• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

29. marca 2017 
@pukica myslis tu dia milku? tu neviem najst v obchode ani ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: v DMku maju nejaku ich znacku? ja tam kupujem celozrnne spagety, je tam najlepsia cena :grinning:
9. okt 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi ja nejem len maso alebo len rastliny, to mi pride krute a zbytocne, lebo schudnes aj ked to nedodrziavas :grinning:
9. okt 2013 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi planujete druhe babo?
9. okt 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi tak tak cely den,kedze zivocisna skupina sa travi najdlhsie... ale napr @fleury zvykne mat rastlinky a na veceru zivocicha :slight_smile:
9. okt 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury hej hej presne tu cokinu mysliiim :frowning2: takze ani u vas ninto?to je na trt,akoze nasla som v kauflande 100g sokoladu za 1,19€ ale to mam dalekoooo ked to na mna pride a doma nemam nist :grinning: keksikov mam dost no tie mozem len v rastlinkach ze ano,no a cokoladu len v zivocichoch,dobre viem,ze?jaj nasla som aj v jednote nejaku no ta ma 50€ stoji 0,99€ a je tam nejaky sojovy lecitin ci co tak to asi nemozeme... aaaaa dala by som si bublaninuuuuu
9. okt 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury no to ano ale momentalne sa neda lebo som po sekcii a ja musim ist na IVF takze si este pockam :sunglasses:
9. okt 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
este ze mna neprepada chut na sladke :grinning:
9. okt 2013 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica no lebo ked som pretym drzala neviem aku tak sa tam mohlo kombinovat len si musela mat aspon 3 hod.pavzu
9. okt 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fazula je co??
9. okt 2013 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi no hej aj tu musis dodrzat odstup casovy,rastlinky travia tusim 4hodky a zivocichy 8,ovocie zelenina 2hodky,cize ak si das rastlinky na obed po 4 hodkach mozes na veceru masko :slight_smile: ja to sice nekombinujem ale isto to niekedy aj ja pokombinujem :slight_smile: fazula patri medzi strukoviny cize rastlinky,ak sa mylim opravte maaaa
9. okt 2013 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi jaj, lebo mas to v pase, ze sa snazite tak som myslela, ze je to aktualne :slight_smile:

@pukica kukam, ze co za cokolada za 50e :grinning: minule hadzala jedna baba na fb recept na nejaku lakocinku cokoladovo tvarohovu
9. okt 2013 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury aha to mi tam same nabehlo :wink: vcera som zhresila vecer tak dneska prisne dodrziavam :dizzy_face:
10. okt 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dajte tu dajake fajne recepty :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja idem robit hovadzie na zelenine :wink:
10. okt 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo kde ste?????
11. okt 2013 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi tuu, ja delim furt :slight_smile:
11. okt 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury sak ja tiez len raz som zhresila :confused:
11. okt 2013 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
takze dnes palacinky a zajtra dame maso
12. okt 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujal ma kolac, ktory hadzala jedna baba na fb, kopirujem v povodnom zneni:

