Chudneme delenou stravou. Pridáte sa?

babulka
4. jan 2007

Baby, tak ja zacinam malu "odnoz" temy "Chudneme", lebo sa tam zacinaju pliest diety 🙂 . Uz som spiominala, ze pred 100 rokmi mi veeeelmi pomohla schudnut delena strava, aj teraz si ju obcas naordinujem, ale nevydrzim, takze v tomto novorocnom predstavzatovom obdobi - ktora sa ku mne prida? Aj nove recepty bodnu, aj podpora ...

pukica
8. jan 2014

@fleury vcera ci predvcerom som si narobila chute ked bukovsky varil toto na STVcke http://www.tajomstvomojejkuchyne.sk/portfolio/p... sice nemam celozrnne penne,lahodkove tofu a cierne olivy,ale obyc penne,biele tofu a zelene olivy 😀 ale chcem to vyskusat 🙂

fleury
8. jan 2014

@pukica ja mam vsetko, dik za tip 😀 😎

pukica
8. jan 2014

@fleury hmmm keby som mala chut doma cvicit a cas... aj ked je pravda ze casu bude viacej kedze konecne zacala skolka 😀 snad sa do niecoho dokopem ☹ aaa nemas za co,budem rada ak aj ty hodis daky tip ked budes mat nieco fajne,ja som raz robila spaldove palacinky ale co ja viem...nejak mali divnu chut,tazko sa mi jedli 😀

fleury
8. jan 2014

@pukica ja som k spaldovej muke pridala aj hladku, takze boli jedle 😀 a poliala javorovym sirupom 🙂 ok, ja tu mozem fotit bukovskeho recepty, ktore momentalne spracovavam 😀

pukica
8. jan 2014

@fleury oooo super,budem tivdacna,a myslim ze nie len ja ;)

nicky182
12. jan 2014

Ahojte baby, ako sa Vam dari ? ja som uz zacala v sobotu, chcela by som dat dole aspon 6kg, no skor cm ma trapia 😝 davate si jeden den cisto rastlinny a druhy cisto zivocisny ? ci kombinujete v ramci dna ?

pukica
12. jan 2014

@nicky182 ahoj,ja som mala preslapovy vikend,kamos oslavoval narodky 😀 ja inak davam dni cisto rastlinne,zivocisne a keby som nekojila tak dam aj cisto ovocny den,ale @fleury dava rastlinky a na veceru zvieratka,samozrejme s casovym odstupom aby sa stravili rastlinky a mohli sa uz zvieratka 🙂

fleury
12. jan 2014

@pukica aj ja mierne preslapy, teraz robime casto domacu pizzu, aspon to cesto je zdrave 😀 jo a potesilo, ze spek pomaly mizne, do leta uz bude fuc, dufam! 😀

pukica
12. jan 2014

@fleury ja som nejaka slaba na dodrziavanie,spek mi akoby rastol ☹ ale ked ja s aneviem v nicom co sa domacnosti tyda dobehnut,furt daco treba robit a nemam cas mysliet na cvicenie,nie to este ho praktizovat a bez toho sa ja speku nezbavim ☹

fleury
12. jan 2014

@pukica ani ja necvicim, neboj, to pojde, ved okolo deti behame furt 🙂

pukica
12. jan 2014

@fleury sak hej behame,no mne ani pri Tamike nepadlo brucho na tolko,furt tam ta ovisnuta koza bola...no uvidime,snad sa raz dobehnem a aj cvicit zacnem,aspon brusaky doma 🙂

fleury
12. jan 2014

@pukica mne to kojenie nejako spomaluje chudnutie 🤐 nevadi, dame to aj tak 😀

nicky182
12. jan 2014

@pukica hehe, no preslapove dni u mna presli do 8 kg navyse 🙂 mne viac vyhovuje to striedanie, neviem, ci by som dodrzala ten casovy odstup ...radis soja do rastlin ? lebo ja sa neviem rozhodnut, kazdx vravi inak ...ja by som zajtra dala rastliny a na ranajky celozr. rozok s medom a k tomu sojove mlieko s Carom ....moze byt ? malal som vplane urobit si na obed cestoviny s tofu a sojovou omackou ...vraj varenhe paradajky z su bielkovina ... 😒

