Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

rosa197
3. jan 2012

Čaute baby 🙂 Ja mám dnes tiež na obed zemiačiky 🙂 🙂 rastlinný deň..á dnes mám napláne aj čo to cvičiť 😀 na stepperi 30minút, to budem pri "Skrytej vášni" 😀 😀 áá ešte predtým ZUMBU 😝
čo myslíte? treba cvičiť každý deň, alebo len 3-4x do týždňa, alebo ako?? 🙂
ááá pri delenej strave, môže sa papať chlieb, alebo rožky?? čierne pečivo?? hm? 🙂

ninimini
3. jan 2012

ja nekojím už skoro 2 týždne no nepatrím k mamičkám ktoré takto chudnú ja som aj pri malej aj pri Samkovi pribrala kojením malá 10 a malý 7 😠 tak asi tak 🙂
a ja pri živočíšnom olivový a pri rastlinnom rastlinný lebo každý olej obsahuje iné látky tak to striedam 🙂

ninimini
3. jan 2012

@rosa197 celozrnný chlieb vlastne všetky okrem bieleho musia mat nutričnú hodnotu tie prospievajú 🙂

rosa197
3. jan 2012

@ninimini och Ďakujem 😝 Takže sa nemôže papať biele pečivo, vyprážané, a sladkosti? 😀

áách to bude pre mňa hrozné ... 😀 😀 bez sladkostíí....ako ich nahrádzate??? ovocím?

claudica
3. jan 2012

@rosa197 ovocie, hrozienka, orechy...
Ja cvičím doma pilates s fitloptou, nie je to síce aeróbne cvičenie, ale mne vyhovuje. Precvičím všetky svaly, zo začiatku som mala svalovku ešte aj na krku! A je to fajn na chrbticu, keďže mám sedavé zamestnanie... 😉

rosa197
3. jan 2012

@minuskad Júúúj tá stránka je super 😀 Tam si môžem vypočítať, koľko musím zumbovať, aby to bolo účinné..😀 Super, Ďakujem za super stránku 🙂

rosa197
3. jan 2012

@claudica Hrozienka ani orechy nelúbim ..😀 😀 tak asi len to ovocie ... á ovocie, všetko? jablká, pomaranče...Som počula že banány by sa nemali, obsahujú veľa cukru..

minuskad
3. jan 2012

@rosa197 je super hej :D aaa no banan mozes ale len do obeda potom uz nie. ja ovocie papam ale ono tinenahradi sladke, aj ked zjesovocie tak mas pocit, ze vyzeries celu skrinku so sladkostami :D ja si kupujem susene brusnice, je to MNAM ã staci malo a staci 🙂 maju ich v Lidli 🙂 a okrem toho sem tam tmava cokolada 🙂

a cvicit by sa malo kazdy druhy den, ale zas ked sa ti chce mozes kazdy den ale nie tak, ze sa totalne cvicis ale kazdy druhy den si daj oddychovy. ze napriklad len tak decentne na chvilku si zazumbujes 🙂

claudica
3. jan 2012

@rosa197 obsahujú cukor, ja jedávam ovocie iba doobeda. Telo potrebuje cukor, ale zas nie prehnane... stále lepšie si dať doobeda banán ako mať chuť na sladké a večer si šľahnúť čokoládu... 😀 Ja sa zas až tak neobmedzujem, aby som si nedala banán...preto ho jedávam iba doobeda. Ovocie len doobeda, poobede už len zeleninu - či s mäsom, či s rastlinnými... bezvaječné cestoviny, ryža, zemiaky...podľa toho aký mám deň. Ovocie mávam ale iba cez rastlinný deň. Ja som to takto zvykla... 😉

zabka88
3. jan 2012

@claudica
@minuskad
@rosa197 baby, pri delenej ovocie papať len v "rastlinné dni" a nikdy nie naraz ovocie a zeleninu, ale keď už chcete "zhrešiť"tak určite radšej ovocím ako šľahačkovou tortou 😉

zabka88
3. jan 2012

@claudica nemáš nejaké dobré cviky na fit loptu? ja ju mám domka a okrem brušákov nemiem moc čo s nou 😕

claudica
3. jan 2012

@zabka88 Jasné, písala som, že ovocie mám iba v rastlinný deň, napr. dnes som mala mandarinku, na obed zemiaky...
Ja cvičím podľa jedného dvd-čka, čo som mala raz dávno pribalené k časopisu Zdravie a je to super, aspoň pre mňa. 😉

zabka88
3. jan 2012

@claudica sorry ja som došla len po toto: "Ovocie len doobeda, poobede už len zeleninu - či s mäsom, či s rastlinnými... bezvaječné cestoviny, ryža, zemiaky...podľa toho aký mám deň" moja chyba- treba čítať do konca 😔

a cvičila si aj keď si bola tehu?

claudica
3. jan 2012

@zabka88 😀 Keď som bola ja tehu, netušila som čo je pilates...ale necvičila som. Vtedy som bola štíhlučká. Keď som išla rodiť, som mala 59 a 49 keď som ostala tehotná... necvičila som.

rosa197
3. jan 2012

óóóóoch baby, žé 22kg za 10týždňov ... 🙂 úúžasné ... http://diva.aktuality.sk/clanok/32328/video-gab...

minuskad
3. jan 2012

@rosa197 no je to uzasne ale riadne nezdrave. zdrave je schudnut 1 kg tyzdenne. ked viac, hrozi strasny jojo efekt 😒

zabka88
3. jan 2012

@rosa197 čím pomalšie schudneš tým to má väčšiu trvácnosť 😉

rosa197
3. jan 2012

Baby...Dnes som sa merala, aj vážila ... No hroznéé...

pás-tam kde som najtenšia hihi 😀 =80cm 😢
Brucho-95cm
Boky alebo zadok-98cm
stehno-55cm .............. hrôza, ja viem... + výška-164cm ; váha-68cm.

+ pridávam aj fotky mojej TLSTEJ postavy...
Baby, ten druhý obrázok...Myslíte, že sa z môjho obrovského brušiska dá chudnúť tolko, aby bolo také ploché ako tie 2obrázky??? áá ako ste si všimli, mám problémy aj so striami a ceulitídou

😖 😢

rosa197
3. jan 2012

@zabka88
@minuskad Ja viem že to je nezdravé..Ale tiež som počula, že čím je žena "tlstejšia". prepáčte sa ten výraz...Tak tým viac schudne..za napríklad 10týždnov ako baba, ktorá má nadváhu len pár kg..

minuskad
3. jan 2012

@rosa197 ale da sa, jasne, ze sada 🙂 no skusim odfotit aj ja nieco, ja mam hrozneboky a z tych idedole najtazsie,z bruska iderelativne lahko ;)

rosa197
3. jan 2012

@minuskad A myslíš si, že za 6mesiacov s delenou stravou, alebo s krotením sa..😀 +ZUMBA a Stepper...sa to podarí????

minuskad
3. jan 2012

@rosa197 aaaaj a menej 🙂 ja by som povedala, ze aj za take 4 🙂

zabka88
3. jan 2012

@rosa197 prečo by si nemohla? jasné že to zíde, len treba mať pevnú vôľu, zdravo sa stravovať a cvičiť 😉 možno to nebude za týždeň, možno ani za mesiac, ale zíde to, ja ti verím 😵

rosa197
3. jan 2012

@minuskad wáááá stráášne si ma potešila 🙂 Tak sa začínam tešiť na leto 😝 Kiežby sa mi to podarilo...Ale pevne verím, že s vami sa mi to podarí...Je dobré, ak má človek oporu ...

Ináč, doma som našla krém, ktorý pomáha spalopvať tuky, + je proti ceulitíde..samozrejme, treba pri ňom cvičiť, vtedy má úžastný účinok...Ale ak si ho dám, a dam si na to fóliu, aj vtedy účinkuje ... Strááááášne štíípe...Mojej mamine sa pri ňom podarilo schudnúť pár kg, a to jedla normálne a ani necvičila...TAk, oddnes ho začnem používať ..😝

zabka88
3. jan 2012

@rosa197 tiež závisí ako dlho už telo tie kilká má, čím dlhšie tým ťahšie idú dole.. sa z nimi asi telo ťahšie lúči 😔

rosa197
3. jan 2012

@zabka88 Jéééj ďakujem ti za podporu 😉 Všetkým sa nám to podarí...My to spolu zvládneme ..

rosa197
3. jan 2012

@zabka88 Tak, ja som nikdy nebola chudá...no posledných 4-5rokov..to začalo bťy niečo také, ako na foto..Takže, asi 4-5r som takáto, tlstá...☹

zabka88
3. jan 2012

@rosa197 nie si tlstá, možno je ťa trošku viac ale to nie je dôvod aby si sa nemala rada a nazývala sa tlstou.. ver mi že obezita taká tá chorobná vyzerá úplne inak, tak hlavu hore a ver si, do leta spravíme ploché brušká baby, ideme na to!!! 😀

inak nemusíš sa teraz pretrhnúť cvičením - hlavne to neprežeň, uženieš si tak svalovku a znechutí ťa to,pravidelný pohyb je dôležitejší, ja keď som potrebovala súrne schudnúť napr. pred plesom, tak som každý večer pri správach robila zostavy - desať drepov, desať brušákov, desať klikov (poloklikov) a stupňovala som podľa toho koľko som vládala , do dvoch týždňov som mala aspoň tri cm z pása a bokov dole 🙂 väčšinou išlo o tie kľúčové cm ktoré bránia zatiahnuť zips 😉

rosa197
3. jan 2012

@zabka88 Po pravde, neverím si .. 😖 Ty s tvojho už plochého bruška vieš spraviť ešte plochšie..🙂 Ale u mňa, to nebudú 4mes, ako si vravela...😀

zabka88
3. jan 2012

@rosa197 hehe, ja som mala ploché brucho možno pred svadbou a teraz robíme všetko aby ploché nebolo 😉 teda aby si chápala snažíme sa s mužikom o bábo 😉 teda nie vždy ide o ploché brucho a štíhly pás - ide o tvoj pocit zo seba, aby si si verila a vedela že dokážeš všetko to čo chceš - a keď ozaj chceš schudnúť a máš ozaj dobrú motiváciu tak to dokážeš! ja som nepísala že to budú 4 mesiace, ja to neviem odhadnúť, to zaleži len od teba, ako velmi chceš a čo preto urobíš 🙂 je to len v tvojich rukách..

priznám sa že ja neverím na krémiky alebo tabletky či koktaily, verím na pohyb, dodržiavanie pitného režimu a úpravu stravovania 🙂 ale za pokus nič nedáš, hlavne ak to nezaberie sa tým nedaj znechutiť ani odradiť!