• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

29. marca 2017 
@cencula sojove mlieko, muka, mozes bez vajec alebo tam daj zltko
17. okt 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi ty si tusim chcela nejaky recept fajny,tak pridavam,tieto placky su mnaaaaam http://www.receptar.sk/index.php?ID=6&SubID=2&recID=25123990 a ako som otvorila po dlhej dobe tento link sledujem ze na lavo je vlastne kolonka delena strava a recepty,to som nevedela,takze aj ja sa budem inspirovat a daco odtial vyskusam :slight_smile:
@fleury mnaaaam palacinky,niekedy si asi aj ja spravim,ja som na dnes robila sosovicovy privarok z lupanej sosovice so zemiakom a mlieko som skusala kokosove,je to mnaaaaaaaaaaam,este som si chcela sojove sliziky spravit do toho no to mi uz nevydalo nevydrzala soooom a zjedla privarok :grinning:
17. okt 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica jeej, nasa klasika, placky s kapustou!! :grinning: urobim cez vikend!
17. okt 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica dakujem vyskusam
17. okt 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko

vcera som mala na veceru rastlinnu tresku, co si budeme hovorit, gurmansky zazitok to nebol, ale zelenina to zachranila :grinning:
18. okt 2013 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury :grinning: iank ked sme pri treskoidnych veciach,teda majoneza a tatarka... ta lidlacka majoneza aj tatarka su robene len zo zltok,teda to je pisane v zlozeni,tak by sa to mohlo aj v rastlinkac,hm?co myslis?akoze je tam v tatarke aj cukor...ale zas tolko ho tam nemoze byt zeby to nejak brutalne ohrozilo stravovanie a ked neviem u nas nikde zohnat sojovu majonezu ci tatraku tak by som to mohla,ci? babo rad :slight_smile:
19. okt 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica aka znacka to je? hned zajtra kupim :grinning: ked je tam ozaj len zltok, tak kludne aj v rastlinach podla mna :zipper_mouth: inak sojovu tatarsku (sojolka) teraz zacalo predavat tesco, tak mrkni ked tam budes
20. okt 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ta nevim aka znacka ale ta ich tatarka je to,zeleny vrchnak to ma,naschval som si to kukla a vazne len zltka pisu,v helmanske je cele vajce... omrkni to,len dufam ze som si to neprestudovala zle a ze ma tu v najblizsich dnoch neschladis :grinning: ja som zatial v nasom tescu nasla len nejaky cucoriedkovy jogurt sojovy ale majonezu sojovu nie :frowning2: neviem ci nemame ubohe tesco alebo sa to len ku nam nedostalo este...
20. okt 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica u nas v tescu tiez nemali velky vyber, ale teraz to nejako pomenili, alfabio ma velky regal a uz tam maju aj tu sojovu tatarku, ktoru som nevedela nikde v okoli kupit. Ok, kupim tu tatarku a snad ta neschladim :grinning: nieco sa mi mari, ze sme uz niekedy v minulosti riesili v tejto teme aj hellmannsku light, ze je delena, ale teda podla zlozenia nie je ani nahodou.
21. okt 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte kocky kolko ste uz dali dole?
21. okt 2013 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky tak ako? rano som mala jogurt na obed zatial zeleninovo vlockova polievka druhe som este navymyslela lebo muzovi som robila segedin tak neviem co by som jedla ja? asi si uvarim len zemiaky a spravim dajaky salat alebo ryzu a vy co papkate? a vecera este daleko :grinning:
22. okt 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury rastlinu tresku??? a normalnu by si nemohla?
22. okt 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi mohla, ale nie s pecivom :slight_smile:
22. okt 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi ja sa nevazim :zipper_mouth: mne staci, ked zapnem vsetky nohavice pred tehu a pomaly sa k tomuto cielu uz prepracovavam :grinning:
22. okt 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury ja sa tiez zatial nevazim :wink: to je super ze sa ti dari to ma tesi :grinning:
22. okt 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fleury no hej ale dalo by sa zo zeleninkoou :dizzy_face:
22. okt 2013 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frapper ahoj, chcem sa spýtať či ešte pokračuješ v delenej.a s akými výsledkami..totižto pred pár rokmi som držala tiež delenú, a presne ako ty, veľm pomaly sa mi to rozbiehalo, baby-kolegyne okolo mňa pochudli za rovnaké obdobie aj 14kg, museli kúpiť nové oblečenie a ja až oveľa neskôr...teraz som zase na delenej ale aj s cvičením 3x týždenne, tak uvidím aké budú výsledky..na kilá som vtedy ani moc neschudla len na objem o 2 konfekčné veľkosti...
22. okt 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi to jo, ale ja radsej tresku s rozkom, ked jem bez peciva tak mi je tazko na zaludku

@pukica takze tatarka z lidlu kupena, no vyzera to tak, ze ju mozes veselo jest :grinning:
22. okt 2013 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury och si ma potesilaaaaaaa,takze tatarka aj majoneza ok aaaaaaaaaaa super :slight_smile:

cez vikend budem mat obrovskeeee zhresenie,oslavujem okruhle narodeniny a to bez nejakych restov nebolo ono :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale este v piatok sa odvazim a pomeriam,ale cosik je urcite dole tak sa vytesujeeeeem :slight_smile:
22. okt 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica potom hod narodeninove menu, nech slintame :grinning:
22. okt 2013 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury nooo chystam sa na fazulovu polievku a udenym kolenom,syrova a mrkvova pomazanka,tvarohovy kolac a pizzove rozky a splachneme to nejakym fernetom,slivkou,becherom,pivom alebo vinom :slight_smile: :grinning:
22. okt 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pukica mozem prist? :grinning:
22. okt 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica uz teraz by som si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :grinning:
22. okt 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra co papkate :dizzy_face:
22. okt 2013 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fleury jasneee sadaj na vlak a dogulaj sa ujde sa ti urcite ;)
@ixi ked som to pisala,slinky som z tazka prehltala :grinning:

ja mam zajtra este zemiakovy paprikas na obed,na ranajky sojove parky a na veceru uvidim,mozno hranolky s kecupom :slight_smile: a ted som si dva dni pochutnavala na bublanine zo spaldovej muky :_)
22. okt 2013 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte koceny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@pukica no hranolky su dobra rada to ma ani nenapadlo :sweat_smile:
23. okt 2013 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi :slight_smile: zeeeee,a trocha oleja si myslim ze nikomu neublizi a i tak si ich davam napr ja na servitku nech prebytok vycuca alebo popripade sa daju aj v rure robit :slight_smile:
23. okt 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica a skusala si zelerove? tie mozes aj k mesu
23. okt 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ixi raz som skusala,no tie mi nerezali... zeler ma strasne vyraznu chut a nejak mi to nesadlo :slight_smile:
23. okt 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pukica ja som to jedla ked som mala detox podla macingovej ale ja nemam teraz cas si presne daco pripravovat
23. okt 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok