby to slo rychlejsie dolu ... mam od nej jednu knizku DIETA PRO MEGAJEDLIKY ... zhanala som viac ale su tazko dostupne ...je tu aj par receptov na kolaciky 😀 ale tak zatial ich vynecham 😝 kolko mas v plane schudnut ?