Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

natalka_10
30. júl 2013

@modrofuzik11 aj jedna moja znama schudla pekne dokonca bez cvicenia ...
Dakujem , dufam ze sa budem drzat lebo ja sladkosti mozem ... 😀

kamilkak
7. aug 2013

@natalka_10 - hej ? a ako ?

natalka_10
7. aug 2013

@kamilkak myslis ze ako schudla ? Pomocou delenej a to sem tam aj zhresila napr.ona kavu bez smotany nevypije a tak si davala smotanu aj v rastlinne dni a pekne to islo ;)

susanita87
8. aug 2013

baby, ja mam este 6 dni mliecnej diety pred sebou a potom sa pridavam k vam, chcela by som dat este aspon tych 10 kil dole.

adamko05
22. aug 2013

ahojte... kto sa pridá a bude deliť? 😉

fleury
26. aug 2013

@adamko05 ja 🙂

alenitka
28. aug 2013

@adamko05
@fleury uz ste zacali baby ?

ficksacha
29. aug 2013

Cavte baby, pridavam sa k vam... teda vytvorila som si taky styl stravovania, kt. je kombinaciou viacerych "diet". Podla Jillien jedavam 4 x 4 (teda 4 jedla po 4 hodinach... u mna po 3,5 hodine, inak by mi to nevyslo). Podla Norbiho dodrziavam, ze po 12 hodine jedavam U1 (cize bielkoviny, zeleninu a povolene ovocie) a podla Korinkovej sa snazim v jedlach nekombinovat kyticky so zvieratkami. Popritom sportujem, tak snad sa to umudri a podari sa mi trochu skresat tie moje speky. Potrebovala by som dat dolu tak 4-5 kg a naucit sa spravne a hlavne pravidelne stravovat. A kedze som velky milovnik plneho (az preplneneho) taniera, tak by som postupne chcela zmensovat porcie az na "ludsky" format 🙂.

ficksacha
30. aug 2013

Baby, otazocka...avokado. Kombinujete ho len s ovocim? Hodi sa mi skor k zelenine, ale je to ovocie.

zahrika
22. sep 2013

baby pridavam sa k vam.. zacinam zajtra.. neni to mozne ako som pribrala tento rok.. neskutocne zerem, hlavne sladke... musim to stopnut, nic neoblecem! delenu som drzlaa kedysi davno, dala som dole 25kg. je to jedina dieta kde som nehladovala..... obavam sa iba ako to zvladnem bez sladkeho. drzme si palec 😎

hora_lka
24. sep 2013

@zahrika a ako zacnes? mas na to nejaky trik? ja zacinam a nedokazem vydrzat, neviem sa nejako donutit .. tiez som schudla delenou stravou pred 8 rokmi 30 kg, ale vela som aj cvicila popri strave a zrazu mi to nejde, nejde sa mi nastartovat .. drzim paste 🙂

hora_lka
24. sep 2013

@adamko05

@fleury

@alenitka pridavam sa aj ja, snad mi pomoze kolektivna motivacia .. drzim palce 🙂

zahrika
24. sep 2013

@hora_lka mam tento isty problem.. pred 10 rokmi to slo lahsie :D

hora_lka
24. sep 2013

@zahrika ved to 🙂 rozmyslam, ze by som isla cvicit, ale ved tam asi infarkt dostanem .. zacnem chodit pesi z a do roboty a potom sa uvidi

pillinka
25. sep 2013

nema niekto zaujem o maliny slim komplex na chudnutie za 20e?

pukica
30. sep 2013

@ywula @fleury haloooo baby a spol 🙂 hlasim s apo dlheeeej dobe,manzel mi nie a nie dovolit delit,no dnes som sa nastvala a ci s amu to paci ci nie od dnes som sa dala opat na to,nemienim minat peniaze na nove oblecko,vacsie,kedze som chcela skor ci neskor delit a zhodit,radsej miniem peniaze na oblecko mensie 😝 taaaakze ficim a dufam ze doficim do uspesneho a skveleho konca,vyzeram tragicky,ako opat pred porodom 😒

fleury
30. sep 2013

@pukica sevaaaas, to je slovo do bitky! 😀 pridavam sa! delime! 😉

trogir
1. okt 2013

Ahojte. Nedavno som sem prispievala, stale som na delenej strave, az som ostala na vahe 44 kg, co je dost extrem. Na mna dost delenie ucinkuje. Davam si bielkovinove dni tak dva, maximalne tri dni v tyzdni. Sacharidove dni mi viac vyhovuju, su pre organizmus a detoxikaciu urcite zdravsie. A jem aj 8x za den, ale nie kvantum naraz, radsej menej a častoooo........a drzim podla Korinkovej, Hay je komplikovany, nesympaticky system a podla mna Korinkova je pre telo jednoduchsia.

fleury
1. okt 2013

@trogir fiha, kolko si dala dole?

ywula
1. okt 2013

@pukica
@fleury ahooooooj...no keby ma neupozornil e-mail, tak o Vás neviem...🙂...vôbec som tu už nechodila, žeby sme sa zase naštartovali...keď sa pozerám na váhu, už je zase až neskoro...🙂...fleury už nedojčíš???

