Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

fleury
9. okt 2013

@pukica myslis tu dia milku? tu neviem najst v obchode ani ja 😝 v DMku maju nejaku ich znacku? ja tam kupujem celozrnne spagety, je tam najlepsia cena 😀

fleury
9. okt 2013

@ixi ja nejem len maso alebo len rastliny, to mi pride krute a zbytocne, lebo schudnes aj ked to nedodrziavas 😀

fleury
9. okt 2013

@ixi planujete druhe babo?

pukica
9. okt 2013

@ixi tak tak cely den,kedze zivocisna skupina sa travi najdlhsie... ale napr @fleury zvykne mat rastlinky a na veceru zivocicha 🙂

pukica
9. okt 2013

@fleury hej hej presne tu cokinu mysliiim ☹ takze ani u vas ninto?to je na trt,akoze nasla som v kauflande 100g sokoladu za 1,19€ ale to mam dalekoooo ked to na mna pride a doma nemam nist 😀 keksikov mam dost no tie mozem len v rastlinkach ze ano,no a cokoladu len v zivocichoch,dobre viem,ze?jaj nasla som aj v jednote nejaku no ta ma 50€ stoji 0,99€ a je tam nejaky sojovy lecitin ci co tak to asi nemozeme... aaaaa dala by som si bublaninuuuuu

ixi
9. okt 2013

@fleury no to ano ale momentalne sa neda lebo som po sekcii a ja musim ist na IVF takze si este pockam 😎

ixi
9. okt 2013

este ze mna neprepada chut na sladke 😀

ixi
9. okt 2013

@pukica no lebo ked som pretym drzala neviem aku tak sa tam mohlo kombinovat len si musela mat aspon 3 hod.pavzu

ixi
9. okt 2013

a fazula je co??

pukica
9. okt 2013

@ixi no hej aj tu musis dodrzat odstup casovy,rastlinky travia tusim 4hodky a zivocichy 8,ovocie zelenina 2hodky,cize ak si das rastlinky na obed po 4 hodkach mozes na veceru masko 🙂 ja to sice nekombinujem ale isto to niekedy aj ja pokombinujem 🙂 fazula patri medzi strukoviny cize rastlinky,ak sa mylim opravte maaaa

fleury
9. okt 2013

@ixi jaj, lebo mas to v pase, ze sa snazite tak som myslela, ze je to aktualne 🙂

@pukica kukam, ze co za cokolada za 50e 😀 minule hadzala jedna baba na fb recept na nejaku lakocinku cokoladovo tvarohovu

ixi
10. okt 2013

@fleury aha to mi tam same nabehlo 😉 vcera som zhresila vecer tak dneska prisne dodrziavam 😵

ixi
10. okt 2013

baby dajte tu dajake fajne recepty 😝 ja idem robit hovadzie na zelenine 😉

ixi
11. okt 2013

halooo kde ste?????

fleury
11. okt 2013

@ixi tuu, ja delim furt 🙂

ixi
11. okt 2013

@fleury sak ja tiez len raz som zhresila 😕

fleury
12. okt 2013

takze dnes palacinky a zajtra dame maso

fleury
12. okt 2013

zaujal ma kolac, ktory hadzala jedna baba na fb, kopirujem v povodnom zneni:

"kokosové řezy s tvarohem a čokoládou"
RECEPT: 5 ŽLOUTKŮ 1CELÉ VAJÍČKO 10DEKA OVOCNÉHO CUKRU VYŠLEHAT DO PĚNY A PŘIDAT 6LŽIC KOKOSU STROUHANÉHO A 5 LŽIC KAKAA LEHCE VMÍCHAT SNÍH Z 5 BÍLKŮHMOTU DÁT NA PEČÍCÍ PAPÍR PO UPEČENÍ ASI 8-10MIN NECHAT TROCHU VYCHLADNOUT A ROZKROJIT PLÁT NA PŮL SUNDAT S PAPÍRU PO ÚPLNÉM VYCHLADNUTÍ NAMAZAT KRÉMEM KRÉM:1TVAROH + 1ŠLEHAČKA +MED + JAVOROVÝ SIRUP ČOKOLÁDA:2ŠTÁFLÍKY NECHAT ROZPUSTIT VE ŠLEHAČCE

