Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

ixi
5. okt 2013

@fleury super delenie:o)))

ixi
5. okt 2013

kocky pijete kafe???

ixi
5. okt 2013

dajte dajaky super receptik 😎

ywula
6. okt 2013

no defčatá so mnou to je nejaké komplikované v poslednej dobe, sama neviem čomu pripísať vinu...som nejaká depresívna a práve teraz zisťujem, že ak som niekedy povedala že som depresívna tak to som ešte asi nebola....neviem no či je to jeseňou, stravou alebo rodinou....prestávame dojčiť...nejako nám to nefunguje...cez deň ma veľmi tá moja Anulka nepotebuje a potom v noci dobeháva...stále chce prsník...reálne som sa stala jej cumlíkom...tak som povedala dosť...vstávať v noci 10 krát....a z toho asi plynie tá moja únava a nervozita...kašlem na delenie, nalepili sa mi späť 3 kilá....uffff....
...tak ste sa tu objavili ako z nebies...🙂))...dúfam, že sa navzájom podporíme, ako predtým a dosiahneme nejaké výsledky...tákže...hlásim ŠTART...89 kíl, sada pneumatík a poriadne zlá nálada......CIEĽ zatiaľ 80 kíl.....lepšia postava....hlavne dúfam, že mi to prinesie pozitívnejšie myslenie...som frustrovaná matka..
@pukica...ja som po pôrode pekne delila, malá nemala problém...pekne priberala...otázkou je, či sa do mlieka nedostávajú toxíny, ktoré počas chudnutia z tela odchádzajú...k tomu som sa nedopátrala doteraz....

@ixi @pukica @fleury @trogir.......tak čo ste dnes papali????

ywula
6. okt 2013
ixi
6. okt 2013

@ywula ahoj no...rano som stihla akurat tak jabko.... na a na obed som robila pecene kurca a dam si k tomu dajaku cerstvu zeleninku a veceru som zatial este neriesila nakolko ma nic nenapada a ty si co moja papkala?
inak s tym dojcenim mas to tazke ja som kojila len 3 mesiace respektive len odsavala lebo mala bola nedonosena a tam ju naucili na flasu a uz sa nechcela prisat a ani nevladala...takze pijeme na flasu a aj mamka ma viac casu 😉

ixi
6. okt 2013

kocky papate dakto aj vlakninu???

ixi
6. okt 2013

este mam otazku aky by mal byt odstup medzi jedlami??

fleury
6. okt 2013

@ywula
@ixi ja som vcera mala tarhonove rizoto, na veceru pecivo s alfabio pomazankou a dnes ma cakaju ryby na masle so zeleninovym salatom s fetou 🙂

fleury
6. okt 2013

@ixi aku vlakninu mas na mysli?
co sa tyka odstupu medzi jedlami, zalezi, co konkretne jes plus teda kazdy clovek ma ine travenie a spalovanie. Ja mam odstup medzi hlavnymi jedlami min.4 hodiny. Doobeda jedavam vela ovocia, maso na veceru, kedze sa travi najdlhsie.

ixi
6. okt 2013

co je alfabio pomazanka??? myslela som psylium??? 😵

fleury
6. okt 2013

@ixi sojova pomazanka, predavaju ju bezne aj v tescu, kauflande, bille..psylium je u korinkovej neutral, mozes 🙂

pukica
6. okt 2013

@ywula uf to je sila vstavat k malej 10x za noc,ja mam dost aj ked tri razy vstanem... dufam ze buede sicko ok ked to zabalis,hlavne ty,tvoja psychika a dobra nalada,sak co je najpotrebnejsie pre dieta?matka v pohode 🙂 tak sup ukludnit sa,nastarovat a ideme delit a zhadzovat kilaaaaaaaaaaaaa 😉

ja som ranajkovala chleba s pomazankou a zelenina,obed hrstkova polievka a sojovy dezert no ted uz vyprazam karfiol,ten bude na veceru abo zajtra na obed so zemiakmi,jasne ze karfiol som obalila len v zltku,kere som rozriedila vodou,bo bolo moc huste,preto som sa @fleury pytala kam patri zltok 😝
@ixi kavu pijem bezne,vlakninu som zacala zavadzat v rastlinny den v podobe psylia,ale ak sa moze aj v zivocisny tak ho naordinujem aj v tie dni,a odstup medzi jedlami nejak neriesim,ked mam v jeden den jedenu skupinu tak jem ked som hladna 🙂 co som bohu zial ted nejak casto 😀 mam pocit ze ked kojim tak som hladnejsia castejsie,ale iba odkedy delim...

ixi
6. okt 2013

dik kocky 😀

ixi
6. okt 2013

@fleury a je to dobre? ja moc nerada experimentujem 😝

ixi
6. okt 2013

@pukica ako casto mas rastliny den?

fleury
6. okt 2013

@pukica tiez mas chut furt na sladke pri kojeni? ja to riesim najcastejsie jablkom 😀

@ixi ale hej, da sa zvyknut 😀

fleury
7. okt 2013

pekne delene ranko vam prajem 😀

ixi
7. okt 2013

@fleury aj tebe moja 😉

ywula
7. okt 2013

ahojte...tak bola som celkom poslušná,...až doteraz...🙂...narafala som sa hruškami v živočíšny deň...🙂...som zvedavá čo bude dovečera...čo budete variť zajtra???

fleury
7. okt 2013

@ywula palacinky 😎

ixi
7. okt 2013

@ywula ja chcem robi rybky 😎

fleury
8. okt 2013

tak ja dnes nakoniec cestovinovy salat s tofu

delime, ci sa flakame? 😀

ixi
9. okt 2013

@fleury jasne ze delime 😵 musime 😵

ixi
9. okt 2013

co dnes papate?

pukica
9. okt 2013

@fleury ja som nastastie nejak v pohode so sladkostami,aj ked odkedy deliiim tak bych jedla,ale len tie povolene 🙂 inem na vazne netankuju 😝 ale na trt je to ze u nas nikde neviem zohnat cokoladu keru mozem,teda asi v DM maju,tam som nekukala ale napr milku ano za toho nikde neviem najst ☹ normal uz som rozmyslala ze niektoru z vas poprosim aby ste mi kupili a dam si to poslat aaaaaaaaaaa 🙂

ja som vcera aj dnes na zivocichoch,na ranajky sunka,pomazanka a zeleninka,obed kura na mede s kapustou a vecera uvidiiim,mozno omeleta mnam 🙂 a musim si nastudovat nejake recepty nech si mozem navarit,bo nejak mi napady dochadzaju...

pukica
9. okt 2013

@ixi tebe som zabudla odpiiiisat,rastlinny den mam v podstate podla toho co je v chladnicke,ake zasoby mame 😀 ale zhruba tak dva dni maso dva dni rastliny,ked som delila prvy raz,mala som aj cisto ovocne dni,raz za tyzden,no toho sa ted troska bojim kedze kojim,neviem ci by som vydrzala 😀 bo po nakojeni malej som hladna ako vlk

ixi
9. okt 2013

@pukica tak to ti verim...ja sa pytam lebo nemam az take skusenosti s delenim 😀

pukica
9. okt 2013

@ixi jasne jasne pytaj sa,neviem ci je nejaka zasada kolko dni mas jest ktoru skupinu,myslim ze nie,teda ja sa drzim jedine toho nemiesania rastin a masa a zhodila som aj tak,takze to bude asi ok 🙂

ixi
9. okt 2013

takze ak jes maso tak cely den hej?