fleury
2. okt 2013

@ywula dojcim, dojcim, ale aj priberam 😠 takze babule, delime? kedy zaciname? 🙂

fleury
2. okt 2013

@pukica tak ako pokracujes?

ixi
2. okt 2013

cavte koceny mozem sa k vam pridat??? zajtra zacinam...

ixi
2. okt 2013

@trogir prosim ta ako funguje Korinkova??? 😝

ixi
2. okt 2013

super ze je tu taka tema ze sa budem mat skym poradit...
😀

pukica
4. okt 2013

@ywula
@fleury ja tiez kojim,hadam malej dam dostatok vsetkeho aj ked delim... nooo ja pokracujem pekne poslusne,zhresila som max 2dl cerveneho vinka 😝 ale inak poslusne deliiiiiiiiiim,vazne chcem dat dole kilecka bo sa sama sebe nepacim,makam aj s brusakmi a ked sa odhodlam budem doma aj cvicit 🙂

pukica
4. okt 2013

@trogir 44kil?? panenko maria,sak to uz jak kostra musis vyzerat 🙂
@ixi jasne ze sa mozes pridat... korinkovu si dakde na nete vyhladaj ake ma ona pravidla co sa delenky tyka aked ti nieco nie je jasne pytaj sa,niekto ti iste pomoze,poradi 😉 teda dufam baby ze to tu nebude mrtve a budeme komunikovaaaat,ci uz recepty,napady,alebo rady ked nebudeme vediet napr ci je cvikla ok ako priloha v oba dni 🙂 a ako je to s vajickom?jaksik som opat zabudla,cele sa moze v zivocisnom dni a v rastlinnom len zltko?

fleury
4. okt 2013

@ywula ty este kojis?

fleury
4. okt 2013

@pukica jaj, sa tesim, ze sme sa tu zase zisli naraz 🙂 ja delim od vcera 😀 zltok je neutral, cvikla zelenina. Inak na fb prave dnes hodila jedna baba delenie skupin, skopcim to.

SKUPINA KYTIČKOVÁ:
brambory, rýže, bezvaječné těstoviny, knedlíky (bez vajec nebo musí být ze sušených vajec a bez mléka a syrovátky, používám hlavně z prášku, mouka - všechny druhy, pečivo celozrnné, kukuřice (je to kytička a ne zelenina), popcorn (slaný), vločky - všechny druhy neslazené cukrem, musli - všechny druhy neslazené cukrem, všechny druhy obilovin, všechny druhy semínek, sója a sójové výrobky, sójové maso a všechny výrobky z něho, sójové mléko, sójová majonéza, sójové sýry, jogurty a paštiky (pokud neobsahují vejce), čočka, hrách, fazole a ostatní luštěniny, kroupy, krupice, rostlinné máslo (ale minimálně), bohužel nehrozí rostlinné máslo na chleba ani na brambory, bez „závady“ je pouze olivový olej nebo tenká vrstva rostlinného oleje, ale musíme kontrolovat složení), rostlinné tuky (na pečení třeba Hera, ale v přísné fázi opravdu minimálně), droždí, glukóza, hroznový cukr, květový i lesní med, slad, vajahit,

SKUPINA ZVÍŘÁTKOVÁ:
všechny druhy masa, uzeniny (pozor, většina má velké množství škrobu, hlavně točené salámy), salámy, paštiky živočišného původu, drůbež, ryby, všechny druhy konzervovaných ryb, sýry - nejlépe do 30 (45) % tuku, bílý jogurt, tvaroh a všechny neslazené výrobky z něho, mléko živočišné (sušené i čerstvé, šlehačka bez cukru, smetana, majonéza, tatarská omáčka (přečíst složení), vejce, oleje všeho druhu ( nesmí být sójové – to je kytička), máslo rostlinné i živočišné, sádlo

OVOCE:
čerstvé i sušené, nesmí být s přídavkem cukru, kompoty bez cukru nebo slazené uměle, slazené džemy (se sladidlem nebo fruktózou)

ZELENINA:
zelenina čerstvá, mražená i nakládaná ( bez kukuřice, v nakládané zelenině ani v kečupu cukr nevadí, četla jsem někde, že když je tam ocet, tak se ty účinky ruší), všechny druhy tomatovo-zeleninových směsí,zelené fazolové lusky.

NEUTRÁL:
většina duchucovadel, houby,koření všeho druhu, kečup, hořčice, kakao, carob, lesní med, všechny druhy čajů včetně ovocných, káva, neslazené či uměle slazené limonády a minerálky, fruktóza - ovocný cukr, všechny oříšky-kromě buráků
všechny druhy umělých sladidel,sojová omáčka,olivy,kokos a všechno z kokosu,Psyllium

ZÁSADNĚ NE!!!
cukr rafinovaný a přírodní, burské oříšky, pečivo z bílé mouky, alkohol (s výjimkou vinného střiku)

U DĚLENÉ STRAVY NEJDE V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ O POČÍTÁNÍ KALORIÍ !!!!MNOŽSTVÍ STRAVY SE ČASEM UPRAVÍ SAMO!!!

to posledne nepocitanie kalorii je uzasne! 😀

fleury
4. okt 2013

inak dnes som mala po dlhej dobe alfabio pomazanku-skvarkovu (novinka), odporucam! oblizujem sa za usami 😀