fleury
14. okt 2013

kde steee??
@pukica ze si ty nedelila?!!! 😀

trogir
14. okt 2013

@ixi , ahoj, dlho som tu nebola, nestiham. Korinkova funguje, skutocne, mam to odskusane na sebe, rodine, kamaratkach. Uz musi byt nejaky zavazny zdravotny problem....ja neviem, stitna zlaza a pod, aby kila nesli dole, ale funguje!!!!! A jedla som aj sedem, osem krat za den, ziadne hladovanie, ale tiez som sa neprepchavala tak, aby mi bolo tazko.

trogir
14. okt 2013

@pukica , nie som ako kostra....ja meriam 156 cm a mam uzke boky, takze som malicka 😉

pukica
14. okt 2013

@fleury aaaale tu soooom,nestiham,mala mi doma nechce spat tak vela beham po vonku,neviem co budem robit ked bude liat ☹ ale inak deliiim poctivo,az na piatok,teda aj vtedy som delila ale neodolala som burcaku za jeden ddva tri... pohare 😝 😀 akoze v patek som sa vazila ze ci si ten burcacik mozem dat a ze 2,5kg dole 🙂 ale nejak to na sebe necitim este,tak sa nemeriam a radsej nevazim,inak poctivo deliiim,dnes mam rsatlinky a som straaaasne nafuknuta,ale neva,prejde toooo
@trogir mne sa na delenke paci ze aj ked sa napcham nemam tazky zaludok,som tak nejak lahko najedena a pritom nie hladna 🙂 jaaaaj ta to ty taka malinka? 🙂 tak tam je ta vaha na mieste 🙂

fleury
14. okt 2013

@pukica tak to mate ako u nas, tiez nechcela doma vobec spat, chvalabohu po 3 mesiacoch ju to preslo 😀 fiiha, tak to pekne ides dole. Kolko kil mas na sebe navyse oproti stavu pred tehu?

pukica
15. okt 2013

@fleury dufam ze aj u nas to tretim mesiacom skonciii bo ma picne ked budem musiet v zime tri hodky brazdit ulice 😒 pred tehu som mala 69 ted mam 70,4 taaaakze nejake to kilecko a pol navyse este mam 🙂 ja len dufam ze zide viac ako to jedno kilecko 🙂 ten zakusok co si dala receptus si neskusala?
iank ja mu uplne nerozumiem 😀 musim si to este par krat precitat ci som ja blba ci ono je to blbo napisane 😝

fleury
15. okt 2013

@pukica ee, nerobila som, prikladam aj foto odtial ukradnute 😀
tak ty si uz zhodila skoro vsetko, co chces? neboj, skonci to aj u vas, len nas tie nase deti natahuju, aby sme doma tolko nesedeli 😀

pukica
16. okt 2013

@fleury nooo oskusam,dufam ze nebude tak hnusny ako to tiramisu co som kedysi skusala bo to bolo bleeee

co ste dnes papaliiii baby?

ja som mala na ranajky rastlinky,teda chlebik s marhulovym lekvarom,domaci sladeny s fruktozou 🙂 k tomu caro,obed po tazkych 4 hodinach,kym vytravili ranajky slepacia polievka a leco a vecera zeleninka pokvapkana olejom,posolena,trocha oregana a nakrajany hermelin,mnam,dufam ze so mto dobre pokombinovala rastlinky a masko v jeden den,hm @fleury?

fleury
17. okt 2013

@pukica jj, super! 🙂 ja som mala zase palacinky, aj na obed mi dnes zostali , pri malej moc casu varit nemam 😀 ty co varis?

cencula
17. okt 2013

baby aký recept máte na palacinky, aby sme ich mohli jesť aj my? lebo ja do palaciniek dávam vajce, mlieko, múku a múku so živočíšnymi nemôžem ☹

ixi
17. okt 2013

cavte kocky ja mam dnes na obed tuniakovy salat

ixi
17. okt 2013

@fleury z toho si nic nerob ja tiez nemam casu mala spi len vonku takze sa blukam ulicami 😀