pukica
14. jan 2014

@nicky182 ahoj,prepac ale skor som netihala odpisat,ja sa riadim podla Kořínkovje delenej stravy,tam je soja v rastlinkach,cize rozok s medom a caro so sojovym mliekom je uuuplne v poriadku 🙂
ale tieto miesania ze varene paradajky mi uz prie pritiahnute za vlasy...ked budu smazene bude to ovocie?ci ako?u mna su paradajyk zelenina,tie mozes hoc kedy jest 🙂

na fb je jedna skupina o delenej strave a tam som sa docitala ze ked je v nejakej strave cukor a ocot ze to nevadi lebo sa to nejak neguje,vynuluje...cize normal cukor a ocot,to mi pride tiez vadne...no neviem

fleury
14. jan 2014
pukica
14. jan 2014

@fleury oukej precitamked sa k tomu dostanem,dufam ze v priebehu par dni... 🙂

nicky182
14. jan 2014

@pukica diky za odpoved, akoze ja nie som az taky maniak, lebo nepotrebujem schudnut 30kg, len chcem mat jasno v tom, kedze je vela verzii 😀 dnes som upiekla kralika a tak sa mi vydaril , bol vyborny, k tomu za misku cestveho salatu, parada ...zajtra si dam rastlinky a spravim si asi granadir, alebo spenat ...

fleury
14. jan 2014

@ywula a ty ako pokracujes?

pukica
14. jan 2014

@fleury tebe o co ide? 😝 nedelime podla korinkovej? toto je pre mna gulas,vyznat sa v tom je umenie 😀 nepaci sa mi to 😝

fleury
14. jan 2014

@pukica 😀 vsak to kritizoval haya 😀

pukica
14. jan 2014

@fleury hej,ten koniec som nedocitala,az ted 😝 uz som sa zlakla ze na mna vytahujes nejake mudrlantnosti 😀 a inak najblizsie poprosim nieco na citanie v slovencine,cestina nie je moja salka kavy 🙂 za pochopenie dakujem 😀

fleury
14. jan 2014

@pukica ze aka fajnovka, ceske filmy nekukas? 😀

pukica
14. jan 2014

@fleury kukat a poslouchat filmy je ine ako číííst česky holčino 😝

fleury
14. jan 2014

@pukica tststs, vsak delime podla korinkovej, tak nefrfli 😀

pukica
15. jan 2014

@fleury uz som ticho,drzim hubu a krok 🤐

dnes ranajky celozrnne vanesky s fruktozou z DM k tomu kafe,obed tekvicovy privarok,zemiaky a do hneda opecena cibula,veeeela cibule a vecera este netusim,podla toho ci bude olovrant 🙂 a idem konecne dokoncit tresku v majoneze,domaca je predsa len domaca 🙂 aaaaa akurat mi napadlo ze na veceru budu asi langose zo spaldovej muky,slinky mi nan tucuuu,aj na placky zemiakovo kapustove aaaaaaaaaaaaa

fleury
15. jan 2014

@pukica ty mas teda casu, nebudes mi posielat obedy? 😀

pukica
15. jan 2014

@fleury jasne casu mam na rozdavanie 😀 ale obcas sa zadari,jou poslem zadaj suradnice zajtra letia langose 😉

fleury
15. jan 2014

@pukica spaldove som este nerobila, nie su moc tvrde? co tam vsetko davas?

pukica
15. jan 2014

@fleury tearz si ma dostala...davno som ich nerobila a nepamatam ci to bolo z normal muky ci zo spaldovej,ale neviem preco som na nu namotana a chcem ich robit z nej,myslis ze budu ako podrazky? 😀

fleury
15. jan 2014

@pukica ja som robila pizzu zo spaldovej a chutila ako tortily 😀