"kokosové řezy s tvarohem a čokoládou"
RECEPT: 5 ŽLOUTKŮ 1CELÉ VAJÍČKO 10DEKA OVOCNÉHO CUKRU VYŠLEHAT DO PĚNY A PŘIDAT 6LŽIC KOKOSU STROUHANÉHO A 5 LŽIC KAKAA LEHCE VMÍCHAT SNÍH Z 5 BÍLKŮHMOTU DÁT NA PEČÍCÍ PAPÍR PO UPEČENÍ ASI 8-10MIN NECHAT TROCHU VYCHLADNOUT A ROZKROJIT PLÁT NA PŮL SUNDAT S PAPÍRU PO ÚPLNÉM VYCHLADNUTÍ NAMAZAT KRÉMEM KRÉM:1TVAROH + 1ŠLEHAČKA +MED + JAVOROVÝ SIRUP ČOKOLÁDA:2ŠTÁFLÍKY NECHAT ROZPUSTIT VE ŠLEHAČCE
12. okt 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde steee??
@pukica ze si ty nedelila?!!! :grinning:
14. okt 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi , ahoj, dlho som tu nebola, nestiham. Korinkova funguje, skutocne, mam to odskusane na sebe, rodine, kamaratkach. Uz musi byt nejaky zavazny zdravotny problem....ja neviem, stitna zlaza a pod, aby kila nesli dole, ale funguje!!!!! A jedla som aj sedem, osem krat za den, ziadne hladovanie, ale tiez som sa neprepchavala tak, aby mi bolo tazko.
14. okt 2013 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica , nie som ako kostra....ja meriam 156 cm a mam uzke boky, takze som malicka :wink:
14. okt 2013 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury aaaale tu soooom,nestiham,mala mi doma nechce spat tak vela beham po vonku,neviem co budem robit ked bude liat :frowning2: ale inak deliiim poctivo,az na piatok,teda aj vtedy som delila ale neodolala som burcaku za jeden ddva tri... pohare :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: akoze v patek som sa vazila ze ci si ten burcacik mozem dat a ze 2,5kg dole :slight_smile: ale nejak to na sebe necitim este,tak sa nemeriam a radsej nevazim,inak poctivo deliiim,dnes mam rsatlinky a som straaaasne nafuknuta,ale neva,prejde toooo
@trogir mne sa na delenke paci ze aj ked sa napcham nemam tazky zaludok,som tak nejak lahko najedena a pritom nie hladna :slight_smile: jaaaaj ta to ty taka malinka? :slight_smile: tak tam je ta vaha na mieste :slight_smile:
14. okt 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica tak to mate ako u nas, tiez nechcela doma vobec spat, chvalabohu po 3 mesiacoch ju to preslo :grinning: fiiha, tak to pekne ides dole. Kolko kil mas na sebe navyse oproti stavu pred tehu?
14. okt 2013 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury dufam ze aj u nas to tretim mesiacom skonciii bo ma picne ked budem musiet v zime tri hodky brazdit ulice :unamused: pred tehu som mala 69 ted mam 70,4 taaaakze nejake to kilecko a pol navyse este mam :slight_smile: ja len dufam ze zide viac ako to jedno kilecko :slight_smile: ten zakusok co si dala receptus si neskusala?
iank ja mu uplne nerozumiem :grinning: musim si to este par krat precitat ci som ja blba ci ono je to blbo napisane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica ee, nerobila som, prikladam aj foto odtial ukradnute :grinning:
tak ty si uz zhodila skoro vsetko, co chces? neboj, skonci to aj u vas, len nas tie nase deti natahuju, aby sme doma tolko nesedeli :grinning:
15. okt 2013 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fleury nooo oskusam,dufam ze nebude tak hnusny ako to tiramisu co som kedysi skusala bo to bolo bleeee

co ste dnes papaliiii baby?

ja som mala na ranajky rastlinky,teda chlebik s marhulovym lekvarom,domaci sladeny s fruktozou :slight_smile: k tomu caro,obed po tazkych 4 hodinach,kym vytravili ranajky slepacia polievka a leco a vecera zeleninka pokvapkana olejom,posolena,trocha oregana a nakrajany hermelin,mnam,dufam ze so mto dobre pokombinovala rastlinky a masko v jeden den,hm @fleury?
16. okt 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica jj, super! :slight_smile: ja som mala zase palacinky, aj na obed mi dnes zostali , pri malej moc casu varit nemam :grinning: ty co varis?
17. okt 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aký recept máte na palacinky, aby sme ich mohli jesť aj my? lebo ja do palaciniek dávam vajce, mlieko, múku a múku so živočíšnymi nemôžem :frowning2:
17. okt 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky ja mam dnes na obed tuniakovy salat
17. okt 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury z toho si nic nerob ja tiez nemam casu mala spi len vonku takze sa blukam ulicami :grinning:
17. okt 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok